Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@matyaah klidně to zkusit můžeme, ale když nám neodpovídá ... ale zase na druhou stranu, ať vidí, že si to řekneme a že spolu komunikujeme ...
Odpovědět
@sylv1 ja som za.. normalne ano.. len este spravme strategiu, kedy mu to napiseme.. ci az potom, co posle fotky hotovych siat alebo aj hned, aj ked sa neozyva.. hmm?
Odpovědět
tak to taky nevím ... :-)
Odpovědět
@sylv1 musime to dobre premysliet ;-)
Odpovědět
A co kdybychom teď napsali nějakou stejnou větu, která se zatím netýká slevy .... a pak napsat o slevu ... měla by se k nám přidat i an3tka ... Je tu prosím někdo, komu odepsal v poslední době? Je to nutný vědět!!!
Odpovědět
@sylv1 aku vetu mas na mysli? ja som mu pisala, ze opat nedodrzal termin, ktory slubil a ze to vobec neni pre neho dobra reklama nieco v takom zmysle by to malo byt alebo? dajte navrhy, napiseme mu rovnaky text
Odpovědět
No třeba, to by byla dobrá věta, ta je útočná, ne zas tak moc a když mu to napíše každý, tak to bude mít ohlas .... a podepíšeme se girls from Czech :-) Anebo Je nám líto, že nekomunikujete, budeme vám muset udělat špatnou reklamu ... něco v tomto smyslu ...
Odpovědět
a předmět: no communication? Hi Zimo, we are sorry you have not communicated with us, will be a good advertisment for you? ... Girls from Czech
Odpovědět
@sylv1 ja som za.. ideme to poslat my dve teraz, ci pockame, povedzme do zajtra, ci sa niekto neprida?
Odpovědět
Můžeme zatím my dvě .... a nějak to tu zvýrazníme ať se ostatní přidají, ale musí to znít uplně stejně včetně předmětu, ať ho to trkne... bůh ví, kolik má mailů za den ...:-)
Odpovědět
@sylv1 tak dobre, ale mozme az zajtra rano? ja som mu poslala dnes 2 maily, ci kaslat na to a mam mu kludne poslat aj 3. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Baby prisli mi saty... nadherne..len maju jednu chybicku..su trochu dlhe ale to sa skrati,horsie by bolo keby prisli kratke :)
Odpovědět
Článek se načítá
@anjelik0209 daj fotky :)
Odpovědět
DIEVCATA, TAK KTORE BY STE SA CHCELI PRIDAT, MY SO SYLV1 SME VCERA ZIMOVI POSLALI MAIL V ROVNAKOM ZNENI, SNAD TO POMOZE A ZACNE KOMUNIKOVAT.AK CHCETE, KOPIRUJTE TOTO: Predmet: no communication Text: Dear Zimo, we are very sorry you are not replying our e-mails and you did not held the promised date. This is a reason to give you not very good feedback to another brides.. girls from czech and slovakia musime si predsa pomoct, nejako, hocijako.. a ako sylv1 vravi, jeden za vsetkych, vsetci za jedneho ;-)
Odpovědět
@matyaah čau, včera jsem to opakovaně zkoušela, ale nešlo to ... Jo, holky, přidejte se!!! Bude to míc věčí sílu na Zima!!!!!
Odpovědět
@anjelik0209 tak to máš super, mně raději vůbec neodpovídá ...
Odpovědět
Profilova fotka
@anjelik0209 a to ti přišly šaty od Zima? Teď někdy?? A kdy jsi objednávala?
Odpovědět
Profilova fotka
@matyaah @sylv1 tak už jsem mu to taky poslala, chtěla jsem vám sem napsat včera, ale nefugnovalo mi vkládání příspěvků..
Odpovědět
nám taky ne :-), díky, tak doufám, že to zabere ... .-) klidně mu to pošlu zítra zase ....
Odpovědět
A co kdybychom mu to fakt posílaly každý den, dokud nám neodepíše, prostě žádné vyhrožování, jenom pořád dokola ty samé maily? ... co vy na to? každý den, každá ... :-) To by mohlo zabrat, ne? ...
Odpovědět
Profilova fotka
@sylv1 no uvidíme, zkusit to můžem.. mě by jen zajímalo, jestli @anjelik0209 objednávala taky od Zima.. protože jestli jo a šaty jí přišly teď, tak to bortí teorii, že jich posílá víc najednou a proto mi ještě nepřišly :(
Odpovědět
@an3tka, @sylv1 ano, ak ich dostala od zima, tak nasa vcerajsia spekulacia, teorie su uplne nepravdive.. ja mu to tiez nemam problem poslat kazdy den.. :-)
Odpovědět
@matyaah ale já myslím, že anjelika0209 jsem tu nikdy moc neviděla, takže to asi nebudou ... jinak já teda dneska večer posílám znovu, pokud se do večera neozve ...
Odpovědět
Profilova fotka
@sylv1 posílat mu to večer podle mě moc nemá smysl, to oni tam mají noc.. a jak jste říkaly, že po něm budete chtít slevu, pořád to platí? Já už mám totiž asi smůlu, zaplatila jsem plnou cenu a jen čekám na šaty :-|
Odpovědět
@an3tka ja by som kludne aj zlavu pytala.. ak nebude reagovat na tento "spolocny", tak skusime vymysliet dalsi spolocny, ale uz s inym tonom.. normalne by som mu napisala nieco v zmysle obchodneho zakona, dobrych mravov a ferovosti.. a co? sak aj my mame prava, nie len povinnosti! a vecer posielat mail je ok, pretoze on tam ma +6 hodin, cize, ak sa prebere, tak nas mozno rano bude cakat od neho nejaka odpoved :-)
Odpovědět
.. a nedopisala som to.. :-) zaverom toho druheho spolocneho mailu, kde sa budeme odvolavat na dobre mravy atd. mu napiseme, ze ziadame nejaku satisfakciu za nedodrzane slubene - viackrat slubene - podmienky!
Odpovědět
Profilova fotka
@matyaah dobrá, jen já už mám asi fakt smůlu, mě už peníze těžko vrátí
Odpovědět
já jsem taky poslala plnou cenu, však může něco vrátit, ne? :-) jde jenom o pohrožení .... mně vždycky psal v 10 nebo 22-23:00, takže pokud večer nenapíše, píšu mu náš společný mail ... :-) já bych klidně poslala ten další mail, ale zatím bych mu ještě nějaký 3 dny posílala tento a pak přišla na vyšší ligu :-)
Odpovědět
@sylv1 som za ;-) tak zapojme fantaziu a hlavne, nech to znie dolezito.. :-D mozno nech to znie tak, ze nam to vymyslel nejaky pravne vzdelany clovek.. :-D
Odpovědět
to může znít důležitě v češtině/slovenštině, ale ne v angličtině :-), tam je termínus technicus ...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?