Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
Zabka 999999999999999999999999999999999999999999999 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
baby, kuk album.. tak mam vybratééééééé segra ma zrusila s tymi s tym rozparkom, ze su ako pre ciganku :-D no darmo, mne sa take sice nezdaju,ale teda nakoniec ma prehovorili na tie co som dala do albumu. su z Diamondu v NR :)
Odpovědět
Katrin, skvela volba! :-) ja som ti to ani nestihla napisat ze tie s tym rozparkom ee :-S a vidim ze segra to vyjadrila aj za mna :-D vybrala si si super! :-) ;-)
Odpovědět
suhlasim ! krasne saty... ale na hentakej babe je pekne aj vrece :-( .... a inac, mne sa pacili aj tie s tym rozparkom ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
katrin gratuluju k finálnímu rozhodnutí, sednou perfektně a moc ti sluší.
Odpovědět
Holky, nabízím Vám poukaz na zapůjčení svatebních šatu pro nevěstu v hodnotě 10.000,-Kč a to za poloviční cenu Vami vypůjčených šatů. Jedná se o salón V é n e s i s v Praze na Žižkově. Já už mám šaty vybrané a zaplacené jinde, tak jej nevyužiju. Bližší info na přes IP.
Odpovědět
Profilova fotka
no tak dakujem, nakoniec su to predsalen klasicke nevestovske saty, co sa mi zda aj trochu zbytocne,ale segra ma nejako prehovorila( to je ta na tej fotke v satach ).. inak aj ona si ich skusala, tie co aj ja :-D zlata baba tam bola, taka studentka, co tam robi len piatky a soboty a strasne sa na nas smiala, resp. s nami sa smiala, ze ake sme besné :-D ja osm tie saty nechcela,kvoli cene, je zááávratna a nad moj limit,ale segra mi povedala, ze mi radsej prispeje a snad nieco prihodi aj mamina:) tak som dala zalohu a mam pokoj.. akurat neviem,co so závojom.. mam rezervovany taky jemny spanielsky, nie ten co na fotke,ale aj tak rozmyslam, ze si vobec zavoj, lebo chcem mat rozpustene vlasy a ze ked, tak ci nie radsej taky jednoduchy hladky:)
Odpovědět
Profilova fotka
katrin21: myslím, že jsi vybrala dobře ;-)
Odpovědět
Katrin, mne sa sice tie Giselle pacili, ale aj tieto su nadherne, budes nadherna nevesta:)
Odpovědět
Profilova fotka
idem dat album aj s fotkami co som si skusala aj ine saty, take presne podla mojho gusta, moje vysnivane, ale bud mi boli kratke, alebo mi zvyraznovali boky... segra aj ta baba povedali, ze v tych co som rezervovala som bola ja najkrajsia, ze mi uberali 10kíl... aj ked neboli mozno najkrajsie ako saty,ale najkrajsie na moju postavu...tak snad bude spokojná aj moja polovicka:)
Odpovědět
Profilova fotka
katrin21: hezké jsou ty 6. jinak asi budeš mít cenu za nejvíce odzkoušených šatů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
alew ani by som nepovedala.. podla mna ich az tak vela nebolo..v kazdom salone tak 3 modely :-D ja som najviac chcela ten Tabret , teraz neviem, ake ma cislo na fotke.. ale us mi moc uzke, ked som behala, sa mi to tak krcilo pod pasom :( ale ak schudnem a budu volne, mozem ich mat :)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojte,,vcera som si bola skusat svadobne saty ale v ziadnych som sa necitila tak ako by som chcela,,,chcem aby som bola aj ja aj nastavajuci aj hostia ohúrení...to sa zatial nestalo,,, Aj Vam sa to uz stalo,,alebo som taka narocna,,,
Odpovědět
žabka,,,,,, jednoznacne 9-tky aj ja mam taku predstavu,,,koľko stoja na prenajom,,??
Odpovědět
tatiana176: po návštěvě prvního salonu jsem byla doslova znechucená. Ale už ve druhém jsem si šaty vybrala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tatiana: presne to poznam aj ja som na tom bola tak.... Az Diamond ma ohuril :)
Odpovědět
Profilova fotka
tatiana: Já obešla 4 salony a pořád to nebylo ono. Až v pátém jsen se zamilovala do šatů na první pohled. Takže se nenech odradit a zkoušej dál. Stojí to za to. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tatiana: to je normální nevěš hlavu a o náročnosti bych Ti mohla taky vyprávět :-D ty pravé určitě najdeš a rozhodně je poznáš jen musíš hledat dál a dál ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
baby, no pekne.. som drahemu povedala, ze mam zapl. zalohu a o zacal splietat, ze ci tu svadbu este neodlozime, ze teraz je vela iných veci , aj s domom.. a tak.. a ze mu to pride narychlo a ze si to inak predstavoval.. mna z tych chlapov asi rachne! to co mam byt? teraz ked mam uz aj zalohu??? normalne som z toho hotova.. ze si to musi nechat este prejst hlavou aspon dva dni... akoze ok, ak chce len prehodit termin, ale co s tym ziska? ked s abude blizit ten dalsi, tak zase povie, ze je to narychlo? ci ako? ja to nechapem, ....
Odpovědět
tatiana176: viem, že 7 stoja 397 €, tak myslím, že tie 9 tiež tak nejako, ale nie som si na 100% istá
Odpovědět
katrin21 tak ak prehodite termin, zaloha je poho, to ti ostane ale ako dlho planujete svadbu ked ze je to "narychlo" ? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaale to by bolo na dlhu debatu... kedze je rozvedeny, tak si kedysi povedal, ze uz sa neoizeni.... ale potom pri mne zmenil nazor.. termin sme si dohodli niekedy na jesen min. roka.... ze to bude 26.juna... ale kedze ma teraz kopec vydavkou s domom,ktorý sa dokoncuje a pod. tak nejako zucina strečkovat, ze an to etraz nemame, a ze si to inak prestavoval, lebo tu svadbu mame aj preto, ze uz chceme spolu zit a ja musim za nim odsit 110km aj s dcerou a opustit istoty( byt, praca...) takze preto sa mama aj brat..ale ze to chcel nejako inak, ze by sme boli v takom vacsom klude a ze potom by mi jedneho vecera povedal s kyticou pri veceri ze si ma uz chce vziat.. no ..a ja som myslim, ze by to nikdy tak nebolo, lebo om nie je prave romantik a sme zasnubení uz 2,5roka! a nic.. je to tazko takto v skratke vysvetllit.ale tak nejako to je... proste tvrdi mi, ze svadnu uricte chce, ale ze si nie je isty ci teraz v juni... a pritom o tom hovorime uz dlho... preto hovorim, ze to nechapem.... :-p
Odpovědět
chlapi sa tazko vysporaduvavaju s ulohou zivitela rodiny ( aj ked to nedavaju najavo ) a maju z toho dost nervy a vedia sa potom spravat cudne :-D ono to tak vyzera, ze ma strach ci to vsetko financne utiahnete, aspon z toho mala to mne tak pripada aj ked nechcem mudrovat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no... proste skor vsetko energiu a cas aj peniaze vraza do domu ale ja fakt nechcem ziadnu velku svadbu, ani velku hostinu, fotky nam urobi kamarat, hudbu si budeme pustat sami.. proste fakt len sa stretnut... a vsetko to zariadim, vybavim... podla mna sa ulohy zivitela rodiny neboji, vie o com to je, tiez ma dceru, bol zenaty.. a chce aby som za nim uz dosla, lebo teraz sme spolu len cez vikendy, ako keby sme boli na týždnovkach :-D len proste nejako chce tu svadbu oddialit a neviem, aky je to rozdiel, ci teraz alebo na jesen....alebo tak nejako---
Odpovědět
Profilova fotka
ak sa mozem zapojit do debaty - katrin21, aj moj je taky, ze ma obavy z toho, ze bude zivitelom rodiny a ze bude na jeho pleciach zodpovednost, myslim, ze pupava ma pravdu v tomto, tiez sa niekedy sprava cudne a ma podla mna zbytocne stresy kvoli praci, ci peniazom (lebo na tom nie sme nejak zle, len proste ho asi tazi ta zodpovednost) lenze si na nom vazim, ze napriek strachu (ktory je prirodzeny) je ochotny na seba vziat zavazok (manzelstvo) - lebo vzdy bude nieco - teraz vydavky na dom, potom na dieta alebo co ja viem na co, nikdy nebude "idealny" stav podla mna. Mna by takato reakcia od mojho draheho velmi zamrzela, ale zase je to vas vztah a ty ho poznas najlepsie:)
Odpovědět
Profilova fotka
a inak - som pozerala tvoje saty, krasne si si vybrala:)
Odpovědět
strapadielko suhlasim s tym ze vzdy bude daco...to sa nezda, ale kazdy rok je nieco aj ked to necakame tak to pride :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no ved prave.. myslim, ze to nie je o tej zodpovednosti az tak,lebo ved uz rok sa snazime aj o babo... takze zije s tym, ze by nas musel uzivit aj na MD...ale skor proste nechce riesit svadbu, ked chce dokoncit v prvom rade dom.... ale dufam stale, ze mi v pondelok povie, ze je ten jun OK... drzte palce! ak nie, tak proste budeme musiet najst iny termin..ale mas pravdu, ze ma to zamrzelo..
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky, přidala jsem foto šatů, co říkáte?
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem taky byla zkoušet...a jako výběr opravdu bude náročný.Prostě nevíííím. :-D Mám favoritky,ještě půjdu i jinam,ale zajímá mě Váš názor ;-) ;-) Děkuju.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?