Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
Katrin, tie Gisele su uzasne, si v nich nadherna, a ide naozaj len o to, co chces ty, a nie ze na svadbu je treba mat za kazdu cenu slahacku. Ak sa v nich cítis dobre, tak nevahaj, je to Tvoj den. A su fakt smrcovne!
Odpovědět
Profilova fotka
babulky ste super :) dakujem :)
Odpovědět
katrin, nieje nad cim vahat. aj ja budem mat druhu svadbu, nechcela som nacohrane, ani velke, ani slahackove.
Odpovědět
Profilova fotka
no.. lennie su teda ani nejake ligotave, je to taka strasne jemne cipka, skoro ako zaclona :-D totalne super padava, moc sa mi nepacili prave preto, lebo som stale hladala lesk,ale ked som si ihc obliekla.tak som skoro odpadla :)
Odpovědět
Dievčatá, tak dnes som uskutočnila poslednú návštevu salónu Nie som si istá, či tam je niečo lepšie než tam už bolo, takže kto môžte, tak pomôžte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
7c alebo 5a podla mna...
Odpovědět
Profilova fotka
me se libi 7 a 9
Odpovědět
zabka123: určitě sedmičky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
zabka123: jsem pro 7 nebo 9...
Odpovědět
Profilova fotka
zabka123: tak za mě teda číslo 9, úplně jsem teď sedla na zadek jak Ti krásně sednou ;-) dělají Ti nádhernou postavu a jsou fakt moc krásné, dle mého v nich vypadáš nejlépe ze všech :-) Jak jsi se v nich cítila?
Odpovědět
Profilova fotka
zabka123: me se libí 8 :-)
Odpovědět
Mne sa tiež osobne páčia asi buď 5 alebo 7, len si neviem vybrať :-D 5 sú také čipkované, romantické, 7 sú zas úplne iné, ale tiež nemôžem povedať, že by sa mi nepáčili. 9 by ešte trebalo zužovať, boli mi široké v bokoch, ale tiež nie sú škaredé.
Odpovědět
Článek se načítá
zabka: ja hlasujem za sedmičky, cipka Ti pristane:)
Odpovědět
Profilova fotka
...a ty 7 Ti byly taky větší? Přijde mi že ti nějak přidávají přes boky, ty 9 pokud by byla možnost je zúžit šla bych do nich, máš v nich postavičku jedna radost a i přes prsa Ti krásně sedí což není vždy.
Odpovědět
Profilova fotka
zabka123: z tech dvou co se ti libi, bych ti ja doporucila saty č.5. jsou moc pekne a tobe slusi :-)
Odpovědět
kajsav: tie 7 boli akurát, tie by sa už zužovať nemuseli,tak ma asi opticky rozširujú. 9 mi trošku odstávali na bokoch, to mi povedali, že by sa zužovalo. V podstate som sa cítila v oboch dobre, len nie som veľmi zvyknutá sa na seba pozerať v šatách a už vôbec nie v obtiahnutých :-D
Odpovědět
žabka: nejkrásnější číslo 5 , a ještě jsou moc hezké 1,7 a 9.
Odpovědět
Profilova fotka
zabka123: no ty 7 mi přijdou od pasu dolů že Tě rozšiřují tím že nejsou úplně "na tělo" a u těch 9 není žádné odstávání vidět, takže mě fakt moc zaujaly, působí na mě tak jemně a postavu v nich máš dokonalou takže žádné obavy ;-) záleží co se Ti líbí, já mám třeba ráda zdobené šatičky ale ty 7 už jsou na mě trošku moc, třeba Tobě zase můžou přijít ty 9 málo zdobené, každý to vidí jinak ;-) Já jsem si z těch 9 fakt sedla na zadek když jsem je viděla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zabka123: tak mne najviac 9, krasne ti zvyraznia a vytvaruju postavu 8-) (snad su ochotny ich zuzit) Tie 7 su tiez super, to boli aj moje favoritky, presne som ich aj ja skusala vo Zvolene ;-) ale teraz za ne nehlasujem, lebo viem, ake boli tazke (ja by som v nich cely den nevydrzala) a ten vrch je sice krasny, ale co na fotkach nie je vidno, nie je obtiahnuty, je volny a to sa mi nazivo nepacilo (ten sa zuzovat neda). Inak Ti urcite sedia tiez, su to krasne saty, ale mala som ich na sebe, tak ne e.
Odpovědět
Profilova fotka
ajerdna: moje řeč ;-) je dobře že jsi je zkoušela a můžeš tak napsat názor a vlastní zkušenost ;-)
Odpovědět
jaj dievčatá, tak ja neviem... pekné sú tie aj tie... len ešte je tú taká drobnosť, že rozdiel medzi 5 a 9 je takmer 120€, ale je zas pravda, že vydávam sa len raz...
Odpovědět
zabka123: radost kukat na saty s tak peknou postavickou ;-) inak tie 8 maju velmi pekny vrch robeny. No teraz by som sa nevedela rozhodnut-na tvojom mieste, sedia : 5 (romantickejsie), 7-(sa mi zdaju trochu volne), 8 (sukna sa mi nepaci), 9 pekne
Odpovědět
Profilova fotka
zabka123: finance jsou samozřejmě druhá věc, to už záleží jen a jen na Tobě, rozdíl není až tak velký ale pro někoho to může být hodně peněz, já jsem do šatů taky nechtěla investovat majlant, ale nakonec ho dám protože šaty jsou pro mě důležité, vdávám se jednou za život a tak ať jsou pořádné :-D
Odpovědět
Na svatebních by se mi šetřit nechtělo. Samozřejmě v rámci svých možností. Ale pokud bych si to jen trochu mohla dovolit, tak bych si vybrala šaty, které se mi líbí a v kterých se cítím dobře, než abych ušetřila nějakou korunu, (nebo euro ;-) ).
Odpovědět
Profilova fotka
meandra: máš úplnou pravdu, člověka by to pak mohlo mrzet :-| já taky říkám že na svatebních šatech by se opravdu šetřit nemělo, ale každý má samozřejmě jiné možnosti. zabka123: nech si to projít hlavou a pak jdi klidně do salonu znovu a znovu si ty šatičky vyzkoušej, musíš se v nich 100% cítit a nevěsta to pozná, že zrovna tyhle jsou "ty pravé" ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tie 9 su Nicole a ty maju ceny niekde inde nez bezne salony. Na druhej strane musim povedat, ze aj kvalitu. Mne sa tie 5 teda moc nepacia, s tymi 9 sa nedaju porovnat, 9 su jednoznacne krajsie a aj Ty v nich vyzeras ovela lepsie. Sice nemam na Nicole pozitivny nazor uplne, ale saty som si tiez vybrala u nich. Ako tu pisu baby, hlavne Ty sa v nich musis citit proste super a byt spokojna.
Odpovědět
podla mna 7 alebo 9. obidvoje su krasne.
Odpovědět
Profilova fotka
zabka123: mě se nejvíce líbí 9a
Odpovědět
Profilova fotka
zabka: 7 a pak 9
Odpovědět
Profilova fotka
Zabka: devitky jsou jednoznacne nejlepsi - perfektne ti sedi, a ostatni saty vedle nich vypadaji nemastne neslane...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?