Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
me tak napada, kdyz uz jsme tu ted tak jen ve 2-3, zalozit novou diskuzi jen o Zimovi, pac u Asapa uz nikdo neobjednava a dat tam info na alba Zuziiiiicka a info o zpusobu objednani
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. mám prosbičku. Vůbec nejsem v angličtině zběhlá a ráda bych objednala šatky u Zima. Nepomohla by mi některá z Vás?
Odpovědět
Profilova fotka
@myisiska priznam se, ze me se do toho nechce, pac mam dost prace, ale nerikej mi, ze nemas zadnou kamaradku, co mluvi aspon trochu anglicky. Zas nak extra mluvit nemusis, aby ses s nim domluvila. Nebo to holky resili pres google prekladac. A pozor, potrebujes paypall ucet.
Odpovědět
Profilova fotka
Díky za info, už jsem rozhodila sítě, tak snad někoho seženu.
Odpovědět
Mam tracking number.... :-D :-D :-D :-D Este su v Honkongu..... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@ivkapalko yes! tak zac pristiho tydne je budes mit
Odpovědět
Ahoj holky. Take jsem si objednala svatebni saty z Ciny a jsem naramne spokojena. Prijsli mi pred 3 dny. Jsou krasne a jsou presne to,co jsem si vybrala,vypadaji stejne jako na obrazku. Dodrzeli smluvnou dobu... Ja jsem spokojena, a ty penize,co ja dala ze letosni horky hit,tak za si same penizky si jina pujci v pujcovne 5let stare saty,co melo uz tisice devcat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@renatkakral u koho a foto? ;-)
Odpovědět
@renatkakral taky by mě zajímalo nějaké podrobnější info :)
Odpovědět
http://www.bridalgownsonsale.com/orga... Presne tyhle saticky z tehle webovky. :-)
Odpovědět
muzete si zadat i svoje miry a usiji to presne na Vas. Take jsem vyuzila teto prijezitosti,ale celkem zbytecne,na zadech je smerovaska ktera se dokaze podridit asi 3 velikostem ( myslim,tim,jak se to stahne)... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte baby, ja by som si chcela dať ušiť tiež šaty, ale ako spoločenské vo farbe šampanské, chcem sa spýtať, koľko vás také šaty vyšli aj s poštovným a tak, a ako si ich mám objednať, ked neviem dobre po anglicky, lebo mám z toho mišung :-| , kolko to asi trvá kým prídu domov, napíšete mi niektorá z vás postup :-) , dakujem
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
takovyhle saty zvladne levou zadni ;-) cena je 250 - 300USD se spodnici u svatebnich satu, vcetne dopravy. Posles mu fotku s dotazem, zda umi a za kolik. Termin je, jeho - 5tydnu plus tyden doprava, realita spis 2 mesice. Po dohode posles miry a zaplatis pres paypall 50%, pak o nem neuslysis az do zhotoveni satu, kdy ti posle foto na schvaleni. Posles mu druhou pulku a saty leti k tobe. Anglina zakladni ti staci, pripadne kamoska, ci google prekladac.
Odpovědět
Ahojte...prosím vás a k tomu Zimovy sa ako dostanem?? Alebo nejaký overený predajca . ďakujem |-|
Odpovědět
Profilova fotka
@sisimud zimo318@hotmail.com
Odpovědět
aaaaaa.....uz su v Bratislave... :-D :-D Departed Facility in BRATISLAVA - SLOVAKIA BRATISLAVA - SLOVAKIA 09:11 cize opustaju colnicu a su na ceste ku mne????? waw...to bola rychlost....
Odpovědět
Profilova fotka
@ivkapalko no tak to je super! ja tam mela celnici napsanou, ze bylo procleno, co pisou tobe?
Odpovědět
@ivkapalko měli by být, ale pro jistotu, ještě kontroluj ;-)
Odpovědět
@rosny @ka1985 uz som volala aj do DHL....uz ich ma kurier a v priebehu dnesneho dna mi ich dorucia.. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivkapalko no vidis, tak to je super!!!! takze foto, foto!! :-D
Odpovědět
@ivkapalko tak to je bomba, a bez cla a dph, super, těším se na fotečky ;-)
Odpovědět
Kocky saticky uz su doma...resp. u susedov... :-D :-D A to mam kludne sediet v praci az do 17.00hod????? Hned ako to bude mozne pridam fotky... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@ivkapalko tak koukam, ze casove jsme s tim cekanim stejne :-) ja taky vedela od poledniho, ze jsou saty u sousedky :-)
Odpovědět
@rosny ďakujem :-)
Odpovědět
@ivkapalko Já si je nechala přivézt do práce, abych nemusela čekat do 5 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ka1985 a to sis je tam i zkousela?
Odpovědět
:-) :-) Su uplne super....sedia ako na mna usite... :-D :-D Ved posudte
Odpovědět
Profilova fotka
@ivkapalko wooow, jsou krásné!
Odpovědět
@terulilinka dakujeeem...su sice riadne dokrcene - ale po vyzehleni nebudu mat chybu... Netreba mi ich vobec upravovat....mozno iba skratim vlecku - zda sa mi dost dlha.. :-p Neskutocne sa vytesujem.... :-D furt sa na ne chodim pozerat...xi
Odpovědět
Profilova fotka
@ivkapalko tak to ti věřím, já už je naštěstí mam u našich, ale když jsem je měla doma, nesutále jsem si je musela zkoušet, to se prostě nedalo vydržet :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?