Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
jo, pondělí 21.5, šaty ještě určitě nikde nejsou...protože sem mu o to číslo psala už dvakrát, a pokaždé z toho vylezlo, že to ještě nedonesl na poštu...naposledy minulý pátek psal, že šaty půjdou 28.5.do HongKongu
Odpovědět
@mvmartina no fasa...tak uz aj s týmto to natahuje....ach jo :(
Odpovědět
@orgovan dakujem za info ;) nech ti coskoro teda pridu :)
Odpovědět
@andina4 no tak ty si uplne neskutocna, ta fotka co mam v albume je tak nekvalitna, ze ja na nej ani v pocitaci nevidim poriadne ako tie saty vyzeraju a uz vobec nie material. Ja som necakala a ani nechcela kopiu originalu, saty su podla mna uplne super, takze reakcie si mozes odpustit :) @jabadaba ja som pisala uplne vseobecne a nikde som neutocila ani na tvoju postavu ani nic podobne, ale si straaasne vztahovacna, necudujem sa uz tvojim reakciam. Vsetko beries osobne a doslovne, aj ked to bolo myslene obrazne. Zelam vam vsetkym krasnu svadbu.
Odpovědět
@andina4 no a posledna vec je, ze tie moje saty nie su vobec leskle, kedze su cele site z cipky, nie je tam ziadny leskly material.
Odpovědět
@zuzx klidek, uz idem ponahlasovat tie prispevky, dala som to zmazat. Uz mi je jedno ako velmi vseobecne si to myslela. Len nemam rada ak niekto bez toho, aby poriadne cital, dedukoval, hoci aj vseobecne, riadne od veci. To na margo tej nekriticky posudenej postavy, kedze ja som pisala o uplne inych neodstatkoch tych siat, tie naozaj nemaju nic s postavou. Mne to totiz prislo akoby ste podaktore odignorovali co som pisala a mleli ste si svoje. No nic, neva, hlavne, ze si spokojna, o to ide. A dikes, ja uz som svadbu mala, pre sestru sa angazujem. Aj to som pisala. :-) ;-)
Odpovědět
@jabadaba ved ja som kludna, len ty sa rozculujes. Ono stacilo napisat jednu reakciu ze si nebola spokojna a nie tu huckat vsetky nevesty proti cinanom v x prispevkoch, lebo ty si mala zlu skusenost so strankou, o ktorej sa tu vseobecne vie ze nie je nejaka super. Co sa tyka tej postavy, myslela som to uplne vseobecne a vobec nie na teba, lebo vela neviest si vyberie saty co su na modelke (samozrejme retusovane, nasvietene, nastylovane) a ked im pridu, tak sa im zda, ze su uplne ine, len oni uplne inak ukazu na realnej babe v zrkadle, bez ucesu a makeupu. A nehovorim zrovna o satach typu morska panna, ktore podla mna vyzeraju dobre fakt len po kvalitnej retusi. A to bola len jedna z mojich poznamok a skusenosti co som nadobudla citanim aj tejto diskusie (sledujem ju priebezne cca od oktobra). My vsetky sme si tvoj prispevok precitali, pochopili, vyjadrili lutost ze si mala negativnu skusenost, ale zase je treba povedat ze za toho vyse pol roka co sledujem tuto diskusiu by som tie negativne skusenosti s cinskymi satami zratala na prstoch jednej, maximalne dvoch ruk, zatial co tych pozitivnych skusenosti a stastnych neviest tu bolo za ten cas nespocetne vela. Vlastne ale stale neviem aku odpoved si cakala, ano tato tema je o skusenostiach, ale pochop, ze tak ako si ty mala negativnu skusenost, tak niekto ma skusenost pozitivnu, mozno prave preto, ze si pred objednanim dlhe hodiny lustroval predajcu, aby co najviac znizil riziko, ze saty budu zle. Tym som chcela povedat ze vzdy je to loteria, ako uz baby pisali, nikdy neviest co ti pride, niekto ma stastie, niekto nie, hlavne pred samotnym objednanim treba zohladnit vsetky mozne aspekty a ist do toho az vtedy, ked si pripustame, ze to nemusi dopadnut podla nasich predstav. A viem ze si to kupovala pre sestru, ja som tvoje prispevky (asi ako jedna z mala) citala pozorne.
Odpovědět
@zuzx kasli na to uz zuzka, nikoho som tu skutocne nehuckala. Len vy ste to z nejakych neznamych pricin takto vzali. Uz to pomaly vyzera, ze tu treba spievat ody a tema je len pre tie co su a boli spokojne, ostatne su persona non grata. Aspon tak sa spravate. Temu ste zvrtli na zdielanie cakania spravy od Zima a pinpongujete si tu informacie ci uz, ci este nie a a pod. A tiez vam tu nikto nepise, ze uz na niekolkych stranach pisete o tom istom a zamorujete temu, nie? No uz je to jedno, len skoda, ze tu chyba respekt. ;-)
Odpovědět
@jabadaba ono to tak vyzeralo z tvojich prispevkov. Ja som na teba takisto neutocila a myslis si ze som zautocila, pritom na to nemam ziadny dovod. Je tu priestor samozrejme na negativne reakcie, nie len na ody, ale jednoducho kazda tu ide do cinskych siat s rizikom ze sa to naozaj nemusi podarit. A tiez zalezi model od modelu, jeden vyjde a druhy tomu istemu predajcovi nevyjde... Myslim ze respekt tu nechyba, mne sa nahodou tato tema paci a z istych dovodov ju sledujem hoci ma to uz zaujimat nemusi :)
Odpovědět
No popravdě. Šaty objednávat pro sestru je věc která mě zaujala,, Sice to asi bylo myšleno velmi dobře. Ale která z nás by chtěla šaty co ji vybrala a objednala sestra, nebo kdokoli jiný ?? Já bych je nechtěla ani v případě, že by byly dokonalé. Většina nevěst se přece nejvíc těší právě na to, jak si šaty vybere sama
Odpovědět
Profilova fotka
holky mám fotky! ale jsem celkem zklamaná, ta sukně je strašně balonová, hrozně moc puffy jak píše, tak jsem mu napsala, jestli to ještě může předělat :(
Odpovědět
@an3tka no vidíííííís....:) a nie je to preto, lebo tam je spodnicka na fotke? ako vyzeraju v originali?
Odpovědět
Článek se načítá
@an3tka ooo mne sa páčia sú krásne nadýchané ale ty musíš byť v prvom rade spoko :)
Odpovědět
Profilova fotka
@orgovan o spodničce jsem mu psala, jestli na tý fotce je nebo není. v originále vypadají takhle. ALe on mi na začátku poslal fotku, kde je šil jedný český holčině a ta měla strašně malou sukni, tak jsem mu napsala, jestli to může udělat bohatší. No a on to pochopil takhle..
Odpovědět
@an3tka no mne sa pácia viac od zima jak v originali. Kebyze fakt trosku ubral z tej sukne, tak sú dokonalé. A odpísal ti, ze to pojde spravit?
Odpovědět
Profilova fotka
@orgovan ještě ne, psala jsem mu teď ráno, tak čekám.. Hlavně doufám, že jsem mu dobře vysvětlila, co chci aby s nima udělal, moje angličina ani jeho neni na takový speciální výrazy vybavená :)
Odpovědět
@an3tka no ved to :) ja inak aj tak ratam s tym, ze moje saty sa pôjdu este upravovat ku krajcirke. proste neverim, ze by to vedel tak dokonale usit aj ked ma moje miery. Urcite budem riesit vypnutie vlecky a mozno aj dlzku. Tak ma napadlo, ze ci by nebolo lepsie nechat to uz na krajcirku doma, ktorej presne povies, ako to chces. Ale zasa neviem aka by bola cena pri takejto uprave sukne...hmm
Odpovědět
@mvmartina prosim, daj sem info, ked budes vediet, ze saty su uz na ceste. dakujem
Odpovědět
Profilova fotka
@orgovan já jsem to řešila s mamkou, která má vejšku textilku a učila oděvařinu. Ta říkala, že pokud je to střihem, tak na tý sukni toho moc nenadělá, pozvolnou z balonový prej neudělá. Jedině právě říkala je vyprat, ono jak to změkne, tak to splaskne prej. Taky se mi zdá, že ta vlečka je dost krátká oproti originálu, ale tak to přežiju. Jsem zvědavá, jestli udělá ten knoflík na upnutí. Jinak já taky počítám s tím, že se budou upravovat, ale to právě zvládne mamka (naštěstí)
Odpovědět
Profilova fotka
já mám taky mnohem kratší vlečku než na originálu, tam byla tak 2 metry a Zimo to udělal tak půl metru... @an3tka @orgovan jasně napíšu
Odpovědět
Profilova fotka
@mvmartina já mám pocit, že on prostě dlouhý vlečky nedělá téměř nikdy, stejně tak jako knoflík na připnutí.. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@an3tka no na ten knoflík sem zvědavá jak nikdo :-D a ještě na spodnici a závoj...jedné holce zapomněl poslat pompadurku...chaos nad chaos
Odpovědět
@mvmartina mne napisal, ze pompadurku mi usije a ked mi poslal final fotky, tak napisal, ze mam si kupit niekde v mojej area, lebo nikto z jeho ludi ju nevie usit - ze to este nesili ::-D :-D :-D :-D A to vypnutie tiez vsetkym naslubuje, ale napamatam sa, ze by to aj niektomu spravil 8-) ale to uz su podla mna fakt detaily
Odpovědět
Profilova fotka
@orgovan :-D
Odpovědět
@orgovan ja som mala urobene vypnutie vlečky :)
Odpovědět
Profilova fotka
@an3tka to ja som si myslela ze urobi kratsiu vlecku a urobil mega.... ale nevadi... velmi pekne to ukaze.. :-) a dokonca mi dal aj gombik na uvypnutie vlecky...
Odpovědět
@redenka55 baby drahe, myslim, ze riesite total nepodstatnu vec. Je uplne jedno ci som si ich kupovala len tak a nepotrebujem ich alebo som ich mienila poskytnut sestre. Pointa bola uplne niekde inde, to aj inde riesite uplne od veci? Trebars v zamestnani? Aby ste boli v obraze - sestra saty, ktore som objednavala videla. Pacili sa jej. Vedela, ze si ich objednavam primarne pre seba len tak, ale dohodli sme sa, ze fajn, ak sa to osvedci, ak to vyjde a saty budu pekne, tak ich ma odo mna ako darcek ak nahodou nenajde tie svoje saty snov. Uz svieti? A toto bolo skutocne tak dolezite, aby ste tomu venovali pozornost? Ach jo.....prevratila by som aj oci, ale nie je tu prislusny emotikon.
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@jabadaba Opravdu se nemusíš hned urážet. Vím, že to nebylo podstatné co se týče tohoto tématu.Jen mě to zaujalo.Pokud je sestra předem viděla, tak to je jiná kapitola...
Odpovědět
@redenka55 :-) ja sa neurazam, len som mala potrebu uz reagovat. Akurat som sa "hrala" s tymi satami, no, ak sa z nich odstrania tie nepodarky tak budu ako tak pouzitelne. Tie empirove vyzeraju neporovnatelne lepsie bez toho nevydareneho vrsku - som to zahla dovnutra na sposob korzetu a vyzerali fajn. A stuha sla dolu. Bila sa s kremovym odtienom a vysivkou. No to druhe cudo, to bude asi neupravitelne, leda ze by dobra krajcirka zmakla odstanenie tej silonovej organzy - ta je uplne nemozna, o nasivkach na nej ani nehovorim. Ten saten pod tym je pekny. A rukavy musia prec aj s tym vystrihom, ak zostane len korzet a saten sukna, slo by to.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?