Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, najde se nějaká dobrá duše, která mi do IP napíše veškeré podrobnosti- jak objednat, kde objednat, zda i někde k prohlédnutí nabídka šatů od Zima a jiné potřebné info? Věřím, že to tu již bylo napsané aspoň stokrát, tak se Vám předem omlouvám, ale projíždět 765 stran, to by bylo na hodně dlouho. Předem Vám moc děkuju ;-)
Odpovědět
ahojte, prosím také o email na Zima do IP - popř. budu ráda za jakékoliv další informace:) děkuju
Odpovědět
@pajinka85 miluji krajkové šaty. Dáš pak sem fotku jak dopadly?
Odpovědět
Profilova fotka
@andrinecka @irena0302 http://www.beremese.cz/forum/svatebni... tady jsem ziskala informace já. ;-) @radkaja určitě. :) zitra se naměřím a posilame miry a zalohu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pajinka85 moc děkuju ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky co to neznate, koukněte sem http://www.mojasvadba.sk/blog/ivi_kiw...
Odpovědět
@pajinka85 a není to 300euro ? vím že Zimovi se platí v eutech
Odpovědět
Profilova fotka
@akraj1 Nam psal 300 USD ....
Odpovědět
Profilova fotka
@akraj1 Všude holky piši dolary.....
Odpovědět
Profilova fotka
@pajinka85 jů super cena, těším se, až ti je ušije, já chci ještě zkusit dvě půjčovny, abych si ujasnila názor a do konce února také objednávám (snad je stihne ušít do svatby :-D)
Odpovědět
Profilova fotka
@klarkak jo to stihne, jen mu napiš že máš svatbu třeba v červnu.aby měl hnaci motor :) a jaka budeš chtit ty ;-)
Odpovědět
Baby kde a ako treba kontaktovať Zima? Ušije akékoľvek šaty podľa obrázku? Mám jedny vybraté na aliexpress, ale trochu sa bojím kvality aby mi neprišla len nejaká záclona :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@trilien Neuvěřitelné! tak si představte, že mi dnes poslali realné fotky za Aliexpressu na ty šaty od Anny Campbell co jsem se ptala....http://www.aliexpress.com/item/Elegant-Exquisite-Beading-V-neck-Cap-Sleeves-Backless-Bow-Court-Train-Anna-Campbell-Lace-Bridal-Gowns/1541428699.html Co myslíte?? Zázrak to asi není, ale za 100 liber, čekala jsem horší :-) ???
Odpovědět
Profilova fotka
@pajinka85 no já bych ráda takovéto....jen vlečka by se měla rozšiřovat o 5cm výše, abych se v tom mohla pohybovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivanka89 ja som pisala 2 strany dozadu, ze to nie je ziadna zaclona :-D skuste si pozriet aspon par poslednych stran z diskusie, uvidite realne fotky siat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@danielas777 na 100 dolarov je to super :-) tie Zimove budu krajsie, ale budu za 2-3 nasobok
Odpovědět
Profilova fotka
@trilien 100 GBP... takže asi 150 ... dolarů.. ale docela to jde, na to, že je to i s poštou, jsem zvědavá kolik mi Zimo napočítá... , ale určitě to stojí za to!
Odpovědět
Profilova fotka
@danielas777 tak je to krajka, tie vacsinou uctoval na 200 a trosku, u pajinky ma prekvapil, ze bude platit 300, to co mam ja je pres 300 [10 vrstiev tylu, organzy a latky]
Odpovědět
Profilova fotka
@trilien Njn klidně 400, když mi to aspoň trochu bude slušet.. ty z Adiny stály i s dírami 3-4,5 tisíce - a jediné krajkové měly díry v celé krajce, neseděly a byly šedé... v jedněch saténových vypadám dokonce jako bílá paní :-D.... Já vím, že jsem trochu přibrala, ale tohle si snad na svatbě nezasloužím :-) (ale personál úžasný, to musím nechat) Přidávám pro pobavení.. říkám tomu hororstory...
Odpovědět
Profilova fotka
@danielas777 tie prve vám absolútne nesedia:( a tie druhééé :-S proste nie je to ono...personál je úžasný, veľmi ochotný a milý... mne sa páčili aj šaty, čo som skúšala, ale požičanie na 4 dni, tých čo boli pre mňa top bolo za 15 900 (predstavu plnili tak na 80% preto som nič hŕŕ nerezervovala), u Zima som na polovici (počítam k tomu aj spodnicu, ktorú som si kúpila), nemusím riešiť, že mi niečo treba zúžiť, skrátiť a báť sa, že do leta šaty niekto brutálne ušpiní, príp. zničí a namiesto bielych budú šedé ... plus svoje můžem vždy predať a celkový výdaj bude minimálny, ak by sa zničili, tak sa tiež nič nedeje...
Odpovědět
Profilova fotka
@trilien hlavně jsem chtěla něco lehkého a toto bylo to nejlehčí co bylo... i když shodím, tak na žebrech ne a málem jsem v půlce z nich omdlela i při zkoušení a víc jak 10 do nich dávat nechci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@trilien Dala jsem si na zeď vysněnou australskou svatbu... předpokládám, že takhle nějak budou asi střihově vypadat.. Tak co myslíte, půjde to? :-) Já bych to brala i s tím účesem.. a nejspíš i s těmi deseti lety co má mín :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@trilien mysliš, že mi to naučtoval hodně? Mě to přišlo zazračně málo :-D Když jsme si chtěla koupit sama krajku, tak to byly šíleny ceny.... A pani mi nabizela tady na beremku ušití za 10 tisic. Tak 300 dolarů mě přišlo jako krasna cena :) Ale plati mi to tchyně a ta je nadšena :-) A ta cena 300 USD je i z dopravou domů. Ale ja jsem tu teprva 3 dny, takže jsme se ještě nestihla zorientovat v cenách a jak přesně to chodi.
Odpovědět
Profilova fotka
@danielas777 jo, mě se moc líbí, tam kde je krajka, tak se mi libi všcehno teda jo :) Ale jsou takove jine, neokoukane, zajimave a krasne a pokud chceš tu svatbu někde v cizině-mam pocit, že jsme četla, tak to bude super. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@danielas777 A ty fotky ze zkoušky...promin, ale nééé.:) Taky jsi zklamana ze salonů? Ja moc, byla jsme zkoušet, šaty zašedle, pošpiněne a potrhane a šileně drahé.... Já už je m=am asi holky objednane. :) Dnes jsem poslala tchyni míry a už to asi řeši. :) A ještě mi poptava botky, jestli by neuměl sehnat jedny....mam problem, mam 41 :( A kdyby jste potřebovaly. tak tady jsou přeložené míry: poprsí = pod poprsí = pas = boky ( největší šířka) = délka od ramena do pasu = délka od ramenen k poprsí = od bradavky k bradavce = bok k boku = od hrany předního ramena k podlaze (přes bradavky), bez bot = Vaše výška bez bot (od vrcholu hlavy až k podlaze) = Výška s botami (boty připravené pro tyto šaty) = akorat přesně nevim ten bok k boku, to se ještě pta. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pajinka85 jj byla jsem v 8 salonech a jediné hezké a podle mých představ by mi museli přivézt z francie za 29.000 :-( Snad mi tu krajku sežene, nebo mě trefí :-), krom toho i kdybych se vdávala tady, chtěla bych stejné... Mám moc široká ramena na obrovskou sukni, ještě bude sranda s tím tetováním přes 1/4 zad :-D
Odpovědět
@trilien Myslím, že minulou sezonu už Zimo pod 300 dolarů za šaty nešel, takže těch 300 za krajkové je u něho ještě skvělé. Mám dojem , že dokonce zkoušel na nevěstách i ceny přes 400 , ale asi zjistil že už přestřelil a tak se vrátil pod 400.
Odpovědět
@danielas777 jste krásně štíhlá, tak myslím, že v těch vysněných krajkových budete éterická jako víla. Skvělý výběr.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja tak éterická jsem snad bohužel ještě v životě nebyla... elegantní je nespíš max :-D ale moc děkuji!!!! A posílám obrovské srdíčko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja @trilian Ještě mi pořád nedají spát tyhle od Elizy Jane Howell.. kdyby to Zimo spočítal nějak "hezky" tak bych si je snad nechala ušít taky. ... prostě se mi taky strašně líbí.... na té dovče by byly krásné na večeři při svíčkách.. žejo? .... nejsou prostě nutnost a snad by nemusely stát tolik ?? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?