Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
no ja som tvorbu videla aj na fb a zdali sa mi prepracovanejsie ako od Zima, ale asi aj drahsie, i ked modely siat co by som chcela aj Zimo usije vraj za 600 dolarov, takze to asi vyjde na rovnako :D mne ide len o kvalitu :-)
Odpovědět
Už mi prišli šaty z dhgate a sú ešte krajšie ako na obrázku :-D :-D !
Odpovědět
@snoe12 chceme foto:)
Odpovědět
Jj bez fota nevěříme :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@cheaky To se mi taky stalo (polovina ledna), když jsem mu zkoušela mail poslat, asi 3x se mi vrátil. Zkusila jsem to za 1 den znovu a pak se podařilo. Asi má plnou schránku, tak to musíš zkoušet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@cheaky jo, plna schranka, to je bezny a to jeste neni sezona! ;-)
Odpovědět
@rosny Právě že už asi Zimovi sezona nastala . :-) Holky už dlouho neváhejte a objednávejte ,protože pak už bude Zimo totálně zahlcený objednávkami.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja ja myslim, ze to pravy maso prijde duben/kveten, kdy se vsichni probudi na posledni chvili :-)
Odpovědět
včera jsem objednala u Zima a dnes mi psal, že potřebují na zhotovení kolem třiceti pracovních dní... ;-)
Odpovědět
@anet_ Raději si ještě 14 dní připočti,Zimo vždycky slíbí až moc optimistický termín,realita je pak trochu jiná.
Odpovědět
Článek se načítá
@radkaja je mi to úplně jasný po tom, co jsem tu všechno přečetla :) tak jsem zvědavá...už když jsem mu poslala míry a zeptala jsem se kdy budou šaty hotový, tak už neodepsal :) tak sem vlastně ani nevěděla, jestli to došlo v pořádku, pak jsem mu psala ještě jednou samostatně kdy budou hotové, tak až pak odepsal :))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, ja som naša jednu slovenskú stránku kde sú šaty tiež šité na mieru možno tiež z činy ale ak sa mi nebudú páčiť tak ich viem bez udanie dôvodu do 7 dní vrátiť čiže sa mi to zdá najrozumnejšie si ich odtiaľ objednať. A vychádzajú do cca 300€.
Odpovědět
@diduska88 tovar na objednávku - na mieru sa nemôže vrátiť, pre tento prípad neplatí 7 dňová lehota
Odpovědět
Profilova fotka
@orgovan ale u tejto predávajúcej to možné je som si s ňou už písala.
Odpovědět
Profilova fotka
@diduska88 môžem sa opýtať u koho si si tie šaty objednávala?:)
Odpovědět
Ahoj, trošku rozvířím Zimo vody. 20. ledna jsem si objednala šaty ze stránky, která se vůbec netvářila jako asijská a až z výpisu z účtu jsem zjistila, že peníze odešly do Hong Kongu. Po pár urgencí minulý týden jak to se šatama vypadá mi je v pondělí odeslali z H. Kongu,dnes ráno byly v Praze a dnes ve 12:00 mi je přivezl kurýr. Šaty budou potřebovat drobné úpravy, ale mám kopii šatů od australské firmy (originál 2000 AUD), moje šaty 240 USD. Vypadají opravdu autenticky, prostě risk mi vyšel. A to si myslím, že jsem náročná a u Vietnamců apod. nekupuju ani zeleninu. Takže bych ráda ubrala na mírné hysterii, která tady panuje (bez urážky), že Zimo je jediný ten pravý. Držim palce!
Odpovědět
@airinka83 A fotku nedáš? ;-)
Odpovědět
dám, ale nemám je u sebe doma aby je přítel neviděl, takže jsou u rodičů a o víkendu nafotím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@airinka83 A na jaké stránce jsi objednávala..jestli se můžu zeptat
Odpovědět
jasně, annaprom com (model belmont)
Odpovědět
@cmukix bohuzial, nemozem najst link na tu bizuteriu. Skusim este pohladat, ale :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@hanka7951 http://www.najdicohladas.sk/Svadobne-...
Odpovědět
@diduska88 samozrejme, ze z ciny.. poznas aj stranku svadobnesatynapredaj.sk? ;-)
Odpovědět
Tak já bohužel hlásím zklamání a uvažuju, že se je pokusím vrátit. Materiál je příjemný, že mi úplně nesedí mi nevadí - počítala jsem, že je dám doupravit švadleně, ale je to úplně něco jiného než jsem čekala.
Odpovědět
@nozdormu ine v com? ake saty si objednavala?
Odpovědět
Mrkni ke mně do alba. Jsou prostě hnusný.
Odpovědět
@nozdormu nestraaaas...ja mam vybrate podobne tylove a este aj s krajkou..pošleš do IP foto? nech mám predstavu, čo mám čakať....
Odpovědět
@nozdormu no ale tam mas len tie modelkovske saty, daj aj fotku skutocnych, lebo takto su naozaj krasne :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?