Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@bajamaty Taky přemýšlím u tohoto prodejce a pořád nevím, ale asi do toho nepůjdu, mám strach , přeci jenom bych chtěla červenou vyšívku a tak pořád dumám a dumám, ale s paní z té firmy jsem si psala a korespondence OK.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se bojím. tak váhám, přemýšlím, koukám jsem z toho .... :-(
Odpovědět
Ty látky,které používají,nejsou určené pro šití oděvů,ale pro dekorace.Takhle si vypomáhají,aby šaty byly levné,ale pak vypadají jak z pouti. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem se rozhodla, nejdu do toho, to radši koupím nějaké od holek tady v ČR, ty si vyzkouším a uvidím...takhle bych z toho nespala...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak paní mi napsala, že konkrétně u těchto šatů se kromě fotky vlevo nahoře i dole jedná o reálné foto šatů. Tak nevím, vypadají krásně.
Odpovědět
Profilova fotka
@bajamaty Ty jsou krásný :)
Odpovědět
Profilova fotka
A teď babo raď, mám je vzít nebo ne ?
Odpovědět
Profilova fotka
@bajamaty pani ti mozna nekeca.. http://www.dhgate.com/2012-new-arriva.... tohle je z DHGate...
Odpovědět
Profilova fotka
Ale to není reálné foto, že ? Kdežto na té blond nevěstě jsou prý jimi ušité šaty.
Odpovědět
@bajamaty Nějak tomu nemůžu uvěřit, že všechny ostatní modely jsou z těch hrozných látek a zrovna tyto jediné jsou z pěkného materiálu. :-.
Odpovědět
Profilova fotka
no, taky na to pořád koukám a řeším to doma. Už mě myslím mají všichni po krk.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja Jak poznáš z fotky materiál?
Odpovědět
Článek se načítá
@bajamaty No já bych do té nejistoty nešla,je to fakt divné s tou kvalitou. ]-(
Odpovědět
@lamorgaine Už mám praxi z toho, jak pořád koukám na svatební šaty. Poznat to opravdu jde,obzvláště u takového hodně špatného materiálu. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já byla u jedné známé tady u nás a ona mi nabídla tyhle šaty k zapůjčení i se spodničkou za 2500 kč. Zkoušela jsem si je, sedí mi a jsou nádherné. Ale neprozradí mi odkud je má. Pak jsem narazila na tenhle inzerát, tak jsem si říkala, že bych si je radši koupila a pak je prodala . A tak pořád váhám a nevím no.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja Jako mi chceš říct, že poznáš rozdíl v látce mezi šatama, co tu mají holky v albech ze salonů a těmi co má tato paní na fb jako reálné fotky? Tak to smekám, protože já vidím, že šaty jsou bílé, max ivory, někdy ani to ne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě na těch fotkách, které uvádí jako reálné připadají krásné a stejné jako ty co jsem si zkoušela.
Odpovědět
@lamorgaine Jo to opravdu jde ten rozdíl hoodně poznat. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bajamaty A neptala ses, jak by to bylo, kdyby se ti nelíbily?
Odpovědět
Profilova fotka
nee, jen jsem jí napsala, že bych měla zájem, jestli je mají v mojí velikosti a jestli má reálné fotky těch šatů.
Odpovědět
@bajamaty Možná by bylo dobré, kdyby sis zašla do salonu a vyzkoušela nějaké značkové,pak bys měla porovnání a mohla se lépe rozhodovat.Už bys aspoň trochu měla přehled o kvalitě. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja a jaky doporucujes material na saty a co je naopak na prd? Myslim obecne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já si je zkoušela u té známé, ty samé, nevím odkud je má, ale jsou nádherné, krásně mi seděly a byla jsem jak princezna, takže vím, jak by měly být a jak bych se v nich měla cítit.
Odpovědět
@rozzaarka Tak tady jde o to,že třeba satén , taft i organza existují v obrovské kvalitativní škále. Od těch nejlépe vypadajících ,až po druhy ,které se hodíj jen na dekorace. Například,když si koupíš takovou tu rolku organzy na ozdobení stolu,tak z toho by sis nikdy nedala šít šaty,je to prostě fak jiné.Stejně třeba satén ,existuje luxusní, takový silnější matný satén a z toho jsou ty značkové šaty, oproti saténu ,který koupíš u nás v obyčejných látkách,ten je lesklý ,tenký s "umělohmotným" vzhledem.Nekvalitní taft zas může vypadat jak na šusťáky ,nebo jako obyčejná podšívka. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Asi ještě počkám a uvidím, přeci jen mám do 1.9. čas a přinejhorším si je půjčím od té známé. Třeba si je zatím objedná jiná nevěsta a dá tady recenzi ;-)
Odpovědět
@bajamaty Dobré rozhodnutí. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dievčatá, pridávam moju, našťastie pozitívnu skúsenosť, s kúpou šiat z internetu (tidebuy) :) za málo peňazí super šaty :):):)
Odpovědět
wow! krasne ! :)
Odpovědět
@zuzicka220 Tak ty vypadají opravdu moc pěkně.Máš i detailní fotku té výšivky? Který prodejce to byl ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Gratuluji, krásné ,.moc. Můžu poprosit kontakt na prodejce ?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?