Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzicka220 Teda páni ty jsou :) super :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine @radkaja @bajamaty objednávala som zo stránky www.tidebuy.com - predtým som si ich skúsila v salone (stály tam neporovnateľne viac..) :)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja väčší detail mám asi niekde tiež :) pohľadám a ak nájdem tak pošlem :)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji, už jsem se na ně koukala, nádherné šaty mají a za super ceny.
Odpovědět
@zuzicka220 Tak to jsi měla štěstí,že ti přišly takové krásné šaty,protože na Tidebuy jsou i negativní ohlasy.Je to u nich jak sázka do loterie ,někdy to vyjde jindy ne. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja ja som si najprv rýchlo objednala tie šaty lebo som sa bála, že ich už nebudú mať alebo budú drahšie a až potom som si čítala recenzie - som tŕpla do času kým konečne prišli, a keď dorazili v balíčku ako keby som boli dve knižky zabalené, tak mi nebolo všetko jedno - keďže mali byť veeeľké :) ale boli našťastie iba nejako vákuovo zabalené :)
Odpovědět
@zuzicka220 Těším se s tebou ,že to tak dobře dopadlo. Jsou krásné. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja ďakujeeem :) držím aj Tebe palce, aby všetko vyšlo ako má :)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzicka220 Ty co sis objednala, jsou to tyhle ? http://www.tidebuy.com/product/2011-A... a můžu se zeptat, kolik měříš a jaké jsou tvoje míry, jakou velikost sis brala ? Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
A mají tam i ty moje o kterých uvažuji : http://www.tidebuy.com/product/Gorgeo...
Odpovědět
Profilova fotka
Holiky prosim povite mi jeste nekdo, kde na facebooku srovnavate ty saty (original versus kopie)? rsp koho si mam vyhledat? dekuju moc:-)
Odpovědět
Profilova fotka
já už mám z toho guláš. Teď zase uvažuji objednat je z tidebuy
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@bajamaty to chapu... hlavne se zkus rozhodnou s klidnou hlavou.Premyslela jsi o tom nechat si je od nekoho usit? Misto koupeni hotovych na ebay nebo tak? A kdyz bude nejhur - kolik chtela ta tva znama za pujceni?
Odpovědět
Profilova fotka
2500,- takže bych měla být v klidu, mám je vyzkoušené, jsou nádherné, dokonalé Jen jsem prostě začala kutit, že když třeba na tidebuy nabízí ty samé a podle mě ona je má někde odtamad, tak že bych si je koupila a pak prodala jo a ušití tady by stálo balík koukala jsem se ti do alba a máme podobný vkus, já chci tyto : http://www.tidebuy.com/product/Gorgeo...
Odpovědět
Profilova fotka
to jsou ty co má ta známá, co mám odzkoušené
Odpovědět
Profilova fotka
Přítel není proti, jen mi radí ať počkám třeba do května, třeba bude více recenzí a pak, že je třeba objednáme
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.satickynamiru.cz/?strana=o... tady jsou taky, pani je taky sije tam, ale muzes ji je vratit do 7mi dnu, kdyz si nechas standardni velikost (36,38 a tak - nebudou primo na miru)
Odpovědět
Profilova fotka
ja chci tyhle http://www.satickynamiru.cz/?strana=o..., jen premyslim, jestli si je mam koupit za par supu odtamtud, nebo tady od pani, nebo si je nechat usit od Zima.. Jeste ze mam rok cas:-))
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, jenže to už jsou za 4500,- + poštovné, to už si je radši jen půjčím od té známé. Krásné máš vybrané ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a kolik do toho chces vrazit? Je mi jasne, ze cim min, tim lip... Tady si priplatis, ale zas mas moznost to vratit, coz s tou cinou asi taky jde, ale hur... Dekuju:-) uchvatili me:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Máme dvě děti, hypotéku, řekla jsem že zařídím svatbu se vším všudy do 50 000 a zatím se mi daří, ještě čekám na předběžnou kalkulaci z restaurace, ale dát za šaty 5000 je už pro mě zbytečnost. Takža max tak 3500 - 4000, ale to už fakt musí být super.
Odpovědět
@bajamaty Nemůžeš zjjistit od té kamarádky,co sis u ní ty šaty zkoušela odkud přesně je má , třeba by jste si je tam mohli objednat , když jsou takové povedené. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bajamaty Udělala bych to asi stejně, vyzvěděla bych :) myslím, že jsi psala, že ti to nechce říct, ale zkusila bych jí říct, že uvažuješ o koupi tam a tam a určitě to z ní vyleze. Nejspíš nechce říct, že je má z Číny :) Jinak jako se divím, že chce nějaké peníze za půjčení ;-)
Odpovědět
@bajamaty ak mozem i ja poradit ;-) moj nazor je ze pokial nechce vyzradit zdroj kupy, tak si ich s najvacsou pravdepodobnostou kupovala tiez od nejakeho cinskeho predajcu z netu (pripadne od nejakej nevesty, ktora si ich kupila tymto sposobom) a ak by to povedala, tak by si hned vedela ze zhruba za aku cenu, co by si si hned mohla porovnat s tym vypozicnym od nej 8-) . Ak ti ale perfektne sedia a pozeras na to prakticky, tak moj nazor je ze by si sa mohla s nou dohodnut ze nech ti ich zatial rezervuje pre teba (sa dohodnite ze dokedy) a ty ze sa zatial este poobzeras (no a dovtedy si bud zozenies vlastne alebo ostanes pri tychto). Inak Zimo sil presne tieto saty a vyzerali velmi dobre, urcite ta nevesta tu mala svadobny album ale bohuzial si to nepamatam ako sa volala, tak ked mas cas, prezri tie albumy :-) a pripadne ju oslov, myslim ze bola zo SK.
Odpovědět
@rozzaarka myslíš, že všude se ty šaty dají vrátit, když nejsou podle Tvých představ, nebo třeba nesedí?
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji za rady a názory. To právě není kamarádka, jen bydlíme ve stejném městě a trochu se známe a ona mi to neřekne odkud je má, protže by přišla o kšeft. Jsem s ní domluvená, mám je zarezervované na naši svatbu a do té doby uvidím, buď si je objednám a risknu to, nebo to vzdám a půjčím si je od ní za těch 2500.
Odpovědět
@nikyz Pokud si nechá šaty šít na míru,tak nemají povinnost je vzít zpátky.Taky pokud kupuje ze zahraničí,tak taky se můžou na ní vykašlat a peníze zpátky neposlat,protože nejsou za to nijak postiženi. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bajamaty ahoj, to nie su tie co som si objednala. Ked ich najdem tak poslem :-) a co sa tyka velkosti moje miery presne neviem ale bezne oblecenie nosim c. 36-38 a saty su velkost 34 (podla skusania v salone). PS: Ja som sa rozhodovala veeelmi rychlo a s horucou hlavou :-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nikyz presne jak pise radkaja. tady to tak je v satickynamiru.cz, mozna i jinde. Holky zminovali jeste paulastyle, ale o tom uprimne nic nevim...
Odpovědět
Profilova fotka
@bajamaty s tou hypotekou atd te plne chapu, mame to stejne... pujcovny 2500 je celkem slusny, v praze a okoli to je vsude kolem 5000 za hezke saty a to si je uz fakt radsi necham usit.. odkud jsi? treba by se nasla nejaka nevesta, ktera ma hezke saty po svatbe doma a pujcila by ti je za mnohem min penez...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?