Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@emiliex tito šaty mam ja, z ebay...ale od ineho predajcu
Odpovědět
Profilova fotka
@dasenkaaaa fakt? a jak vypadají ve skutečnosti? jsi spokojená?
Odpovědět
Profilova fotka
@emiliex muzes skusit take napsat do jasminesbirdalshop (siji dle predlohy), nebo muzes skusit mrknout na jejich stranky, zda nejsou saty v ponuke :)
Odpovědět
@akraj1 mám takový pocit, že z některých mailových portálů, nebo jak se tomu říka, nejde psát na hotmail.com. Nevím, jestli to může být tím. Já mam yahoo.com a jde mi to.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja Prosím ťa Radka, koľko to zvykne trvať od zaplatenia kým prídu šaty? Resp. kým aspoň pošle tracking number? Ďakujem :)
Odpovědět
Profilova fotka
@osmicka8 chceš si nechať šiť tie prvé šaty typu morská panna z obrázku u Zima, alebo si skúšala ešte niekoho iného?
Odpovědět
Profilova fotka
@bejka_85 presne nad tým uvažujem aj ja, lebo som začala premýšľat nad závojom (obávam sa, že budem preplácaná, tak nie som pevne rozhodnutá), ale v prípade, že tam tie šaty stále má,dala by som si ho k nim spraviť, vyšiel by výhodnejšie a nebála by som sa, že odtieň šiat a závoja sa budú líšiť
Odpovědět
Profilova fotka
@lerda prosím ťa, ako dlho trvalo, kým Zimo poslal hotové šaty? mám na mysli časový úsek medzi fotkami hotových šiat a kým dorazili do ČR, ďakujem :)
Odpovědět
@bejka_85 Šaty dává na poštu nejdříve tak týden po zaplacení, ale spíše to bývá 14 dní a to ještě nesmí být na služebce . Šaty pak už jsou v ČR velice rychle , max. za čtyři dni , ale pak se zase můžou zaseknout na celnici, měli by se ti ozvat. Kdyžtak si tam zavolej , ťřeba nemají na tebe telefon. Na tracking number ani nečekej , ten Zimo posílá jen po velkých urgencích.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja juj tak si môžem tereticky počkať ešte aj dva týždne, optimisticky by tu mohli budúci týždeň byť... no však uvidíme.... každopádne človek je taký nedočkavý že by ich mal najradšej hneď v ruke :D svadobné šaty sú predsa len niečo iné :D
Odpovědět
jedna taka mimo otazka, nekupovali ste si nahodou vlasove klipy z ebay??? neviem ci si mam alebo nemam objednat, cena je o dost nizsia ale ci aj kvalita bude :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ještě se chci zeptat, jak jste řešily střih, myslím výběr, jak jste věděly, že tyhle šaty jsou ty pravé, když si je nemůžete vyzkoušet
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@emiliex Ja som bola skúšať v salóne a podľa toho aké mi najviac sedeli strihom som si dala šiť :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co myslite holky?
Odpovědět
Profilova fotka
@matery z tvého profilu usuzuji, že sis šaty nechala šít podle vícero modelů, které se ti líbili, že? Mě příjdou krásné, možná bych jen uhladila ten výstřih (myslím ty kousky krajky co vykukují, to se mi na šatech moc nelíbí), ale jinak jsou skvělé...
Odpovědět
Profilova fotka
@klarka..presne tak..nechala sem se inspirovat asi 4 modely.. kazdy jeden mel neco co mi vadilo, tak sem to splacala dohromady..:) Jen me trochu desi ten predek.. ale ja mam strasne nevyrazny pas..tak to tak asi jen vypada podle tech mych mer.
Odpovědět
Profilova fotka
Kočky, aj mne Zimo včera poslal šaty (3 týždne mu stačili), čo na ne hovoríte? Ja len rozmýšľam, že si dám dole dorobiť ešte jednu vrstvu tylu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@matery Máme veľmi podobné šatočky, myslím, že sa mu vydarili :-) ja len rozmýšľam, či nedať viac vrstiev tylu na spodok...
Odpovědět
Profilova fotka
@jankaambr wau....ty jsou taky tak krásné :-) Jestli pod ně neplánuješ spodnici tak bych si nechala našít vrstvu tylu,každopádně já co jsem si takovéto šaty zkoušela tak mi paní vždycky říkala, že je lepší nechat si přímo udělat spodnici k těmto šatům - takovou tu vlečkovou, zaprvé si na šaty nebudeš šlapat, nebudou se ti plést pod nohy a pak se taky nádherně rozprostře ta vlečka a vypadá to prostě přirozeněji :)
Odpovědět
Profilova fotka
@matery hele a ty sis nechala dobrovolně udělat zip i když nemáš výrazný pas? Z vlastní zkušenosti vím, že šaty se zipem mi ten pas nedokázaly vytvarovat, se šněrovačkou ale ano a seděly celkově lépe, já mám taky míry jako blázen 93 - 78 - 88 :-D a když se koukneš ke mě do profilu na nějaké šaty, tak si v některých připadám jako když mám v pase 50 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
baby poradte, koľko vrstiev treba na takéto sukne?:)
Odpovědět
@siwonka Já myslím, že jich tam je hodně, tipuju kolem deseti. Jen pozor, existuje hodně druhů tylu, ten na těch prvních mi přijde jemnějši než na těch druhých, takže i ty vrstvy se pak musí přispůsobit. Taky je třeba , aby toho tylu bylo dost i do šířky, někdy ušijí ty sukně málo řasené a to pak ani více vrstev nevytrhne.
Odpovědět
Profilova fotka
@matery koľko vrstiev tam máš na sukni?:)
Odpovědět
Profilova fotka
@jankaambr a koľko máš teraz vrstiev?:)
Odpovědět
Profilova fotka
@siwonka Tak to neviem presne,nemám ešte šaty doma...
Odpovědět
Profilova fotka
@klarkak Nechám si došiť 1 alebo dve vrstvy a uvidím aké budú keď mi prídu, ak by to nebolo ono, tak vyriešim tú spodničku nejako, ďakujem za radu :-)
Odpovědět
@trilien děkuju :)
Odpovědět
Profilova fotka
@jankaambr veľmi sa teším, že vidím ako Ti ich pekne ušil :) teraz si ma presvedčila, že moje svadobné šaty bude šiť on :) pre všetky otázka: v prvom maily ste mu posielali foto Vašich vysnených šiat a aj nejaké info k tomu? čo sa týka bolerka - aké miery ste mu písali? či on napíše alebo pošle nejaký obrázok aké miery mu treba poslať? ako som pár stránok prečítala tak najskôr sa mu hradí cca polovica a potom po odsúhlasení zvyšok a potom pošle šatičky?
Odpovědět
@jankaambr Možná ,že už do těch šatů nějaké spodnicové- tylové vrstvy Zimo všil. Dělával to tak.
Odpovědět
Profilova fotka
@jankaambr vyzerajú super :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?