Menu Forum

Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

(cz & sk)
15. kvě 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
Registrovala se 5. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků a 5 inzerátů. Má 3 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
Registrovala se 5. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků a 5 inzerátů. Má 3 přátele.
 tady jsou šaty od Jasmines bridal shop (taky čína emoticon ). Myslím, že se nevěsta za ně stydět nemusí.
8. dub 2015 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magdicka87
Registrovala se 15. března 2015 na beremese.cz. Přidala 141 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
magdicka87
  • Neví, kdy bude svatba
 Jsem konečně ráda, že tu někdo přiznal, že nákup svatebních šatů v číně přes internet je risk 50/50, já osobně bych čísla poupravila. Přesto ale , není u svatebních šatů risk 50/50 už příliš, zvlášť, když vetšina nevěst objednávà šaty s ne dost velkÿm předstihem a v případě vyskytnutí nějakého problému jim už nezbývà moc času na náhradní řešení například ve svatebním salonu ? Není to k zamyšlení ?
8. dub 2015 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
karlajasmine
3
Registrovala se 20. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 1548 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
karlajasmine
3
Registrovala se 20. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 1548 příspěvků. Má 4 přátele.
 @magdicka87 Ja zde od zacatku tvrdim, ze nakup satu pres internet je risk emoticon K zamysleni to jiste je, a kazda z nas si to svepravne rozmysli sama a ucini rozhodnuti, ktere ji vyhovuje. Diky za pochopeni.
8. dub 2015 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tanulinkaaa
8
Registrovala se 18. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 515 příspěvků. Region Nový Jičín.
  • Svatba byla 25. července 2015
    Region Nový Jičín
fotoportrét
fotoportrét
tanulinkaaa
8
Registrovala se 18. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 515 příspěvků. Region Nový Jičín.
    Region Nový Jičín
 @magdicka87 Mohu se zeptat, čeho chcete vlastně svým jednáním zde dosáhnout? Neptám se nijak ve zlém.
8. dub 2015 ve 13:33  •  Svatba byla v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavla37
Registrovala se 12. února 2013 na beremese.cz. Přidala 174 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pavla37
Registrovala se 12. února 2013 na beremese.cz. Přidala 174 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 @magdicka87 Ehmmm...Magdičko, jestli nám tady chceš tvrdit, že jsi jen švadlenka a nemáš se svatebními salony nic společného, asi by jsi sem neměla dávat screenshot, kde máš v liště správu stránek svatebního salonu. Takže paní majitelka, nebo manžel?
8. dub 2015 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magdicka87
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
magdicka87
  • Neví, kdy bude svatba
 @pavla37 Jsi neskutečnà, tebe nezajímá, co je obsahem toho screeshotu ale od koho je. Jestli je od manžela nebo od někoho jiného, je úplně jedno. Jasně však dokazuje to, co se tady děje. Dokazuje běžné praktiky zdejších nrvěst, a to je to, co ty nechce vidět.
8. dub 2015 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavla37
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pavla37
  • Neví, kdy bude svatba
 @magdicka87 vtip je v tom, že lhářka křičí na druhou, že je lhářka. Jsi majitelka salonu/ manžel majitelky a jenom tady ostatní hejtuješ a snažíš se tuhle diskuzi posunout jinam. Napadáš ostatní a sama tady kecáš. Nejhorší je, že takhle akorát prudíme ty nevěsty, které se opravdu chtějí bavit o Zimovi a předávat si informace. Už dej pokoj
8. dub 2015 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evca_k
1
Registrovala se 27. února 2015 na beremese.cz. Přidala 50 příspěvků. Region Chrudim.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
evca_k
1
Registrovala se 27. února 2015 na beremese.cz. Přidala 50 příspěvků. Region Chrudim.
  • Neví, kdy bude svatba
 @radkaja srovnas dve uplne rozdilne veci . Je rozdil znacka , ktera se sije v Cine ( proc? protoze maji uplne jine standardy materialu a kvality siti - proto take Jasmine Bridal saty stoji minimum 20.000 original .
Kdezto Cina podle jakehokoliv obrazku za 3-6.000kc asi chapes , ze za to nekoupis ani zadnou super krajku , takze logicky nesrovnavej prosimte dve ruzne veci .
Nevim jestli ti dela dobre se utesovat tim , ze nektere drahe znacky jsou site v Cine protoze mas levny kus latky z Ciny, ale za znacku se neplati bezduvodneemoticon
8. dub 2015 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neurážej, neprovokuj".
8. dub 2015 ve 21:29 • evca_k
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
 @evca_k Špatně jsi si přečetla název toho výrobce je to JasmineS ne Jasmine, jedná se opravdu o neznačkového výrobce, takže ty hloupé ovce tak moc hloupé nebyly. emoticon Takže tobě se ty šaty zdají vlastně tak stejně hezké jako značkové Jasmine, když sis je s nimi spletla.
8. dub 2015 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tanulinkaaa
8
    Region Nový Jičín
fotoportrét
fotoportrét
tanulinkaaa
8
    Region Nový Jičín
 @magdicka87 "Děkuji" za odpověď!
8. dub 2015 ve 21:43  •  Svatba byla v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magdicka87
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
magdicka87
  • Neví, kdy bude svatba
 @tanulinkaaa Omlouvám se, ale mám i nějaké povinnosti. Nicméně dopředu jsem ničeho docílit nechtěla, pouze jsem chtěla vyjàdřit svůj nàzor, zastat se salonů , vůbec se mi příčí objednat si svatební šaty v Číně , bohužel jsem velmi brzy zjistila, že to bude velmi těžké, téměř nemožné, jelikož můj nàzor je opačný nežli většiny zde. Nemám zàjem někoho přemlouvat, pouze bych ráda upozornila i na možná rizika spojená s nàkupem v Číně a jestli mi tady stále někdo mimo jiné píše, že zde už o rizicích všichni ví a že jsou svépràvní, tak bych těmto diskutujícím ràda sdělila, že většina napálených lidí bývà svéprávná.
8. dub 2015 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tanulinkaaa
8
    Region Nový Jičín
fotoportrét
fotoportrét
tanulinkaaa
8
    Region Nový Jičín
 @magdicka87 No já bych vás trošku poupravila. Vy pouze nesdělujete lidem názor, vy jim ho vnucujete. Kdybyste jej pouze sdělovala, napíšete zde vlastní zkušenost a tím to končí. Možná proto se proti vám strhla vlna nevole.
9. dub 2015 v 07:56  •  Svatba byla v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magdicka87
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
magdicka87
  • Neví, kdy bude svatba
 @tanulinkaaa Milá tanulinko, já si tě také dovolím poupravit. Tady se vlna nevole strhne vždy a okamžitě, jakmile se objeví někdo s opačnÿm , tudíž negativním nàzorem nebo zkušeností. Je tomu tak vždy, přečti si tuto diskuzi o několik stran na zpět a vždy jsou u toho stejnà jména. Vždy se objeví stejné osoby, a začnou napadat, kopat, dedukovat, obviňovat, všechno możné jenom se nevěnovat tèmatu. Ne nadarmo se říká nejlepší obrana je útok, jakkoliv nesmyslný a smyšlený. Téměř vždy začnou toho drzouna vydàvat za brese nebo cipise, nebo za majitele salonu. ZDE JE KAŽDÝ OPAČNÝ NÁZOR VNUCOVÁNÍ A JE NEŽÁDOUCÍ !!!
9. dub 2015 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evca_k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
evca_k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 http://www.jasminesbridalshop.com
<--Pokud myslis toto tak to se mi opravdu nelibi , nevkus od shora az dolu.
Je to videt nejen na latce ale i na strihu .
Pozor neplet si pojmy s dojmy, nemluvila jsem o fotce , ale o tom , ze srovnavas znacku Jasmine bridal ( coz jsem nemohla vedet, ze i Cina nazev okopirovala - no ladidas nezklamaliemoticon
Na fotku jsem klikla az ted kdyz jsem si tvuj post precetla na laptopu. Vcera jsem detail/ fotku ( ktera jak vidim je stejne focena v seru , aby se zamaskoval detail na svem telefonu nestudovala .
Takze znovu ti to muzu upresnit , satu z Ciny jsem v REALE videla dost a zadne se mi nelibily. Je to vrchol nevkusu a kdo chce kam , pomozme mu tam , slecno Ladidas emoticon
9. dub 2015 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
romiiik211
43
Registrovala se 3. listopadu 2014 na beremese.cz. Přidala 51 příspěvků a 1 album. Má 10 přátel.
  • Svatba byla 10. října 2015
    Znojmo, Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
romiiik211
43
Registrovala se 3. listopadu 2014 na beremese.cz. Přidala 51 příspěvků a 1 album. Má 10 přátel.
    Znojmo, Region Znojmo
 Každý má holt jiné požadavky... Někdo chce levně a nevadí mu, že to tak bude i vypadat, a někdo chce kvalitu. Já bych si svatební šaty taky neobjednala z Číny, i když na obrázku nemusí vypadat zle, na živo se to pozná vždycky..
9. dub 2015 v 09:12  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
romiiik211
43
    Znojmo, Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
romiiik211
43
    Znojmo, Region Znojmo
 @evca_k To je síla...
9. dub 2015 v 09:13  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
 @evca_k Já jsem samozřejmě vůbec nesrovnávala tyto šaty s nějakou značkou ( mně totiž značky nějak neberou), jen jsem chtěla poukázat na to, že ne všechny šaty z číny jsou průser. Existuje samozřejmě jen malé procento dobrých čínských výrobců v moři těch špatných. Tyto šaty jsou opravdu povedené, viděla jsem je v reálu. Ty jsi se asi se šaty od tohoto výrobce nesetkala a viděla jsi jen śaty od těch špatných a souhlasím s tebou, źe to jsou většinou fakt špatné šaty. Proto já se tu snažím nevěstám pomoc s výběrem výrobce a dopručuji tedy jen dva ( zatím jsem na více kvalitních nenarazila) a odrazuji je od těch neosvědčených u kterých by špatně pochodily. Vlastně tedy jsem taky proti bezhlavému nákupu z Číny. Mně je totiž taky líto těch nevěst co byly zklamané, protože si špatně vybraly. Jo a dělám to z vlastní iniciativy, nejsem za to od nikoho placená. emoticon
9. dub 2015 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magdicka87
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
magdicka87
  • Neví, kdy bude svatba
 Ráda bych se zeptala, jak to děvčata řeší v případě, že si objednají své šaty např. u Zima, on jim je ušije a ony pak např. otěhotní, což se prý velmi často stává. Podle mých informací tyto šaty tèměř nelze upravit, a podle toho, co jsem viděla já, tak bych se do toho jako krejčová rozhodně nepouštěla. A ještě bych si ràda přečetla zkušenosti s praním nebo čištěním a žehlením. Opět jsem neslyšela nic pozitivního, dokonce jsem si někde přečetla, že barevné šaty pouštěly barvu už při doteku. Děkuji předem.
9. dub 2015 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magdicka87
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
magdicka87
  • Neví, kdy bude svatba
 A ještě by mne zajímalo, kolik jste zaplatily za šaty a nejenom od Zima ? Chtěla bych opravdu vědět, jestli je to opravdu o kvalitě nebo o ceně ? Je opravdu Zimo o tolik kvalitnější, když tady píšete o jeho cenách, které nejsou zas o tolik vyšší o proti ostatním Číňanům. Ráda bych viděla cenové srovnàní šatů od Zima a od ostatních. Děkuji předem.
9. dub 2015 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavla37
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pavla37
  • Neví, kdy bude svatba
 Mě se líbí , jak si tady Magdička hraje na nejvyšší morální bytost ve vesmíru a přitom je to majitelka salonu, ktera tady trollí, aby si zajistila zákazníky. Prosím tě, jdi se věnovat péči o zákazníky a nehejtuj tady. Tahle debata k tomu není určena. Holky zkusme ji ignorovat. Pak třeba odtáhne jak ruský vojska.
9. dub 2015 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
 @evca_k Jo a ještě musím dodat, že jsem už nesčetněkrát odrazovala nevěsty od šítí i u Zima když chtěly po něm nějaké náročnějsí modely, které by Zimo nedokázal dobře udělat. Také hoodně často upozorňuji na těžkosti a netvy, které nevěsty musí absolvovat když šijí u Zima. No takže vlastně skoro v polovině případů je od toho odrazuji. emoticon emoticon
9. dub 2015 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neurážej, neprovokuj".
9. dub 2015 v 10:26 • karlajasmine
fotoportrét
fotoportrét
magdicka87
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
magdicka87
  • Neví, kdy bude svatba
 @karlajasmine, @pavla37, Velice ráda budu informovat paní Stoklasovou nebo pana Stoklasu o tom, že je tady zmiňujete, myslite si, že kdybych měla dva salony a takové recenze, že bych měla čas se tady s Váma vybavovat ?
Položila jsem jednoduché otázky, které dozajista budou zajímat i ostatní nevěsty, mohl by mi někdo odpovědět ? Kdokoliv, kromě těch předchozích. Opravdu mne to zajímá. Děkuji.
9. dub 2015 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magdicka87
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
magdicka87
  • Neví, kdy bude svatba
 @karlajasmine Myslím, že paní Stoklasovà nebo pan Stoklasa nebudou rádi, že jsi je nazvala lháři a podvodníky. Máš k tomu asi důkazy. Màm pocit, že jsi to krapet přehnala, ale to je tvá věc.
9. dub 2015 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
karlajasmine
3
fotoportrét
fotoportrét
karlajasmine
3
 @magdicka87 Problem je prave v tom, ze ty vase otazky zajimaji jenom vas..tak si na ne sam odpovezte, podejte si ruku s isabelkou a bezte uz oxidovat nekam jinam :D
9. dub 2015 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magdicka87
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
magdicka87
  • Neví, kdy bude svatba
 @karlajasmine Promiň, ale toto není Vaše soukromá diskuze, i když to tak chvílema vypadá. Polożila jsem jednoduché otázky, a ty místo aby jsi odpověděla, tak dost hloupě urážíš a napadáš. Proč jednoduše neodpovíš ? Kolik jsi dala za ty své šaty, jak je to s těhulkama a s tím praním ?
9. dub 2015 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
karlajasmine
3
fotoportrét
fotoportrét
karlajasmine
3
 @magdicka87 Uz jsem tu dost castokrat napsala, ze jsem za sve saty dala celkem 9000Kc. Vyprala jsem je v pracce na 30 stupnu naruby v povleceni, a krasne se vypraly. Je na nich krajka i perlicky, a nespadla pranim ani jedna. S tehotenstvim nevim, zalezi jiste na stylu satu a na tom, v kolikatem mesici potom dotycna je.
9. dub 2015 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
karlajasmine
3
fotoportrét
fotoportrét
karlajasmine
3
 Ale k cemu ti ta informace vubec je? Kdybych za saty dala 3000Kc a v pracce se z toho oprala cervena barva.. no a co? Je to tvuj problem? :D neni...
Kdybych za saty dala 15000Kc a pak otehotnela a zaplatila svadlence 5000Kc za presiti, no a co? K cemu ti tato informace je..pane boze :D
Je to uplne, ale uplne JEDNO!!!!! emoticon
9. dub 2015 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lienkadomaca
Registrovala se 3. června 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 274 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Nové Zámky.
  • Svatba byla 12. července 2008
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
lienkadomaca
Registrovala se 3. června 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 274 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Nové Zámky.
  • Svatba byla 12. července 2008
    Slovensko
 Tak mňa by tiež zaujímali odpovede na Magdickine otázky. Sem s tým. Rada si ich prečítam emoticon
9. dub 2015 v 11:09  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš