Menu Forum

Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

(cz & sk)
15. kvě 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jabadaba
Registrovala se 28. března 2009 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 162 příspěvků. Má 7 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
jabadaba
Registrovala se 28. března 2009 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 162 příspěvků. Má 7 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 @matyaah sustave cudo prislo wanilke vyssie, tiez to neviem najst ale zaujimalo by ma to. Tie moje skvosty nesustia. A su vyssie vyobrazene.
28. kvě 2012 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
matyaah
1
Registrovala se 3. února 2012 na beremese.cz. Přidala 170 příspěvků. Má 6 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
matyaah
1
Registrovala se 3. února 2012 na beremese.cz. Přidala 170 příspěvků. Má 6 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 @jabadaba ano, tie tvoje cuda som uz pookukovala.. a pravdupovediac, poriadne som znervoznela emoticon
28. kvě 2012 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jabadaba
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
jabadaba
  • Neví, kdy bude svatba
 @matyaah jezismarja, objednala si uz od nich? Cakas na zasielku?
28. kvě 2012 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
wanilla147
Registrovala se 21. srpna 2011 na mojasvadba.sk. Přidala 144 příspěvků. Má 147 přátel. Senec, Region Senec.
fotoportrét
fotoportrét
wanilla147
Registrovala se 21. srpna 2011 na mojasvadba.sk. Přidala 144 příspěvků. Má 147 přátel. Senec, Region Senec.
 @jabadaba
@matyaah hodim to sem vecer na vystrahu..neviem to najst teraz.. emoticon
28. kvě 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jabadaba
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
jabadaba
  • Neví, kdy bude svatba
 @wanilla147 dobre, dikes, len to sem pekne daj nech su baby v obraze.
28. kvě 2012 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
matyaah
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
matyaah
1
  • Neví, kdy bude svatba
 @jabadaba nie, nie od nich, ale od zima.. tak dufam, ze dievcata, ktore ho tu vychvalili sa fakt neuspokoja s hocicim..
28. kvě 2012 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jabadaba
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
jabadaba
  • Neví, kdy bude svatba
 @matyaah aha, tak uz len dufat, ze referencie boli naozaj o kvalite a nie o nizkych narokoch. Ten Zimo, to je nazov firmy ci konkretny clovek?
28. kvě 2012 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzx
Registrovala se 21. července 2011 na mojasvadba.sk. Přidala 439 příspěvků. Má 20 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zuzx
Registrovala se 21. července 2011 na mojasvadba.sk. Přidala 439 příspěvků. Má 20 přátel.
 @jabadaba ja som sa ta nechcela dotknut ani nic takeho, ale tiez si myslim, ze ocakavat za zlomkovu cenu original je trosku naivne. Je to o ocakavaniach, ake kto ma. Ked som si ja vyberala saty, tak som nepotrebovala nejaky konkretny model a necakala som ze mi usiju identicke saty, chcela som saty, ktore budu vyzerat tak ako na obrazku, saty prisli, sadli a vyzerali ako na obrazku, takze nemam co riesit, su fakt nadherne. Dam ich sice zuzit, ale to je moj problem ze som schudla. Dala som za ne aj s postovnym 120 eur a kupovala som ich aj kvoli nizkej cene, ak by stali viac, nesla by som do risku a dala by som si podobne usit niekde tu.
28. kvě 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
siwonka (28 r.)
Registrovala se 12. října 2009 na mojasvadba.sk. Přidala 156 příspěvků. Má 20 přátel. Bratislava.
  • Svatba byla 8. srpna 2015
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
siwonka (28 r.)
Registrovala se 12. října 2009 na mojasvadba.sk. Přidala 156 příspěvků. Má 20 přátel. Bratislava.
    Slovensko
 @jabadaba máš v albume tie šaty? Lebo tu vidím iba originál...
28. kvě 2012 v 17:30  •  Svatba byla v srpnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jabadaba
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
jabadaba
  • Neví, kdy bude svatba
 @siwonka pri originale mas prilozene moje fotky, zamerane na detaily. emoticon
28. kvě 2012 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
siwonka (28 r.)
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
siwonka (28 r.)
    Slovensko
 @jabadaba jaaaj... ja som si to nejak nevsimla..
tak nie je to uplne take strasne...taka klasicka čínština.. podla mna ked skusiť predať kupi niekto.
28. kvě 2012 v 18:08  •  Svatba byla v srpnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jabadaba
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
jabadaba
  • Neví, kdy bude svatba
 @zuzx v pohode, nedotkla si sa ma, len mam dojem, ze trosku sa nerozumieme o com pisem a co kritizujem. Ja som necakala nejake saty, ale konkretne. Pretoze konkretne modely siat ponukaju. Keby pisali, ze vyhotovuju saty inspirovane vyobrazeniami, tak je to jasne. Ale nic take na tej stranke nie je. Preto boli povinni dodat to co som si objednala. Ale nedodali a o to ide. Toto neobstoji po pravnej stranke. Ako som pisala, pravnik by ich zotrel jak siroty za par minut, stacilo by polozit niekolko otazok ako kde upozornuju na odlisnost od vyobrazenych siat, kde upozornuju na nizku kvalitu vyhotovenia vzhladom na cenu a cas...atd. Chapes? Oni si stanovili ceny, cas vyhotovenia a garantuju kvalitu. Ano, Tidebuy sa ohana kvalitou! Rovnako sa ohana zaujmom o spokojnost zakaznikov. Ale len na papieri. V skutocnosti su to profi odrbavaci ako su aj dalsi ich sukmenovci z rovnakeho fachu. Co som mala teraz moznost pozistovat, tak sa to hemzi zaujimavymi skusenostami. Kuk sem:
http://boards.weddingbee.com/topic/wedding-dress-from-china

Potial si budu dovolovat pokial si ludia nechaju liapat na hlavy. Je mi smutno, ze som medzi nimi, stalo sa. emoticon
Ty si svoje peniaze tak malo vazis? Stale pises o zlomkovej cene, je to skutocne tak malo na to, aby Ti niekto poslal totalny ausus, ktory si bud musis dat opravit na vlastne naklady alebo je to natolko nenositelne, ze mozes handry svacnut do kosa? Keby si videla tie moje saty naozaj, mozno na tych fotkach nevidno celkovy efekt, tak zrejme zmenis, aspon dufam, retoriku. To je praca total amaterky, ktora sa zrejme na tych satach ucila sit. Za toto som neplatila. Prepac. Je to ich problem aku cenu si stanovili, raz sa kasaju kvalitou a neupozornuju na ziadne nedostatky tak su povinni sa toho drzat. A v pripade totalneho uletu su povinni vratit prachy, tak ako kazdy. Ak toto nerobia, je to znamka neserioznosti a ich stupidne argumenty o nizkej cene ma nezaujimaju. Ich problem, nie moj.

Vies co, keby aj neboli tie saty zrovna presnou kopiou, este by som to predychala, ale nepredychala som to ako odviedli krajcirsku pracu. Tu neobstoji ziadna zlomkova cena. Ked to nevedia nech to nerobia.
28. kvě 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mvmartina
15
Registrovala se 17. září 2011 na beremese.cz. Přidala 104 příspěvků. Má 23 přátel. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
mvmartina
15
Registrovala se 17. září 2011 na beremese.cz. Přidala 104 příspěvků. Má 23 přátel. Region Olomouc.
 @jabadaba já nevím, ale mě ty šaty přijdou adekvátní ceně...třeba já když se podívám na fotky, tak vidím, že na tidebuy používají ORIGINÁLNÍ fotky salónů PRONOVIAS, SAN PATRICK a dalších luxusních značek, takže mě hned napadne, že ty šaty nebudou stejné..někde ten rozdíl musí být poznat, když originál stojí cca 60.000 Kč a kopie na tidebuy asi 2500 Kč,- .A ono ani když se podíváš na FOTKY pronovias a REÁLNÉ šaty PRONOVIAS, tak realita je taky trochu jiná. Fotky jsou naprosto perfektně vyfocené, nasvětlené, samá retuš, modelky mají počítačově prodloužené nohy atd...a když si je pak oblečeš na sebe, tak už to taková nádhera není...Tady je zbytečné se ohánět zákony, stačí zapojit selský rozum
28. kvě 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jabadaba
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
jabadaba
  • Neví, kdy bude svatba
 @siwonka to je v poho. emoticon no ano je to cinstina.......moj prvy a posledny internetovy ulet. emoticon
inak k tej cinstine - dnes sme zistili, ze nam tecie Chicco ohrievac flias, rovno do elektrickeho kabla. Vyrobene v Cine! Muz skonstatoval, ze nas to mohlo zabit, v lepsom pripade by sme len vyhoreli. Takze fajn, tolko ku kvalite.
28. kvě 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš do fóra to, co patří do interní pošty".
28. kvě 2012 v 18:21 • jabadaba
fotoportrét
fotoportrét
monecka
Registrovala se 12. dubna 2012 na mojasvadba.sk. Přidala 10 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
monecka
Registrovala se 12. dubna 2012 na mojasvadba.sk. Přidala 10 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
    Slovensko
 @jabadaba Čína = nízka cena = nižšia kvalita emoticon
28. kvě 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš do fóra to, co patří do interní pošty".
28. kvě 2012 v 18:54 • jabadaba
28. kvě 2012 v 18:56 • jabadaba
fotoportrét
fotoportrét
orgovan
1
Registrovala se 13. září 2009 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 258 příspěvků. Má 34 přátel. Region Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
orgovan
1
Registrovala se 13. září 2009 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 258 příspěvků. Má 34 přátel. Region Bratislava.
 @jabadaba selsky rozum je o tom, ze nenaletim dakomu, kto na základe opajcnutej originálnej fotky BMW ponuka AUTO za 500€....a potom budem este aj kopat nohami, ze sak ja chcem nové originál BMW. Všetci tu chápeme, že sii naštvaná, ale ak by si si prečítala túto diskusiu skôr, tak na predchdzajúcich stranách sa píše o tom, že tidebuy je riadny shit. A určite sme zvedavé, ako to doriešiš.
28. kvě 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
wanilla147
fotoportrét
fotoportrét
wanilla147
 @jabadaba tak skusim pridat foto môjho cinskeho šušťaveho čuda z dhg..chvalabohu sa mi to podarilo vyreklamovat - teda čista strata "len" 70€ na postovnom
28. kvě 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzx
fotoportrét
fotoportrét
zuzx
 @jabadaba ja tiez chapem ze si nastvata, ale tak bol to nepodarok, co ti k tomu napisat. Aj v tejto diskusii sa pise, ze predtym nez ides objednat, treba prelustrovat recenzie aby si vedela co a ako a ono je to vzdy aj risk. Generalizovat ze vsetko z tej stranky je zle je smiesne, pretoze boli tu aj spokojne nevesty. A aj celkovo velmi spokojne nevesty so satami z ciny.
Pre mna osobne je nepochopitelne dat 300 eur za saty z ciny, do toho by som nesla, prave preto, ze si tie svoje peniaze vazim. Saty z ciny su vzdy velky risk a za 300 eur ti usiju saty aj tu, takze nevidim zmysel toho, preco ich objednavat naslepo.... A opakujem, ja by som do toho isla znova, mam krasne saty za smiesnu cenu.
28. kvě 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabikaazet
Registrovala se 24. března 2012 na mojasvadba.sk. Přidala 42 příspěvků. Má 9 přátel.
  • Svatba byla 11. listopadu 2012
    Maledivy
fotoportrét
fotoportrét
gabikaazet
Registrovala se 24. března 2012 na mojasvadba.sk. Přidala 42 příspěvků. Má 9 přátel.
    Maledivy
 @wanilla147 ://// neee chudatko, stihas si dat sit nove?
28. kvě 2012 v 19:24  •  Svatba byla v listopadu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
wanilla147
fotoportrét
fotoportrét
wanilla147
 @gabikaazet ale ano..saty z Jasmine´s bridal shop su uz hotove..do dvoch tyzdnov aj u mna emoticon a na fotkach vyzeraju uuuuuuzasne emoticon sa tesim, ked pridu a som turbo zvedava, ako sadnu..
Komunikacia v JBS bola skvela..mali trpezlivost, asi 20x som zmenila názor..chcela som hento a tamto..mala som na nich 2mailove kontakty, telefonicky, skype a este aj FB..na vsetkych odpovedaju..ja by som pri Zimovi bola daaavno šediva..ja nemam čas sa stresovat emoticon takto som zaplatila mozno o 100-150€ viac ako Zimovi, ale bez nervov..stihali vsetko v terminoch, ktoré mi povedali na zaciatku..
28. kvě 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabikaazet
    Maledivy
fotoportrét
fotoportrét
gabikaazet
    Maledivy
 @wanilla147 super zlatko hlavne ze uz su hotove podla predstav a na ceste :-*
28. kvě 2012 v 19:33  •  Svatba byla v listopadu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pitonisa
Registrovala se 21. března 2012 na mojasvadba.sk. Přidala 20 příspěvků. Má 2 přátele. Petržalka, Region Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
pitonisa
Registrovala se 21. března 2012 na mojasvadba.sk. Přidala 20 příspěvků. Má 2 přátele. Petržalka, Region Bratislava.
 Caute baby. Ja sa chcem podelit o moju skusenost.
Chodila som po salonoch hore dole a nevedela som najst saty kt. by boli ze waw... Velmi velke moznosti som nemala nakolko vsade mali prolem s mojimi hornymi proporciami emoticon a navyse tie do kt. ma narvali, kazde mali nejaku chybu. Obzvlast ked mi ponukali saty (podotykam v salone v BA) kt. bol roztrhane...
Vtedy som zacala riesit ine moznosti.
Kamoska mi poslala kontakt na Zima s velmi dobrymi referenciami. Samozrejme ze ma nezabudla upozornit na to, ze ak chcem saty s krajkou alebo vysivkami, tak tie cinske materialy sa nedaju porovnat s kvalitou na aku sme zvyknute my.
No ja som chcela jednoduche saty, takze v tomto som problem nevidela... Poslala som mu fotku siat kt. som odfotila vo vyklade. Dohodli sme sa, koncom marca som mu zaplatila polovicu penazi a zacal sit. Termin na kt. sme sa dohodli nedodrzal, ale ukludnovala som sa tym ze este mam kopec casu a on ma isto vela roboty. V polke maja mi poslal fotku mojich siat. Boli presne take iste ako som chcela...
Zaplatila som druhu polovicu penazi a do tyzdna som mala saty doma. Rozbalila som ich a su naaaaaaaaaaadherne. Fakt krasne, dobry material a su fakt dobre prepracovane.
Teraz na porovnanie saty kt. som mu poslala poziciavaju v salone za 600€ a mna vysli 200€ No nekup to... emoticon
28. kvě 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
claire767
Registrovala se 7. února 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 467 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
claire767
 @jabadaba tak podla mna tie saty nie su az taka katastrofa, fakt za tie roky boli tu aj podstatne horsie. jasne, nie si spokojna ale tak co uz s nimi, ponukni ich v bazariku a ak za tu cenu 70e, tak mozno sa najde nejaka nevesta co nema tolko penazi ale ktorej to trebars mamka ci nejaka znama bude vediet upravit a nebude musiet za to platit. Podla mna ten pas je posadeny nejako nizsie a je to siroke v bokoch a pase, to sa da upravit a detto tie rukavy. Sikovna krajcirka vie aj zaimprovizovat a spravit to tak aby to sadlo. Ale mozno sa niekomu prave tie rozsirene rukavy budu pacit. Vystrih-neviem, detail nevidim ale isto by sa dalo s tym spravit. Ak ich mas vyhodit, ved skus ponuknut. A co sa tyka narocnosti tej ktorej nevesty, no vies, kazda ju ma inu aj vkus iny, staci si pozriet svadobne albumy ci saty na predaj v bazariku a aj preto si dovolim tvrdit ze tie tvoje urcite nie su najhorsie... emoticon niekto ten den nevnima nejako pompezne a staci mu jednoduchsie ci menej narocne, alebo sa mu to proste tak paci a nic zle na tom nevidi, proste tak to je.
28. kvě 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
claire767
fotoportrét
fotoportrét
claire767
 detto wanilla-ved ich ponukni k predaju, daj nizsiu cenu ako si kupila ty a mas sancu ze sa ti aspon nieco vrati. Co sa tyka tej sustavosti, to sa nechcem nikoho dotknut ale vacsina siat z ukrajiny ma taky material a baby si ich kupuju, vid svadobne albumy. niekto prave v tom vidi akoze slavnostnost materialu. ved skus ponuknut a uvodis, ved napises ze site podla vzoru... nie ze je to original, tak to bude ok
28. kvě 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jabadaba
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
jabadaba
  • Neví, kdy bude svatba
 @orgovan no necitala som tuto diskusiu, co narobim a ano, dala som sa nachytat. Ani neviem ako a polavila som zo svojej ostrazitosti. V zivote ma ani len neokradli na ulici, nedala som sa nabalachat na nic a hups, tentokrat som akosi nebola na strazi alebo co. emoticon
Jo a ja som necakala BMW. To je rozdiel. Ja som cakala povabne svadobne saty, netusila som, ze je to kopia nejakej znacky. Ze ide o sproste kopcenie drahych znaciek som nejak netusila, podcenila som to. Keby aspon sit vedeli. Za tu cenu som nemala iluzie o materiale, ten mi prekaza najmenej.
28. kvě 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
wanilla147
fotoportrét
fotoportrét
wanilla147
 @claire767 ja som mu ich vratila..nebudem odrbkavat slovenske holky a nemala by som to svedomie predat taku handru..sorry..
28. kvě 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jabadaba
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
jabadaba
  • Neví, kdy bude svatba
 @wanilla147 asi tak. Inak fasa saty. To z coho sili? Z celofanu?
28. kvě 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš