Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@cipis Je fakt, ze jste nikde nenapsal, ze jsou saty osklive, naopak jste napsal, ze jste z nich nadsenej, takze jste na ne vlastne napsal pozitivni nazor :)
Odpovědět
@karlajasmine Konečně jsi začala číst mé příspěvky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň pán @cipis . Ďakujem vám za zapojenie sa do diskusie. Myslím si, že váš postoj je jasný a diskutujúci ho chápu správne. Nie je však správne obviňovať ich za ich rozhodnutie, prípadne urážať. Ak viete o rizikách šiat z Číny alebo chcete prezentovať výhody domácich salónov, prosím urobte tak. Každý z diskutujúcich, my aj vy, sa snažíme robiť najlepšie, ako vieme. Preto neobviňujme niekoho, kto nerobí tak, ako chceme my. Súhlasím, že v ideálnom prípade by sme mali nakupovať len v domácich salónoch, ale súčasná situácia taká nie je a ani to tak skoro nebude, ak budeme kritizovať konkurenciu a nebudeme prezentovať vlastné služby. Najlepšou referenciou je pre vás váš prístup a vaša ponuka, preto vám dávame možnosť prezentovať ju. Avšak ak by ste chceli pokračovať v kritizovaní či spochybňovaní neviest a šiat z Číny, nepomôže to vám, diskutujúcim, ani nám a budem vám musieť zablokovať aj tento nick. Verím však, že to nebude potrebné a prajem veľa úspechov v roku 2015 :) cc @karlajasmine @limda @semisovamys @radkaja Jana Martišková 4nets team
Odpovědět
Profilova fotka
@janamartish Výborné prohlášení. Naprosto s tím souhlasím. Díky, že se tu o to zase zajímáte. ;-)
Odpovědět
@janamartish ÓÓÓ, tady někdo žaloval. Ahoj Jano (tykáme si ne ?), a za co mně chceš zablokovat ? za to, že zde vyjadřuju svůj názor, za to, že reaguju opačně než si tady osazenstvo přeje. To snad ne.! Děkuju za upozornění a jiné diskutérky za to, že upozornily na mne. Ale já nedělám nic jiného, než upozorňuju na rizika spojená s nákupem svatebních šatů v Číně. Ale pokud se domníváš, že zde mohou být pouze pozitivní názory, tak to už není fórum, ale jednostranné vymývání mozků a propaganda typu - vykašlete se na české salony a krejčové - nakupujte jenom v Číně, je to zcela bezpečné a bez rizika. Kdybych to chtěl odlehčit, asi bych napsal " a české švadleny nebudou mít co žrát ". Ale ona to taková sranda není a ty to dobře víš. . Od tebe bych očekával, že se zastaneš spíše těch poctivých, ale bohužel. A ještě něco k tvé poznámce o nejlepších referencích - asi to bude pro tebe překvapení, ale takto to nefunguje - pro tyto nevěsty je nejlepší referencí nejnižší cena, na to ony slyší - jejich představa je asi tak šaty Pronovias za 2 - 3 tisíce půjčovného. A ještě na závěr - moc se mi líbí, jak ty "nevěsty" karla, limda, radkaja touto diskuzí proplouvají několik let bez povšimnutí a beztrestně zde hlásají takové bludy a některé navádí k podvodům, a tobě a ani tvému vedení to prokazatelně nevadí. Bylo by dobré se nad tím zamyslet. Pokud máš odvahu, tak tohle nesmažeš, ostatní si klidně smaž. Ahoj.
Odpovědět
Profilova fotka
@cipis Pokojne, tak ja som Jana, teší ma :-) Samozrejme, domáce salóny si zastávame a radi ich budeme odporúčať. Nemôžeme však zastávať prístup, ako si zvolil ty, a to z dôvodov, ako som uviedla v predošlom príspevku. Je fajn pripomenúť, že existujete a máte kvalitnejšiu prácu, ale treba zvažovať, kde a ako často to chceš pripomínať. Mám pocit, že nevesty v tejto diskusii sú o svojom rozhodnutí presvedčené a nie sú vašou cieľovou skupinou. Určite si zvážili pre a proti a podľa toho sa rozhodli. Avšak hodnotiť, či sa rozhodli dobre alebo nie, nemáme právo my ani ty. Ja im len môžem zapriať, aby mali tú najkrajšiu svadbu :-) Tvoj príspevok nechávam aktívny a nebudem mazať ani predošlé. Skôr ti len chcem ušetriť energiu a čas, lebo ako sám vidíš, v tejto diskusii je téma jasná a jej členovia rozhodnutí. Pekný deň aj tebe :-)
Odpovědět
@cipis ''nevesty''.. ano, nevesta jsem vloni byla :) Zaregistrovala jsem se vloni na zacatku roku 2014 po zasnoubeni. A ''bludy''.. bludy zde nehlasam, hlasam svoje nazory. k podvodu nikoho nenavadim, naopak s Vami co se tyce podvodu souhlasim.
Odpovědět
@janamartish Moc mne těší, ale pokud by to, že mne nesmažeš mělo znamenat, že budu jen přihlížet a psát pozitivní nesmysly, tak naoplátku ušetřím energii a čas tobě, a klidně mně vymaž hned. A ještě jedna připomínka, na tyto diskuze koukají hlavně ty nerozhodnuté a tyto bláboly a nepravdy, které se zde objevují, je bohužel ovlivňují víc než si myslíš. A proto se domnívám, že mé korekce mají smysl. Nechci hodnotit, jestli se rozhodli dobře nebo špatně, jen je chci upozornit i na tu druhou stranu mince, co je na tom špatného. A pokud si dáš tu práci a přečteš si příspěvky od začátku, diskuze se vyhrotí vždy při účasti jedněch a těch samých "nevěst". Stejně reagují na caxu, nuanci, belladonu atd. atd. Proč asi ? Když mne někdo hned v prvním příspěvku vyzve, abych vypad, nemůžu to nechat bez reakce. To snad chápeš. Ahoj.
Odpovědět
@karlajasmine Psal jsem, že některé nevěsty navádějí k podvodu, konkrétně radkaja a další, o tobě vím, že na to máš jiný názor, odsuzuješ to a to respektuju.
Odpovědět
Profilova fotka
@cipis Prosim vas o konkretni pripad toho,kde nekoho nabadam k podvodu ci obejiti zakona.Nejak totiz nemohu uverit vlastnim ocim kdyz to ctu..
Odpovědět
Profilova fotka
@cipis Problém je jediný. Ty nechceš ich, oni nechcú teba. Sú situácie, kedy sa jednoducho nedá nájsť kompromis a nedá sa dohodnúť. Táto je jedna z nich. Buď to treba prijať, alebo sa pokúsiť daným nevestám porozumieť a nájsť spoločnú cestu. Chápem vašu situáciu aj obavu, že "české švadleny nebudou mít co žrát", ale tým, že to nevestám zakážeme, situáciu nevyriešime ani vám neprinesieme nových zákazníkov. Preto sa pokúsme/pokúste vytvoriť alternatívu, na ktorú nevesty natrafia, keď si budú vyberať svadobné šaty. Len je potrebné, aby to nevychádzalo z opozície voči Číne, ale z vašej práce. Preto navrhujem začať nanovo a nechať diskusiu voľne plynúť. Nerada by som ti totiž znovu blokovala prístup na stránku a rada by som videla vašu skutočnú prácu a to, čo môže u vás zákazník dostať. Prajem teda veľa úspechov a ak sa rozhodnete prezentovať len seba, pokojne mi napíš :-)
Odpovědět
@janamartish Promiň, ale vůbec ti nerozumím, já jsem neřekl, že nikoho nechci, já se snažím prosadit svůj názor a nesouhlasím s jejich. A prezentovat koho? Myslíš jako zaplatit si profesionála? To nemyslíš vážně, jako že já bych platil a nesměl bych skoro nic, možná držet hubu a druhá strana by si tady dál jela ty svoje kšeftíky a zadarmo? To nemyslíš vážně? Ty z toho chceš ještě profitovat? Možná by si si měla uvědomit, že svým přístupem podrážíš nohy i svým chlebodárcům. Pokud budeš blokovat, budeme diskutovat jinde. Znovu opakuji, že se snažím pouze o to, aby dál nedocházelo k navádění k trestným činům a pod. A ty by jsi měla dělat to samé. A teď můžeš mazat, je to na tobě, na jakou stranu se postavíš, hlavně nepiš něco o neutrálně a o tom, že za nic neodpovídáš
Odpovědět
Článek se načítá
@cipis Jediny kdo tady pise o trestnych cinech, jste vy. Ostatni tady diskutuji o svatebnich satech, pripadne o svatebnich satech z Ciny. Pokud najdete konkretni prispevky, ktere nabadaji k trestnemu cinu, muzete je oznacit a upozornit administratory, ktere je mohou jiste smazat.
Odpovědět
@cipis už nejméně třićtvrti roku tu nikdo k ničemu podvodnému nenavádí, nevím, proč to tu neustále ventiluješ, je vidět, že už ti dochází argumenty. Jsem taky pro, aby se ty staré přízpěvky smazaly mně to vadit nebude.
Odpovědět
@radkaja No popravdě se ani nedivím, že chcež smazat starší příspěvky, asi svědomí nebo že by strach? Salony si tyto příspěvky zkopírovaly, tak že mazat nemá smysl. A jsem rád, že jsi konečně přiznala navádění.
Odpovědět
To jakože tu uživatelky nabádaly k podvodům a porušení zákona a provozovatel stránek jen přihlížel, uživatelky neblokl a přispěvky nesmazal? Tak to je síla! :-. Ale to je taky napomáhání, ne?
Odpovědět
@cipis Strach a jaké přiznání ?? :-) :-) To spǐše aby vaše dušička už měla pokoj a nemusela už tu ztrácet energii.
Odpovědět
@karlajasmine To co mi radíš, abych hledal a označoval vadné příspěvky, to by měl dělat automaticky admin, ten bohužel i přes několik upozornění nesmazal nic, naopak se postavil na stranu opačnou a nepochitelně zablokoval ty, kteří na tyto problémy upozornili. A já si myslím, že by za to měl někdo nést následky, protože vědět a tolerovat trestné činy je stejné, jako je dělat.
Odpovědět
Koukám, že se diskuse drobet zvrtla úplně někam jinam a dotazy k tématu zůstávají nezodpovězeny;-)
Odpovědět
Chtěla bych poprosit nějakou nevěstu z Brna, která má už šaty od Zima doma, jestli bych se na ně mohla mrknout? :-) Díky moc!
Odpovědět
@smolicekl Myslím, že se holky nezmiňovaly o všité podprsence, asi tam není, je tam jen ten podprsenkový pás na zádech- k lepšímu přilehnutí korzetu k tělu. Z jakého materiálu je podšivka se tu taky nepsalo, ale snad to nebude nic hrozného, to by tady o tom holky něco napsaly.
Odpovědět
Profilova fotka
@cipis Pořád vás žádám o ty konkrétní případy toho co hlásám a za co bych měla být trestána jak jste mě zmínil v předešlém příspěvku. Když už píšete "moc se mi líbí, jak ty "nevěsty" karla, limda, radkaja touto diskuzí proplouvají několik let bez povšimnutí a beztrestně zde hlásají takové bludy a některé navádí k podvodům" ráda bych viděla nějaké jasné podněty, protože jinak mi to nepřipadá normální takhle někoho osočovat. O to víc, když člověk ví, že nic trestuhodného nedělal....
Odpovědět
@radkaja Děkuji za odpověď. Zrovna mi odepsal:-) "we always build upper body support for wedding dresses, including inside bra, bones, elastic tie"...takže to vypadá, že tam je:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, prosím jak mám Zimovi napsat, že si přeji ten háček na vlečku? Nevím jak to anglicky dobře napsat. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@katicek1 ja som to takto napísala: Tacking of train must be by buttons, due to dancing.
Odpovědět
@limda Tvoji přesnou funkci na týdne diskuzi ještě neznám, že ale pokaždé, když se někdo objeví s odlišným nžánrem, ochotně přispěcháš s pomocí. Byla si to naposledy ty, kdo se vetřelci do mé diskuze a vzpomeň, co jsi psala. Takže je úplně jedno, jestli navádíš nebo napadáš a pak ještě žaluješ.
Odpovědět
@cipis .. @limda se nevtirala nikam, pouze se zastavala jine diskutujici, do ktere jste se navazel a kritizoval zcela bezduvodne jeji saty.
Odpovědět
@karlajasmine Vy jste tady jedna pěkná partička, jakmile Vám někdo sáhne na ZIma nebo Čínu, tak je to jako kdyby píchnul do vosího hnízda, hned přispěcháte na pomoc. Stejně jako když si někdo není jistý, jestli objednat od Zima a spol., to se hned šikujete a hurá pomoc, jenom aby si to ta nevěsta nerozmyslela a náhodou nezašla nedejbože do nějakého salonu. Když se podívám do historie diskuze, jsou tam stále stejný jména, přestože už máte některé dávno po svatbě. To nemáte nic jinýho na práci než-li dohazovat Zimovy kšefty ? A ještě tedy jedna poznámka k tomu jak jsem podle Vás kritizoval šaty. Podle mne ( můj názor) je sem nevěsta vložila jako reakci na mé poznámky a myslela si, že mi tím zavře hubu. Bohužel účinek přesně obrácený a svým způsobem mi pomohla. A na závěr ještě jednou, já jsem nekritizoval šaty jako takové, poze jsem upozorňoval na rozdíly mezi originálem a fejkem, a ty rozdíly byly zcela zjevné na první pohled. PS. omlouvám se za překlepy v posledním příspěvku, nevšiml jsem si nápovědy- pro ty, které by to chtěly zneužít a psát podobné poznámky jako " vždyť on neumí ani psát " a pod. :)
Odpovědět
@cipis Jestli najdete jeden konkretni prispevek, kde bych ja nekomu doporucila Zimu nebo nekomu dohazovala nejaky ksefty, sem s nim :D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?