Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
nemate nekdo realnou fotku techto satu?
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela___ po mně chtěl polovinu z celkové částky a tu druhou polovinu rozdělil na 30 dolarů a zbytek, aby sa neplatilo clo (jen jsme u druhé platby neudávali,co platíme ;) );)
Odpovědět
@bejrou Děkuji za odpověď. :-) nacenil mi pár šatů, tak abych věděla na co se připravit, až se pro některé rozhodnu,jestli vůbec. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@trilien @radkaja Tak Zimo furt nic... asi zamrz :-) Jdu mu napsat.. !
Odpovědět
@danielas777 Mně odpovědět vždy do několika hodin. :-) Hlavně by se nemělo zapomínat, že do zítra mají svátky. ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela___ mě už dluží odpověď od 5... shání mi krajku, chci po něm šaty od Anny Cambbell, to nebude tak jednoduché, ale myslím, že by to mohlo stát za to :-)
Odpovědět
@richie1111 http://boards.weddingbee.com/topic/so... zde nalezneš několik fotografií na nevěstách, ale foto přímo od Zimo asi nebude. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela___ dekuju:) jsou fakt krasne, ale kdovi jak to vypada od neho. Ja jsem je prave nasla i na ebayi od nekoho jineho, ale nemaji je nafocene v realu, tak nevim jesli to mam risknout.
Odpovědět
@richie1111 No, zda bych si měla vybrat mezi e-bay a Zimo, tak jdu raději do Zimo, jelikož zde si můžeš udělat představuj, jak jeho práce vypadají, viz. http://www.mojasvadba.sk/blog/ivi_kiw..., za to na e-bay je to dosti ošemetné a hlavně o štěstí. ;-) Já nyní přemýšlím, zda využít služeb od Zimo či Jasmines´s Bridal viz. https://www.facebook.com/pages/Jasmin... . :-)
Odpovědět
ahojte potrebovala by som poradit,,,mam si dat saty usit na Ukrajine alebo Zimovi? Na UA by ma vysli cca 400 eur (saty, zavoj) a v Cine cca 400 dolarov len sa bojim aky by bol vysledok.
Odpovědět
@richie1111 v albumu šatů od Zima se soustřeď na krajkové korzety a podle nich se určitě dá udělat docelá dobrá představa, jak by vypadal ten tvůj. Tylové sukně tam určitě najdeš taky.. :-)
Odpovědět
@michaela___ U Jasmines je to teď nějaké horší, zastavili objednávky s příplatkem fotoslužeb, protože mají toho hodně a prodloužili oficiální dobu dodání na 12 týdnů , což v reálu vidim na 4 měsíce. Myslím, že i komunikace je teď s nimi ještě pomalejší než u Zima. Myslím, že by na tvůj termín nebyla ani záruka, že by je stihli. :-|
Odpovědět
Článek se načítá
@malamargotka Máś reálné fotky jak vypadají šaty z Ukrajiny? Třeba bychom je tu s holkami porovnaly se šatami od Zima. :-)
Odpovědět
@radkaja Já jsem si všimla těch příplatků za "vše" :-/ Mají ohromnou výhodu oproti Zimo, že mají facebook, kam přidávají své práce, které vypadají opravdu kvalitně. Zimo je má také kvalitní, jen mi tam chybí ta prezentace. Ale je pravda, že mi Zimo odpovídá vždy rychle, max. v rozmezí pár dní. Prozatím u mě stále vede. Jedny šaty mi nacenil na 290 USD, sice jsem je na netu našla i za 170 USD, ale zase u Zimo je nějaká jistota a druhé šaty, u kterých je tu půjčovné 15 900 Kč mi nacenil na 320 USD, obě ceny již s dopravou, což je super. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela___ taky jsem uvažovala nad Jasmine, kvůli kvalitě a materiálu, ale cenu mi napsali až po třech týdnech co jsem poptávala a to už jsem měla objednáno u Zima. Ten před objednávkou komunikuje dobře, pak je to horší, ale snad to je jen tím, že mají prázdniny :-) a hlavně dodací termín 12 týdnů, to bych měla strach zda na svatbu budou hotové. Cenu Ti nabídl hezkou :-)
Odpovědět
@michaela___ Taky jsem fanda Jasmines, přeci jen ty šaty mají o chlup kvalitnější než Zimo. Hlavně si hodně vyhrají s korálkovymi výšivkami , pošívají korálky úplně všechny krajky nebo krajkové apłikace, což Zimo dělá jen trochu. Teď je to u nich takové špatné , jak jsou zavaleni objednávkami, špatně komunikují a už nemají zdarma fotky. U Zima to není taky kdovíjaké s termíny a komunikací( dobře komunikuje než zaplatíš zálohu, ale pak skoro přestane), ale i tak asi bude rychlejší a hlavně levnější než u Jasmines. Možná by sis měla pospíšit s objednávkou, abys pak v červnu nemusela šaty urgovat. Mám totiž dojem , že se mu už zakázky taky pěkně hromadí.
Odpovědět
@radkaja Vím, zkoumám to tu už od října, chtěla jsem si je objednat už v listopadu, ale zasekla jsem se na šatech Ale nyní po víkendu už se chci rozhodnout a objednat. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@danielas777 Určite mu pište, u mňa do pár hodin odpovedal vždy len keď šlo o poslanie peňazí, v opačnom prípade hral mŕtvu rybu
Odpovědět
@michaela___ @radkaja Já už s Jasmines komunikuju dlouho, komunikovala jsem i se Zimem a rozhodně se musím Jasmines zastat - komunikace s nimi je rozhodně lepší, jsou rychlejší i přesnější. Co se týče doby, za jak dlouho by měly být šaty hotové, to nevím, sama čekám :-D ale teď mají na stránkách napsané, že do 10 týdnů, minulý týden měli 8. Taky postupně zvedají ceny, dostávají se do sezóny.. Za fotky by se mělo připlácet 20 dolarů za sadu, nevím o tom, že by to zastavili (ještě před čtrnácti dny mi to sami nabízeli, jestli si nechci připlatit). Ale mi třeba poslali sami od sebe fotky, jak šili šaty, co chci, někomu přede mnou (neměli je ani na FB ani na blogu).
Odpovědět
@aennetir To zastavení fotoslužeb je čerstvé 2-3 dny. Tak to je překvapujíci, že s tebou komunikují dobře, protože nevěsty na Weddingbee , kde se nejvíce o Jasmines diskutuje, si hodně stěžuji na pomalou komunikaci. Možná se to horší až v průběhu šití.
Odpovědět
@radkaja Tak to je fakt zvláštní, mi i teď odpovídají max do 2 dnů a navíc se mnou mají svatou trpělivost.. Možná by to mohlo být tím, s kým si píšou (pokud si píšou s nějakou jejich konkrétní bridal consultant). Pokud se rychlost komunikace až teď zhorší, tak to zvládnu.. hlavně aby oni stihli ušít šaty včas.
Odpovědět
@aennetir Tak držím palce ať je to pořád tak dobré a vsechno stihnou a udělají ke tvé spokojenosti. Ještě Jasmines psali na Weddingbee , že k těm 10 týdnům přidávají další 2 na výstupní kontrolu kvality, tak snad to stihnou včas.
Odpovědět
@aennetir Mně psali dobu trvání 12 týdnů a odpověděli mi po 3 dnech. A jak psala @radkaja, na weddingbee si holky začínají stěžovat. Já se asi rozhodnu pro Zimo, jelikož 12 týdnů opravdu čekat nemohu.
Odpovědět
Profilova fotka
@trilien Tak pry krajky budou v po...no to bude fajn, zrovna budeme týden na horách, to abych si vzala pro jistotu sebou metr...:-)
Odpovědět
tak mě už se šatičky u zima šijou , tak sem zvědava jak dlouho to bude trvat než mi pošle fotku
Odpovědět
@radkaja https://www.facebook.com/oksana.kanal... je to asi majitelka salonov v Slemenciach a Uzhorode, bola som si tam skusat saty, ale bola som sklamana z toho, ze saty ktore som si skusala nemali nasite kamienky na korzete, ale nalepene tavnou pistolou :-|
Odpovědět
@malamargotka Tak Zimo je naštěstí přišívá. Myslím , že jeho šaty jsou dostatečně kvalitní. Jen pokud bys chtěla nějaké náročné korálkové vyšivky třeba na korzetu, tak je Zimo dost zjednodušuje, tak pak nevypadají moc propracovaně. Jinak šije kvalitně.
Odpovědět
@radkaja tak ja sa neviem rozhodnut, ci cipkovane a jednoduchsie alebo vysivany korzet a princeznickovske
Odpovědět
@malamargotka Jak jsem psala, tak Zimovi moc výšivky nejdou, nejlépe umí korzety pošité krajkovými aplikacemi s trochou korálků. Takže pokud chceš korálkový- kamínkový korzet, tak ten u Zima moc nedoporučuji.Nappak krajkové šaty mu jdou slušně.
Odpovědět
@radkaja tieto som si skusala v Slemenciach, ale boli to nalepene take koralkove pasiky s tavnou pistolou a prekvapilo ma ake boli hrube (neviem to inak vysvetlit) proste ta "vysivka" koralkova strasne vystupovala do priestoru
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?