Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Zdravim vsechny, musim prispet negativni zkusenosti. Objednala jsem si saty site primo na mne (poslala jsem miry ) a bohuzel nesedi...Takze stejne musim ke svadlene, aby je upravila.Rikala,ze nesedi, protoze jsou spatne usite...Byly levne, ale s upravou nakonec tak levne nevyjdou :-( ..A aby toho nebylo malo, na jinych strankach jsem si objednala svatebni bolerko (taky z Ciny )a vubec neni jako na fotce... Takze poprve a naposledy jsem objednavala obleceni pres internet...Protoze neni nad to, vse si vyzkouset a osahat material...
Odpovědět
Holky, možná už to tady někde je, ale jak dlouho vám šly šaty z číny od Zima? moje už by měly být v hongkongu:-)
Odpovědět
Myslím, že to holkám trvalo tak tři dni. :-)
Odpovědět
@radkaja tak to jsem zvědavá:-) pak dám info jak dlouho to šlo;-)
Odpovědět
@xrozarka Je otázka, jestli je opravdu už poslal. ;-)
Odpovědět
@radkaja to je otázka:-) tak naštěstí je do října čas:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petruska_novaku mrkni se do diskuse na stranu 659, nechala sem si od něj šít podobný styl šatů, a doporučuju přečíst velkou část diskuse, než budeš objednávat, je tu spousta důležitých informací
Odpovědět
@petruska_novaku Kdo vám řekl, že je Thajsko taková "divočina", že vám ani nedoporučil mít půl roku po návratu dítě? Asi nějaký doktor strašpytel, co nikdy nevytáhl paty z Evropy, viď? Prosím tě nebojte se toho, jezdíme tam pravidelně a to bez cestovky a jíme v místních restauracích a od prodejců na ulici, jezdíme jen tak s batohem místní dopravou a pohoda. Řekla bych, že je to tam bezpečnější, než třeba v Egyptě a i čistší. A něco chytneš spíš v Tunisu, kde spousta párů i počne dítě, než v Thajsku. Fakt se toho nebojte, uvidíte sami ;-)
Odpovědět
@leeenca my se nebojíme. Ale jde případně o nakažení malárií, proti které se moc bránit nedá (jde hlavně o hranice s Laosem) a ta se může projevit až po několika měsících od nakažení. A nechci mít malárii a být těhotná - případně by to komplikovalo léčbu. To radši počkáme, stejně není kam chvátat. Nejde o špínu, té se nebojíme. Ale malárie je svinstvo... :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahojte, tak jsem prolezla diskuzi a stejně nevím na čem jsem ]-( Rozhodla jsem se objednat šaty přes tidebuy.com Komentáře se různí..... :-S Tak se chci zeptat, jestli si někdo v poslední době šaty z tidebuy objednával...... :-) A ještě by mne zajímalo, kam šaty dorazí na celnici nebo rovnou na doručovací adresu..... =-) ....? Díky všem za rady........
Odpovědět
Ahojte kočeny, prosím vás má niekto skúsenosti s objednávavním šiat z tejto stránky?? http://www.soobest.com/wedding-appare... velmi sa mi tam pacili viacere, a tu na SK som take nevidela...
Odpovědět
Článek se načítá
@barborelka s Tidebuy je to jak s loterií někdy to dopadne dobře a jindy ne. Nejhorší je ,že z nich nevyrazíš zpátky peníze , když bys šaty vracela. Záležitost s celnicí je pode toho jakou poštovní společností šaty půjdou, u některých platíš clo na ruku doma při převzetí šatů, jindy zase tě vyzvou abys poslala fakturu na celnici a pak ti myslím pošlou složenku na clo, snad zárověň i se šatami.
Odpovědět
@laura2912 je to čínský prodejce, takže není žádná jistota, že ty šaty budou stejně kvalitní a podobné jako na těch obrázcích. Jsou taky dost drahé , to bys měla za tu cenu u Zima ( je o něm tady diskuze) zaručeně kvalitní a ušije ti téměř cokoliv podle obrázku.
Odpovědět
@radkaja mohla by si mi tak v skratke o tom ZIMOVI nieco napisat?? pozerala som vela fotiek siat od neho a vyzerali ze sa velmi podobali obrazkom...
Odpovědět
@laura2912 Pošleš mu obrázek šatů na jeho mail( žádné webovky nemá, jen dva maily). Napíše ti jestli je dokáže ušít a kolik budou stát. Zaplatíš mu zálohu - půlku ceny , nejlépe přes Paypal. Až je bude mít, tak ti pošle fotku pro kontrolu, jestli se ti líbí. Pak mu zaplatíš zbytek. Jeho nedostatek je v tom, že během šití většinou už neodpovídá na maily, taky nedodržuje slíbený termín , proto je nejlepší objednat s předstihem- 3 měsíce i více. Má totiž hrozně moc zakázek a tak nestíhá, některé nevěsty s toho byly dost na nervy .Všechno tohle ale vynahrazuje opravdu krásnými a kvalitně ušitými šaty.Cena se většinou pohybuje kolem 300 dolarů i s poštovným.Ještě si pak znovu pročti diskuzi, jsou tam i tipy jak to udělat se clem a tak.
Odpovědět
@radkaja Ďakujem :)
Odpovědět
@addkah Někdy si číňani mezi sebou kopírují fotky reálných šatů. Dá se to poznat , když má prodejce šaty focené pokaždé v jiném prostředí. Možná je to tvůj případ. Nejlepší je kupovat šaty u prodejců, kteří jsou známější a jejich šaty jsi viděla u jiných nevěst.Je mi líto, že ti to tak dopadlo.
Odpovědět
@addkah som zvedava na foto,aj ked je mi luto ze to takto dopadlo.Ale fakt ked niekto objednava z ciny,tak len od overeneho predajcu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, chci se podelit o svoji zkusenost s satami s ciny. napred jsem taky uvazovala, ze si objednam od zima, ale pak jsem nasla saty na ebay od jineho cinskeho vyrobce, byla moznost si je objednat bud na miru a nebo z konfekcnich velikosti, a jelikoz jsem nechtela cekat a jedna konfekcni velikost temer odpovidala mym miram, riskla sem to. A vuuuuubec toho nelituji. Saty mi sedi temer dokonale. Saty nejsou uplne stejne, jak na obrazku, ale jsou hodne podobne a troufam si rict, ze jsou kvalitne usite. Nikde netrci nite, svy jsou rovne apod. Co se tyka materialu nemuzete za ty ceny cekat nejakou extra kvalitu ( na pohled vsak nepoznate, spise na omak), ale na ten jeden den si myslim, to bohate staci. Fotky mam u sebe v albu. Kdyby nekdo chtel kontakt pisnete IP.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte baby, ja som mala na svojej svadbe teraz v sobotu šaty od Zima. Všetci mi ich strašne chválili boli naozaj krásne. Zimovi to síce trvalo 3 mesiace a komunikácia s ním nebolo nič moc. Za tú dobu som aj trochu schudla, takže som si ich dávala ešte zúžiť. Šaty budú už v priebehu budúceho týždňa na predaj, takže ak by mal niekto záujem, viem poslať foto do mailu (foto tiež bude až budúci týždeň). Výška 167 aj s topánkami, veľkosť 36. Skúška možná v Nitre. Tým, že sú zužované, je možnosť ich dať zase rozšíriť ( predpokladám, že to urobí tak jedno číslo) a sú na šnurovačku, čo tiež zaručuje variabilitu veľkosti.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja @kikusastar holky chci se zeptat - jak saty vyprat a vyzehlit po tom, co prijdou? To me trochu desi:-):-)
Odpovědět
@rozzaarka Já bych se nebála je vyprat ručně ve vaně.Předem si zkontroluj kvalitu přišití korálků a když to bude ok , tak je prát můžeš bez větších obav. Myslím že v čistírně se k šatům chovají hůře. Po vypráni je nechej volně uschnout buď rozložené na zemi nebo možná je i stačí pověsit. Teplotu žehličky si napřed vyzkoušej na nějakém méně viditelném místě. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja snad to pak nejak saty preziji:-):-) dekuju:-)
Odpovědět
ahoj holky, tak jsem dnes vyzvedla šaty od krejčove- nechala jsem si šaty od Zima zkratit a všít kruh do nejspodnejsi vrstvy (abych nemusela mit extra spodnicku) + udelala uchyceni vlecky a ve predu jeste dve poutka, abych pri tanceni mohla šaty nadzvednout (nebo kdyz sundam podpadky). Jinak jsem se rozhodla, ze na obrad nebudu mit raminko ale zavoj a pak zavoj sundam a dam si raminko (aby to nebylo moc preplacany :) )
Odpovědět
jinak jsem je neprala, protoze nesmrdi a ze se cistenim zbytecne nicí. tak pak jenom prezehlim volany
Odpovědět
@laviva Moc krásné, sluší:-)
Odpovědět
@laviva Ty jsou teda nádherné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte baby, uvažujem si dať šaty šiť u ZIMA, myslíte že by niečo takéto zvládol? Ďakujem... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?