Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@gabika7 jasminesbridalshop.com Poslu ti aj vzorky cipky,takze si mozes vybrat sama,ktoru chces. ;-)
Odpovědět
@murinko60 Eset tu stranku blokuje..
Odpovědět
@smirnoftka tak zkus jiný antivir,nebo nějaké jiné nastavení.
Odpovědět
... aj mne ju nechce otvioriť aj ked to zadám cez google :(
Odpovědět
@an3tka mám fotkyyyyyy! :-D
Odpovědět
@janessa123 u koho si si objednavala saty, ak sa mozem opytat :) dakujem :)
Odpovědět
mam taky fotky!!
Odpovědět
@anet_ @laviva babyyyy neprovokujte a ukazte!!! 8-) 8-) 8-) Ja stále čakám - pisal, ze v pondelok da vediet, tak snad uz budu aj fotky :)
Odpovědět
Profilova fotka
@anet_ super, tak šup sem s nima! ;)
Odpovědět
jeste tam chybi jedno raminko a pisu, jestli je mozne trochu zjemnit ten prechod mezi sukni a korzetem
Odpovědět
Profilova fotka
@laviva kolik jsi za ně, prosím tě platila?
Odpovědět
Článek se načítá
@lamorgaine 300 USD
Odpovědět
@orgovan mas to tam :)
Odpovědět
Profilova fotka
@laviva děkuju :)
Odpovědět
@laviva Škoda ,že jsou ty fotky tak malé,nemůžeš si je dát do alba-tam budou větší. :-)
Odpovědět
a dokonce si teď normálně píšeme :-) najednou to jde ta komunikace :-)
Odpovědět
@radkaja mam je tam
Odpovědět
Tak to je nádhera,je vidět ta kvalita. Přeci jen to asi stojí za ty nervy se Zimem. ;-) :-)
Odpovědět
@anet_ Posíím dej ty fotky taky do svého alba ,ať je více vidíme. :-)
Odpovědět
@anet_ krásné :) waaaaw, baby, ja vam tak závidím, aj ja uz chcem svoje vidiet :-D :-D :-D Este si na nich nieco davas menit? alebo uz komunikujete len ohladom odoslania?
Odpovědět
U Zima je vlastně už pondělí :-D ale teda brzy ráno :-) ranní ptáče :-D
Odpovědět
@anet_ dnes asi ani nepojdem spat......
Odpovědět
@orgovan to mi povídej, já tu taky všem záviděla, že už je mají a já čekala a čekala :-) myslím, že na nich není co opravovat, střih je stejný a 100% stejný nebudou, je to můj originál :-) chyby na nich nevidím a krajku srovnávat nemůžu :)) už jsem mu psala jen že jsme poslala platbu a on odepsal, že hned jak dorazí, odešlou šaty a ještě sem se ptala na spodničku, jestli je taky připravená, protože poslal šaty a závoj :)
Odpovědět
@anet_ Zdá se mi (teda moc to není zřetelné na té malé fotce) ,že to nařasení na prsou je takové celkově vyšší ,než na té modelce u tebe v albu .
Odpovědět
@anet_ tak tak, podla mna su usite super a fajne, ze teraz uz komunikuje normalne....o tyzden mas saticky doma a mozes si ich hladit ;-) a tesit sa z nich 8-)
Odpovědět
@radkaja asi to dělá to, že to je focené z jiného úhlu, já mám fotku ze svatebního salonu a vypadá to taky širší než na modelce :-)
Odpovědět
@orgovan děkuju ;-) to mi povídej, už aby tu byly :-D doufám, že to bude teda jen ten týden jak říkáš :-D
Odpovědět
@anet_ Super ,tak to je faj ,že je to v pořádku.Ještě že už se Zimo vrátil z cest a už bude posílat krásné šatičkyyy.Jo ,ale pro jistotu počítejte déle než týden,vždycky mu trvá ,než se rozhoupe a dá šaty na poštu.
Odpovědět
@radkaja s tím tak nějak počítám, že se zdrží a občas balík někde i uvízne, objednávala jsem už jsem párkrát z ebaye a stane se :-) tak doufám, že teď zimo bude posílat šatičky holkám tak jak má :-) já čekala skoro dva měsíce, ale prvních 30 pracovních dní, jsem byla v klidu, až teď těch 14 jsem byla nervózní :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?