Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@hydrangeapeony foto, s otázkou či to vedia ušiť a za koľko, on obratom odpíše sumu, kt odúhlasíš, následne pošle paypal a žiadosť o miery, kt porebuje...hradí sa presná polovica, zvyšok až keď sú šaty hotové a si s nimi spokojná :)
Odpovědět
Profilova fotka
@siwonka... To netusim:) az budou doma tak to spocitam:):)
Odpovědět
Profilova fotka
@trilien Ďakujem pekne - ja si ešte pôjdem nejaký strih pozrieť na svadobný veľtrh a ak nie tak si nechám ušiť tie čo sú zatiaľ viťazmi. Po prečítaní pár stránok tu si nechám dorobiť aj bolerko aj závoj u neho - ako si hovorila aj ty - bolo by to z jedného materiálu aj jedného odtieňu. A ešte som chcela, či má aj nejaký vzorkovník farieb alebo mu stačí napísať napr. light ivory (nechcem totiž žiarivo biele) :)
Odpovědět
Profilova fotka
@matery ok daj vedieť potom :)
Odpovědět
Profilova fotka
@trilien čo ten Zimo? poslal nám už vôbec tie šaty? asi ani Tebe sa neohlásil? Pýtala som sa ho pred dvomi dňami či poslal už a že ak hej nech dá tracking number .... ale odpoveď samozrejme žiadna...
Odpovědět
Profilova fotka
@hydrangeapeony so vzorovníkom ti neviem poradiť, ale pýtal sa ma aký odtieň farby chcem, myslím, že light ivory bymu nemal robiť problém :)
Odpovědět
Profilova fotka
@bejka_85 tipujem, že neposlal, keď je to z jeho strany bez odpovede a nejakých tracking number, colnica ma tiež nekontaktovala...dám vedieť, ak budem mať niečo nové, ale predpokladám, že viacerým nám prídu naraz, asi aj tým, čo objednávali 2 mesiace po mne-týmto tempom určite (možno posiela strednú Európu naraz a čaká kým sa mu nazbiera dosť balíčkov :D :D , inak si to neviem vysvetliť, Radka napíše, že je určite Zimo na služobke)
Odpovědět
@trilien :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@trilien je to "zmrd" takto nás napínať... keď napísal že pošle ASAP (to napísal v nedeľu 12.1.) tak som čakala že do pár dní tak 3-4 to pošle...
Odpovědět
Profilova fotka
@hydrangeapeony ja som mu napísala: Color = white (I prefer NATURAL white, instead snow/bright/radiant white) :D :D ak to nie je gramaticky správne tak sa nedivte, až tak dobre anglicky neviem - dám vedieť aká farba dorazí, podľa obrázku mi prídu skôr ivory.... (sú na strane 757)
Odpovědět
Profilova fotka
@bejka_85 @trilien super ďakujem Vám :) vyskúšam to napísať mu po veľtrhu v BA - či teda nejaké lepšie ako mám teraz zvíťazia a podľa toho sa zariadim... neviem prečo, ale mám pocit, že mám ešte čas objednať ich - svadba je až koncom septembra, počítala som že ich objednám apríl máj... @bejka_85 som zvedavá potom na tú farbu :) ivory by bola fajn :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hydrangeapeony určite máš čas, nechaj si prejsť hlavou, čo chceš, čo ti sedí a pod. nemusíš sa v podstate nikam ponáhľať... ja tu hodím všetky požiadavky, kt Zimo posiela, keďže sa na to opakovane niekto pýta: Please tell me all details as follows: color= back closure= (zipper or lace up) your actual measurements details: bust= under bust= waist= hips(the widest part of butt)= back shoulder to waist= shoulder to bust= nipple to nipple= shoulder to shoulder= front shoulder to floor(pass through the nipple) with no shoes= your height with no shoes(from the top of head to floor)= heelpiece height(the shoes ready for this dress)=
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@trilien no ty máš v auguste a už máš šaty na ceste... a je tu kopa takých báb... preto ma to stresuje, že či je času dosť :( p.s. ďakujem za požiadavky, čo posiela zimo :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hydrangeapeony neboj, já mám v červenci a také jsem ještě nezačala jednat...a stále jsem přesvědčená, že mám času spoustu, i kdybych počítala, že to bude trvat celé 3 měsíce, stačí, když objednám ke konci února, takže ty máš do dubna čas :-) Jen rozmýšlej...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@klarkak Ďakujem pekne ... :) takže nie som v tom sama :D
Odpovědět
Profilova fotka
@hydrangeapeony ja som typ, čo všetko plánuje x mesiacov dopredu, lebo mam svadbu vyse 500km od bydliska :D plus menim pracu, takze priorita je praca, nie svadba. Preto som to tak rozvrhla, nech mam pokoj a nech mi nehrozi, za budem mesiac pred svadbou vkuse v praci a nakoniec budem sa musiet vydavat v bielej plachte s vystrihnutou dierou na hlavu :D
Odpovědět
Profilova fotka
@trilien no u nás je to tak, že bývame 100km mimo miesta bydliska a plus pracujem a dochádzam každý deň do práce takže tiež si plánujem veľa vecí popredu. Ja som už stihla vymeniť prácu, ale ešte zvažujem o jednej zmene takže ešte očakávam stresy :( ale aj tak som si myslela, že tri mesiace predtym stačí... uvidím teraz Vám od zaplatenia 1.časti peňazí do doručenia šiat trvalo asi mesiac? takže aj keby sa to strojnásobilo, tak v júli by mi mali doraziť. A navyše kým mu budem posielať miery - tak hádam dovtedy schudnem :D to je asi najväčší dôvod :D
Odpovědět
Profilova fotka
@hydrangeapeony platila som 20.11. saty este nemam (len som ich pred 13 dnami videla na fotkach) , takze 2,5M minimalne :( ...tri mesiace dopredu bz som neriskovala pri Zimovom momentalnom tempe, april-maj by mali stacit...tak zacni chudnut asap ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@trilien tak teraz si mi dala dobrého chrobáčiska do hlavy :( ale ďakujem za úprimnosť... musím sa posnažiť a veru po veľtrhu v BA asi konať :) :) :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hydrangeapeony teraz neviem, ci dakujes za poukazanie na Zimo rychlost (teda v mojom pripade to vyzera, ye ma cas, u Bejky mu to trvalo o mesiac kratsie, kym ich usil, ale tiez ich zatial neposlal)
Odpovědět
Profilova fotka
@trilien ja dúfam že ich máme už na ceste :(
Odpovědět
Profilova fotka
@bejka_85 to by som od pána Z. uvítala tracking number :(
Odpovědět
Profilova fotka
@trilien nie nie ďakujem za urgenciu chudnutia :D aj za to, že si ma upozornila, že až taký rýchly nieje :(
Odpovědět
Profilova fotka
@hydrangeapeony ja som "chudla" od jari 2kg a dopadlo to tak, ze som pribrala dalsie 2kg a to som vo vsetkom obleceni bola napchata nadoraz, nakoplo ma to, ze som nechcela v satach vyzerat ako velka torta ....pri chudnuti niekde ti ubudne viac a inde menej, takze posielat miery odhadom nie je ktovie co...
Odpovědět
Profilova fotka
@trilien to určite nie odhadom :D určite sa budem snažiť zmeniť miery - ale dám mu aktuálne, keď budem robiť objednávku - potom to už krajčírka doma doladí :D ale ty si ako modelečka štíhlounká :) mne by 10kg veru neuškodilo :(
Odpovědět
nevěstinky prosíím mužete mi někdo dat odkaz na toho zima ,?
Odpovědět
@xmirkax zimo318@hotmail.com (bolo to na str. 717)
Odpovědět
děkuji moc , ja neprocitala vsechny stranky , jen jsem to tak projizdea uz mam zadanou objednavku tak doufam ze budu take spokojena jako vetsina nevestinek .. saty budu mit takovehle (snad se zimovi povedou )
Odpovědět
Profilova fotka
@trilien mne ich doniesol pred hodinkou kurier :D som šťastná jak blcha a tančím si tu v nich :)
Odpovědět
Profilova fotka
@bejka_85 a fotka nebude? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?