Menu Forum

Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

(cz & sk)
15. kvě 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
magdicka87
Registrovala se 15. března 2015 na beremese.cz. Přidala 141 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
magdicka87
  • Neví, kdy bude svatba
 @karlajasmine To je divné, někde jsem četla, že jsi na balíku měla napsanou cenu 180 Euro, i když připočítàm clo a dph, nějak mi to nevychàzí. Možná si ještě platila něco bokem nebo krejčové za úpravy. Ale to nic.
A na rozdíl od tebe si opravdu myslím, že jsou to užitečné informace pro nevěsty, které přemýšlejí o nákupu v Číně. Nemyslíš ?
9. dub 2015 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavla37
Registrovala se 12. února 2013 na beremese.cz. Přidala 174 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pavla37
Registrovala se 12. února 2013 na beremese.cz. Přidala 174 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 Tady nevěsty už psaly,ze jsou se stát s pokojené, dokonce i jeden ženich, kterému pak Isabelka předhodila šaty budoucí nevěsty, ač je ještě neviděl. Parádní akce. Spoušť a holek je spokojena a nezlob se, jak je perou, je pro tebe dost redundantní informace. Co se Stoklasových týče, tak jeden z nich dělal ne ten screenshot. Já osobně si myslím, že jsi to byla přímo ty, ale buď, jak buď, tim se zapojili do diskuze a to, jestli se tu teď o nich lidi baví, by je nemělo šokovat. Mé spíše šokuje, jakým způsobem se do diskuze zapojili. Ale co, i negativní reklama je reklama že?
9. dub 2015 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
karlajasmine
3
Registrovala se 20. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 1548 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
karlajasmine
3
Registrovala se 20. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 1548 příspěvků. Má 4 přátele.
 @magdicka87 Ano, psala jsem zde taky nekolikrat, ze saty mi byly trochu vetsi kolem boku a moje znama mi je upravovala.. upravovala mi i trochu krajku. Takze zbytek penez jsem doplacela ji.
9. dub 2015 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magdicka87
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
magdicka87
  • Neví, kdy bude svatba
 @pavla37 To, že někdo udělá screenshot a někomu pošle ještě neznamená, že je podvodník a lhář, zvláště když v tom screenshotu je důkaz o podvodu a navádění k podvodu. A jestli jsi si nevßimla, tak odpovědi na mé otàzky zajímají i ostatní.
Jak je to s tebou ?
9. dub 2015 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
karlajasmine
3
fotoportrét
fotoportrét
karlajasmine
3
 @magdicka87 Pavla uz tu taky nekolikrat psala, ze si saty nechava sit v Cechach. Takze pozorne cti, protoze tu vubec nic nectes a pak se ptas na veci, ktere tu jsou davno zodpovezene.
9. dub 2015 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tanulinkaaa
8
Registrovala se 18. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 515 příspěvků. Region Nový Jičín.
  • Svatba byla 25. července 2015
    Region Nový Jičín
fotoportrét
fotoportrét
tanulinkaaa
8
Registrovala se 18. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 515 příspěvků. Region Nový Jičín.
    Region Nový Jičín
 @magdicka87 Vy si tady hrajete na detektiva? Pořád si tu stěžujete, jak jsou všichni podvodníci, lháři, že vás uráží, ale přitom jste to vy, kdo má vychování řeznického psa. Z vašich příspěvků je mi vás vážně líto. Chtělo by se to naučit trochu taktnosti, cti a především respektu. To vy jste ta, která tady neustále na někoho útočí. Ještěže slečen(pánů) jako vy tady není většina. Zprvu jsem se nad vašimi příspěvky jen usmívala, ale teď mi začínají lézt vážně na nervy. Měla byste se trošku uklidnit, protože nikdo tady nestojí o vaše výlevy.
9. dub 2015 v 11:35  •  Svatba byla v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
macka00
Registrovala se 25. května 2014 na mojasvadba.sk. Přidala 594 příspěvků. Má 1 přítele. Region Nitra.
  • Svatba byla 30. srpna 2014
fotoportrét
fotoportrét
macka00
Registrovala se 25. května 2014 na mojasvadba.sk. Přidala 594 příspěvků. Má 1 přítele. Region Nitra.
 @magdicka87
@karlajasmine este stale vas to bavi uz by ste mohli skoncit , vy nieste normalne alebo nemate co robit ??,
9. dub 2015 v 11:40  •  Svatba byla v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magdicka87
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
magdicka87
  • Neví, kdy bude svatba
 @tanulinkaaa Tak nevím, co bylo na mé odpovědi špatného, snažila jsem se ti slušně odpovědět, svá tvrzení dokládám důkazy, na rozdíl od jiných. Co je špatného na tom položit zde otàzky, které zajímají i ostatní a odpovědi na ně mohou být užitečné i ostatním nevěstám ? Co je na mém jednání tak špatného, že by mé otàzky ? A jinak jà jsem úplně klidná, jsem doma a dàvám si kafíčko, vřele doporučuju.
9. dub 2015 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tanulinkaaa
8
    Region Nový Jičín
fotoportrét
fotoportrét
tanulinkaaa
8
    Region Nový Jičín
 @magdicka87 To je pak těžko něco někomu vysvětlovat, když mu jeho jednání přijde v pořádku. Tak si popíjejte a urážejte dál. A můžu mít tedy taky otázku? Kdo doopravdy jste? Předpokládám, že budoucí nevěsta asi ne. Zajímá mě to, jestli vlastníte salon nebo vám někdo blízký.
9. dub 2015 v 11:49  •  Svatba byla v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrana01
Registrovala se 31. května 2014 na mojasvadba.sk. Přidala 494 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
petrana01
Registrovala se 31. května 2014 na mojasvadba.sk. Přidala 494 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
 To by bolo zaujímavé keby Magdička bola z colnej správy???
9. dub 2015 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavla37
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pavla37
  • Neví, kdy bude svatba
 @magdicka87 No hlavně, že Někdo. Nejvíc vtipný je tvůj komentář screenshotu "Tak jsem po hledala v historii". A pak jsi napsala. Je jedno, jestli je od manžela, nebo.... Takže logicky....Pan a paní Stoklasovi. Já budu šít v Čechách, protože znám kvalitní švadlenku. Ale chápu, že někdo šije v Číně, protože: Nesehnal dobrou švadlenku, nebo nesehnal v salonech, co hledal, nebo prostě, protože chce. Ale je to jeho věc a jeho rozhodnutí. A myslím, že slečnám je dost jedno, jak se šaty perou, protože je nesou jen jednou a jestli se za tu cenu smrsknou....ale psaly ti už, že praly a bylo to ok. Tak?
9. dub 2015 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magdicka87
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
magdicka87
  • Neví, kdy bude svatba
 @pavla37 Víš Pavlínko, pan Stoklasa se se mnou právě spojil, o celé zàležitosti ví, dokonce mohu potvrdit, že to byl on, kdo mi poslal fotky a odkazy, momentálně je prý zaneprázdněn, ale hned jak bude mít čas, bude se Vàm věnovat. Jeho paní se již spojila s právníkem, tak že to bude mít pravděpodobně dohru, jelikož ona sama se prý žádné diskuze nezúčastnila a pan Stoklasa mà kompletně zablokovaný přístup.
A ano udělala jsem chybu, poněvadž jsem nejdříve nechtěla, aby jste věděly o tom, že mi někdo něco posílá, nehledě na to, že jsem si odkazy zkontrolovala a diskuze jsou tam stàle.
Jo a mám Vás od pana Stoklasy pozdravovat, prý že se s některou z Vás pravděpodobně brzy uvidí.
9. dub 2015 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lamice
1
Registrovala se 11. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 26 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lamice
1
Registrovala se 11. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 26 příspěvků. Region Praha.
 Já mám dost, ta magdicka není v normě. Hraje si tu na někoho jiného. Vážně na ni už nereagujte. Nemocný člověk, který si to ani neuvědomuje, jak smutné.
9. dub 2015 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
laka_lacenda
69
Registrovala se 11. listopadu 2014 na beremese.cz. Přidala 936 příspěvků. Má 16 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
laka_lacenda
69
Registrovala se 11. listopadu 2014 na beremese.cz. Přidala 936 příspěvků. Má 16 přátel.
 z chovani nekterych "salonu" je mi zle....a ani se pak nedivim, ze si holky objednaj saty v cine emoticon
9. dub 2015 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavla37
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pavla37
  • Neví, kdy bude svatba
 @magdicka87 hh tak to čekám. Bábovka v troubě a kafe připravený. Já se tě nebojím. Nikomu jsem nelhala, nenaváděla jsem ani nepomlouvala. Ale vyjádřila jsem svuj názor a jestli si myslíš, že je to právě postižitelný, tak jsi úsměvnější, než jsem myslela. Jo a gratuluju. Právě jsi salonům udělala fajn reklamu.
9. dub 2015 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zaburyna
Registrovala se 2. března 2015 na mojasvadba.sk. Přidala 72 příspěvků. Má 8 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zaburyna
Registrovala se 2. března 2015 na mojasvadba.sk. Přidala 72 příspěvků. Má 8 přátel.
 @magdicka87 nevadi ti, ze si na smiech?
9. dub 2015 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavla37
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pavla37
  • Neví, kdy bude svatba
 @magdicka87 Jo a mimochodem, jestli se ani jeden z nich diskuze neúčastní, kde vzali ten screenshot, který, jak ty tvrdíš je od něj??? emoticon Ty se zamotáváš
9. dub 2015 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrasofie21
Registrovala se 9. dubna 2015 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
petrasofie21
Registrovala se 9. dubna 2015 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 @pavla37 To je tedy hnus, tady si číst. Věčné přispěvovalky s nulovým osobním životem, jinak by asi neměly čas sem neustále psát, se tu jen předvádí a na každého útočí. Jak jinak, ony mají názor na všechno, všemu rozumí a všude byly nejlépe dvakrát. Hlásají o demokracii a právu volby, ale běda těm, kdo se s nimi nestotožňuje v názoru. Dejte si už pokoj. Žádám správce stránek o smazání těchto urážlivých diskuzí.Žádné dobré nápady jsem tu nenašla. Nebudu se vůbec divit, pokud je údajní Stoklasovi zažalují. To je zase jejich právo.
9. dub 2015 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magdicka87
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
magdicka87
  • Neví, kdy bude svatba
 @pavla37 Promiň, mám pocit, že nemluvil o tobě, ale ty jsi si to zase vztáhla na sebe. Ono totiž pokud veřejně obviní někdo někoho konkrétního, že lže a je podvodník, tak předpokládàm, že to má podložené pokud někoho takto nařkne.
A jen tak mimochodem, už i já vím, že k tomu, aby jsi pořídila screenshot, nemusíš bÿt přihlàšeným účastníkem diskuze. Zas jeden z tvých blábolů, ale určitě nebude poslední.
9. dub 2015 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
karlajasmine
3
fotoportrét
fotoportrét
karlajasmine
3
 @magdicka87 Ja mam zas pocit, ze pokud nekdo nekoho narkne, ze prodava cinske saty, tak to ma taky podlozene.
Lzi a podvodem jsem myslela pouze tu registraci pod jmenem magdicka a tvrzenim, ze nepracujete pro salon. Pokud opravdu nepracujete pro salon, tak se omlouvam za toto narceni.
A pokud nekomu vadi, ze jste zde vy vlozila screenshot jeho salonu, muze to resit predevsim s Vami.
Uz zde s Vami diskutovat nebudu.
9. dub 2015 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavla37
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pavla37
  • Neví, kdy bude svatba
 @magdicka87 No jestli do diskuze vstoupí, pak účastníky jsou. A opět ta sama písnička, tak mi ukaž, kde lžu, neboli blábolím.

@petrasofie21 nově přihlášena slečna s jediným příspěvkem a zrovna natírá mě. A žadá smazani diskuze, která je tu nejrušnějsi a nejkontroverznejší. Hned jak se přihlásila. emoticon Milá slečno, na to aby mě Stoklasovi zažalovali, by museli mít něco v ruce. Jako že jsem je nějak pomlouvala etc. Co se týče mého osobního života, na který útočíte, je opravdu velmi pestrý a dokonce tahle diskuze baví i mého přítele ;)
9. dub 2015 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tanulinkaaa
8
    Region Nový Jičín
fotoportrét
fotoportrét
tanulinkaaa
8
    Region Nový Jičín
 @magdicka87 Mohu porpsoti o zodpovězení mého dotazu?Neustále se dožadujete odpovědi na vaše otázky a sama mi neodpovíte. Vlastníte salon nebo nějaká vaše blízká osoba? emoticon
9. dub 2015 ve 14:39  •  Svatba byla v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magdicka87
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
magdicka87
  • Neví, kdy bude svatba
 @tanulinkaaa Ano, seznámily jsme se s paní majitelkou salonu, ve kterém jsem si vybrala své šaty a na základě mých zkušeností z předchozích salonů a informací od ní jsem se sama zaregistrovala a to mimo jiné i proto, abych podpořila jí a vůbec všechny poctivé salony a ostatní.
9. dub 2015 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
malaopicka
Registrovala se 18. června 2014 na mojasvadba.sk. Přidala 515 příspěvků a 2 inzeráty. Má 110 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
malaopicka
Registrovala se 18. června 2014 na mojasvadba.sk. Přidala 515 příspěvků a 2 inzeráty. Má 110 přátel.
 @janamartish, poprosím o opätovné skultúrnenie tejto diskusie, lebo sa tu nahrnula kopa sliepok a už to tu absolútne nie je k veci.
9. dub 2015 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
moniikkaa
2
Registrovala se 11. února 2015 na beremese.cz. Přidala 21 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
moniikkaa
2
Registrovala se 11. února 2015 na beremese.cz. Přidala 21 příspěvků.
 taky mám pocit, že se diskuze dostává jinam, než byl původní záměr..
9. dub 2015 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavla37
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pavla37
  • Neví, kdy bude svatba
 Jj souhlasím. Promazat. A ano, vím, že i mě ;)
9. dub 2015 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
macka00
fotoportrét
fotoportrét
macka00
 no konecne ste prisli na to ze to nema vyznam sa hadat . S takymi hadkami nikomu nepomahate
9. dub 2015 v 15:31  •  Svatba byla v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neurážej, neprovokuj".
9. dub 2015 v 19:51 • petrasofie21
fotoportrét
fotoportrét
janamartish
Registrovala se 31. ledna 2014 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 155 příspěvků, 13 alb a 8 článků. Má 69 přátel. Nitra, Region Nitra.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
janamartish
Registrovala se 31. ledna 2014 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 155 příspěvků, 13 alb a 8 článků. Má 69 přátel. Nitra, Region Nitra.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ďakujem za upozornenie na túto diskusiu emoticon skultúrniť diskusiu nie je úplne v mojich silách, pretože to je hlavne v silách tých, ktorí sa do diskusie zapájajú svojimi príspevkami.

Téma čínskych šiat je téma, ktorá sa tu pravidelne obnovuje a pravidelne sa rozbúri. Postavia sa v nej proti sebe dve strany, odporcovia a zástancovia čínskych šiat, pričom ani jedna strana nepočúva druhú a bezvýsledne sa snaží druhú stranu presvedčiť o svojom názore. Naozaj je to bezvýsledné, jedna strana nikdy o svojom názore nepresvedčí druhú stranu, rovnako ako druhá strana nikdy nepresvedčí tú prvú stranu.

V tejto záležitosti neexistuje rozhodnutie, ktoré je správne, je len rozhodnutie, ktoré si vyberieme, pretože je pre nás výhodnejšie. Každý si pri svojom rozhodovaní vždy zváži svoje pre a proti a vyberie si tú možnosť, ktorá mu viac vyhovuje. Nie je však správne hodnotiť tých, ktorí sa rozhodli inak, ani tých, ktorí na vec majú iný názor. Čo tejto diskusii chýba je vzájomný rešpekt a schopnosť prijať názory druhých. Potom to vedie k provokáciám až urážaniu. A takáto diskusia nie je pre nikoho prínosná.

Myslím, že tu už odzneli všetky argumenty odporcov a zástancov čínskych šiat. Je dobré o tejto téme hovoriť, avšak treba udržiavať istú hranicu slušnosti. Rovnako je potrebné vedieť mlčať a nepodporovať svojimi príspevkami nezmyselnú zacyklenú diskusiu, pokiaľ zastala na bode, z ktorého sa nedá pohnúť, a ktorý nemá jednoznačné riešenie.

Diskusiu zatiaľ nechávam otvorenú, avšak budem rada, keď ju spoločne vrátime k pôvodnému zámeru. V tejto diskusii ide o to, aby si nevesty vymenili skúsenosti so šatami kúpenými cez internet, aby ste si poradili, pomohli a pripravili sa na svoj svadobný deň. V prípade, že sa diskusia opäť zvrhne nesprávnym smerom, budem musieť pristúpiť k razantnejšiemu riešeniu a obmedzeniu prístupu niektorým užívateľom.

Ďakujem za pochopenie, prajem krásny večer emoticon
Jana, 4nets team

@radkaja @karlajasmine @magdicka87 @macka00 @pavla37 @moniikkaa @malaopicka @tanulinkaaa @petrasofie21 @laka_lacenda @lamice @macka00 @petrana01 @lienkadomaca @romiiik211 @evca_k
9. dub 2015 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lamice
1
fotoportrét
fotoportrét
lamice
1
 @janamartish Fascinuje mne, že označujete i moji osobu, ale magdicku87 ne. Zajímavé.
9. dub 2015 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš