Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
yanicka: mne sa strasne pacis v ytch co mas ako č. 2 :))))) ale aj tie co si si vybrala nie su zle... ale dvojky mi k tebe idu viacej.. dobre sa radi druhym, co?? :-D
Odpovědět
zajo79: určitě 5 yanicka: vybrané šaty jsou moc hezké a sedí ti. Jen ty fotky dost zkreslují - jak jsi nacpaná mezi dalšími hromadami šatů :-) Navíc jsou pěkně jednoduché, tak si budeš moct dovolit výraznější doplňky a kytici. Já bych je neměnila.
Odpovědět
zabka123: mne sa na tebe pacia c.5! su velmi krasne!
Odpovědět
katrin, dufam ze sa nehnevas ze som to sem dala :-N ale pekne satky tam mas, si kocka.
Odpovědět
teraz nad tym rozmyslam...ci som nemala poskusat este neake ine...ale ja som poskusala len neake dvoje, troje...vedela som ze chcem jednoduchsie, kremove...tak ked som ich nasla, uz som to viacej neriesila. ked vidim vase fotky, trochu mi je to luto, ze som sa nevysantila na skusani... :-|
Odpovědět
ale chcem vyraznejsi makeup, takze aspon tam sa vyblaznim dufam
Odpovědět
Profilova fotka
yanicka: tak popravdě musím říct, že ty co jsi vybrala se mi líbí nejméně :-| moc se mi líbí šatičky na fotkách číslo 10, 11 a 23. Máš krásnou postavičku a šatičky jsou nádherné. Ty vybrané mi proti nim příjdou takové "nijaké" neurazí nenadchne.
Odpovědět
Profilova fotka
zajo79: být Tebou tak ještě něco vyzkouším, jak píšeš je Ti líto že si toho nevyzkoušela více, pak by Tě to mohlo mrzet. Doporučuji zkoušet a zkoušet, aby sis byla 100% jistá, že je to to pravé. Já byla asi v 5ti salonech a v každém vyzkoušela minimálně 10 modelů, takže já jsem se vyřádila pořádně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
babulky, ja rozmyslam, ze zajtra po ceste do Trnavy zbehnem do NR do Diamondu, ze si tam dohodnem termin.. lebo tam maju krasne saty a v NR mam sestru, takze by ich nmal kto odniest aj doniest,aj ked asi nebude nadsena, ze ju budem otravovat :-D ale pre pokoj duse.... lebo tam maju krase saty.. vazne... hlavne Maggie sottero.. tie leskle vselijake... aj v PD maju alke su kratke,a nie vsetky modely co maju v NR.. skusim :)) zajo: jasne , ze sa nehnevam.. mne by sa tie najviac pacili,ale co uz, ked sa neda...
Odpovědět
Profilova fotka
katrin21: jestli máš možnost někde vyzkoušet Maggie Sottero, tak vřele doporučuju ;-) já jsem šla do salonu Maggie jako do posledního a jen tak z nudy a nakonec jsem nevěděla které šaty dřív, hned byly všechny předešlé pasé, protože Maggie jsou bezkonkurenční :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kajsav: ved aj Roweny su maggie sottero.. skusala som..... viacero... mne sa naj paci to ,alebo la Sposa,ale tam aj cena je vysoka.... :-p este v tej Nitre mozno budu mat ine velkosti,alebo neskrátene modely, co by mi pohli sadnut...ine ako v PD....
Odpovědět
dievčatá, tak som sa rozhodla, že ešte zajtra skočím pozrieť niečo vo Zvolene a ak už ani tu nespravia zo mňa človeka, tak berie tie č. 5 :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
katrin21: jj Roweny jsou taky MS, teď na to koukám ;-) jestli máš možnost a je šance že tam nebudou šatičky zkrácené nebo budou jiné velikosti tak do toho určitě jdi, budu držet palce ;-)
Odpovědět
no nechcem vymyslat, zaloha vyplatena... a ked som tam bola, kremove nemali ziadne, akurat len amara royale, a tie uz malo tolko neviest, ze dakujem neprosim. biele nechcem. takze som spokojna s tym co mam,sadnu mi, su pekne, lebo som ine neskusala... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
yanicka : tie to jsou ony mas niekde na sebe? =-) bo kukaam a nic mne sa teda najviac lubis v tychto: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... Su im podobne ....sice kus prekombinovanee....myslim, ze salon, co si v prahe sije sam satky, ze? aale ty si v nich nadherna a to je dolezite vyniknes v nich v tych babo rad,...si sa panii uplne stratila...co neni dobree....si tenunka, tak jasne, ze sa tomu nedaa nic specialne vytknut,..sedia ti...ale nem pasujuuu ;-) zabka: ak by to mala byt definitiva a niektore z nich, tak 5a ...inak si myslim, ze si mozes dovolit i krajsie aj ked ako som tu uz pisala...ono je to foto nem profesionalne a to tiez robi svoje ale tieto ti padnu a jedine v nich sa mi nestracas;)
Odpovědět
Yanicka, tie co si si vybrala su pekne, ale tie co su na obrazku 23, v tych si ako kralovna, takze by som odporucila skor tie....asi som velmi nepotesila:)
Odpovědět
hooolky moje zlatéééé ouha ouha... ty dvojky se vůbec nelíbily skoromanžovi... prohlásil, že mi připomínaj rybí ocas.... mě se také moc líbily... fňuk :-(
Odpovědět
nooo mám slíbeno, že si ve středu před svatbou (až pojedu pro finální) budu moct ještě vyzkoušet jedny podobné těm druhým s trochu ´hezčí´ sukní.... blbý je, že když už člověk vyhodí 15000 tak chce pěkný šaty, který nadchnou... :-| :-( tyhle jsou z Belly v Brně... mám složenou zálohu... jinak bych snad šla i jinam... Noo při příští svatbě budu asi chytřejší :-D
Odpovědět
yanicka, drahy videl saty?
Odpovědět
ty první joo... tyhle poslední nee .... on zkoušel oblek.... ale nevěděl který jsem vybrala, vybrala jsem si je až v pondělí... když jsem doma prohlídla fotky... v sobotu na to jsme byli v Praze na veletrhu.. tam je měla modelka na sobě... a on mi povídá.. téééda to jsou ty hnusy z Brna... s tím rybím ocasem... to ve mně teda zatrnulo... Doma jsem mu ukazovala ještě fotky.. ale jemu se opravdu nelíbily.. tak jsme jeli do Brna znovu... 250km jako prd :) tyhle neviděl ani na fotce
Odpovědět
Yanicka: mě se ty vybrané stejně moc líbí :-) Já mám ráda jednoduché šaty. Úplně to vidím - závoj, bižu... Bude to super!
Odpovědět
Ladie.. .nooo ona bude pod prsama ta ozdůbka... tak uvažuju, že na krku možná ani žádna bižu nebude.. ve vlasech štrasovku a nápadný naušničky
Odpovědět
Jo, ta ozdoba je vidět na modelce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
yanicka: mě taky přijde že se v těch vybraných úplně ztrácíš :-| právě jak píšeš, když už je to za tolik peněz tak aby to skutečně stálo za to, musíš se 100% cítít, ale tak Bella v Brně má obrovský výběř, třeba vybereš ještě něco jiného, mě se tam moc líbí kousky z nové kolekce, ale už mám vybráno jinde.
Odpovědět
Profilova fotka
aj moj drahy videl saty na fotkach a vsetky ofrflal :-D ale mam v TT ist skusat jedny, co mi boli uzke, ale mi ich rozsiria :)) a su podobne ako tie co som dala teraz do albumu, co ma na sebe segricka :))) takze by mi asi tiez sli :)
Odpovědět
katrin, pozrela som ti do albumu a tie saty co ma na sebe tvoja sestra, su prekrasne! :-) :-) :-) tie nechces skusit? a este taka mozno priblbla otazka :-N - to sa po 20.rokoch znova ide niekam v svadobnych satach akoze onbova manzelskeho slubu alebo tak nieco? =-) inak sestra v nich vyzera uzasne a nepovedala by som ze ma tolko rokov ;-)
Odpovědět
Katrin21: vidim, ze mame rovnako kritickych priatelov, ten moj tiez vsetke ofrflal. Segrine saty su velmi pekne. :-) aj ona kocka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
katrin: ty šaty co má tvoje sestra na fotce jsou krásné, opravdu nádhera ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
segra je rocnik 65, ja 77 :) a mam este jednu, ta je 64 ... hej vyzera super :) no.. zajtra idem tam kde ona bola, tak hadam poskusam.. mala vyhodu , ze bol september a bola opalena, ale snad sa aj ja stihnem :)))) uricte take saty skusim, ved hovorim, ze presne take nieco mam aj rezervovane na skusanie v TRnave.... len v bielom.. a zajtra v Nitre uvidime :)))) inak , tie saty su presne ako Fiordo v mojom albume, len ja to mam fotene pri blbom svetle a maju sirsiu suknu nez tie moje.. inak veeeelmi podobne.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
inak , ani ja so netusila, ze mala taketo saty , teraz po pol roku ju vidim prvýkrat :-D asi mali taku ceremoniu k vyrociu :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?