Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahoj holky, koukala jsem do alba šatů od Zima a jsou fakt krásné. Hlavně ty hotové na nevěstách mě přesvědčily, že bych do toho asi taky šla :) Chtěla jsem se zeptat, jak dlouho tak trvá než máte šatky doma? A jsou dodávány komplet i se spodničkou a vším co je potřeba? Nebo je tohle potom nutné dokoupit? Jo a ještě jestli je tu někdo, kdo má s objednáváním zkušenost a eventuelně by mi pomohl :-) Děkuji moc!
Odpovědět
No u Zima raději počítej s dodáním tak 1,5- 2 měsíce, atˇpak nemáš zbytečné nervy. Spodničku si raději kup,až budeš šaty mít .Zimo myslím, má jen jednu univrzální,která není vždycky vhodná. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja prosim ta kolko tak zhruba stoja saty od zima aj s postovnym? len aby som mala zhruba odhad.. dik
Odpovědět
Tak baby zhanam si nove saty uz a od Zima nie :-/
Odpovědět
Profilova fotka
@ivka_alex ako to teda dopadlo? celkom som vyplasena, lebo chcem objednavat od neho aj ja :-S
Odpovědět
@danulicek ja blba som to platila cez western a tam ti peniaze nevratia, ak platis cez pay pal tak tam je tusim stornovanie - neviem myslim, ... Zimo mi neodpisal na 18 emailov, dnes mu pisali dve kamosky, jedna rano a jedna vecer zeby mali zaujem o saty - obom odpisal
Odpovědět
Profilova fotka
@ivka_alex uff, to je teda sila. tak dufam, ze sa to doriesi. sledujem to, co pises do tejto temy a celkom som zvedava, ako to dopadne. drzim palce |-|
Odpovědět
@danulicek dakujem mojko :-*
Odpovědět
dievcata, tak po precitani casti tejto diskusie som z toho jelen...teraz uz skutocne neviem od koho objednat. asap teda nie, zimo sa tiez kazi,jbbridal je zatial pozitivny...no poradte...lebo ja uz neviem...
Odpovědět
@ivka_alex nepockas este? co ak ti saty uz poslal medzitym?
Odpovědět
@orieska325 keby ich poslal tak mi snad napise ze Ivi pockaj poslal som to a nie novym zakaznickam odpisovat a mna tahat za nos :-(
Odpovědět
Článek se načítá
@ivka_alex hm no tazko povedat kde to zlyhalo v kazdom pripade to od neho nie je koser.mna to dost odradilo akurat dnes som xcela poslat objednavku. :-( :-(
Odpovědět
@orieska325 moja to je v pohode ved posli skus, ja vas ani jednu neodhovaram, len bacha ako platit, aby si mala v pripade moznost vratenia penazi alebo aby si sa mu mohla aspon nejak pohrozit ze stornujes platbu
Odpovědět
@ivka_alex no áno platba určite cez pay pal ale ten jeho prístup ma odrádza,vieš.
Odpovědět
@orieska325 ja som o jeho pristupe tiez pochybovala lebo som citala cele forum, ale vela bab saty dostalo a krasne, pristup a krče zaludocne co popri tom mali som nejak neriesila ale uz ich chapem :-(
Odpovědět
@ivka_alex Ještě určitě počkej. U Zima to bylo úplně normální , že třeba týden i více neodepisoval . Psal jen novým zákaznicím . Určitě se ti ozve . On totiž asi ještě šaty neposlal a ozve se až je pošle . Tohle jednání bylo u něho úplně normální.Nevěsty se kvůli tomu s ním něco natrápily, ale vždycky to dopadlo dobře a šaty poslal. :-)Ještě se nestalo, že by si šaty nechal.
Odpovědět
dievčatá možte mi prosím poradiť, kde a ako vyhľadám zimove šaty ktoré ponúka? ďakujem :-)
Odpovědět
@minka2206 On má malinko šatů na Ebay, ale většinou šije podle obrázku šatů ,které si někde vyhlídneš a pošleš mu ho na mail.
Odpovědět
ja osobne si myslim ze Zimo si schvalne nechce zalozit strabku lebo jeho feedback by bol 50:50
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@ivka_alex Jak to vypadá s šaty? Něco nového?
Odpovědět
@ykachnicka ahojky konecne dorazili :-)))
Odpovědět

Odpovědět
Profilova fotka
@ivka_alex nooo, a ake su krasne :-) tak Zimo nakoniec nesklamal :-D aj ked nervy to museli byt poriadne, predpokladam :-)
Odpovědět
:-D @danulicek nervy??? uz som sa mu vyhrazala ze kupim letenku a dojdem k nemu domov !!! ]-( 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@batyalquawen tiez som mala v plane objednat si saty z tidebuy.com, ale nie som si ista... Kocky, mate s tymto predajcom niektora skusenosti? vdaka za info.
Odpovědět
Dievcata na mimibazare predava saty na mieru (pravdepodobne ich dava sit niekomu v cine s kym spolupracuje) nejaka pani Iveta Szaboova. Mame na nu nejake referencie? mne sa zda, ze raz som nieco o nejakej ivetke citala tu v tomto fore, ale teraz to neviem za nic najst. poradte ak viete. dakujem
Odpovědět
@kikuska8 no ja som z tadial tiez uz skoro objednala, ale potom mi jedna kocka z ms dala na nich nie velmi pozitivne referencie, tak som to potom prehodnotila. za 200e jej udajne prisla nie velmi kvalitna handra a teraz sa snazi od nich dostat prachy spat. tak jej drzme palce.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivka_alex Ivka, ozaj su krasne. a vidis, este som sa chcela spytat - pisala si mu aj nejake specialne poziadavky, ktore si mala? co ja viem - nariasena sukna, dlhsia vlecka a pod. akurat pisem mail, ze teda ci to, co mu posielam, zvladne. a neviem, ze co vsetko tam mam dat, az sa chudak nezlakne :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?