Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
katrin21: A nezkoušela si šaty Hawai od San Patricka? Jsou obdobného typu, ale nezdůrazňují tak boky... Taky mám širší boky a i když to vím, pocitově mě to táhne právě ke stylu a la mořská panna :)))
Odpovědět
katrin, tak ked je to takto, tak ja by som ti radila vziat tie Roweny :-) cena tiez nie je nepodstatna a ked mas k tomu aj zlavu na dcerkine satky a este aj bizu+doplnky gratis, ja by som byt tebou uz nevahala :-) mne osobne sa v nich pacich viac ako vo Fiordo ale samozrejme daj na svoj pocit, v ktorych sa lepsie citis :-) ja mam stale totiz taky pocit ze ten leskly material ta akokeby rozziaruje :-) . Vo Fiordoch mas tiez krasnu postavu ;-) sadnu ti ale vynikas v nich menej podla mna... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no Rowena je leskla :))) leskla s ozdobami :) akurat ze fanal boli take uplne zlata farba a tieto su len jemne smotanove... inak ma stoja cca. rovnako, setrenie by bolo mozno v tych detskych satach.. navyse budeme potrebovat dve , elbo mame dve dcery.. moju a priatelovu.. druzicky sa uz tesia :-D
Odpovědět
Profilova fotka
westler: neskusala, sant patrick u nas nikde nemaju... budu mat, ale to ja uz budem mat po svadbe.. ale idem kuknut na google ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nasla som!!! tie su kráááááááásne :))) ale teda neviem , kde by som ich skusila... tak nablizku nas..... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
skusik v Nitre... ;-) salon Nicol
Odpovědět
katrin21 - jinak se mi u tebe líbili i ty La Sposy (Fiordno?). Oni sice na fotce vypadají nevýrazně, ale také jsem si La Sposy zkoušela a byly jedny krásnější než druhé - myslím, že jsou krásné právě zpracováním, detaily, přičemž nejsou nějak přeplácané... Ty Hawaie mám v reálu v albu, tak se můžeš kouknout...
Odpovědět
Profilova fotka
pekne, a ako vidim boli aj dlhe :) :) vela krasnych siat si si skusala :) tie uplne prve su ako fiordo, alebo su to oni? mate baby obrovsku vyhodu, ze mame normalnu vysku.. tym padom vam sadnu vsetky saty, alebo ked su dlhe date opatky.. ja to mam horsie... original su kazde saty dlhe,ale potom ich skratia a je to v kýbli.. uz potom moc na vyber nemam..
Odpovědět
Profilova fotka
weterr: mas pravdu, ze na fotke su nevyrazne,ale vv kustocnosti sa tie vysivky krááásne ligocu... ;-)
Odpovědět
Baby poradite aj mne prosim? Ja som z toho uz uplne na nervy. Beztak som strasne vahavy typ cloveka a kazdemu sa pacili ine skusane saty, ale vacsinou nie tie, ktore u mna vyhravali, cize nie moj favorit :-D, takze tak... Do albumu som dala iba finalistky :-) diky moc za vase nazory a postrehy.
Odpovědět
ajoj. tie uzke nie... i ked mas rovnomernu postavu, robia velku rit. bez urazky teda...
Odpovědět
cassandry ee...nieje to ono, moc nacancane. mas pekne ramena, aj prsia narozdiel odo mna, tak tie prve sadli teda paraaadne. x-)
Odpovědět
Článek se načítá
janie...si vaha? ja ano.. .tak chaaapem
Odpovědět
zajo ja som rak :-D , ale v niektorych veciach taky nerozhodny ze az... robi to neplechu :-(
Odpovědět
daj vediet, co si vybrala... musia sa pacit Tebe.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja si zase myslim, ze ty Cassandry jsou z toho co jsi ukazala nejlepsi, ty posledni se mi fakt k tobe moc nehodi a ty prvni jsou takove nijake...nevim, zbytecne rozsiruji v pase. Jestli na nich trvas, urcite bych zvolila vyrazny sperk na krk. Ty Cassandry jsou sice dost bohate, ale myslim, ze ti nejvice sednou. Mozna by stalo za to se jeste poohlidnout po necem ve stejnem stylu a strihu ale trosku modernejsim...Doufam, ze jsem ti nezamotala jeste vic hlavu.
Odpovědět
tiez som za Cassandry, v poslednych mas siroke boky a tie prve robia siroky pas. Ak nie, tak este pohladaj ;-)
Odpovědět
Janie22: Tak tie prve Maggie Ivory ako keby im chybala poriadne siroka spodnicka. Tie posledne 2 Ta zbytocne rozsiruju. U mna Cassandra = 100 %. Vyzeras v nich ako herecka, mne sa v nich strasne pacis. :-D
Odpovědět
Tie Cassandry su sice pekne, ale sa mi zdaju strasne tazke, tak neviem. Ivory mi boli trochu velke, bolo by ich treba zuzit, potom by tam bol ten pas vyraznejš a myslim ze by to vyzeralo lepsie a tie posledne úzke Anete, mne sa praveze zdalo ze pekne formuju postavu, aj ked mam dost kvalitne :-D boky a riť :-) ale sú v skutočnosti nádherné ligotavé, čipka až po kolená, tá ma úplne dostala.
Odpovědět
Profilova fotka
janie22 mně se nejvíc líbíš v cassandrách :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jani viem preco sa ti vsetky troje dostali do vyberu... ;-) uprimne vsetky troje pri dobrych doplnkoch budu ok, v kazdyych si ina mne sa najviac lubia tiez tie dvojky - Cassandra, v nich si takaa sviznaa sexi nevesticka, ako pise beatrice herecka :-D ;-) x-) jednotky - ako dvojky :-N ;-) - v nich si takaa babulka dievcatkovska...tu na foto vyzeraju nevyrazne ale myslim, ze je to tou fotkou, ked sedis tak je fotoz ina a hned v nich viac ziaris... a posledne tie trojky anete...myslim, ze ani nerozsirujuu...ked pises ze tam tie boky a ritka su :-N :-D :-p skoor si v nich uz takaa zena...tie satky zvyraznujuu vsetky tvoje miery takze asi bude zavisiet v ktorych si sa citila ty naj...dla foto by som tipla casandry ;-) ziaris v nich
Odpovědět
Podle mě Ti to sluší nejvíc v Cassandrách :-).
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, jannie:) vidim ze si bola skusat v novakoch :)) tie uske som si skusala aj ja, ale su krajsie na fotke s modelkou ako v reali.. mne sa nepaci hlavne ten material toho volanu dole, je to taky divný šifón... skusala som si ich tiez... e-e... mne osobne ani jedny nepasuju na teba tak ze bysom povedala, ze toto.... bola si aj v pobocke v Prievidzi? lebo tam maju podla mna krajsie saty.. ja som si tam skusala Roweny... ale samozrejme, amli X iných dlasich a krasnych, leno nie na moju vysku... tie posledne by som vylucila...
Odpovědět
Profilova fotka
aha, pozrela som este raz.. tak v PD si si skusala tie prve dve, uz chapem... no.. na druhe pozretie stale by som povedala, ze ani jedny... neviem... prve nie su zle, su krasne,ale si v nich nejaka bleda... druhe su mozno v niecom lepsie,ale je to asi skoro to iste... neskusala si este nejake dalsie?
Odpovědět
Ahoj Karin. Áno ja som z Novák, takže som si prvotne obehala Milady:) majú tam veľmi pekné šatky, no ale asi sa tam ešte vrátim. Asi som spravila unáhlené rozhodnutie a zaplatila som zálohu, ale to by myslím nemal byť problém.
Odpovědět
Ahoj Janie, mne sa páčiš tiež vo všetkých troch... podľa mňa majú všetky niečo do seba... :-D Jednotky sa mi zdajú dosť neokukané, ja by som si asi vzala tie, vyzeráš v nich strašne romanticky... V dvojkách tiež super, trojky sa mi asi páčia najmenej, práve kvôli tomu, že tá čipka nie je kompletne až po spodok... Takže ktorékoľvek a s dobrými doplnkami budeš krásna nevesta... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
janie22: tak mě připadají první naprosto nevýrazné, třetí jsou krásné ale nejdou mi k tobě moc typově... Ale ty Cassandry jsou nejlepší, vypadáš v nich nejvíce svěží a nejvíc sexy, úplně tě rozzáří...to je můj názor!
Odpovědět
janie ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jednoznacne cassandry
Odpovědět
Profilova fotka
Cassandry nejsou špatné ale rozhodně bych je vzala bez ramínek, MS mají skoro ke každým šatům ramínka a ty se buď přišijí nebo pak odpárají ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?