Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katrin21: teda zírám,tvojí sestře to moc slušelo v těch šatičkách. :-) super tak držím pěsti at i ty něco vybereš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no.. tak teraz som s nou volala.. tak tie saty su zo salnu Anna Garden v nitre a ona sa v nich len pofotila,ma asi 250fotiek a ze tym paniam povedala, ze chce manzelovi urobit taky albu k vyrociu, ze aku nevestu si zobral a aka je aj po 20rokoch, keby si ju vzal teraz :)) inak podla mna krajsia ako vtedy :-D :-D :-D no a oni ju ochotne nastylovali a pofotili v roznych satoch :))) a tieto stoja vyse 500€ :-p ufff..... takze snivajte s nami,.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte baby,včera som bola na skúškach svad.šiat,tak pridajte svoj komentár, názor, že ktoré sa vám pozdávaju na mne...díkes
Odpovědět
Profilova fotka
ešte link som zabudla http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
uff.. no.. uprimne.. skoro VSETKY ti absolutne NESEDIA na prsiach !!!!!!! jedine 5 a 8 ako tak prichadzaju do uvahy... prve su strasne, uplne ti deformuju hrud, a posledne detto...... :-p musia ti formovat postavu !!
Odpovědět
tonkaik : 9 jsou krásné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tonkacik - za sebe bych to viděla na č.5 a č.9 dělají ti krásnou postavu. Ty ostatní ti fakt deformují vršek. Já mám tedy klasický korzet + sukni barva není klasická bílá... ale černo-stříbrná... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hej, 9 by mohli tiez byt... som myslela ze su ine posledne.. opravujem.. 5 a 9 zhodneme sa :)) naozaj ostatne ti kazia vrch...
Odpovědět
tonkacik: já hlasuju pro 9 a pak pro 7. Zkusila bych ještě přidat nějakou samodržící nebo silikonovou podprsenku.
Odpovědět
Profilova fotka
tonkacit -- za mě 5 :) may 25 --- a ty jsi nechtěla bílé nebo světlé ?
Odpovědět
Profilova fotka
šaty by ešte na mne upravovali presne na telo...to nie su finalne zhotovenia
Odpovědět
tonkacik, tak jednoznacne c.5 :-) myslim ze ti pekne sedia, su zaujimaveho strihu i kombinacie materialov, pekne ti formuju driek, ja by som urcite vybrala tieto. takisto sa mi paci to zdobenie a prekladana latka na prednom diele - tym ze to ide smerom dole tak opticky to predlzuje a zuzuje driek a celkovo to posobi zaujimavo. urcite by som vynechala c.10 (akoby ten vrsok k sukni ani nepatril) a c.1 (prilis prekombinovane, akokeby z viacerych satov pozbierane akoze to naj doplacane do 1 celku :-| ). c.8 ta podla mna rozsiruju.
Odpovědět
Článek se načítá
katrin-segra mala super napad :-D fakt kocka ;-) manzel predpokladam odpadol :-D satky su paradne ;-) teda aj ona v nich ;-) 500 evri? =-)hm. ale stoja zato! :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ona ich neplatila.. len sa pofotila, dovolili jej :)))
Odpovědět
no ved to som pochopila ;-) ja som myslela na teba tych 500 evri ;-) ze stoja za to, porozmyslaj 8-) ale aj tak sa mi vidis naj v takych lesklych ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no.. ja to nedam ani nahodou, claire... je to moja druha svadba a mame nizky rozpocet.. max som si dala 350... :-p
Odpovědět
katrin, tak to chapem :-( a nerozmyslala si nad tym nechat si take usit? urcite by vysli menej
Odpovědět
Profilova fotka
nie... nechcem riskovat, co by z toho vzislo.. nehovoriac o tom, ze nedostat kvalitne super materialy..
Odpovědět
Profilova fotka
tonkacik: mě se hrozně líbí číslo 5,8 a 9 záleží který střih spíše preferuješ ale sedí Ti všechny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mne se libi c. 9
Odpovědět
aha. 8-) no ved uvidis ci neobjavis tie prave zajtra v nr ;-) tak drzim palce! :-)
Odpovědět
tonkacik: libi se mi na tobe c. 9, krasne ti sedi.
Odpovědět
tonkacik: 9 ti opravdu moc sluší ;-)
Odpovědět
pripajam sa k 9tke :) su super
Odpovědět
tonkacik tiez 9 aj podla mna, ze wau oproti ostatnym ;-) krasnu postavu v nich mas
Odpovědět
tonkacik, myslim ze v tych satach, ktore ti absolutne nejdu podla fotky, tak si nebola dobre oblecena. nestiahnute, neupravene...co sa predavacke nechcelo? ]-( ale jednoznacne 5 alebo 9
Odpovědět
Profilova fotka
zajo: ano, niekedy je to aj o tom,ale podla mna jednoducho tam noli moc nepoddajne kostice a moc to odstavalo..alebo vacsie cislo.... :-p 5 a 9 su fakt podla mna OK,a myslim, ze sme jednoznacne urcili vitaza :)) najviac bodov ma 9 :)
Odpovědět
mne sa viacej pacia tie 5. 9 si take, ake ma kazda druha nevesta. vsetko na jeden styl
Odpovědět
Profilova fotka
zajo79:a ktoré su tie nestiahnute neupravene?
Odpovědět
vsetky. okrem 5. aj tie 9 mam pocit ze su neni utiahnute akoby mali byt
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?