Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Jj souhlasím. Promazat. A ano, vím, že i mě ;)
Odpovědět
no konecne ste prisli na to ze to nema vyznam sa hadat . S takymi hadkami nikomu nepomahate
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ďakujem za upozornenie na túto diskusiu :) skultúrniť diskusiu nie je úplne v mojich silách, pretože to je hlavne v silách tých, ktorí sa do diskusie zapájajú svojimi príspevkami. Téma čínskych šiat je téma, ktorá sa tu pravidelne obnovuje a pravidelne sa rozbúri. Postavia sa v nej proti sebe dve strany, odporcovia a zástancovia čínskych šiat, pričom ani jedna strana nepočúva druhú a bezvýsledne sa snaží druhú stranu presvedčiť o svojom názore. Naozaj je to bezvýsledné, jedna strana nikdy o svojom názore nepresvedčí druhú stranu, rovnako ako druhá strana nikdy nepresvedčí tú prvú stranu. V tejto záležitosti neexistuje rozhodnutie, ktoré je správne, je len rozhodnutie, ktoré si vyberieme, pretože je pre nás výhodnejšie. Každý si pri svojom rozhodovaní vždy zváži svoje pre a proti a vyberie si tú možnosť, ktorá mu viac vyhovuje. Nie je však správne hodnotiť tých, ktorí sa rozhodli inak, ani tých, ktorí na vec majú iný názor. Čo tejto diskusii chýba je vzájomný rešpekt a schopnosť prijať názory druhých. Potom to vedie k provokáciám až urážaniu. A takáto diskusia nie je pre nikoho prínosná. Myslím, že tu už odzneli všetky argumenty odporcov a zástancov čínskych šiat. Je dobré o tejto téme hovoriť, avšak treba udržiavať istú hranicu slušnosti. Rovnako je potrebné vedieť mlčať a nepodporovať svojimi príspevkami nezmyselnú zacyklenú diskusiu, pokiaľ zastala na bode, z ktorého sa nedá pohnúť, a ktorý nemá jednoznačné riešenie. Diskusiu zatiaľ nechávam otvorenú, avšak budem rada, keď ju spoločne vrátime k pôvodnému zámeru. V tejto diskusii ide o to, aby si nevesty vymenili skúsenosti so šatami kúpenými cez internet, aby ste si poradili, pomohli a pripravili sa na svoj svadobný deň. V prípade, že sa diskusia opäť zvrhne nesprávnym smerom, budem musieť pristúpiť k razantnejšiemu riešeniu a obmedzeniu prístupu niektorým užívateľom. Ďakujem za pochopenie, prajem krásny večer :) Jana, 4nets team @radkaja @karlajasmine @magdicka87 @macka00 @pavla37 @moniikkaa @malaopicka @tanulinkaaa @petrasofie21 @laka_lacenda @lamice @macka00 @petrana01 @lienkadomaca @romiiik211 @evca_k
Odpovědět
@janamartish Fascinuje mne, že označujete i moji osobu, ale magdicku87 ne. Zajímavé.
Odpovědět
@lamice tak si otvor oči, je tam označená a aj všetci, čo sa zapojili do diskusie v posledných dňoch...
Odpovědět
@lamice Omlouvám se, již vidím, ale stejně nechápu pro i já. Zřejmě už se člověk nemůže vyjádřít, narozdíl od jiných jsem v celé diskuzi přispěla jen 2x a nikterak vulgárně. A nechápu proč české stránky spravuje slovenka :-.
Odpovědět
@lamice označila všetkých, ktorí poslední reagovali. A sme na stránke Mojasvadba.sk, je to len slovensko-česká diskusia.
Odpovědět
Profilova fotka
@janamartish velka vdaka!
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem tam též a neřeším to, takže bych to už dál nerozebírala a nechala to tak
Odpovědět
Profilova fotka
@lamice @moniikkaa Ako už napísala @malaopicka označila som všetkých, ktorí sa dnes do diskusie zapojili, teda všetkých, ktorých sa to týka :)
Odpovědět
Profilova fotka
já vím, já to pochopila, asi jsem se špatně vyjádřila :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lamice Je tam..
Odpovědět
Profilova fotka
@janamartish Celkom nechapem preco ste ma oznacili v tejto diskusii, napisala som len jeden prispevok a to ze by ma zaujimali odpovede na otazky Magdicka87 to je vsetko. Nikoho neprovokujem len sa pytam na odpovede.
Odpovědět
@janamartish preco sa to tyka aj mna aj ked som ich len brzdila ze maju konecne prestat ze to nic neprinasa ????,
Odpovědět
Profilova fotka
@lienkadomaca @macka00 označila som všetkých, ktorí sa do diskusie zapojili a teda by ich mohlo zaujímať to, akým smerom by sa diskusia mala ďalej uberať. Je na nás všetkých, ako sa k tomu postavíme a ako si atmosféru na stránke budeme pestovať :)
Odpovědět
Já teda taky nechápu, proč jsem byla označena, když jsem se snažila pouze vyjàdřit svůj názor ? Ne, dělám si srandu a respektuji a souhlasím s @janamartish. ;-)
Odpovědět
Možná již brzy nebude šití v Asii výhodné - dnešní Idnes: Výroba v Číně zdražuje. Někteří čeští továrníci se ze země stahují Zdroj: http://ekonomika.idnes.cz/cesti-tovar...
Odpovědět
Tak to byla jen otázka času, kdy se životní ůroveň v Asii zvýší a pracovní síla už nebude tak levná.
Odpovědět
Profilova fotka
Možná mě sežerete... ale dneska jsem si konečně vyzkoušela šaty na převlečení z Aliexpressu. Há, za ty prachy.... čekala jsem, že za 350Kč to bude leda na zahradu, ale překvapili mě, číňani šikovní... Nikde nic nekouká, žádně špatné švy, nitky... Trochu jsem doufala, že na jednoduchém střihu nic nezkazí a povedlo se :) Já bych je nezatracovala... Jen člověk musí být soudný a neočkávat nemožné 8-)
Odpovědět
@wiki85 saty z Ciny jsem mela tu CEST videt mnohokrat a rozhodne asi zalezi na ocich ....ja rozdil videla
Odpovědět
Profilova fotka
O iluze jsem přišla, když jsem dělala nákupčího a většinu věcí jsme nakupovali krom Německa, Itálie a Dánska, hlavně z Číny :) Měla jsem tu ČEST (asi je to důležité-když se to píše velkými) vidět, jak se na velkoobchodních akcích hojně prodávalo zboží pod německou značkou, vyrobené v Číně a lidi se rozplývali nad německou kvalitou 8-) Ještě jednou to napíšu: Jde o to, co si člověk objedná a co od toho čeká. Pochybuji, že šaty z čínské krajky budou dosahovat kvality poctivých šatů z propracované krajky. Ale to každý sodný člověk asi sám nejlépe ví, že kvalita něco stojí.
Odpovědět
@wiki85 pochválsa pošli foto nemusí tam byť tvár, šaty na postave nech vidíme aj my ďakujem
Odpovědět
Profilova fotka
souhlasím s wiki kvalita něco stojí i já měla šaty z ebay a znovu bych d toho nešla za prve byli drahé na to že to byl kus látky bez podšívek,tylu a pod jen z kruhovou spodnicí za drhé mi je musela švadlena upravovat a i tak neseděli jako originál
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@petrana01 Ne, děkuji za nabídku, ale nebudu se fotit v šatech a dávat to na fórum, kde se teď pranýřuje cokoli z Číny :-) To už tu jedna slečna udělala a špatně to nesla :) P.S. "nemusí tam být tvář" je docela vtipné, když jí mám v profilovce :-D
Odpovědět
@wiki85 no tá v profilovke je tvoja???????????
Odpovědět
Profilova fotka
@petrana01 Ano, vždyť je to i v pravidlech přidávání avatarů. Avatar má být tvář člena či členky, nikoli "někoho cizího".
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.zkazdehorozkatroska.eu/sva... oplati sa precitat tu cast o satach :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?