Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@goldinka6 ahaaa, tak když je tracking number, tak už je to přece jen jistější...tak držím palce, ať dorazí :-)
Odpovědět
Švagrinka má tiež už na colnici šaty z aliexpress.com takže pak vám kočky dám info aké došli..
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty, protože bych si taky ráda nechal ušít šaty, je tento kontakt aktuální? Není tady mezi námi některá, která bude cca co 14 dnů objednávat? Telefón: 13773211942 QQ: 95212913 MSN: marklau318@hotmail.com A jen dotaz, proč se mu říká Zimo?
Odpovědět
@marhab má aj adresu zimo318@hotmail.com - preto zimo. v poslednej dobe vobec nekomunikuje, ani na dopyt. Takze vyskusaj, a daj vediet, ci ti odpise. Urcite je nás viac zvedavých....
Odpovědět
@an3tka baby, teraz pozeram mail a zimo odpisal vcera večer o 9tej na dopyt, ale na moje denné urgencie nereaguje - takze takáto je situácia.
Odpovědět
@orgovan koľko máš ešte času?
Odpovědět
@orieska325 ja mám svadbu v oktobri, takze casu a casu....btw, objednavala som 5.3
Odpovědět
Profilova fotka
@orgovan to je hajzlík, já mu teda denně nepíšu, říkám si, ať ho zas nezahltíme, ale aspoň jednu větu by napst moh! Tak teď nevím, urgovat dál, nebo čekat.. každopádně díky za zprávu ;-)
Odpovědět
@an3tka ved to...tiez teraz neviem, akú taktiku zvolit :-D asi mu dám týzden pokoj a potom sa do neho pustim!
Odpovědět
baby, nechapem, akoze s vami nekomunikuje.ja som mu pisala predvcerom a dnes mi odpisal a este sa ospravedlnoval, ze sa ozval neskor.no, dufam, ze sa uz coskoro dockate svojich odpovedi.
Odpovědět
@nexuska kedy si objednavala?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@nexuska a kvůli čemu jsi mu psala? Kvůli objednávce, nebo už máš objednáno a on peníze na účtě?
Odpovědět
@nexuska a na aky mail si mu pisala? zimo318@hotmail.com?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já nevím, ale přijde mi to čím dál podivnější...30. března napsal že mu došly peníze a od té doby nic...psala sem u ještě že chci na spodnici tyl a na vlečku poutko a nic...někomu napíše hned, a někumu i přes urgence vůbec ;-(
Odpovědět
@mvmartina Není to u Zima nic nového, loni tohle dělal taky,když toho měl moc.
Odpovědět
ja som objednavala 1.3., pisem mu na mail marklau318@hotmail.com a zatial mi vzdy odpisal v ten isty den, alebo na druhy den, nemala som ziadny problem.
Odpovědět
Profilova fotka
@nexuska tak to jsi asi jediná, já mu píšu na oba dva maily vždycky a nic :(
Odpovědět
@an3tka Pokračuj ve psaní ať tě nezařadí na konec fronty. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja psala jsem mu před šesti dny a dneska, tak uvidím, kdy se ozve..
Odpovědět
@an3tka tak to ma mrzi, skus mu napisat, ze pokial ti neda co najskor vediet, budes sa musiet podelit o skusenost na jeho facebook wall :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nexuska zatím jsem mu vyhrožovat nechtěla, ale pokud v dohledný době neodpoví na poslední mail, asi to tak udělám..
Odpovědět
já sem platila dokonce 20.2. a 26.2. mi odpověděl naposled, no dobrý no :-) je tu někdo, kdo posílal objednávku ještě přede mnou? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nexuska @an3tka ja som mu pisala 28.3. ze teda kedy mysli ze by saty mohli byt a take nieco . a on nic. tak ked som tu citala dnes ze sa ozval pisala som dnes znova. a teda uz ma chyta panika kedze neni schopny odpisat. ty kokos... ;-)
Odpovědět
ja mu pohrozim tym, ze sa budem stazovat cez paypal -nech mi vrati prachy. ale to asi fakt az kebyze sa mi neozve do konca aprila.
Odpovědět
Zimo se totiž ozve až když má fotky šatů, asi je mu nějak blbý psát, že se teprve šijí .Asi mu pořád nedochází, že je lepší napsat že ještě nejsou , než nechávat nevěsty v nejistotě.Ještě to za ty skoro tři roky nepochopil. :-|
Odpovědět
@petuska86 ja som to uz pisala, ze keby sa to stalo mne, ze neodpisuje a neda vediet, ako pokracuje, napisala by som mu priamo na jeho facebook wall.myslim, ze by to mohlo pomoct, narad by si robil negativnu reklamu.drzim palce
Odpovědět
marklau318@hotmail.com , zimolau318@hotmail.com, 'zimo318@hotmail.com' holky je to prosím jeden a ten samý člověk? Já mu psala na konci března na zimo318, chtěla jsem teprve objednat šaty. Odepsal, že v pohodě, ale od té doby neodepsal. Takže dohodnuté a zadané nemáme nic... svatba za 3 měsíce, tak nevím... :-( Když já bych od něj ty své šaty tak chtěla, protože jsou z kolekce 2007 a už jsem je nikde nesehnala... Dík za rady ;-)
Odpovědět
@nexuska Prosím, můžeš mi poslat jeho facebookové jméno? Nemůžu ho tam vylovit... Děkuju lenkaso@volny.cz
Odpovědět
@leeenca Zimo Lau
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?