Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja určitě dám, ale mám je u švadleny na zkrácení a ta mi je bude dělat až poslední týden před svatbou :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannahs ja myslim, ze uplne v pohode:-) jsou nadherne:-) taky jsem ty moje vysnene nemela na sobe, protoze u nas proste nejsou:-( tak jsem si zkusila podobny typ, ten mi sedel, tak jsem to riskal:-) objednam si je driv, abych kdyztak mela prostor na nejakou upravu, ale snad to nebude potreba:-)
Odpovědět
@xrozarka @rozzaarka dakujem za rady :) tak to mozno risknem, objednam dost dopredu, keby to nahodou nebolo ono... alebo si vyskusam nejake podobne
Odpovědět
ahojky holky, jak dlouho trvalo než vám přišli šaty od Zima, myslím tím ode dne kdy je odeslal....a jak to probíhá s proclíváním? nemám s tím zatím zkušenosti, tak jsem zvědavá. Někde jsem četla, že daň, popř. clo se platí přím o kuryrovi DHL. Díky moc za zkušenosti :-) v příštích dnech už budou moje šatečky na cestě, jupiii
Odpovědět
Profilova fotka
@xrozarka a ukazes nam fotky? Jinak ohledne cla, ja jsem se s nim dohodla, ze mi udela jednu FA na 30USD, abych neplatila dan a clo. tam se to resi podle castky. Do xx dolaru neplatis nic, do XY se plati DPH a nad XY se plati clo a dph. Jak dlouho holkam saty sly nevim
Odpovědět
@rozzaarka taky jsme se dohodli, že mi pošle jednu fakturu na 30 dolaru. fotecky mam zatim jen na figurine. Protože jsem postižená naším psím miminkem, tak jsem si na šaty nechala vyšít i psí tlapky;-)....možná proto z toho byl Zimo v šoku a za 30 dni opravdu šaty ušil, teď je otázka, jak dlouho půjdou poštou :-)
Odpovědět
Přišly šaty od Zima, jsem z nich úplně hotová - takovou krásu jsem nečekala ani v nejmenším, jsem kamínková, proto to zdobení, mrkněte :-)
Odpovědět
@rozzaarka a ty si si uz saty objednala?Lebo som si vsimla,ze mas svadbu mesiac po mne,tak som si hovorila,ze budeme objednavat spolu ale nepockala si ma :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nanika09 nene, jeste ne. Chci si je objednt tak v zari nebo rijnu, protoze nehodlam stresovat, ze je nebudu mit jeste 14dni pred svatbou:-) ale nejradsi bych si je uz objednala:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@myza20 teeeda, krasne:-) a moc ti slusi:-) jak je budes prat a zehlit?
Odpovědět
@rozzaarka To jsi se teďka trefila do toho co řeším poslední hodinu :-D Nevím, asi nějakým způsobem sama, protože prádelna mandlovna v našem městě je na nic, podepisuješ tam papír, že co se urve a zničí za to neručí. A já je mám pošité kamínkama takže to riskovat nechci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@myza20 mam dojem, ze nekdo psal, ze to vymacha normalne ve vane s tim rucnim mydlem nebo tak neco:-) a zehlit asi pres uterku... ale uz si to fakt nepamatuju, jak sjem to tu nakonec vycetla, ale nekdo by nam mohl urcite poradit:-) treba by vedela @radkaja, ta to tu cte porad poctive vsechno sikulka:-):-)
Odpovědět
Článek se načítá
@rozzaarka Já jsem ještě nestihla nic načíst, ale myslím, že když to namočíme ve vlažné vodě v nějakém jemném prostředku tak to bude ok. Akorát mám tam všitou spodničku, kterou bude potřeba naškrobit, aby šaty držely tvar, tak s tím si budu muset poradit. :-) A žehlit přes něco určitě ;-) Taky počítám s radou @radkaja ta radí parádně 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@myza20 hlavne to sem papiste velkym tucnym pismem a radsi 2x:-), at pak nelovim 150 stran dozadu, jak to mam vlastne vyprat:-D drzim palce, at se ti to dobre povede:-) jsem rada, ze saticky jsou krasne:-)
Odpovědět
@rozzaarka Děkuji Ti, taky se těším na Tvoje šatičky :-) Až na to přijdu, hodím ti to raději do zpráv :-D Jestli se někdy vymotám z tvoření dekorace hostiny :-D
Odpovědět
@myza20 Ty šaty jsou fakt nádherné ,krásně poseté kamínky. Je taky hodně poznat,že ten satén je velice kvalitní ,krásně se nese .Myslím,že když šaty opatrně přepereš ve vaně ,tak se jim nic nestane. Až budeš žehlit ,tak raději začni nízkou teplotou a na nějakém málo viditelném místě ,ale myslím ,že to půjde dobře. V televizi jsem viděla,že vyšívané věci -tedy i s kamínky se vyžehlí dorovna ,když se žehlí na rubu a položené na měkký froté ručník. :-)
Odpovědět
@rozzaarka aha,takze som neni pozadu :-D .Ja tiez chcem objednat este tento rok,na januar to urcite nenecham.Tiez by som uz najradsej hned objednala,neviem ako to vydrzim,ked nane budem cakat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine prosim o ten odkaz
Odpovědět
Ahoj holky, omlouvám se za blbý dotaz - ale kdo je to ten ,,ZIMO,, to je čech, který to zprostředkovává, nebo tak se jmenuje ta čínská firma? A má nějaké stránky? Jak zjistím cenu šatů od něj? A dají se případně dobře vrátit? Chtěla bych takovéto šaty. Zkoušela jsem si je v salónu a pak je našla i na Ebay... Moc děkuju
Odpovědět
@petruska_novaku Ahojky, Zimo je z Číny. Webové stránky jako takové nemá. Komunikuje se s ním emailem v angličtině. Já jsem mu poslala fotku šatů + připomínky které mám a on mi poslal za kolik by je ušil a pak to šlo ráz na ráz :-) Drobná rada, když dáš do předmětu něco se slovem - quotation nebo money - tak zareaguje docela rychle :-) Pak mu pošleš svoje míry. v průběhu šití ti pošle fotky na schválení, kdyby se ti něco nelíbílo, tak to předělá....já dnes doplatim zbytek peněz a šatečky mi poputují domů...jsem zvědavá, snad budu taky nadšená jako holky tady :-) jinak vybrala sis nááááádherné šaty :-)
Odpovědět
@xrozarka moc děkuju za info. A mohla bych poprosit o ten mail? Jak se platí, z toho co píšeš zřejmně nějaká záloha a pak doplatek? Na účet. Já anglicky moc neumím, tak to bude sepisovat ženich... A spodničky a závoj to taky dodává? Určitě až budeš mít šaty tak kouknu :-) Hlavně ať se líbí.
Odpovědět
@xrozarka @petruska_novaku výborně, jsem nadšená, že se mi konečně osvětlila existence fantoma beremka s krycím názvem Zimo:) Dneska budu klidně spát :-D
Odpovědět
@petruska_novaku @vanulak Platila jsem přes pay pal, tedy já ne, nemám tam účet, ale nechala jsem si to zaplatit. Platila jsem zálohu před tím než začal a šít a doplácím teď když jsem viděla finálovou verzi na fotkách. Celkem jsem ale rozdělila platbu do 3 častí. poslední faktura 30dolaru tu pošlu abych měla případně potvrzení pro celnici, protože se šaty půjde faktura na 30 dolaru kvuli dani a clu....k satum si vyberes spodnicku, závoj jaký se ti libi, bolerko...cokoli budeš chtít , tak u něj poptej a uvidíš. Já jsem zkoušla jestli nedělá i testilní kytice s brožemi, a to prý bohužel ne :-( ale za zeptání nic nedáš :-) kontakt je: zimo318@hotmail.com marklau318@hotmail.com já jsem mu vždy psala na ten první email...šaty mi slibil ušit za 30 dní a fakt za 4 týdny bylo hotovo, teď jen doprava...ale musíš na něj trošku tlačit, aby neusnul na vavřínech a nenechával tvoje šatky až bude čas :-)
Odpovědět
@xrozarka mě teď bude brožovou kytici vyrábět paní z fléru. Dělá teď zkušební a pak se domluvíme spolu. Já mám zatím spoustu šatu - mám v plánu šaty objednat tak v lednu (v zimně letíme do Thajska, tak se tam chci podívat, jestli nějaké neseženu)... Tak by na to měl asi 3 měsíce. Což myslím že je dobré. Zkusím poptat všechno a uvidím. Já tam taky nemám účet, musel by mi to taky někdo zaplatit. A kolik tě ty šaty vyšly celkem? Moc ti děkuju za cenné rady...
Odpovědět
@petruska_novaku jeee a máš někde fotku té kytky co si necháváš dělat? a na jaké ceně jste se domluvili? platila jsem za šaty, spodničku s třemi kruhy, bolerko a jednoduchy závoj, který stejně nebudu mít na hlavě :-) 350 dolaru. V ceně je i přeprava šatů do ČR společností DHL.
Odpovědět
@petruska_novaku jo a 3 měsíce jsou v klidu, ale radši ho pak fakt urguj a řekni, že je potřebuješ minimálně o měsíc dřív, kdoví jak to bude s proclíváním a tak......do Thajska? na předvatební cestu? taky jsme uvažovali o thajsku, ale uvidíme kam nakonec poletíme/pojedeme na svatební cestu :-)
Odpovědět
@xrozarka koukni do mého alba je tam předloha - paní mi poslala, jaké kytičky by tam dala. Brože si budu kupovat sama. Brožovou kytku chci pro sebe, svědkyni, maminky, pro ženicha do klopy a pár květů do vlasů... A jelikož za mojí živou chtěli 3000kč, tak to za tu cenu budu mít všechno. A ještě to všem holkám zbyde jako památka... Tak uvidím, až to bude mít paní hotové. Urgovat určitě budu. To se vždycky hodí. Na něco jako přesvatební cestu - je to už dlouho náš sen a po svatbě chceme miminko, ale přede jenom Thajsko je nebezpečná oblast (potřebná očkování, špína, hygiena, a možná nákaza malárií) takže nám nedoporučují mít půl roku po návratu dítě (aby se případně projevily chodoby před těhotnstvím) proto jedeme v listopadu na měsíc. A až bude dítě, tak už se tam nepodíváme. A kam plánujele vy?
Odpovědět
@petruska_novaku tedˇ jsem se dívala do alba a už jsem se Tě na tu kytku ptala :-) je fakt nádherná. máš prosím kontakt na tu paní z Fleru? na měsíc do Thajska, tak to je super, to bude určitě úžasné. A miminko snad přijde brzy po svatbě :-) My zatím miminko nějak neplánujem:-) na podzim bychom taky chtěli někam do exotiky, teď nás zaujal Zanzibar, ale kdoví co bude :-)
Odpovědět
Zanzibar je taky dobrý... hmmm. Přítel pak chce do budoucna do Keni, ale nevím jak se mu to vyplní... Přece jenom pak bude dítě, hypotéka, tak nevím... A za příní děkujeme-nejraději bychom o svatební noci nebo na svatební cestě... Jako studentům se nám jezdilo snáž. paní: Maria accessories až mi pošle fotku hotové kytky, tak ti určitě písnu
Odpovědět
Ahojte holky, tak sem prolistovala pár stránek dál a všude se chválí ten ZIMO.....kolik stojí jeho šatičky....? Na ebay jsou šaty nádherné ale bojím se v některých diskuzích si právě na ebay stěžují : nekvalitní materiál, šaty nejsou takové jako na obrázku atd.......
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?