Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Tu krajku pod prsy by měl asi trochu jinou , ale celkově by to měl zvládnout.Jen ten první obrázek mu neposílej vzhůru nohama , ať ho to nějak nemate. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja Ďakujem za odpoveď :-) ja som len chcela tým obrázkom opačne naznačiť, že ako by som chcela tú krajku, že hore dorovna :-D ale asi to skúsim nejako inak tam tú fotku dať :-) až nie je pomýlený z toho :-)
Odpovědět
@werka7 Aha ,třeba jsem jenom já taková nechápavá. :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja ale keď opäť kukám na tú foto, tak možno by krajka nevadila ani tak otočená ako je na tých šatách, že by bola smerom k sukni rovná, že by to možnože aj pekné celkom bolo... čo povieš? :-D
Odpovědět
@werka7 Myslím , že obě varianty jsou pěkné . Vyber ,co se ti líbí vice. :-)
Odpovědět
@addkah Ahoj,môžem sa opýtať z akej stránky si objednávala šaty?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, máte prosím tip na nákup španělského závoje z číny ? Dobrý prodejce, kvalita i cena ? :-) děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@werka7 mozna aby to pochopil, tak bych ty holce "urizla prsa" a poslala jen tu krajku na tom bilem...:-) aqle jinak myslim, ze to pochopi:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka ďakujem mooooc :-) som mu písala, a poslala som to s tamtým obrázkom, a presne pochopil čo chcem, ešte mi to zrekaputiloval :-) snáď to výjde, a budú sa mi šatičky páčiť 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@werka7 myslim, ze urcite. Teprve mu budu posilat miry - uz mamka shani svadlenu, tak jsem na to zvedava:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka moja maminka je krajčírka, tak už sa chystáme odmerať miery :-) a inak ty tiež si dávať u neho šiť šatečky? :-) alebo už máš?
Odpovědět
Profilova fotka
@werka7 budu si je u nej nechavat sit:-) uz bych je moc moc moc chtela:-) nejak se domluvim s krejcovou, at me zmeri a poslu mu miry a at uz mi je sije:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
je tak supeer, to sme dve teraz v tomto období,čo si ideme u neho nechávať šiť :-) ja mu aj radšej napíšem že mám skôr termín svadby, aby som mala rezervu, než ich budem mať doma :-) ja som tuto nejaké tie komentáre prečítala, ale nedá sa to všetko, však predsa je to 679 strán, ale tak myslím, že baby boli spokojné so šatami, akurát čo som našla že im troška do dĺžky šiat pridal a boli dlhšie, alebo do obvodu cez prsia.. ty si sa náhodou nedočítala niečo "zlého"? :-D čo som si trebárs nevšimla?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, myslím že pro všechny uvažující o šatech z Číny by tyto dva články měly představovat povinnou četbu: ;-) NA MÍRU, ZE ZAHRANIČÍ, LEVNĚ: http://www.modnipeklo.cz/2010/09/na-m... ...a tady detailní rozbor provedení šatů... SVATEBNÍ ŠATY Z ČÍNY: http://www.modnipeklo.cz/2012/04/svat... Ale rozhodnutí je na každém... Základní otázka asi zní: stačí mi taková kvalita, když je za tak supr cenu? Resp. budu mezi těmi šťastnějšími, nebo s pláčem poběžím stejně nakonec k české švadleně? ;-) Já taky neměla šaty standardní...polotovar jsem si nechala přivézt z Indie, ale ušití jsem svěřila zkušené krejčové. Výsledek byl parádní. Hodně štěstí!
Odpovědět
@ladybird666 Proto tu holky objednávají od prověřeného prodejce a ne jen tak naslepo odkudkoli z číny ..Samozřejmě original kopie nikdy nebude, na druhou stranu od tohoto prodejce opravdu žádné hrůzy nechodí a za šaty od něj se stydět nikdo nemusí...
Odpovědět
Číňan Zimo opravdu šije velice kvalitně , takhle by to málokerá česká švadlena zvládla. Za prvé ,většina nedokáže ušít střihově náročné šaty, protože si neumí samy složitý střih připravit, a za druhé nemají ani takové super materiály- kvalitní silnější satény, bohatý výběr krajkových aplikací ,ze kterých Zimo umí udělat nádherné ,třeba i celokrajkové šaty, ještě celé pošité perličkami.
Odpovědět
Profilova fotka
moje saty vraj boli site v Cine :) a nemenila by som za nic na svete :) aj ked nebudu vysoko pohodlne.....ale su moje.... krasne, a milujem ich... neviem sa dockat svojho svadobneho dna :)
Odpovědět
AHoj, moje saty z Ciny v akci :)
Odpovědět
Překrásná nevěsta, šaty vypadaly jak značkové . Určitě se na tebe nemohli vynadívat. Myslím , že i přes ty nervy se Zimem stály za to. :-D
Odpovědět
@radkaja Ahojte mohla by som poprosiť nejaký kontakt na toho pána ktorý vám šije tie šaty a ako to cenovo vychádza? ďakujem
Odpovědět
@hamka69 Kontakt teď z hlavy přesně nevím, ale pohledej tady dost často se tu opakuje. Velice doporučuji si tuhle diskuzi doost prečíst, protože šití u Zima není až tak jednoduché, chce to na to mít nervy. ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte baby, mam na predaj šaty od ZIMA, veľkosť 36-38, sú na viazačku, takže regulovateľné, boli šité na výšku 168cm aj s opätkami. Mala som ich na svojej svadbe v auguste, sú ako nové. Kto má záujem, foto a bližšie info v IP :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@laura2912 ahoj, objednávala si od zima šaty?
Odpovědět
Profilova fotka
@hamka69 kontakt je prostredníctvom mailu: zimo318@hotmail.com :-) a cenovo je to rôzne, zrejme podľa náročnosti cca 300 USD, niekedy aj menej :-) plánuješ objednávať od neho?
Odpovědět
Holky prosím nemáte některá link na Zima přímo na ebay? Já tam nikdy nenakupovala a nevím, jak ho tam mám dohledat. Nemůžu tam najít nic jako "najít prodejce". Děkuji :-)
Odpovědět
@leeenca tady ho máš http://www.ebay.com/sch/zimolau318/m..... Nemá tam moc šatů, protože obchoduje většinou přímo mimo Ebay.Stačí mu poslat emailem obrázek vysněných šatů. Platí se mu většinou přes Paypal
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mohla by jste mi prosím Vás nějaká do zprávy napsat, jak se s tím Zimou komunikuje? Pochopila jsem správně, že stačí když ho zkontaktuji emailem a pošlu šaty, jaké bych chtěla a už se s ním domluvím po mailu,ano? Moje angličtina teda není nic moc. Akorát nechápu, jak se ty šaty pak posílají sem do ČR a jak se to řeší. Děkuji.
Odpovědět
@kacirek00101 Je potřeba abys sis doost přečetla tady o Zimovi. Má tak trochu potíže s plněním termínů a taky s průběžnou komunikací. Chce to mít s ním trpělivost, ale ty nádherné šaty co šije za to stojí. Ušité šaty posílá normálně poštou, na celnici se pak plati clo, ale všechny tyhle informace tu jsou , tak pohledej a pak budeš na vše připravená. ;-) :-)
Odpovědět
ahojky aj ja mam saty od zima su na predaj v bazariku
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja Tak přečíst celou tuhle diskuzi snad ani nejde, přečetla jsem několik stránek a nic jsem bohužel o tom, jak to posílání prakticky funguje, nenašla. Ale recenze má dobré, asi to prubnu :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?