Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@klarkak ešte sa neviem rozhodnúť :) keď tak zamknem pre priateľov tak potom dám vedieť a pridajte si ma :) a teším sa že nebudem musieť mať supervysoké topánky - nejakých 7 cm postačí :) všimla som si jeden technický problém - prsia sú vystužené takými umelými - silikónovými? "vypchávkami" telovej farby a zdá sa mi že to trochu presvitá... uvidím ešte čo mama povie - príde ma zaviazať .)
Odpovědět
Profilova fotka
@bejka_85 som veľmi zvedavá :) a zároveň rada, že už ich máte doma ... predpokladám, že prišli už aj @trilien
Odpovědět
Profilova fotka
@bejka_85 Koľko od zaplatenia zvyšku peňazí prišli? Ja mu dneska platím zvyšok, tak na kedy sa mám pripraviť? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@bejka_85 akurat som ti isla pisat, ze pred chvilou prisli. netusim ako vyzeraju, lebo som v praci a kym pridem domov,tak to par hodin potrva. co clo?
Odpovědět
Profilova fotka
@jankaambr presne 2tyzne
Odpovědět
Profilova fotka
@trilien clo nič - colnica to ani nezastavila, rovno mi zvonil kuriér doma :) ešteže som bola dnes tak skoro doma :) inak sú krásne, keby človek veľmi hladal nájde chybičky, na pár miestach na korzete pri prezeraní vidieť špinavé miestečka, skúsim na to dať vanish. Daj potom vedieť ako si spokojná :) Moja sukňa má 9 vrstiev :D
Odpovědět
Profilova fotka
@jankaambr @trilien @hydrangeapeony @klarkak už som ich šupla do albumu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@bejka_85 ja som vrstvy nepocitala, ale budem si pod ne kupovat spodnicu s kruhom, aby som mala priestor na chodenie :)...btw pisala som Zimovi, ze si prosim kratku vlecku (kratsiu ako na obrazku), spravil mi rovnako dlhu :D vypchavky mam ok, nic zlte :)...som rada ze som si vsade ubrala 2-3 cm, saty su mi akurat a taktiez som rada, ze som si ubrala 2 cm z normalnej vysky a 4 cm z vysky s topankamy, lebo by som ich musela skracovat ...saty su tak normalne usmudlane, ako ked sa sije s bielym materialom, takze odvleciem cez Velku Noc do SR a poradim sa s mamcou, ci prat, alebo cistit, ale kedze uz parkrat prala segrine svadobne saty, kt stali niekolkonasobok tych mojich a prezili bez ujmy, tak si myslim, ze preziju aj moje,len im bude treba napustit vanu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@trilien ja spodnicu nechcem kupovať, chodí sa mi v nich napodiv úplne v pohode, bolo by to už na mňa asi moc, predsa len som sama o sebe dosť mohutná a bojím sa že by to uškodilo mojej postave :) - keby boli ešte väčšie, ja som tam mala pár pozachytávaných bielych nitiek - všimla som si pár drobných fliačkov na korzete, inak OK, inak tie vypchávky presvitajú keď sú šaty na ramienku, ale keď to mám na sebe myslím že to nie je vidieť... Ja chvalabohu nemám vôbec vlečku, a chodí sa v tom úúúplne normálne, parádne na pohyb...
Odpovědět
Profilova fotka
@bejka_85 ja som si vcera obula topanky s uzkym vysokym podpatkom a ten sa mi zachytaval pri chodeni, nechcem sa niekde prizabiť, tak budem zháňať niečo s 2 kruhmi dolu...písal mi Zimo, nech ho dporučujem :D, tak ho doporučujem :D ...s materiálom som fakt spokojná, nie je to žiadna zmes handier, ak by sa niekto bál, na materiále určite nešetria...strihovo mi sadli, nikde neodstávajú (za mňa je fajn ubrať tak 2 cm z obvodov, ak máte šnurovačku, ale aj keby som si neubrala, bolo by to fajn, len takto šnurovanie viniká a nie je nadoraz) :)
Odpovědět
Profilova fotka
@trilien ukážeš sa?:)
Odpovědět
jéé holky ja uz sem tak natěšená na ty moje , jak dlouho vám trvalo od prvního zaplacení než vám došly domu ???
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
saty su par stran dozadu na fotkach od Zima :)...na mne v albume pre priateľov
Odpovědět
Profilova fotka
@xmirkax 2 týdny :)
Odpovědět
dvy týýdny od první platby ??? TAK TO JE UŽASNÉÉÉ .. asi taky budu muset ubirat na svych mirách protoze mám v planu jeste takk cca 4 kg zhubnout tak to abych ubirala tak po 5 cm :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@xmirkax od druhé platby, psala jsem to nekde výš :)
Odpovědět
Profilova fotka
@xmirkax prečítala som to rychlo, mrkam tu jedným okom a potom to tak dopadá, u mňa to trvalo 2,5M od prvej platby
Odpovědět
Profilova fotka
@trilien Ďakujem Ti za všetky podrobné informácie, ktoré si písala po celú dobu ... som veľmi spokojná ako sa mu podarili :) a zároveň šťastná, že nevestina dušička je na mieste ... dorazili včas, čo ma veľmi teší a navyše podľa fotiek naozaj nič neodflákol :) @bejka_85 @trilien Už som si tie najpodstatnejšie informácie od Vás skopírovala do môjho "debilníčka" a teším sa kedy budem objednávať :) všetko dobré Vám prajem a hlavne krásny a nezabudnuteľný svadobný deň :)
Odpovědět
Profilova fotka
@jankaambr ahoj - ako si to myslela, že druhú platbu ( na str. 754 tohto fora) rozdelíš na polovicu? súvisí to nejako s daňou či clom? ďakujem za info :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hydrangeapeony Najprv zaplatíš polku a Zimo ti začne šiť šaty, keď sú hotové, doplatíš druhú polovicu a keď mu prídu peniaze, pošle ti šaty :-) Aby sa neplatilo clo, tak druhú polovicu rozdelíš na 30 dolárov a zbytok :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hydrangeapeony ďakujem, vydávam sa mesiac pred tebou.. teraz nesmiem pozerať žiadne fotky šiat, lebo som cez víkend bola v steve, že tieto predám a dám si ušiť iné :D
Odpovědět
Profilova fotka
@jankaambr dakujem velmi pekne za vysvetlenie :) @trilien ano viem, ze v auguste sa vydavas - preto som bola davnejsie v strese, ze ty uz mas saty :D ale su krasne, nevymyslaj :) radsej nehladiet na ine - ja som tak uz menila aj dekoraciu vo vyzdobe a aj oznamenia ma trosku zneistuju ale aj tu vyzdobu som poriesila tak, ze som si nakupila vecicky a uz nebudem po inom pozerat :D zatial mi to celkom ide - uvidim dokedy :) tak dufam, ze to bude tak aj so satami potom :)
Odpovědět
@trilien ty brdo tak to ja doufam ze budou rychleji .. me psal ze do mesice od prvni platby sou u me tak uvidime
Odpovědět
@xmirkax to Zimo píše vždycky, ale skutek utek. Jak se blíží svatební sezona , tak to bude horší. Raději pak počítej i 3 měsíce. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@xmirkax tak ho po 2 týždňoch začni bombardovať mailom, nech ich máš po mesiaci a pol, najrýchlejšie čo som si všimla tu mala šaty lerda, objednávala tak ako ja, ale potrebovala ich asap, ušil jej ich za mesiac a predpokladám, že ich mala tak za 6T doma, ale to bol november
Odpovědět
:-/ bože jen to ne , platbu odesilam 10.2 a svatbu mam 31.5 tak aspon mesic do predu potrebuju vedet ze tady ty saty mam :-/
Odpovědět
@xmirkax Nechci strašit, ale celý únor mají číňani svátek a vůbec nepracuji, takže na tvých šatech začne dělat až v březnu. Musíš mu to opravdu důrazně vysvětlit, že šaty budeš potřebovat rychle a pak ho často mejlama honit. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěstinky, ten Zimo má nějaké stránky? Nebo se kde se můžu mrknout na nabídku jeho šatů? Předem děkuji za odpověď. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gennesis Zimo nemá nič takéto, nabídku ma napríklad jasminesbridral, tiež šijú na mieru, alebo si můžeš dať ušiť niečo z ich ponuky :)
Odpovědět
@radkaja tak ted ste me vydesila ...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?