Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@radkaja ja ty nervy vlastne nemela (svatbu ma az v zari), jenom jak budou vypadat, kdyz jsem je poskladala asi ze 3 :)
Odpovědět
@laviva Joo na poskládané šaty je Zimo machr ,už to dělal vícekrát. :-)
Odpovědět
@radkaja jsou u mě v albu ;-)
Odpovědět
@anet_ Nádhera ,na krajkových aplikacích nešetřil,opravdu krása. :-)
Odpovědět
@radkaja děkuju ;-) jsem ráda, že se líbí :) ještě aby mi sedly :-)
Odpovědět
@anet_ Určitě padnou ,podle Zimovy figuríny jsi štíhlá,žádné enormní tvary :-D ,takže žádný strach.
Odpovědět
@radkaja :-D mno tak 90-60-90 to není no, do toho mám daleko :D ale v salonech jsem měla 36 velikost :-) jen jak na ně pořád čučím, tak mi přijde krátká vlečka, ale asi to jen zkresluje, už mi z toho hrabe, musím přestat :-D
Odpovědět
@anet_ Ta vlečka mi přijde dost douhá,teda pokud jsi nechtěla 2 metry :-D
Odpovědět
@radkaja mno to asi neměla dva metry, ale i ve skutečnosti byla dooost dlouhá :-D
Odpovědět
@an3tka @orgovan @danulicek Už som ich videla!!!!!!! :) konečne mi poslali maila :)
Odpovědět
Profilova fotka
@laviva @anet_ holky krásný šatky máte, jak je vidět, Zimo opravdu někde byl, že neodpovídal, během krátký doby dal všechno dopořádku. Už se těšte, až je budete mít doma, já se utěšuju představou, že někde na těch vašich fotkách vzadu už se šijou moje šatičky :) btw zas jsem si všimla číňanek v zimních bundách :-D
Odpovědět
@dominikusik ukáž nám ;-) ja ešte stále nič....
Odpovědět
Článek se načítá
@an3tka Mně právě přijde,že už zimní bundy nemaj, asi už jim Zimo topí-přivezl ze služebky uhlí,nebo radiátor. :-D
Odpovědět
@laviva sú kráááááásne fakt :)budeš maťk nimaj vlečku typu train petticoat?
Odpovědět
Profilova fotka
holky to je bomba, konečně se hnuly ledy!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@laviva @radkaja holky kdy ste tak zhruba objednávaly, resp. jako dlouho trvalo, než vám poslal Zimo fotky od doby kdy mu přišly peníze na účet? díky
Odpovědět
Profilova fotka
@matyaah i-lucky. V stredu asi posle satky, idem pisat. Tak potom dam vediet.
Odpovědět
@orgovan Tak tu su teda tie moje, šite podľa Fara Sposa 5007, plus je tam ešte odnímateľný opasok (ako na originaly), ktorý mám ale na inej foto :) ja som veľmi spokojná, myslela som si, že tie kvietky budu úplne iné, ale čuduj sa svete, pekne ich spravili :)
Odpovědět
@mvmartina ja som platila prvu zalohu cca 3.2 a včera mi poslal foto :)
Odpovědět
@dominikusik Prosím,nemůžeš si dát tu fotku do svého alba,ať ji lépe vidíme ve větším ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
takže po 2 a půl měsíci ti poslal foto? celkem mu to trvá... @dominikusik
Odpovědět
@dominikusik vyzerajú krásne - tak jemne. skoda, ze sa ten obrázok nedá zvačšiť
Odpovědět
@orieska325 co to je za vlečku??
Odpovědět
@mvmartina je pravda, že ja som si davala aj popolnočky, ale veľmi jednoduche, musi ich sice trochu prerobit, ale jemu to vadit urcite nebude :))
Odpovědět
@mvmartina já jsem platila 20.2. a včera poslal fotky ;-)
Odpovědět
@mvmartina A to má teprve začátek sezony,myslím,že se mu to podaří natáhnout i přes 3 měsíce. :-S
Odpovědět
@an3tka přišlo jaro :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@dominikusik su nadherne!!!! oplatilo sa cakat :-) jaaj, tesim sa s tebou :-)
Odpovědět
@danulicek aj ja sa velmi vytesujem, lebo su presne take ako som ocakavala, stalo to teda za to :) dakujem hlavne tebe za radu :-D
Odpovědět
@dominikusik Tak šaty jsou opravdu nádherné,ty kytičky se mu fakt povedly. Tys chtěla sukni dole lemovanou krajkou? Protože na originále krajka není. ;-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?