Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
moni nedaj si tie šatočky vyhovoriť. určite ti idú lepšie také čo sú úzke. v tých širokých bez urážky si ako torta. v tých úzkich ako modelka. a to je len môj názor. a to že budeš vyššia ako tvoj drahý? pozri na toma cruisa a nicolle kidman.
Odpovědět
baby ak by ste sa mohli vyjadriť aj k tým mojim ked budete mať čas bola by som vám vďačná. tiež som z toho už zúfala. svadbu máme síce až v oktobri no rada by som si už rezervovala šatky aby som potom nepochodila zprázdna. pôjdem ešte do jedného salonu, takže potom ešte doplním šatky (cca budúci týždeň) ale veľmi by ste mi pomohli.
Odpovědět
Profilova fotka
monika mne sa tiez lubis vo viacerych...la sposa,..cymbeline ;-) bola by si inaa ( ja mam ich satky, tak k nim maam vrucny vztah;-) )ale i zatial rezervovane lambel a ty v nich ladite spolu asi vazne uz dat len na vlastny pocit pripadne ako pises aby si sa vyladila s partnerom a boli ste dvojka ;-)
Odpovědět
moni-ty si tu asi jedina z neviest, ktora vyskusala asi najkrajsie saticky ake len mozu byt ;-) Mne sa velmi pacia Cymbeline-Bruand , ale vsetky su krasne na tebe (teda okrem Ronda, tie mi az tak nesedeli na tebe) 2. narovnako Marcela a Luzon, 3. Lambel. Tiez mi k tebe idu viac uzsie ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci za mna najsamkrajsia si podla mna v palladiach a potom este sa mi lubis na foto 65 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
moni: za mě Lambel, jsou nádherné, ostatní taky krásně sedí ale přijde mi že Tě dělají starší nevím proč ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci: anturia, palladium a madeira :-)
Odpovědět
lucka06: Palladium, 68-72 jsou taky moc hezké, ale určitě s užší spodničkou.
Odpovědět
lucka06: najkrajsie Anturia, za nimi c.2 Madeira
Odpovědět
no akurát medzi paladium a madeira sa rozhodujem skúste poradiť :-|
Odpovědět
Profilova fotka
lucka ja som za madeiru
Odpovědět
Profilova fotka
které jsou to ty madeiry? Je tam toho tolik, nšjak se vůbec neorientuju :-|
Odpovědět
Článek se načítá
pri každých je napísaný názov ale sú to tie čo sú na tých posledných dvoch foto vľavo, dala mi pod ne velku spodničku a tiež boli upravené na nižšiu a chudšiu babu, takže to nie je až tak uplne jak by malo byť
Odpovědět
Profilova fotka
lucka06: mě se nejvíce líbíš v orchidea, begonia ale co je naprosto TOP jsou Palladia, ale s bolerkem !!! bez něj nejsou tak zvláštní, ale s bolerkem jsi v nich krásná!!!!!!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mne sa moc lubis v paladium ;-) a bolerko je super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucka06: tak Palladium s bolerkem ty jsou moc zajímavé a ty madeiry jsou taky moc krásné, ty se mi asi líbí o něco víc ;-)
Odpovědět
ďakuejm. chýba tam aj bižutka preto sú tie paládium také prázdne, tiež budem trošku opálená takže v nich nebudem ako cmar :-D ale myslím že aj tá bižutka tam vela porieši
Odpovědět
Profilova fotka
lucka06: určitě bolerko, pak bižu není potřeba protože to je nádhera samo o sobě!
Odpovědět
Tak koukám, že jsem se treila do dvou favoritek ;-) Moc ti sedí oboje šatičky a těžko říct, které jsou hezčí. Ano Palladium ti sedí víc, ale jen proto, že Madeiry byly upravené na jinou nevěstu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ladie: taky si myslím, mě se ty Madeira líbí víc, jak je zepředu ta krajka a vzadu ta krásná vlečka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
palladium ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
suhlas s kajsav :-)
Odpovědět
palladium
Odpovědět
baby a keby ste sa zhodli na jedných ? :-N ja sa z toho zbláznim :-N ale aj tak ste super. aspon vylúčim tie ostatné :-D
Odpovědět
Lucka06: :-D :-D Chtělo by to ještě jednou vyzkoušet Madeiry, ale v nějakém "normálnějším" vydání - délka a šířka na tebe a užší spodnička. Madeiry mi celkově přijdou takové "čistší". Ty Palladia jsou sice taky moc krásné, ale trochu mi tam vadí ta sukně ala záclona ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ladie: no mě to tam ta sukně taky nějak ruší ikdyž já mám ty tylové a všechny průhledné materiály ráda ;-) Lucka06: no opravdu by to chtělo ty Madeiry vyzkoušet tak nějak aby to byla velikost a délka na tebe ale jinak v nich máš super postavičku a mě se tam hroooozně líbí ta sukně a ta vlečka ;-)
Odpovědět
no ved chystám sa do košíc tak dufam že ich tam budú mať aj ked je to už tuším ročník 2008 :-( písala som aj jednej baby čo ich chce predať tak uvidím či sa vôbec ozve, či sem ešte chodí
Odpovědět
Profilova fotka
já teda nevim, holky, ale Palladia jsou naprosto bezkonkurenšní, ojedinělé, ta bílá krásně září a nevěsta v nich je božská
Odpovědět
paladium su v skutočnosti krémové ako aj madeira. to len fotka skresluje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucka: hlasujem za Madeiru, aj ked postavu mas peknu v oboch, ale na tom Palladiu vysi vpredu ta latka ako zaclona... :( monika: mne sa paci na tebe Lasarte, ale aj Lambel, tie su menej okukane papuellka: 1. ti sedi najviac, ale stylovo 4. je krajsia... na tvojom mieste by som hladala dalej... ifoun: srdieckovy vystrih ti sedi viac, takze hlasuje na Adrianu alebo na Beneciu dufam, ze som pomohla ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?