Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katrin21: ty poslední Ti taky hezky sedí, ale myslím, že typově se k tobě více hodí ty Fiordo. Ty poslední mají moc pěkný korzet ale ta sukně je hodně zvláštní...neříkám že ošklivá to nee ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no kajsav: no ved ja len ritku mam taku vacsiu.. v satach to nevidiet, ale preto su mi tie fanal uzke.. :-D proste mam kufrik... :-D a hore som chudáááááá, nesumerna postava... cez boky mam vari 105 :-o a hore 84 :-p
Odpovědět
Profilova fotka
katrin21: já myslím, že ti dělají nejuzší boky (čímž nechci říct, že máš široké) a celkově je v nich postava nejsouměrnější, na druhou stranu jestli se ti nezdají, není co řešit. Mě se moje taky nějak nezdály, ale všichni je chválily a tak jsem si řekla že na nich něco bude. Pravda, ta sukně je docela až moc precizní, ale zase jsou zvláštní, jedinečné a fakt ti sluší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hej, presne.. ta sukne je taka divna... neviem jej prist na chut... paci sa mi len zboku, ako som uz pisala... no..ale kámošce Andy z česka se právě ty libí, že jo :))) tak uvidime ... fotky su trochu ine ako skutocnost :)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: hej, mas pravdu,ze som v nich taka utlejsia nejaka.. asi tym ze su cele take uzke az dole... nie je moc siroka ta sukna... ale tie boky fakt siroke mam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katrin21: jsi hodně vysoká, na takové postavě ty tvary tolik nerazí, já jsem třeba malá u mě by to bylo horší...nicméně v šatech nic vidět není, padnou Ti jak ulité fakt :-D jinak já mám zase široká záda a žádná prsa, takže přes prsa mám třeba 90 cm ale prsa jsou z toho nula ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
katrin21: je taková až moc pravidelná, ale možná by ti ji nějak jinak nařasily....ale nemůžu říct, že je to špatné...proč nebýt sofistikovaná ;-) Naopak se říká, že podle fotky se skutečně pozná, co nám nesluší, navíc přeci i fotky budou památka na svatební den. Co říkáš na moje?Taky bojuju se sukní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
inak ono zalezi aj od uhlu ako som natocena na fotke.... aj to potom posobi uzsie ked som trocha zboku :-D , viď tie saty co su okolo krku.. spredu ake sa zdaju siroke a potom z poloboku aky stihly pas :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: no.. uprimne povedane.. moc ma neoslovili.. podla mna ta rozsiruju... chcelo by to nieco mozno take co sa postupne rozsiruje.. moze byt siroka sukna, ked chces,ale tak ina siroka.. nie hned odhora taka načochraná.. to je uz definitivny vyber?
Odpovědět
Profilova fotka
katrin21: to bude i tím že jsou na bocích lehce řasené...to zužuje. původně jsem širokou sukni vůbec nechtěla...ale jsi první negativní reakce tady :-D za niž děkuji. Ono je mám doma, ale mám času dost, je prodat. Jde o to, že mi tu spíš doporučovali o hodně širší spodnici, že to bude vypadat úplně jinak, lépe...
Odpovědět
Profilova fotka
katrin21: jinak mám větší pozadí a tak šaty stylu "ryba" jako jsou různé krásné La Sposky, to bohužel nepřichází nejspíš v úvahu... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no a teraz mas aku na tej fotke?? no ja neviem..ale podla mna nemas taku postavu, aku ti tie saty robia.... hmm... prva reakcia? sranda.. a koho si sa este pytala, ci tu v teme? no neviem.. vela zalezi aj od toho, kto ma aké predstavy, a vkus,.. kazda sme ina :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
katrin21: já se v těch spodnicích nevyznám, ale podle toho co jsemtu četla asi tu nejmenší obručovou, cca 80cm průměr odhadem... A jakou mi robí postavu? Ptala jsem se holek v "září" tady a i v jiných tématech :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak som sa na ne este raz kukna.... robia ti pekny pas :)) driek je Ok.. ale mne sa proste moc nezda ta sukna... pride mi tak kadejako pokrcena... ale mozno si zo ma nic nerob, vidis, tie moje posledne su pravidelne poskladane, alebo ako to nazvat, a aj tak sa mi to zda divne.. aj ked oni su aspon hore uzsie..ale tieto , hlavne na tej fotke zboku, sa mi zdaju na tebe zbytocne siroke hned pod pasom, akoby na zadku a aj predu.. podla mna ta tym padom rozsiruju....
Odpovědět
Profilova fotka
katrin21: já třeba zásadně nechtěla pomačkanou sukni...ale ten vršek mi učaroval! Sukně začíná až na bocích, kde bych řekla že tolik nevadí že rozšiřují, ale taky mi připadají přespřílišně nařasené, ta fotka z boku je navíc bez spodnice.Chci zkusit tu velkou spodnici, zda to nebude lepší a výsledek urovnanější
Odpovědět
Profilova fotka
no neviem ci to pomoze,le porzi, na mna sa nedrz.. mozno mam uplny iny vkus ako ty a hlavne , fotky su ine ako skutocnost.. vidim to podla svojich fotiek... ;-) hlavne aby si sa ty dpbre citila...
Odpovědět
Katrin21, to male dievcatko na fotke c.30 myslim, no je tak rozkosna, presne ma taky postoj ako Ty :-D herečka
Odpovědět
Profilova fotka
hej, bola zlata.. jej mamina cakala na skusanie siat po mne,, a vonku mala este dalsie babo v kocikku, take mozno 3 mesacne :))) volala sa inak Lili a chodila za mnou az do kabinky :-D zlata bola! baba sa nezaprie :)) paradnica :)))
Odpovědět
katrin, mne sa zda ze ti viac pasuju take z leskleho materialu. mne s anajvaic na tebe pacia typy ako Rowena, len keby mali jednoduchsiu suknu. A tie co mas ako c.7 (ze moze byt,), tie si neskusala? tie by ti podla sadli najlepsie :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tie som neskusala.. niektore su kratke... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
inak..ked tak pozeram, na prvych 3 stranach svad. albumov som nasla tie saty na 3 babach.... :-(
Odpovědět
Katrin, vždyť je to jedno, ne? Nebo na své svatbě plánuješ ještě nějakou další nevěstu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nieee..len takl konstatujem:) chcela som bnnieco ine, nez maju vsetky.. preto som chcela tie Fanal...ale bohuzial...ale jasne, ze hlavne chcem ,aby mi pristali:)))
Odpovědět
Profilova fotka
Katrin21: La Sposa - FANAL ! hrozne moc ti slusi saticky z leskleho materialu..
Odpovědět
Profilova fotka
a nejde hledat jiny salon kde je maji vetsi?
Odpovědět
Profilova fotka
nie... nemienim kvoli satam precestovat pol Slovenska....co uz... viem, ze su najkrajsie... bud budu te roweny,alebo fiordo...
Odpovědět
Profilova fotka
keby boli vacsie, boli by mi valke zase cez prsia.....oni su pekne zboku an tej fotke..ale ked sa pozriete , kde som spredu, tak neviem.... mam dost vyrazny rozdiel medzi prsami a bokmi...podla mna v Fiordo mam lepsiu postavu..akurat nie su leskle..
Odpovědět
Profilova fotka
katrin vo FIORDNO si ina...ale sadnu ti...ak sa ti nechce cestovat..tak jednoducho klido tieto ;-) si v nich peknuckaa ..ono to babule este stale bude ine kafe s doplnkami ...takze zas tym skuskam az takuu dolezitost neprikladat... plus tiez kto a ako vas na tych skuskach fotii ..to tiez brat do uvahy btw.ak by ta este fanal stale trapili..tak kdesi som tu citala, ze babula si nechala satky poslat...vracala tiez postou..takze by si nemusela nikam cestovat.. tomu ze chces ine satky rozumiem...ja som mala cymbeline a mala som pocit, ze su iba moje...i ked ony de facto moje boli :-) ale FIORDNO is gut ;-) :-) a odlisit to este stale mozes doplnkami
Odpovědět
Profilova fotka
katrin, tak jsem prohlížela několikrát tvoje šatečky a nejvíc se mi nakonec líbíš v těch posledních :-) Přijde mi, že ti dělají nejsouměrnější postavu a ty Fiordno zase mně přijdou nudné. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mne sa Fiordno nudne nezdaju..ja by som chcela na prvom mieste ten Fanal,ale ked sa neda, tak sa neda.. :-( :-( a potom sa mi rovnkao pacia Roweny a Fiordo.. este je tu potom jeden faktor: keby som vzala Roweny, tak v tom salone maju aj detske saty a mala by som pre dceru saty 30% zlavu,,,( inak cena okolo 40-50€) + zadarmo bižu, doplnky.... tie la sposy Fiordo nic... ani len doplnky... tak neviem... a este : roweny su mi dost uzke cez boky, ale da sa to prezit, len sadnut som si v nich neskusala.. bala som sa :-D ale mozno 2 kg by sli dole a je to pohoda.... 3mesiace je dost cas ;-) u este...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?