Menu Forum

Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

(cz & sk)
15. kvě 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
blankakaksova
Svatební centrum CAXA, Svatební centrum CAXA BRNO
PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Olomouc
50

“VÝPRODEJ svatebních šatů v Olomouci i v Brně za ceny půjčovného i nižší. Info najdete na našich webech www.caxa.cz a www.caxabrno.cz.”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
blankakaksova
Svatební centrum CAXA, Svatební centrum CAXA BRNO
PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Olomouc
50

“VÝPRODEJ svatebních šatů v Olomouci i v Brně za ceny půjčovného i nižší. Info najdete na našich webech www.caxa.cz a www.caxabrno.cz.”
(Před 1 měsícem)

@janamartish Nemyslím, že postoj beremese k této problematice je úplně správný a smazání profilu cipise také není úplně na místě. Potažmo čím více se diskutuje, tím větší návštěvnost a tomu se rovnající příjem z reklamy pro Vás. Měli byste více řešit, co tu kdo píše a co kdo komu radí. Doufám,že mě taky nesmažete, svůj profil pravidelně platím stejně tak jako řada dalších salonů, které čas od času do podobných diskusí přispívají
( na svou obranu především ).
8. led 2015 ve 23:52  •  www.caxa.cz, www.caxabrno.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
belladona
Belladona-svatební salon
Jana Blahová PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Ostrava
PRO Shop: 53 inzerátů
70

“V našem salonu najdete až 300 modelů svatebních šatů v cenách již od 3900,- Kč. Šaty půjčujeme i prodáváme a necháváme šít na míru. Prosíme nevěsty , aby se ke zkoušení šatů objednávaly předem telefonicky. Děkujeme za pochopení”
(Před 4 dny)

fotoportrét
fotoportrét
belladona
Belladona-svatební salon
Jana Blahová PRO

PRO Shop: 53 inzerátů
70

“V našem salonu najdete až 300 modelů svatebních šatů v cenách již od 3900,- Kč. Šaty půjčujeme i prodáváme a necháváme šít na míru. Prosíme nevěsty , aby se ke zkoušení šatů objednávaly předem telefonicky. Děkujeme za pochopení”
(Před 4 dny)

Dobrý den, opět mám potřebu podpořit příspěvek paní Kaksové k postupu beremese i když pro nás s identitou to není vždy snadné. My zde máme svůj profil, kde jsou uvedeny veškeré naše údaje a každý, kdo jakýkoli náš příspěvek čte ví přesně o koho jde. Mne by zajímalo, kdo opravdu jsou @karlajasmine, nebo @radkaja . Nevěřím, že jsou pouze diskutujícími nevěstami.
9. led 2015 v 09:28  •  www.svatebnisalon.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
karlajasmine
3
Registrovala se 20. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 1548 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
karlajasmine
3
Registrovala se 20. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 1548 příspěvků. Má 4 přátele.
 @belladona
Jsem diskutujici byvala nevesta, svatbu jsem mela vloni na zacatku zari roku 2014. Pracuji pro softwareovou firmu v Praze a s odvetvim ''svatebni saty'' nemam v beznem zivote nic spolecneho. Pouze me bavi diskutovat na dizkuznich forech (nejen na beremese.cz ale i na ruznych forech ohledne psychologie, ktera je mym konickem).
Jsem spolecensky a ''ukecany'' typ i v beznem zivote a nemam rada, kdyz nekdo nekoho urazi nebo se nechova profesionalne, jak to, dle meho nazoru, delal uzivatel cipis. Proto jsem se neustale ozyvala a odepisovala mu.

Ostatne, pokud najdete jediny muj prispevek, kde bych nekomu doporucovala koupit si saty v Cine, doporucovala jakehokoli vyrobce svatebnich satu nebo dokonce hanila nejaky konkretni cesky salon, nevahejte me na nej upozornit.. protoze zadny takovy prispevek ode me rozhodne nenajdete.
9. led 2015 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacenkakaca
32
Registrovala se 30. listopadu 2013 na beremese.cz. Přidala 3081 příspěvků. Má 12 přátel. Region Plzeň.
fotoportrét
fotoportrét
kacenkakaca
32
Registrovala se 30. listopadu 2013 na beremese.cz. Přidala 3081 příspěvků. Má 12 přátel. Region Plzeň.
 @belladona Myslím, že toto je docela silné obvinění, ke kterému nemáte jediný důvod... Nestačím se divit.
9. led 2015 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
Registrovala se 5. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků a 5 inzerátů. Má 3 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
Registrovala se 5. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků a 5 inzerátů. Má 3 přátele.
 @belladona I když bych nemusela vůbec odpovídat, protože se ptáte na soukromé věci, tak pro váš klid odpovím. Jsem obyčejný návštěvník beremese, tak jako jiné nevěsty. Svatba se teprve chystá a po nepříjemné zkušenosti v salónu jsem hledala alternativu a našla ji v podobě šití šatů v číně. Hledala jsem nejkvalitnějšího výrobce a našla jsem Zima a Jasminesbridalshop. Rozhodla jsem se je doporučovat ( nejsem za to nijak placená, je to jen má osobní iniciativa) nevěstám, abych je ušetřila zklamání, kdyby si šaty daly šít u nějakých neprověřených a nekvalitních čínských výrobců.
9. led 2015 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luisianna
Registrovala se 23. června 2007 na beremese.cz. Přidala 101 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 10. října 2013
fotoportrét
fotoportrét
luisianna
Registrovala se 23. června 2007 na beremese.cz. Přidala 101 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 10. října 2013
 Tento obrázek mě fakt pobavil. Najdi 5 rozdílů, Berta Bridal original a kopie z Číny.
9. led 2015 v 10:14  •  Svatba byla v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ameli1
8
Registrovala se 29. května 2012 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
ameli1
8
Registrovala se 29. května 2012 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
 @luisianna :D dost dobré :D
9. led 2015 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
limda
249
Registrovala se 1. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 1269 příspěvků, 2 alba a 1 inzerát. Má 65 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
limda
249
Registrovala se 1. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 1269 příspěvků, 2 alba a 1 inzerát. Má 65 přátel.
 @blankakaksova Podle mě bylo smazání cipise maximálně na místě. Víte, vy v salonech máte asi pocit, že tu strašně bojujeme za Zima, ale tak to není. Pokud mohu mluvit zčásti i za ostatní (a myslím, že v tomto případě mohu), největší kámen úrazu byl v jeho vyjadřování a způsobu komunikace. Samozřejmě, sám si dával pozor (když to řeknu na plnou pusu) aby žádné z nás neřekl, že je to kráva, ale z jeho psané formy to úplně čišelo. To jak ve finále o šatech jedné nevěsty řekl, že jí je vlastně pochválil bylo pak úplně k smíchu. A hlavně... nebylo naprosto v pohodě, že tu dělal takový bordel a nebyl schopný udělat si profil PRO jako ostatní salony.
Když už se tu zasazujete o takovou "revoluci ve svatebních šatech" je nějaká diskuze na beremese jen jedna stránka věci. Druhá je jak se k lidem chováte a vyjadřujete, což je pro nejednu z nás určitě směrodatné ve výběru salonu kam si půjdu a nepůjdu vybrat svatební šaty. Sama bych nešla do salonu, který vlastní cipis už jen proto jak se k lidem chová a to, i kdyby měl ty nejhezčí a nejdostupnější šaty v republice.
A kdyby mě chtěl někdo upozornit, že nejsem cílová nevěsta pro salony, tak to není pravda. O šatech od Zima jsem nepřemýšlela. Sice teda hlavně proto, že jsem nemehlo jakékoli na nakupování z Číny, ale to je jedno. Sama mám v úmyslu obejít salony a když tam nic nenajdu tak jít za nějakou šikovnou švadlenou a domluvit s ní vlastní návrh. A je jedno jestli bude levná nebo drahá, hlavně, že bude schopná. emoticon
Takže tak... všechno je jenom o způsobu komunikace a myslím, že posmíváním a urážením ve stylu cipise se nikdy nikomu žádná osvěta nepovede. emoticon
9. led 2015 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
limda
249
fotoportrét
fotoportrét
limda
249
 Jinak abych nebyla pořád OT, tak jsem hledala a našla i jedny, podle mě podařené, svatební šaty od Zima. Pravda, na figuríně možná top nejsou, ale na té nevěstě mi přijdou super. emoticon To aby tu pořád nebyly jen odstrašující případy. emoticon
http://boards.weddingbee.com/topic/my-270-wedding-dress-that-included-shipping-pic-heavy/#axzz2NmedjTUpints
9. led 2015 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ameli1
8
fotoportrét
fotoportrét
ameli1
8
 Tak jsem koukala na odkaz na šaty a je to bohužel přesná ukázka toho, o co lidem ze salónů jde emoticon
Zase je tam "vypůjčené" foto originálního model.... Jinak šaty nejsou špatné, ale sama nevěsta tam píše, že si je ještě musí nechat upravit, na fotkách mi přijde, že šaty moc nesedí přes prsa (je to vidět na fotu kde u nevěsty sedí dítko). Překlady v pření části šatů zrovna vyvedené nejsou, zezadu je to o něco lepší......
A to jsou tyto šaty bez krajek....být tam ještě krajky emoticon emoticon emoticon
9. led 2015 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smolicekl
1
Registrovala se 9. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 15 příspěvků. Region Brno.
  • Svatba byla 6. června 2015
    Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
smolicekl
1
Registrovala se 9. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 15 příspěvků. Region Brno.
    Region Blansko
 @limda Tyhle mi taky přijdou podařené, té nevěstě moc sluší. A docela bych se vsadila, že kdyby nikdo nevěděl, že jsou z Číny, tak se to nepoznáemoticon
@ameli1 Ale jak jinak bych to udělala, kdybych chtěla ušít šaty, než že bych někde našla fotku a poslala ji jako předlohu?emoticon Ještě můžu najít salon, kde ty šaty mají, vyfotit se a poslat svoji fotku nebo je nakreslit emoticon , ale přijde mi to ulítlé, zvlášť když to jsou oficiální fotky určené "ke koukání". Navíc mi přijde, že většina holek pošle fotku vysněných šatů a upraví si je podle sebe nebo prostě zkombinuje dvoje šaty dohromady. A ať se snaží sebelíp v Číně nebo kdekoliv, pokud na to nenalepí název značky originálu, tak to krádež není. Bohužel, pokud má někdo k dispozici levné pracovní síly plus levný zdroj látek, tak věřím tomu, že šaty mohou být kvalitně ušité i když jsou levné. Holt jiný kraj, jiné zdroje...emoticon Na značkových tričkách je taky napáno Made in India, Bangladesh, China...
9. led 2015 v 17:13  •  Svatba byla v červnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smolicekl
1
    Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
smolicekl
1
    Region Blansko
 @majkapolka Já o tom přemýšlímemoticon Ale nemůžu se rozhodnout. Taky jsem obešla všechny salóny, a buď se mi šaty nelíbily nebo mi neseděly....a nebo byl nepříjemný personálemoticon Takže hledám někoho, kdo mi šaty ušije, ale přitom mě to nezruinujeemoticon
9. led 2015 v 17:21  •  Svatba byla v červnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anelize
17
Registrovala se 10. října 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 60 příspěvků. Má 9 přátel. Region Benešov.
fotoportrét
fotoportrét
anelize
17
Registrovala se 10. října 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 60 příspěvků. Má 9 přátel. Region Benešov.
 Já tu zrovna nedávno viděla album nevěsty, které se vdávala v šatech od Zima a šaty byly vážně úžasné. Kdybych měla odvahu, tak si je u něj ušiju taky emoticon
9. led 2015 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pipa
4
Registrovala se 16. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 578 příspěvků. Region Vyškov.
fotoportrét
fotoportrét
pipa
4
Registrovala se 16. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 578 příspěvků. Region Vyškov.
 @smolicekl ono i to, že si nevěsty dávají fotky šatů z jiných webu sem do alb je trestný čin. jak píšeš - oficiální fotky jsou ke koukání a ne k tomu, aby sis je stáhla a pak použila.
9. led 2015 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majkapolka (28 r.)
1
Registrovala se 10. března 2014 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
majkapolka (28 r.)
1
Registrovala se 10. března 2014 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
 @smolicekl A videla si album so šatami od Zima na mojasvadba?emoticon ja som sa tiež bála, ale keď som videla že vela nevestám ušil pekné šaty, tak som pozbierala odvahu a idem do toho emoticon
9. led 2015 v 18:52  •  Svatba byla v červnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jannies15
Registrovala se 5. prosince 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 7 příspěvků. Má 7 přátel. Region Košice.
fotoportrét
fotoportrét
jannies15
Registrovala se 5. prosince 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 7 příspěvků. Má 7 přátel. Region Košice.
 @majkapolka prosím ťa, kde je ten album? :D
11. led 2015 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
 @jannies15 tady je http://www.mojasvadba.sk/blog/ivi_kiwi/album/zimo-q9iwvi/
11. led 2015 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nataliia
Registrovala se 24. dubna 2013 na mojasvadba.sk. Přidala 297 příspěvků, 287 alb, 1 článek a 484 inzerátů. Má 1 přítele. Region Svidník.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
nataliia
Registrovala se 24. dubna 2013 na mojasvadba.sk. Přidala 297 příspěvků, 287 alb, 1 článek a 484 inzerátů. Má 1 přítele. Region Svidník.
  • Neví, kdy bude svatba
 @smolicekl šijeme na mieru za normálne ceny, ponúkame Vám naše služby, všetko na úrovni. Šijeme na Slovensku, žiaden dovoz. Žiadne zálohy, garancia vrátenia peňazí.
11. led 2015 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katicek1
Registrovala se 22. října 2014 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
katicek1
Registrovala se 22. října 2014 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků.
 Ahoj kočky, mohu se zeptat, za jak dlouho vám přišly šaty od Zima (myslim od odeslání zálohy). Díky holky
14. led 2015 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smolicekl
1
    Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
smolicekl
1
    Region Blansko
 @majkapolka Já pořád nevím...emoticon Už jsi mu napsala? Já mu poslala jen šaty k nacenění a teď váhám.
19. led 2015 v 18:27  •  Svatba byla v červnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majkapolka (28 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
majkapolka (28 r.)
1
 @smolicekl No ja som mu uz aj zaplatila zalohu minulý týždeň emoticon tak teraz čakám čo mi príde za šaty emoticon
20. led 2015 v 07:59  •  Svatba byla v červnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luciiiic
1
Registrovala se 19. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 34 příspěvků. Drásov, Region Brno.
  • Svatba byla 22. června 2016
fotoportrét
fotoportrét
luciiiic
1
Registrovala se 19. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 34 příspěvků. Drásov, Region Brno.
 @monipeti šaty jsou nádherný !!!
20. led 2015 v 08:28  •  Svatba byla v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luciiiic
1
fotoportrét
fotoportrét
luciiiic
1
 Holky mohli by jste mi prosím poslat odkaz kde šatky objednáváte ?
20. led 2015 v 08:28  •  Svatba byla v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
macka00
Registrovala se 25. května 2014 na mojasvadba.sk. Přidala 594 příspěvků. Má 1 přítele. Region Nitra.
  • Svatba byla 30. srpna 2014
fotoportrét
fotoportrét
macka00
Registrovala se 25. května 2014 na mojasvadba.sk. Přidala 594 příspěvků. Má 1 přítele. Region Nitra.
  • Svatba byla 30. srpna 2014
 @luisianna je to hrozne cudujem sa ze sa niektore baby daju na toto nahovorit . Videla som osobne vela cinskych siat ale urcite by som ich neobliekla lebo vsetky vyzerali hrozivo Ved co uz ZA MALO PENAZI MALO MUZIKY
20. led 2015 v 08:49  •  Svatba byla v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terulinaaa
Registrovala se 20. ledna 2015 na mojasvadba.sk. Přidala 5 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
terulinaaa
  • Neví, kdy bude svatba
 ahoj holky, pročítám diskuzi a nestačím se divit, jak ste spokojené ze šatama z Číny... uvažuji o ušití, ale všichni mě hrozně varují... nenechali ste si nějaká ušít podobný styl jako od Berty nebo Galia Lahav?
20. led 2015 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
salonvanessa
svatební salon Vanessa
PRO

14

“Jana Kouřilová 5označit hvězdičkouMěla jsem velmi jasnou představu o šatech. Netuším jak to dokázalim ale připravili mi ty nejkrásnější a nejdokonalejší šaty. Děkuji moc za perfektní péči a snahu splnit mi přání 2. červen 2016 ·”
(Před 5 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
salonvanessa
svatební salon Vanessa
PRO

14

“Jana Kouřilová 5označit hvězdičkouMěla jsem velmi jasnou představu o šatech. Netuším jak to dokázalim ale připravili mi ty nejkrásnější a nejdokonalejší šaty. Děkuji moc za perfektní péči a snahu splnit mi přání 2. červen 2016 ·”
(Před 5 měsíci)

@terulinaaa pokud budete mít zájem rádi Vám v našem salonu šaty ušijeme.
Více info podáváme do IP. Salon Vanessa
20. led 2015 v 10:33  •  www.salonvanessa.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jannies15
fotoportrét
fotoportrét
jannies15
 @majkapolka aj ja som minulý týždeň zaplatila zálohu... aké šaty si si dala ušiť? emoticon
20. led 2015 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terulinaaa
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
terulinaaa
  • Neví, kdy bude svatba
 uvažuji, že si nechám ušít jedny z nich... krajka sice přidává, ale bojím se, aby nešla hrůza... neobjednávala jste některá podobné a jak to dopadlo? Vím, že fotky nejsou detailnější, ale neznám jejich název, ani návrháře... ale styl je to Galia Lahav apod.
21. led 2015 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
 @terulinaaa Podívej se na Jasminesbridalshop.com. Tam podobné šaty často šijí a podle mně kvalitně. Mají totiž dost dobrý výběr hezkých krajek. Jsou ale dražší. Diskuze o nich a fotky jsou na Weddingbee.com. , taky něco mají na FB.
21. led 2015 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
linie_praha
Linie
J. Florianová PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Praha
21

“Podívejte se na jednu VIP holandskou svatbu: https://www.youtube.com/watch?v=oVOKV02WRzA”
(Před 2 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
linie_praha
Linie
J. Florianová PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Praha
21

“Podívejte se na jednu VIP holandskou svatbu: https://www.youtube.com/watch?v=oVOKV02WRzA”
(Před 2 týdny)

@terulinaaa Obávám se, že při šití na dálku budete s výsledkem zklamaná. Podobný střih šatů vyžaduje nejen perfektní postavu a držení těla, ale hlavně perfektní provedení šatů.
Nehledě na to, že na poslední fotce stojí modelka na půlmetrové stoličce.
21. led 2015 v 09:04  •  www.linie-praha.net  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš