Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@karlajasmine Nenajde nic, protože jsme nic takového nepsaly. Ani na moje druhé požádání nebyl schopný nic takového najít. Je to bláznivej svět... člověk se někoho zastane a ve finále se mu dostane obvinění z něčeho co neudělal od člověka co tu kolem sebe jenom kope. Je to trochu jako mluvit do stromu. Nám může zůstat aspoň ten pocit, že jsme se snažily. Ač marně. Ale v tomhle případě je škoda se stresovat jednou internetovou diskuzí, stačí, že se tu stresuje pan cipis. :-) @janamartish Nešlo by prosím pana cipis nějak ubezpečit, že jsem to nebyla já kdo ho tu nahlásil? Jestli teda vidíš kdo to byl tak psát to určitě nemusíš konkrétně jen, že já to nebyla. On už mě bezdůvodně obviňuje totiž ze všeho, tak ať má aspoň o důvod míň. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@siwonka Super, děkuji moc :-)
Odpovědět
@cipis Dobrý deň, tu si píšu a radia nevesty zo všetkých sociálnych vrstiev a tu konkrétne v tejto téme sú len pročínsky orientované. Akékoľvek argumenty kontro tu neobstoja. Tie budúce vaše klientky sem nechodia, lebo to nepotrebujú,nájdu si Vás inak. Keď otvorili činske obchody boli v nich rady, teraz tam sotva niekto vojde. Aj tento ošiaľ čínskych sv.šiat odoznie. Pekný deň
Odpovědět
Profilova fotka
,,Placení za zkoušku šatů ,,aneb ,,Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?,, Tak som sa už dávno nenasmiala... Reagujem preto, lebo už sa to nedá čítať. Značkové šaty vs neznačkové šaty. Čo je značka: názov, obchodné meno, firmy ktorá vyrába. Aj zimo a kopec iných čínskych, poľských, ukrajinských .....firiem sú značky. To, že je niekto dlhšie na trhu a robí modné prehliadky po svete, platí reklamu, katalógy a má väčšie režijne náklady, neznamená že ich šaty sú (najkvalitnejšie, najkrajšie, .....na svete). Čo sa týka látok, kde sa podľa Vás vyrábajú? Myslíte si, že francúzska kajka je francúzska? fabriky na výrobu látok sa nachádzajú v číne, taiwan, indonesia, turecko a atď. (látky sú kvalitne, menej kvalitne, prvej, druhej triedy....)Čo sa týka svetových značiek, dajú si vyrobiť krajku, alebo čipku v jednej z týchto krajín presne určia koľko metrov na jednu kolekciu. Ale niekedy sa stane že s tej krajky sa vyrobí viac a dostane sa tam kde by sa nemala dostať ale to je už problém medzi objednávateľom a dodávateľom. napr. Pronovias, šije šaty v číne( má to aj na svojich výsačkách ( made in china, control barcelona) Takže to znamená že aj ich šaty sú čínske, čiže nekvalitné? Nie, prečo lebo boli ušité v číne? Oni musia riešiť dilemy z akých materiálov ušiť, aby sa mnohonásobným čistením nerozpadli a podobne. Výrobné ceny niektorých modelov pronovias sú niekde na 200,300 ....eur . ( ale samozrejme treba k tomu pripočítať, prehliadky, reklama, zisky spoločnosti a režijné náklady) čiže cena sa vyšplhá niekde úplne inde. A potom ich psychologické a marketingové ťahy na salóny a podobne....To ešte neznamená, že ak ma niekto kanceláriu a sklad v španielsku, bude mať na sebe ušité šaty z Barcelóny. Čo sa týka značky a neznačky, (znamená, že nevesta bude šaty nosiť každý deň, (ako topánky, alebo oblečenie) aby jej vydržali aspoň dva roky? Nie, ale v salónoch musia vydržať aspoň dva roky a niekoĺkonásobné pranie. Ušitie pekných, šiat s kvalitných materiálov závisí od výrobcu. Aké má krajčírky, technologie stroje a postupy, dostupnosť materiálov ....... Kvalitné a dobré šaty vedia ušiť aj v číne, poľsku ukrajine...všetko závisí od výrobcu, firmy. Samozrejme šaty za 50-80 dolárov nebudú vyzerať top, ale je na slobodnom rozhodnutí či si niekto kúpi šaty z kambodže, ruska, afriky, antraktídy a pod... A platenie za skúšky šiat: Každý si chce získať a uctiť zákazníka, pretože zákazník je pán. Ak si niekto mysli, že bude vyberať poplatky za skúšanie a čistenie tak určite sa budú k nim zákazničky hrnúť (asi nebudú ani stihať rezervácie) :-) Je na každej firme ako si uctí svojho zákazníka či už kávičkou, alebo pohárom šampanského, prístupom a pod. ,,Kopírovanie,, To že niekto prepošle svoju predstavu, obrázok , inšpiráciu, nákres a niekto ušije jeden kus znamená kopírovať... krajčírka neušije celú kolekciu šiat s falošnými vysačkami a nepredáva ich salónom a tvrdí že je to orginál konkrétnej značky za výhodnú cenu. Porušovanie autorských práv znamená to, že ak má firma v eu registrovanú ochranú známku prípadne patent na každý detail a model, a vy budete ich značku bez ich vedomia propagovať...,,Kopírovať ,, je stokrát ťažšie ako ušiť vlastný model.
Odpovědět
@limda Upřímně, ty si se přidala k mé diskuzi, tak tady neodváděj diskuzi někam jinam, jestli máš něco k tématu, tak sem s tím, jinak to tady akorát hrotíš, jakoby ti to dělalo dobře. To je samý dokaž, ukaž a pod. To je, jako bych po tobě chtěl ukázat kvalitní šaty z Číny. A není to poprvé. Pokud se mnou nesouhlasíš, stačí to napsat jednou a dost. Ale ty si se na mně přilepila jak .... Já nemám čas jenom na tebe, bohužel je Vás víc a já mám co dělat, abych stíhal i ty ostatní :)
Odpovědět
Profilova fotka
@cipis :-D Bože můj... pro vyšší dobro na sebe už nebudeme dál reagovat ano? :-)
Odpovědět
@natasha123 Krasne napsano! :-)
Odpovědět
Jsem po delší době na stránkách, až dnes jsem si přečetla reakci na můj příspěvek od pana cipis...co k tomu říct, ohledně značkovosti jsem už psala, vše se bohužel dělá v asii, to je beze sporu i ty Vaše šaty viz supr příspěvek natashy... Pane, opravdu dámy v této diskuzi nejsou a nikdy podle mně nebudou Vašimi typickými zákaznicemi, už tím vyhrožováním na všechny strany opravdu unavujete. Běžte dělat bubáky někam jinam, třeba do jiné diskuze. PS: já šaty od zima nemám a ani nechci ;-) , ale z číny budou určitě....páč české švadleny mi nevyhovují, nemají takové látky a za ušití chtějí celkem dost, no a půjčovat si nehodlám.
Odpovědět
@natasha123 No, uděla jste si dobrou reklamu, píšete tady bludy, zkreslujete a proč ? No logicky proto, protože šijete a nebo přešíváte, to už je jedno, tak že ostatní značky pro Vás znamenají konkurenci. Nic ve zlém, každý jde svou cestou.
Odpovědět
@natasha123 Aspon tu mate profil profesionala a delate si na rozdil od jinych lidi timto dobrou reklamu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@cipis Áno som rada, že aj takáto forma reklamy niekoho zaujme (vďaka Vám) . Bludy nepíšem, nič neskresľujem. Áno šaty šijeme, v žiadnom prípade neprešívame. Všetký značky sú pre nás zdravou konkurenciou a sme radi že vo svete funguje aj konkurencia :-) Túto tému uzatváram, a idem sa venovať svojej práci, ktorej máme dostatok.
Odpovědět
@natasha123 Jestli tě můžu uklidnit, nejsi jediná, kdo se takto zachoval, a drží se hesla " když se dva perou, třetí se směje. Bravo.
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@cipis Nepřijde vám ubohé dávat sem fotku nevěsty, kterou jste našel na bazárku? Máte její svolení? Píše tam,že jsou šaty od Zima, chce je prodat, nikde je nevydává za originál. Nesedí jí, ano, to vidíme. Ale je její věc, co měla na své svatbě na sobě! Sleduji vaše příspěvky do diskuzí, královsky se nad nimi bavím, jsou kopáním kolem sebe bez absolutní snahy pochopit kohokoli, kdo se vám pokusí odporovat. Ale tento už mi přijde opravdu nevhodný, nemáte nejmenší právo zveřejňovat fotky někoho jiného...
Odpovědět
Profilova fotka
@cipis Je mi z vas doslova na bliti. Za koho se považujete,ze si dovolite s podobným komentářem zde zobrazit fotky nevěsty? Nebo jste ji snad predem oslovil??Nevím,jaký komentář čekáte. Vždy je důležité, aby byla nevěsta se svými šaty spokojena. Pokud je,tak pak není co řešit. A to plati i pro tento pripad .I kdyby si na sebe kterakoliv nevesta vzala pytel od brambor,může Vám to byt fuk. Když je toto web pro nevěsty a budoucí nevěsty,co kdybyste zde zobrazil Vasi fotku? Vase šaty? Nemáte je snad? Tak co tu pohledavate. Reagovat na další vaše kydy nehodlam,ale toto jsem si odpustit nemohla.
Odpovědět
@ttm @semisovamys Nechápu, proč se tady tak rozčilujete, jen jsem udělal to, co se tady tak často omlouvá a doporučuje, podle většiny z Vás to, že si někde stáhnu fotku bez dovolení majitele a pak ji prezentuju nebo někam pošlu není nic špatného a najednou takovej humbuk. Pročpak se nad tím tak najednou pohoršujete. A hlavně - dával jsem to sem kvůli těm tolik chváleným šatům od Zima, ať mají nastávající nevěsty představu, jak šije Zimo. A navíc pomáhám nevěstě s prodejem, třeba si některá z Vás koupí nebo doporučí kamarádce nebo jiné nevěstě.
Odpovědět
@cipis Já jsem zapomněla, že vy stejně víte všechno nejlíp a jste tak laskavý, že vlastně pomáháte nevěstě s prodejem. Jak mě mohlo jen napadnout sem něco psát, to teda fakt nevím :-D
Odpovědět
@ttm Jde o šaty, o nic jiného. Někdy jeden obrázek řekne víc než-li tisíc slov. A navíc se Vám to sem hodí, pro Zimo skvělá reklama ne ? Nevíte, co chcete.
Odpovědět
@cipis To je vrchol. Normální hulvátství! Až se budeš divit kdo tě nahlásil, tak jsem to byla já. Je mi jedno co tady píšeš, ale tohle už je dost! Doufám, že tě zablokuj protože ty budeš maximálně tak zakomplexovaný chudák, kterému nejdou kšefty a hledáš vyníky na nepravém místě. Na té fotce je soukromá osoba a jsou to fotky k soukromým účelům. IQ tykve fakt...
Odpovědět
nechápu, proč taková hysterie? pokud byly šaty uveřejněny na bazárku, tak je tam mohl vidět každý a nevěsta s tím musela přece počítat. vždyť ty šaty a fotky účelově prezentuje a šíří. není to ani dlouho, co se zdejší uživatelky nechutně bavily nad svatebním albumem jedné nevěsty. to, co tam bylo za příspěvky, to byl hnus. a pro autorky příspěvků to bylo v pořádku a ve stylu "je to chat, můžu si tu psát co chci". proč tedy neplatí stejná pravidla pro všechny? s některými názory pana cipis opravdu nesouhlasím, ale momentálně nenacházím nic, co by mělo tak extra pobuřovat. je to prezentace práce činského výrobce, o čemž takhle diskuze přece je. pomoc nevěstám při rozhodování, zda ušít či ne a to především názory, zkušenostmi a referencemi. nebo se pletu a vidím to špatně?
Odpovědět
Profilova fotka
Používateľovi cipis som práve zablokovala prístup na stránku, pretože nerešpektoval moje predchádzajúce upozornenie, a aj naďalej neprijímal rozhodnutia ostatných neviest. Myslíme si, že domáce svadobné salóny treba podporovať a radi tak budeme robiť, avšak treba na to zvoliť ten správny prístup. Diskusiu nechávam ďalej voľne plynúť a budem veriť, že každý si v nej nájde to, čo potrebuje. Krásny deň prajem :) @limda @karlajasmine @natasha123 @ttm @semisovamys @nikinnna
Odpovědět
@pipa Tak spis jde o to, ze na tech satech neni moc videt prace vyrobce, neni tam zblizka videt material ani kvalita usiti, ale spis ze sem ty saty dal vylozene za ucelem, se ji posmivat za to, jaky saty si vybrala..a to mi prijde fakt nehezky.. S tim, jaks psala, ze se tady nekdo nekomu smeje atd, to mi taky prijde hnusny.. sice kdyz sem clovek da fotku svych satu, tak musi pocitat i s kritikou, ale i ta se da napsat slusne..
Odpovědět
@karlajasmine jojo to máš pravdu. některé komentáře nevěst jsou fakt ošklivý a zbytečný.
Odpovědět
@pipa Tak mně se třeba prostě nelíbí, že cíleně hledal fotku nevěsty, kde je vidět, že šaty nesedly. Kdyby sem dal fotku šatů, kde je vidět, že jsou špatně ušité - byla vidět nekvalita látky, křivé švy apod., neřekla bych ani slovo. Fotku na bazárku sice může vidět kdokoli, ale nevidím důvod, proč by ji měl někdo kopírovat do takovéhle diskuze. Vadilo mi to, tak jsem sem napsala, i když v téhle diskuzi jinak nemám co dělat, protože šaty z Číny mít nebudu a ani o tom nepřemýšlím, takže sem už také víc nebudu přispívat ;-)
Odpovědět
@ttm to opravdu nevím, jestli cíleně. to by musel říct pan cipis. ale ten inzerát tu byl před dvěma dny na první stránce, nešlo si ho úplně nevšimnout. mně to naopak přijde umístěné do vhodné diskuze. je to práce výrobce, kterého tu nevěsty hodně vyhledávají. to, jak to pak cipis podal a jak to mohlo zapůsobit na ostatní, to je věc druhá.
Odpovědět
@pipa Na mně to zapůsobilo negativně, měla jsem potřebu to sem napsat. Asi tolik.
Odpovědět
Profilova fotka
Pro odlehčení této diskuse :-) V našem salonu vám rádi ušijeme šaty dle vašeho přání a představě. Každá nevěsta má volbu výběru a my každé vycházíme vstříct a pokud bude chtít rádi ji odborně poradíme. Salon Vanessa
Odpovědět
@salonvanessa Z vaše přistupu zde k nevěstám by se měl pan Cipis poučit. Nikoho nekritizujete, ale vhodně nabízíte dobrou alternativu k šití šatů v Číně.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Mela bych jiny navrh - komu se styl beremese.cz nelibi, necht' jde diskutovat jinam na jiny server, nebo necht' si zalozi vlastni stranky, treba ''neberemese.cz'' nebo ''bojujeme-proti-Cine.cz''... ? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?