Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@jabadaba tak podla mna tie saty nie su az taka katastrofa, fakt za tie roky boli tu aj podstatne horsie. jasne, nie si spokojna ale tak co uz s nimi, ponukni ich v bazariku a ak za tu cenu 70e, tak mozno sa najde nejaka nevesta co nema tolko penazi ale ktorej to trebars mamka ci nejaka znama bude vediet upravit a nebude musiet za to platit. Podla mna ten pas je posadeny nejako nizsie a je to siroke v bokoch a pase, to sa da upravit a detto tie rukavy. Sikovna krajcirka vie aj zaimprovizovat a spravit to tak aby to sadlo. Ale mozno sa niekomu prave tie rozsirene rukavy budu pacit. Vystrih-neviem, detail nevidim ale isto by sa dalo s tym spravit. Ak ich mas vyhodit, ved skus ponuknut. A co sa tyka narocnosti tej ktorej nevesty, no vies, kazda ju ma inu aj vkus iny, staci si pozriet svadobne albumy ci saty na predaj v bazariku a aj preto si dovolim tvrdit ze tie tvoje urcite nie su najhorsie... ;-) niekto ten den nevnima nejako pompezne a staci mu jednoduchsie ci menej narocne, alebo sa mu to proste tak paci a nic zle na tom nevidi, proste tak to je.
Odpovědět
detto wanilla-ved ich ponukni k predaju, daj nizsiu cenu ako si kupila ty a mas sancu ze sa ti aspon nieco vrati. Co sa tyka tej sustavosti, to sa nechcem nikoho dotknut ale vacsina siat z ukrajiny ma taky material a baby si ich kupuju, vid svadobne albumy. niekto prave v tom vidi akoze slavnostnost materialu. ved skus ponuknut a uvodis, ved napises ze site podla vzoru... nie ze je to original, tak to bude ok
Odpovědět
@orgovan no necitala som tuto diskusiu, co narobim a ano, dala som sa nachytat. Ani neviem ako a polavila som zo svojej ostrazitosti. V zivote ma ani len neokradli na ulici, nedala som sa nabalachat na nic a hups, tentokrat som akosi nebola na strazi alebo co. :-S Jo a ja som necakala BMW. To je rozdiel. Ja som cakala povabne svadobne saty, netusila som, ze je to kopia nejakej znacky. Ze ide o sproste kopcenie drahych znaciek som nejak netusila, podcenila som to. Keby aspon sit vedeli. Za tu cenu som nemala iluzie o materiale, ten mi prekaza najmenej.
Odpovědět
Profilova fotka
@claire767 ja som mu ich vratila..nebudem odrbkavat slovenske holky a nemala by som to svedomie predat taku handru..sorry..
Odpovědět
@wanilla147 asi tak. Inak fasa saty. To z coho sili? Z celofanu?
Odpovědět
Profilova fotka
@jabadaba tusim z tej najlacnejsej organzy..inak vršok bol podšity uplne inym odtienom a druhom satenu ako sposok..sukna mala otrasne šitie a dokonca rozstrapkanu dieru o velkosti cca 3cm..ale original model bol prenadherny..skoda ze sa to moc nepodobalo..
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@wanilla147 tyto originální šaty by tě vyšly na cca 20 tis....to není tak moc a po svatbě bys je mohla prodat. Některé stejnou cenu dávají jen za půjčovné...
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b tento model je z kolekcie vera white, novy stoji na David´s bridal 1200USD, ale neposielaju mimo USA, Neviem, odkial si vzala sumu 20K
Odpovědět
http://boards.weddingbee.com/topic/wh...
Odpovědět
Ešte som chcela na margo tejto debaty napísať že aj u nás sa odrbkáva. Keď som sa pri hľadaní mojich vysnívaných šiat chcela vyhnúť možnosti ísť si pre ne do Ostravy / len tam ich majú a len na požičanie, lebo z nákupnej ceny sa mi pretočili oči../, natrafila som na jeden salón na strednom Slovensku ktorý moje šaty ponúkal..skoro som odpadla..radosť ma hneď prešla keď som si spomenula ako mi český díler tvrdil že táto značka nemá zastúpenie na SVK..bolo mi to podozrivé ale moja radosť bola väčšia..tak som tam zavolala a pýtala som sa či je možné prísť si šaty vyskúšať..Pani mi povedala že šaty nemá v salóne a že mi ich vie na základe záväznej objednávky zabezpečiť...Objednávky asi takej že hneď ich beriem. Cena bola 350 eur za požičanie ale vyskúšať si ich nemám ako lebo ona ich objednáva až keď poviem že ich chcem..A teraz to naj..dodanie do 4 týždňov..keď som sa jej opýtala že prečo je cena taká nízka, nakoľko viem, aká je cena v ČR../2,5 x taká akú pýta ona/ Na čo mi pani povedala, že ale viete každý má iné podmienky, náklady atď.proste hlúposti..Toto ma odradilo úplne..hneď mi bolo jasné, kde sa budú šaty šiť a ako asi budú vyzerať za tú cenu..a hlavné tento nekorektný prístup..Zámerne neuvádzam mená, názvy..len to pridávam ako moju skúsenosť..Nakoniec som si dala ušiť šaty u Zima a urobila som najlepšie čo som mohla.. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@wanilla147 Tak to je super, že jsou šaty na cestě, hlavně se ještě ujisti,že jsi jamines dala správné telefonní číslo. Já jsme to neudělala, šaty se mi zadrhli na celnici a protože na mě fedex neměl telefon, zbytečně se to celé zpozdilo..
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@jabadaba Já nevím, já jsem třeba z šaty od Zima spokojená maximálně.
Odpovědět
Profilova fotka
holky ještě jednou: ozval se vám v poslední době někomu Zimo? Nebo je zas na služebce? Mě už před 14 dny měl poslat fotky (podle toho co psal) a pořád nic a to mu píšu téměř denně..
Odpovědět
@an3tka veru ziadna sprava od zima za posledne 2 tyzdne :( asi je fakt zase niekde mimo..
Odpovědět
@an3tka mne sa tiez neozval...dnes by mal poslat slubene fotky, tak som zvedava
Odpovědět
Profilova fotka
@wanilla147 no nevěděla jsem přesně tu částku, ale tak to je něco málo přes 20 tis. pokud se nepletu :-) Já mám spoustu zboží ze stránek, které nezasílají do Čr, protože jsem využila přeposílacích společností. Navíc mám matný dojem, že už tyhle modely nabízí i v Čr, nebo ne? http://www.svatebni-saty-adina.cz/sva... zde by ti je snadno objednali nové bez složitostí s přepravou
Odpovědět
@elisa1 tak je len dobre. Bud rada. :-)
Odpovědět
@jabadaba ja som tu snad este necitala negativnu reakciu na zima, tusim len jednu ked to jedna baba vzdala lebo sa bala ze jej saty nestihnu prist. Pozri, to ze si ty mala zlu skusenost nie je nic prijemne a je mi to luto. Chapem ze si nastvata, ale konecne pochop, ze je tu kopec neviest, ktore dostali fakt nadherne saty z ciny a su velmi spokojne s nimi, preto nechapem preco tu do nas vsetkych kopes aky je to strasny odrb. A poviem ti, ze ja som nikdy neuvazovala nad tym dat si sit saty v ciny, vzdy som bola zastanca toho ze to musi dokonale sadnut a nevadilo by mi dat ani tisic eur za pozicanie, tym chcem povedat ze som si nedavala sit saty do ciny kvoli ich nizkej cene. Ked som ale videla co ponukaju slovenske salony, bolo mi do placu a tak som si nasla svoje vysnivane, ocheckovala recenzie a za tu cenu sa rozhodla zariskovat. Saty som mala do mesiaca doma, sadli mi ako uliate a su uplne neskutocne, nadherne. Stali 120 eur a su fakt uzasne. Ak by stali viac ako tych 200 eur, uz by som do toho nesla, lebo za tu cenu si ich mozem dat usit tu. Tato moja cena bola nizka a preto som sa rozhodla riskovat, ze ak to vyjde budem stastna, ak to nevyjde, tak hold, svet sa mi nezruti. Ak by som ale dala za saty ako ty 300 eur, tak by som bola veru nastvata ak by neboli dobre. Preto si treba vzdy popozerat recenzie, roznych predajcov, podmienky, zhodnotit svoju postavu a hlavne realne sa na to pozerat, co od toho ocakavam. Lebo ako tu uz niekto spomenul, proste nemozes ocakavat saty od la sposa za 300 eur, ak si cakala, tak potom si doplatila naozaj len na svoju hlupost, lebo toto je fakt naivne. Btw, moje saty tiez prisli v malom balicku, prevratene naopak a mali aj tags. Vyzehlia sa a garantujem, ze nikto by nerozoznal, ze boli site v cine. :-p
Odpovědět
@zuzx tak nevím, co chceš garantovat, ale asi ti co se dívali na tvé šaty byli slepí, protože fotka originálu a následně šatů, co máš na sobě je zrovna dost velký rozdíl, hlavně ten materiál, prostě je to na všech těhle lesklých šatech strašně vidět odkud jsou
Odpovědět
@an3tka tak akurat mi Zimo poslal posledné slúbené fotky. Tak mu skús rýchlo este raz napísat :). A fotky idem dat do albumu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@1zv1 jj..ocheckla som udaje..sedia..dokonca sme sa dohodli aj na rozdeleni poslednej splatky do dvoch - aby neboli komplikacie s dokladovanim na colnici :-) uplne vysli v ustrety.. (ale pre istotu som im to pripomenula asi 10x :D)
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b no ale na SK stale nie je salon ponukajuci VW.. :( do Prahy to mam trochu odruky..mimochodom, do jedneho salonu v Prahe (kt.je uvedeny na oficialnych VW strankach ako reseller/alebo kooperujuca spol. ) som pisala mail este v novembri. V decembri sme boli v Prahe, tak som sa chcela zastavit, vyskusat.. ale ani obraz ani zvuk..takto budem mat svoje..mozno nie original..ale za economy price 8-) 8-) 8-)
Odpovědět
@wanilla147 A který model od Very sis nechala ušít? Je to ten stejný ,co se tak minule nepovedl?
Odpovědět
@zuzx akoze nemam slov. Nehnevaj sa. Precitaj si nazov temy, dobre? Ja som sa nazvom riadila a preto som sem prispela. Vyprosujem si take osocovanie ako KOPANIE a pod. Do koho akoze kopem, si normalna? Za dalsie, precitaj si este raz moje prispevky a precitaj si o com su. Potom pis o zhodnoteni postavy. Ja som tu pindala na to, ze mi saty nesedia lebo som si nekriticky neodhladla postavu? Sa Ti sniva? Co maju do pekla rozpadnute satenove gombiky s postavou? Co ma s postavou fuserska praca nejakych chuderi co nevedia sit? Opadane nasivky, spinave saty, bez visaciek, s vyraznymi krajcirskymi nedostatkami - co ma toto spolocne s typom postavy? Nie som taka nekriticka chudera, ktora nevie, ze ked vazi metrak tak si nemoze dovolit saty typu morska pana alebo pod. Ja mam tu svoju postavu v poriadku. Akurat, ze tie paskvily su zryte tak, ze postavu hovadia. Na nej sedia, velkost sedi, len su seredne. Keby si citala lepsie, vies, ze som kupovala saty dvoje - cena bola za dvoje saty. To k tej hluposti. Za dalsie by si tiez po lepsom citani vedela, ze ja som si ziadnu La Sposu neobjednavala, necakala som ju. Cakala som slusne vypracovane saty. A slusne vypracovat sa daju aj pri tej cene co ziadaju. Chod do butikov tu a pozri si napr. rozne polske lacnovky, odhliadnuc od materialu su usite veeelmi slusne. To som aj cakala. Ty by si sa vydavala v satach, ktore maju krivo strihany vystrih a diametralne odlisny tvarom od siat co si si vyhliadla? Neskutocne, tema je zadana jasne, je o skusenostiach s cinskymi predajcami, ja tu svoju skusenost dam, v duchu temy vyjadrim aj svoj nazor vzhladom na skusenost a este zliznem, ze som hlupana lebo ved vsetky ste tu spokojne. Tema je tu hadam pre kazdu potencionalnu zaujemkynu o takyto biznis, nie? A nie na spievanie od na nejakeho cinskeho vtaka Zima, ktory isto iste vam osobne po nociach so spendlikmi v ustach heftuje saticky....jasneee. Pokial je spokojnost super. Tak by to malo byt. Ale su aj negativne, nasla som ich dost. Jaaaj, ale to nemozem asi tu povedat. Akoze zda si Ti primerana reakcia na mna v tone aky si zvolila? Mne nie.
Odpovědět
@jabadaba myslím, že sme to tu už všetci pochopili, že nie si spokojná s čínskymi šatami. Ďakujeme ti za názor.
Odpovědět
@orgovan to je fajn, preto nechapem ten utok. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja iny..:)))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?