Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
asi od šťastia ja som tiež s tým rátala že budem platiť viac ale neplatila som.
Odpovědět
Holky, nemáte některá v plánu nechat si ušít šaty dle vzoru od Maggie Sottero jako Miri, nebo Ivanka Marie? Ty šaty jsou boží a pujcovné děsné...zajímalo by mě, jak by se s nima Zimo, nebo někdo jiný zvládl vypořádat...Já mám ještě dost času, takže kdyby si některá nechávala šít podobné byla bych zvědavá na výsledek :-)
Odpovědět
@flowerbl Tak já bych moc nedoporučovala tyhle typy šatů nechat dělat u Zima.Myslím,že by neudělal ty volány tak husté jak by bylo třeba. Podívej se na facebook na stránku " Jasmines bridal shop" http://www.facebook.com/JasminesBrida... Mají tam reálné fotky šatů co dělali ,a jsou tam podobné typy ,krásně provedené. Sice asi vyjdou kolem 10 tisíc ,ale jsou super kvalitní.Jedna nevěsta odtud ,si tam nechala šít a byla velice spokojená. :-)
Odpovědět
@radkaja díky za tip, prozkoumám ten jejich fb... Ale jestli vyjdou na 10000 tak to uz bych si je nechala ušít snad raděj tady v ČR
Odpovědět
@flowerbl No nevím,kde v ČR by ti je tak pěkně ušili.Myslím,že ani Madora by je šít nechtěla. ;-) Ta investice by se ti mohla částečně vrátit,když bys je pak prodala.
Odpovědět
@baska468 Tak co, jak to dopadlo, přišly šatky?
Odpovědět
@lacime šaty mi neprišli...musela som ísť nakoniec do požičovne ale aj tie boli krásne...keď budem mať fotky tak sem hodím :) predpokladám že šaty dorazia tento týždeň...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivka_alex Tvoje šaty jsou moc krásné! Můžu se tě zeptat - psala jsi mu jen, že chceš kamínky dle fotky nebo jsi to podrobněji popisovala? Mám vybrané šaty, které mají celý korzet s kamínky a bojím se, aby na nich nešetřil nebo nevypadaly lacině. :-( A píše se mu i materiál, ze kterého šaty a závoj mají být nebo jej vybírá Zimo dle obrázku? A můžu poprosit o kontakt na Zima? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ten mail je 2x spomenuty na predchadzajucej strane ;-)
Odpovědět
@kristynka_l ahojky, tak kontakt je: zimo318@hotmail.com , no ja som povedala že zavoj ma byt totozny s vysivkou na suknicke, detail sukni som si nafotila v salone :-) kamienky som fotila tiez detailne :-)) par krat to presival, hlavne ho treba tlacit do detailnych a kvalitnych fotiek, lebo on je ustretovy iba pre nove zakaznicky, ale ked posles prvu zalohu dava si dost nacas a uz nie je taky ochotny a flexibilny, ... netreba sa nechat odbit
Odpovědět
Baby po akom dlhom čase od úhrady polovice ceny Zimo poslal prvé fotky šiat?Poslal ich sám od seba alebo ste ho kontaktovali vy?
Odpovědět
Ahoj holky - tak včera jsem zaplatila první půlku a děj se vůle boží ;-) Jsem moc zvědavá! Něco jsem dočítala o háčku na vlečku - já mu výslovně psala, že ho chci. Neuměla jsem to moc dobře vysvětlit, ale když jsem mu napsala, "abych mohla tancovat", pochopil a no problemo - udělá. Chci se zeptat - sice jsem projela asi posledních 200 stran namátkou, ale.. Jak je to tedy AKTUÁLNĚ se clem? Budu něco platit stopro? Nebo to berou jen namátkou? A o co mám Zima poprosit? Aby napsal na balík GIFT? A i cenu šatů a poštovného na balík? Díky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@elisa1 Ten háček na šaty slíbil vždycky (no problem) ,ale nikdy ho neudělal. :-| Počítej spíše,že clo platit budeš. Gift už od cla nezachraňuje. ;-) Nejleší je,aby Zimo napsal na balík cenu jen za jednu platbu(třeba zálohu),celníci neví,že celková částka jsou dvě faktury .Ještě by měl napsat i cenu poštovného,aby si celníci nemysleli,že jsi platila třeba 70 doláčů a nechtěli pak za ně DPH. ;-)
Odpovědět
@lacime šaty mi prišli dnes, v pondelok 2 dni po stužkovej :-D a sú celkom pekné...ale akosi sa mi predsa len viac páčili tie ktoré som mala požičané...tieto šaty chcem predať, tak ak by mal potom niekto záujem budú tu : :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivka_alex Díky moc za kontakt i rady. Takže ho zavalit dotazy a příkazy ještě před zálohou. :-) Jen mám problém, že mi nedovolili fotit v salóně, takže detail korzetu je jen menší fotka, ale snad mu to postačí. Hlavně, když on pošle kvalitní foto. Můžu ještě jeden dotaz? Platila jsi clo? Díky moc.
Odpovědět
Baby po akom dlhom čase od úhrady polovice ceny Zimo poslal prvé fotky šiat?Poslal ich sám od seba alebo ste ho kontaktovali vy?
Odpovědět
Nebude na škodu, když se mu mejlem připomeneš, ale buď připravená , že ti hned neodpoví. Možná to budeš muset několikrát zopakovat, než odpoví.
Odpovědět
Profilova fotka
@kikuska8 , kiku děkuju ti mockrát :)
Odpovědět
Profilova fotka
úplně mě šimrá, když čtu, jak jste zrovna zaplatily, nebo jak se budete domlouvat, pamatuju si jak jsem tyden ležela tady v diskuzi a pak si řekla, že to risknu a vlastně jsem to měla akorát, abych si pak nechala upravit co chybělo, nebo přebývalo :-) neočekávejte připnutí vlečky, asi neví co to znamená... :-) a jinak přeju hodně sil a trpělivosti (já jsem jednou byla tak hysterická, že jsem plakala a vyhrožovala mu vrácením penež přes paypal :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@klarakatzova ahoj, mám zaplacenou první půlku šatů a dnes je to zhruba 20 dní čekání :-) tak doufám, že budu mít štěstí a fotky pošle brzo.... tvoje šaty od Zima vypadají nádherně! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@caramelgirl podla mna sa to ale neda nazvat spolupraca s niekym - to len proste objednava, tak ako ktorakolvek z vas. a presne tak - za 200,-€ saty znie dost pochybne, ved za co ich musi kupit, aby sa jej to oplatilo?? ved ked stoja nejakych 100-150, tak to asi nie je nic moc kvalita. no ja by som sa bala
Odpovědět
Profilova fotka
@orieska325 prosim ta, kto je ten zimo? das mi na neho kontakt, pozriem si jeho veci. dakujem pekne
Odpovědět
Profilova fotka
@mirkace ahoj, tady je nabídka šatů od Zima, ale nemá zde moc velký výběr http://www.ebay.com/sch/zimolau318/m....
Odpovědět
Profilova fotka
@dorabell ja som dnes zaplatila prvu cast, tak uvidime, ako to dopadne :-) a hlavne, kedy sa Zimo ozve. napisal mi v prvom maili, ze mu postaci 25-30 dni na usitie celych siat, no neviem neviem :-D som pripravena (snad) na vsetko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@danulicek já jsem první půlku platila 18.11. a zatím se mi neozval, říkala jsem si, že mu dám čas do konce prosince a potom se mu ozvu :-) co jsem tak koukala tak mu hodně holek psalo o šaty. Mě napsal, že mu stačí 20 dní. Tak jsem zvědavá, kdy mi přijdou fotečky šatů :-) doufám, že budou stát za to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@dorabell dakujem pekne. idem pozriet:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mirkace ako tu uz bolo pisane, nema tam az taky velky vyber. skor to funguje tak, ze posles foto siat a on ti napise, ci ich vie spravit. aby si si urobila obraz o jeho praci (predsa len original obrazky su original obrazky), tak kukni na beremese.cz album http://www.beremese.cz/fotoblog/zuzii... tam je aj zimova praca ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@danulicek dakujem idem si to popozerat:-)
Odpovědět
@mirkace Ahoj zima najdes na ebayi ale jeho ponuka je tam dost obmedzena. Ja som mu posielala predlohu podla ktorej mi satky sije, ja som si nevyberala z jeho ponuky..Skus si precitat aspon cast tejto diskusie aby si bola viac v obraze a mohla sa tak rozhodnut. Jeho kontakt je : zimo318@hotmail.com, tak skus a uvidis..
Odpovědět
Profilova fotka
@orieska325 dakujem, ano uz som citala. a kolko asi stoja od neho saty? viem ze kazde inak, ale aspon take hranicne sumy mi nevies povedat? a este vsetko ostatne k tomu, cesta, clo... dakujem pekne
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?