Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@sylv1 tak mu nechame este 3 dni a potom nieco vymyslime.. :-)
Odpovědět
@matyaah souhlas, teda holky, ještě, že vím, že v tom nejsem sama, že nás ten blb prostě ignoruje, jinak bych asi byla víc nervozní :-) ještě, že vás mám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@matyaah @sylv1 já právnicky vzdělanej člověk jsem, ale na číňana bez smlouvy jsem asi krátká :-D taky jsem ráda, že jsme v tom spolu, ale nervní jsem i tak..
Odpovědět
Profilova fotka
@an3tka @matyaah @sylv1 holky moc vam drzim palce... urcite to dobre dopadne:-) ale my nove nevesty asi budeme proklepnout nekoho dalsiho, kdo nam bude sit saticky. Po tehle vasi zkusenosti mam strasny strach si u nej ty saty objednat a to jsem byla skalopevne presvedcena, ze jine mit nebudu...
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka já myslim, že se bát nemusíš, času máš dost, ještě mu řekni termín svatby o dva měsíce dřív a bude to v pohodě, to jen my jsme ve stresu, protože čas se krátí..
Odpovědět
@an3tka to nevadi, ze nemame zmluvu.. nehovorim, ze sa s nim budeme sudi, ide len o zvolenie tych spravnych slov, aby sa troska opamatal :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@an3tka spis zacinam premyslet o jasminesbridal... mate nekdo zkusenosti, jak to u nich chodi? saty jsou pry krasne... ty moje tam maji. Kolik jste platily u Zima za saty? tady by vysly kolem 400, spis neco malo pres...
Odpovědět
@rozzaarka Šaty od Jasmines mají nevěsty wanilla147 a 1zv1 ,tak jim zkus napsat , ale byly spokojené. Cena u Jasmines je zhruba o 90 - 100 dolarů větší než u Zima.Sice myslím,že měli taky spoždění s dodáním ,ale ne tak veliké jako má Zimo a odpovídají na každý mail do max. dvou dnů. Kvalita vypracování šatů je ještě lepší než u Zima :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja dekuju:-) ja se spis bojim, co s nim je. Asi by me trefilo, kdybych mela zaplacene saty a chvili pred svatbou a zadna odpoved 14dni... spis tam nevim, jestli to siji na miru, protoze tam maji klasicky 36/38/40 atd, ale nikde se nepise vyska a tak... napisu holkam a optam se:-) dekuju:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@an3tka Ahoj.. nie nie su od Zima ale su z tidebuy a objednavala som ich 25.5. a prisli vcera a mail ze uz mi ich posielaju mi poslali minulu stredu.
Odpovědět
@rozzaarka Ahoj, já mám šaty od jasmines, jestli budeš chtít, pošlu ti víc informací, ale jsem z nich naprosto nadšená! Šaty jsem objednávala už v únoru a vyšly mě na cca 400 dolarů
Odpovědět
@sylv1: no tak ako? u mna zatial bez uspechu :( nebavi ma ten cinan! :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@matyaah u mě taky nic, ale o víkendu nikdy neodpovídal, počkám do pondělí.. a pak nevim, asi si fakt začnu shánět náhradní šaty :-D
Odpovědět
@an3tka ale tak to snad nie.. ja by som mu skusila aj zavolat.. ale necham este tak, este mu poslem zopar mailov a snad sa chlapec ozve..
Odpovědět
Profilova fotka
@matyaah dneska se mi v noci zdálo, že přišly šaty, ale bez spodnice a závoje :-D
Odpovědět
@an3tka tak to je uz vazne, ked sa ti taketo veci snivaju :D
Odpovědět
ahoj holky, u mě taky nic, vypadá, že to tam fakt nikdo nečte, protože jinak by na to reagovali, asi je ten člověk, co umí anglicky pryč ... takže nám nezbývá nic než čekat .... já začnu řešit nové šaty 14.7. .... to je poslední den, pokud nebudu mít do té doby šaty, tak si je nechám ušít a nechám si vrátit peníze ...
Odpovědět
@sylv1 no, tak to aby si svihol.. do 14.7. uz moc casu nie je.. ja som mu napisala mail, kde som sa dost rozculila, napisala som mu, ze toto nie je ferove atd.. a ze ma nase peniaze predom, tak nech sa sprava korektne.. som zvedava, aka bude odozva.. som zvedava, ako sa to nakoniec vyvrbi.. s vracanim penazi od neho ma skusenost len ta jedna nevesta, co sa tu pisalo, ano? niktora ina?
Odpovědět
@matyaah Myslím, že to nikdy nedošlo tak daleko, aby musel peníze vrátit.Kromě té Goldinky to nakonec vždy nějak stihnul.
Odpovědět
vím, že je málo času, ale pořád doufám, že všechny ty šaty máme ušité, jenom tam není ten člověk, co tam vyřizuje korespondenci a proto to vázne. Jak přijde, tak nám to všem pošle ...
Odpovědět
@sylv1 tak ja tiez stale verim, ale fakt by uz mohol dojst a ktorejsi odpisat.. mozno uz zajtra rano si najdeme nejaky mail.. nebolo by zlee :)
Odpovědět
taky doufám, že se to tento týden zlomí ...
Odpovědět
Profilova fotka
tajně jsem doufala, že v pondělí přijdu ráno do práce a bude na mě čekat email od Zima.. tak zas nic :-|
Odpovědět
@an3tka ja tak isto.. a zase sklamanie! ten chlap je hrozny, len co je pravda!
Odpovědět
Taky nic..JE TU NĚKDO, S KÝM SI V poslední době Zimo psal?
Odpovědět
Profilova fotka
@sylv1 pokud vím tak ne, navíc neodpovídá ani potenciálním novým zákaznicím, takže asi opravdu není na netu.. :(
Odpovědět
Profilova fotka
holky!!! volala jsem na DHL a mají pro mě zásilku, v pátek to posílal, zítra se to bude doručovat!!! :)
Odpovědět
@an3tka tak velká gratulace!!! ale na mě se kašle ... :-) alespoň se to někam pohlo ...
Odpovědět
Profilova fotka
@sylv1 aspoň víme, že žije a nezatkli ho :) A evidentně fakt nemá přístup k netu, jinak by na moje prosby, urgence a výhružky snad zareagoval a poslal tracking number.. teď už ho naštěstí vím, pán na DHL mi ho řek..
Odpovědět
@an3tka tak to je super! aspon jedna pozitivna sprava.. dufam, ze coskoro budeme potesene aj my so sylv1.. kludne nech posle najskor tebe, sylv1, potom mne.. mne to az tak straaasitansky neponahla :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?