Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@michallka_ke ja som sa na tu stranku pozerala uz vcera, ale neverila by som tomu. Nechcelo mi to nacitat, mrzlo mi to, vlastne som sa ani nedocitala podmienky dodania a take veci. Ceny su sice neuveritelne, ale mna hrozne odradza to ako je ta stranka spravena, uplne neprofesionalna, jedina veta tam nedava zmysel.
Odpovědět
Profilova fotka
@veruhave Ahoj, já mám šaty od "jasmíny" :) už dva měsíce hezkdy doma ve skříni a nemůžu se na ně vynadívat..
Odpovědět
@zuzx mne stranka funguje prefektne, skus novsiu vezriu prehliadaca :) vety nedavaju zmysel, je to ako ked nevies anglicky a prekladas slovenske vety od slova doslova podla anglickeho slovnika... to vsak este nemusi byt dokazom toho, ze tovar resp. obchod je nespolahlivy... preto by som ocenila ak by tu dal niekto osobne skusenosti
Odpovědět
@michallka_ke neviem, nemyslim si, ze mam problem s prehliadacom. Mna osobne toto velmi odradza, lebo co je to za predajcu, ze sa ani prezentovat nevie? Ale tak tiez som zvedava na ohlasy, kazdopadne odtial objednavat nebudem, nemam voci tomu doveru :)
Odpovědět
@jaja_kubin ukaaaz foto! :-D Som zvedavaaa...
Odpovědět
@dorabell,@danulicek Baby ktore ste platili zalohu za saty u Zima, ozval sa vam uz niektorej s fotkami?
Odpovědět
Profilova fotka
@orieska325 nie, mne este nie. napisal mi, ze na prve foto bude potrebovat cca 25 dni, ale predpokladam, ze to bude dlhsie. ak sa neozve, skusim niekedy buduci tyzden poslat mail, ci mi odpise :-D
Odpovědět
@danulicek ja uz mam fotky siat :)))))))) este som tam nieco xcela dorobit ale ak budu take ako na obrazku aj v skutocnosti tak som hapyyyyyyy
Odpovědět
@orieska325 jeeej, urcite daj foto ak mozes :)
Odpovědět
kocky mile rada ale mam tu jeden problem ista osoba ma smiruje pisala som raz o tom vo fore..
Odpovědět
@zuzx napisala som komentar hore..stale mi ale nejde do hlavy ako to tie saty posielaju v takych "obalkach" malych,,ako tam vojde kruh k satam..ten material asi bude lahunky. Lebo ked si predstavim ako som niesla saty z klasickej pozicovne kamoske tak to bola sila jednak boli velke ale aj tazke...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@orieska325 na Vánoce jsem otevřela e-mail a taky jsem tam měla fotečku šatů :-) a musím říct, že jsou vážně povedené :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@orieska325 @dorabell ja este nemam :-((( ale tak verim, ze sa dockam a budem taka happy ako vy :-)
Odpovědět
@danulicek Určite, ja som čakala vyše 40dní - pracovných,,,:) takže veľa trpezlivosti :) a pak daj vedieť dojmy. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@danulicek já čekám, až mi pošle číslo balíku, ve kterém bude šaty posílat. Platbu jsem mu poslala už minulou neděli a od té doby žádný e-mail - a to jsem mu psala v pátek večer. Tak doufám, že se šatů vůbec dočkám 8-( :-D a nezůstanu bez peněz a bez šatů ;-) Budu ho muset trochu popohnat e-mailama. Na fotku šatů jsem čekala 25 pracovních dní. Dočkáš se :-) já kontrolovala e-mail každý den a potom jsem ho od 22.12 ani jednou neotevřela - až 25.12. a šaty tam na mě čekaly, fotku mi poslal 23.12. :-)
Odpovědět
@dorabell Neboj ,šaty vždycky poslal,ale třeba až za dva týdny po zaplacení. ]-( V tomhle je Zimo opravdu hrozný, ale neztrácej trpělivost. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja doufám v to :-D jen mě znepokojuje, že vůbec nereaguje na e-maily. Tenhle přístup se mi teda vůbec nelíbí - i když jsem na to byla připravená...maličké hlodání se ve mě probouzí - jako že budu bez peněz i bez šatů ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@radkaja tak právě mi volal pán z DHL, že pro mě má zásilku z Číny :-D
Odpovědět
@dorabell superrr tak sa tesime a chceme echo..ja este cakam dala som si nasit este nejake kvety navyse a pak mi saty tiez posle..dufam ze ryyychlo :)
Odpovědět
@dorabell Super , tak vidíš , že šaty poslal. Je to s tou jeho (ne)komunikací na mrtvici. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@orieska325 @radkaja já posílala platbu minulou neděli a stále jsem čekala nějaký e-mail od Zima s číslem balíčku, abych ho mohla sledovat kde se zásilka pohybuje. To že mi dneska zavolá DHL jsem tedy opravdu nečekala ;-) taky jsem zvědavá. Potom poreferuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@orieska325 šaty jsou naprosto úchvatné :-) jsou mi maličko větší v bocích, ale jsem radši, než aby mi byly malé :-) to si nechám zabrat. Jsou krásně kvalitně ušité a výšivka je taky krásná...Jinak mi sedí perfektně!! ;-)
Odpovědět
@dorabell uuuuuuuuu superrr ja som uz taka nedockava kym mi dojdu este mi neposlal fotky tej dorabky co som xcela, hned na to davam uhradu a pak sup saticky ku mne :) das sem aj foto?
Odpovědět
Profilova fotka
@orieska325 posílááám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@dorabell su uuuuuuuuuuzasne!!!! :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@danulicek děkuji, jsem z nich opravdu nadšená :-)
Odpovědět
To je tedy náááádhera.Zimo se čím dál tím více zlepšuje. Ty perličkové výšivky jsou úžasné,takové ještě v létě nedělal,dával jen krajkové aplikace.Šaty jsou opravdu luxusní,myslím že to za ty nervy stálo. :-)
Odpovědět
@dorabell kráááááááááása úprimne závidím ale ozaj úprimne. budeš krásna nevesta:)
Odpovědět
Profilova fotka
@orieska325 děkuji, jsem ráda, že se mu šatičky povedly. Uvidíš, že tvoje budou taky krásné :-) zatím jsem od něj viděla samé povedené :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?