Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@kikuska16 Juknu k Zuziiickovi, ale stejně si říkám - teď se člověk bojí si přes internet objednat i jenom tričko ze strachu, že mu nepadne...
Odpovědět
Profilova fotka
@miuriko Veď mu pošleš všetky miery do detailu, dokonca od bradavky k bradavke :D Mne nikdy nič nesadlo čo som si objednala cez net, nikdy! Šaty som si dala trošku zúžiť, trošku skrátiť, vyžehliť po náročnej ceste z číny a bola som spokojna. Všetkým sa páčili. Vúčšinou sú šaty aj tak na šnurovačku čiže sa ti na velkosť prispôsobia keby náááhodou. Odporučame ubrať si zo 2 centy.Ja osobne som mala šnurovačku nadoraz, a zozačiatku mi to vadilo, ale myslim že sa nenašiel nikto komu by to vadilo, všímaju si ťa ako celok, je im ukradnutý nejaky detail ktorý vidiš len ty :)
Odpovědět
baby, aj ja som si včera objednala šatky z Číny, zadala som presné rozmery, tak dúfam, že budem aj ja spokojná, toto sú moje: http://www.jbbridal.cn/product/456660... a tiež som si objednala aj popolnočné, presne tieto: http://www.jbbridal.cn/product/358393...
Odpovědět
holky, včera mi přišly šaty z číny. objednala jsem je přes ebay u http://myworld.ebay.com/beyond7570/?_... a poslala jsem svoje míry. šaty jsme objednali 19.6. a 13.7. psali, že je odesílají a včera je přivezlo DHL :-) . fakt super rychlost. i přítel, který pořád něco objednává ze zahraničí, se divil. šaty stály 2900,- a nedoplácela jsem ani DPH a clo. fakt doporučuju. budeme se brat v řecku a tak jsem chtěla něco v antickém stylu. a za ještě obyčejnější šaty v půjčovně bych na dva víkendy dala 9000,- :-(
Odpovědět
jo, a šaty jsou fakt super. jako na obrázku a perfektně sedí. i na tom ebay měl samé pozitivní komentáře
Odpovědět
Profilova fotka
@miuriko chapu te, ale v tyhle diskuzi uz nekolik desitek stranek objednavame u jednoho cinana, ktereho uz mame vyzkouseneho, a jeste nikomu saty nezkazil, dokonce si i holky "skladaji" saty dohromady a neni problem. jak rika Kiki, je to o cene a pokud mas cas, tak to z aten risk stoji. Jestli checs, mrkni ke mne, mam tam taky saty od Zima.
Odpovědět
ahojte baby, tak dnes poslal tie fotky. Co poviete? V albume mam original.
Odpovědět
Profilova fotka
@monik24 Vypadaji krasne usite,snad budou dobre sedet,drzim palecky:)
Odpovědět
velmi peknucke..nazivo budu este krajsie..:)
Odpovědět
Krásné šaty .Sukně nádherně hustě vyšívaná . Jen se mi zdá ,že je ten prsní díl nějak moc vysoký-široký,ale může to být zkreslené focením.
Odpovědět
@carpatia @bubblinkka @radkaja Ja neviem, vobec nie su podla tych siat,kt. som si objednala. Nariklad to vzadu, nechapem preco je to take dlhe, ta krajka.....vobec to tak nema vyzerat..a ten hrudnik ma byt viac vykrojeny a ta sukna vobec nie je taka nazberana ako by mala byt...a ten prsni diel,to mas uplne pravdu, to mu idem napisat,nech s tym nieco spravi.....dufam,ze bude ochotny s tym nieco urobit,lebo ja naozaj si nemozem davat tie saty prerabat. ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
@monik24 ja jsem ten original nijak zvlast nestudovala,takze moc nedokazu posoudit a hlavne,pokud si nechavam takhle od cinanu neco sit,tak musim trochu pocitat s tim,ze to nebude uplne presna kopie originalu...drzim palce,aby to presil,jak to ma spravne vypadat...
Odpovědět
Článek se načítá
@monik24 : ja som original tiez len prebehla, takze az po tvojom upozorneni som si vsimla,ze ta krajka na spodku sukne je robena inak ako na originale..neviem ale povedat,ktora verzia sa mi paci viac,ani ta zimova ine je zla, mozno by som sa k nej nakoniec priklonila :)..chapem,ale,ze ak si mala inu predstavu,ze ti to vadi..na to ,aby bola sukna taka bohata ako na originale (netreba zabudat,ze je to fotksa a ani originale v salonoch nebyvaju nazivo az take bohate) bude treba poriadnu spodnicu,aj ked napr. moje by kludne mohli byt aj bez nej,kedze zimo vsil 2 vrstvy spodnicoveho tylu priamo do siat..takze myslim,ze to bude ok,ak si pridas aj spodnicu..hrudnik sa na tych jeho neforemnych figurinach tazko posudzuje (porovnaj si obrazky od neho a nazivo u bab z poslednej doby tu na fore aj v albume,co robila zuziiiiicek a sama uvidis).. mne sa satky pacia,ale urcite mu napis,ak nie si s niecom spokojna a dohodnite sa ako to vyriesit..drzim palce..
Odpovědět
@monik24 mně se naopak líbi, že ta krajka vzadu je delší než spodní sukně , tak nejak to ty šaty zjemňuje. To nařasení sukně je podle mně skoro stejné jak na originále . Ten originál má jen hoodně širokou spodnici, nebo spíše je sukně rošířená a prodloužená ve fotošopu . :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@monik24 ta krajka se ti zda tak dlouha, pac je to na figurine, uz jsme to tu jednou resily. Jde o to, ze na figurine mas 2 vrstvy latky a pokud to na ni jen navesis bez spodnice, tak za 1.sukne se ti zda malo bohata, za 2.vrchni krajkova vrstva bude delsi, coz je logicky, pac se spodnici se pak zvedne, ja mela na foto to samy. Co se hrudniku tuce, taky normalni, myslim, ze naposledy to tu resila ivkapalko, to pouze skresluje figurina. To, ze krajka neni na chlup stejna, ajko origos, mi prijde normalni, Zimo nema vzdy stejny krajky, ale snazi pokazdy priblizit se co nejvic originalu. Pokud chces trochu uklidnit, koukni ke mne, co mi udelal. Odvadi vzdy peknou praci, ackoliv jsou holky vetsinou z figuriny nestastne, po doruceni jsou vetsinou nadsene. Jedna vec me zarazila, nevim, jestli jsem videla dobre, ale ty nemas vzadu snerovani? Jinak saty jsou nadherny!!!
Odpovědět
Profilova fotka
upřimně, nepoznala bych, že jsou to ty samé šaty. Ale jsou pěkné :-)
Odpovědět
Však taky i originály vypadají v katalogu jinak ,než pak na nevěstě ve skutečnosti. :-) ;-)
Odpovědět
baby objednavate si niekto aj nove typy siat 2011? preklikala som 300 stran a malo fotieeeeek :-))
Odpovědět
a naaahodou neviete ci si niekto od zima objednal uz tieto?
Odpovědět
@ivka_alex Zimovi je jedno ,jestli jsou šaty ze staré nebo nové kolekce.Hlavní je aby byly pro něho technicky proveditelné.Ty červené šaty by myslím zvládl v pohodě. Když mu napíšeš ,tak ti řekne jestli je umí. :-)
Odpovědět
@rosny jj pujdu do toho, ale jeste mam rok cas, svatba bude az v zari 2012, takze jsem zatim v planovaci fazi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivka_alex spodek je podobny jako u mych, takze zadny problem, vrsek je spatne videt; jinak jak rika Radka, Zimovi je sumak, jaka je to kolekce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenik33 tak to jo, tak at se dari! jinak jestli muzu poradit, tak nejklidnejsi nevesty, co se tyce terminu usiti, byly ty, co objednavaly zacatkem roku a jeste jedno, nediv se, ze po zaplaceni uz s tebou nebude komunikovat, komunikace je obnovena az kdyz ma foto k odeslani a ceka na zaplaceni druhe pulky ;-)
Odpovědět
@lenik33 aj ja budem až 2012 ale tak staci pozitivne vybrat a treba ist do toho, nikdy nevies kolko to bude Zimovi trvat aked naaaaaaaahodou nebudes spokojna stihnes predat a ušiť nove :-PP
Odpovědět
@rosny diky za radu, komunikace je, jak jsem zjistila po procteni par stranek chatu, opravdu jeho velky problem :-D
Odpovědět
@ivka_alex no doufam, ze to vyjde napoprvy presiti ani nic jinyho nebude potreba... jen mam strach kvuli svoji vysce (mam 185cm), tak aby to zvladl... jinak vyska byla jednim z duvodu, proc jsem se rozhodla nechat si saty usit a ne pujcit...a kdy se vdavas ty??? ktery mesic???
Odpovědět
Profilova fotka
@lenik33 leni neboj, ja mam 188cm! :-D
Odpovědět
@lenik33 ja mam svadbu 5.5.2012 :) tento a buduc tyzden si chcem ist skusat saty a vybrat co sa mi hodi :-)
Odpovědět
@rosny nie, dala som si zips a maju tam ist este gombicky, ktore mi tam nedal. Napisala som mu, povedal,ze ma zle fotograficke zrucnosti a ze posle viac detailnejsie fotky...avsak zatial mi nic neposlal. Neviem,ale je ta krajka je pekna,len je moc dlha...aechapem ako mi moze poslat fotky bez spodnice....bojim sa,ze mi nebude odpovedat na maily a ze komunikacia bude nulova :-(
Odpovědět
@monik24 : co viem,tak nikdy nefoti saty so spodnickou,iba s tou, co je vsita priamo v satach..ja som si spodnicu (osobitnu) objednavala priamo u neho a tiez ju nepouzil na fotenie..ta krajka podla mna ukaze pekne aj ked precnieva a zo spodnicou sa to cele nadvihne..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?