Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@sylv1 marklau318@hotmail.com toto je druhy mail.. ja mu pisem sucasne na oba.. ale mne odpisal len zo zimo318 tusim..
Odpovědět
Profilova fotka
@sylv1 druhej mail má marklau318@hotmail.com , ale z toho mi napsal jen párkrát, poslal mi z něj finální fotky šatů, jinak víc píše z toho, kterej máš
Odpovědět
Telefón: 13773211942 - našla jsem i ten telefon, kdybyste chtěli volat !!! už jsem našla i tu holku byla to Goldinka6 - stal se problém na celnici a vykašlala se na to pak ...
Odpovědět
ale snažil se jí poslat šaty, psychicky to nevydržela, což chápu ... :-)
Odpovědět
a na služebku jezdí ten, co s námi komunikuje, údajně je to nějaký jeden člověk, co umí anglicky ... není to asi přímo Zimo, psala to ta Goldinka, ta volal přímo i do Číny .-)
Odpovědět
@sylv1 ty si sikula! kto mu zavola? :D
Odpovědět
ještě mu dám chvíli čas, pokud nepřijdou fotky do týdne nebo se neozve, budu tam asi volat ...
Odpovědět
Mala niektora z Vas skusenost ze jej saty zadrzali na colnici v Kosiciach? Vcera som dostala list, brozurku a pod ze vraj su moje saty na colnici v Kosiciach - vraj musim poslat fakturu, potvrdenie o zaplateni ( vypis z banky) , kopiu obcianskeho, zaplatit colnu dan a potom si to mozem vyzdihnut v Kosiciach!!!! Co mi ine ostava? Len to urobit, zaplatit colnu dan a potom ich poprosit aby mi saty poslali domov (iste si zaucttuju postovne) - ved kvoli tomu nebudem cestovat 2 hodiny autom tam a 2 naspat domov??? Keby to bol aspon velky tazky balik - ale vazi to len 1 kilo!!! Keby som tak neurobila tak 20 dni saty podrzia na colnici a potom ich vratia naspat predajcovi!
Odpovědět
toto je asi adresa: Kontakt: Ling Ling Tel: 86-0512-82111080 Telefon: 13773211942 Fax: Adresa: Jiangsu Suzhou Jinchang Okres Huqiu svatba na trhu PSČ: 215 000 Čistý obchod: http://www.mychemy.com/home/ll20075
Odpovědět
@sylv1 Tak jedině Zimo umí dobře anglicky, takže pokud na firmě nebude, tak se tam s nikým moc nedomluvíte.Snad ještě tam s Goldinkou mluvila nějaká švadlenka, ale ta moc anglicky neuměla. Goldinka měla nějakého kamaráda co uměl čínsky, tak se pak nějak domluvili.Jinak Zimo vždycky šaty poslal, nikdy se nestalo , že by shrábnul prachy a šaty nedodal.Dokonce i ušil úplně zdarma nové šaty, protože s prvními nebyla nevěsta spokojená(byla dost náročná) ;-) :-)
Odpovědět
tak a teď jsem našla úplně všechno o jejich firmě, webové stranky opravdu nejsou, ale počet lidí se tam i dozvíte atd. ... viz obrázek :-) tak teď si na tebe posvítíme všechny :-)
Odpovědět
@sylv1 waaw, super robota :) tak teraz nam uz ozaj neujde :D
Odpovědět
Článek se načítá
a všimněte si roční obrat - 50 milionů/ rok :-) jsou to chudáci malí :-))))
Odpovědět
Co budete chtít dělat? Soudit se s Číňany? :-.
Odpovědět
@sylv1 to je v juanoch... a od 300 tis. juanov
Odpovědět
Může se Vás holky na něco zeptat? Tady ty články sleduji a čtu pravidelně dešlí dobu a pokládám si otázku, zda Vám to stojí za ty nervy? Nevím jak se cenově pohybujou šatičky od Zima, ale v republikce máme tolik salonu, které nám nabízí široky výběr, půjčení nebo koupení a za různé relace. Já si našla salon, kde spolupracuji zase s Ukrajinou, taky mi šijou šatičky, ale s Čínou se to nedá srovnat, myslím, i ta komunikace je někde jinde. No přeju Vám pevné nervy ať Vám to všechno dobře dopadne, ale stejně by mě zajímalo jestli ty obavy, stresy, starosti stoji za ty šaty.
Odpovědět
zatím ne, ale je to lepší pocit, ne? než když píšeš neznámému ... a další věc, jako poslední výhružku můžeme napsat, že jsme právníci a že budeme žalovat firmu ling - ling. To už samo o sobě je určitě vystraší .-)
Odpovědět
@blauen já mám například šaty, 2 motýlky pro psa a závoj za 5000,-, to je podle mě hezká suma, v obchodě jenom za půjčení a ještě jenom šatů byly za 16 000,-!!! Nervy to jsou zatím trochu, protože mě uklidňuje, že všechny to zatím dostaly ... :-)A to mě zas tak nerozhází ... a když nebudou, tak budou jiné a jednodušší :-) a nebo ty stejné u někoho jiného, ale pořád za menší cenu než za půjčení ....
Odpovědět
@sylv1 tedy no tak mě šijou přez český salon na Ukrajině za 4.800,- :o)) a veškerou komunikaci, poštovné než dorazí šatičky a vše kolem zajišťuje salon, a to už mi přišly behěm 2 měsíce dvoje protože se spletli v mírách :o)) taky jsem měla obavy ale oproti Vám to jsou jen takové tahání za nervičky..:o) Ale taky pěkná cena od Číňanku to se musí nechat...
Odpovědět
@blauen tak dej kontakt a nenechávej si to pro sebe :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sylv1 teda ty jedeš :) no ještě aby nám ty informace k něčemu byly.. :)
Odpovědět
@sylv1 dala jsem ti to do pošty...svatební šaty a mají tam přímo ceny u šatiček..
Odpovědět
@an3tka nechala jsem to plavat 3 měsíce, teď doháním:-) , hlavně to řeším posledních 14 dní, chtěla jsem být korektní, ale vidím, že je to uplně naprd ... tak teď musím zabrat ... a jak jsem koukala, ty jsi na tom podobně, podle toho, co ti sliboval a oddaloval, jak sem četla z dřívějška.... Že se fakt nestydí!! Já jsem to nechala být 2 měsíce, tak si můžu říct moje chyba, že jsem ho neurgovala dřív ....
Odpovědět
@blauen díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moje satky prisli presne ako mali, ziadne problemy neboli. Teraz som ich nafotila a mam ich v albume. Nesil ich zimo, ale iny predajca z ciny a su skvele, som s nimi spokojna na 100%.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všechny zeptám se.přišli mi šaty z číny jsou krásné ale zmuchlané.jak je vyžehlit?když je dám do čistírny pomůže to??
Odpovědět
@marrwenn Sama se je bojíš vyžehlit? Nebo ti to nějak nejde?Nevím,ale spíše bych se poptala ve svatebních salonech ,jestli by ti je nevyžehlili.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja já to sama ani nezkoušela :D jsou hodně řasený a než bych je vyžehlila tak bych z druhý starny mohla začít znovu..
Odpovědět
Profilova fotka
@marrwenn Já to měla stejně, tak jsme je nechali vyžehlit na počkání v Letňanech :-)
Odpovědět
tak ma napadlo, ci by sme mu nenapisali, normalne kazda, ktorej saty slubil na nejaky termin a nedodrzal to, ze pozadujeme zlavu za nedodrzanie slubeneho terminu.. ci je to hlupost? nejako ho vytrestat, kurnasopa, nech si uvedomi, ze toto, co robi su infarktove stavy..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?