Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivkapalko akorat ten vrsek bude poslepovanej z aplikaci, pac nema celou krajku v kuse, tak jsem zvedava, jak si s tim poradi, ale verim mu, nic jinyho mi taky nezbejva Vzhledem k tomu, ze Paypalova adresa je jina, nez z ktery jsme si psali, tak jsem mu jeste na Paypalu do zpravy psala, ze to jsem ja a pak jeste ze soukr adresy jsme mu psala, ze z ty a ty Paypal adresy jsem mu poslala penize. Hele, je to bordelar, radsi mu napis.
Odpovědět
@rosny Ja som mu do paypalovej spravy nic nepisala :-( o.k. - idem mu este napisat mail- dakujem za radu.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivkapalko profesni deformace ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jezis fuj, se mi udelalo spatne, az ted jsem si vsimla casovyho odpocitavace do svatby :-o 95!
Odpovědět
@rosny preco profesna deformace? ;-) My mame presne 130... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivkapalko delam na logistice, takze vyrizovani objednavek, dodavek a neshod je muj denni chleb :-)
Odpovědět
@arilas ahoj, videla som ze riesis peniaze so zimom, ja som mu napisala nech mi posle fakturu mailom, presne tu, ktoru prilozi do balika. poslal mi to obratom do 10 minut. skus mu to napisat.
Odpovědět
@rosny tak to je super - to sa mi bude hodit... :-) Nemam skusenosti s takymto nakupovanim...tak mi hadam pomozes.. :-) Inak prajem pekny dnik... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivkapalko akorat ze dodavatele, co nekomunikuje a nedodrzuje terminy bych okamzite vymenila, coz si tady nemuzeme dovolit :-D preji take hezky den
Odpovědět
babyyyyyy saty su v KE :) mam tam napisane (na stranke DHL) ukončenie colného konania KOSICE - BARCA - SLOVAKIA. mam tam volat alebo cakat kym mi pride posta? joooooooooj uz ich chcem mat doma :) len nech sa nenatahujem s colnicou dva tyzdne
Odpovědět
@jasminka002 tak to je super...nech uz ich mas doma.. tesim sa na fotky teba v satickach...teda ak ich sem das.. :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jasminka002 zavolej, tim nic nezkazis
Odpovědět
Článek se načítá
@ivkapalko dakujem :) ja si skor myslim ze ma bude colnica zopar dni natahovat, potrebujem pevne nervy :) foto isto poslem do splocneho albumu ktory ma zuziiicek alebo ich dam do svojho.
Odpovědět
@jasminka002 a znizil ti nakoniec tu cenu? nejak som tu informaciu nezachytila... ;-) Platila si nejake clo, DPH?
Odpovědět
@ivkapalko ahoj, prave som volala do DHL, pracovnik call centra nic nevedel, akurat vedel kde sa balik nachadza ale to viem aj ja ked si dam sledovat zasielku, absolutne nic nevedel, kolko sa im plati za to ze to preclia oni, kedy to pride, ako dlho mam cakat, no proste nic. zimo mi napisal 100usd na fakturu. clo a dph platit budem ale este neviem kolko. uz mi to je takmer jedno len nech su uz doma nech viem na com som. fakt treba nervy zo zeleza na toto :)
Odpovědět
baby a este jedna vec, volala som do DHL a povedali mi, ze ma budu kontaktovat, ci to maju vybavit za mna (v tom pripade budeu potrebovat dokumenty) alebo ci si to vybavim na colnici sama. ako ste postupovali vy? neviem co mam povedat ked zavolaju
Odpovědět
@jasminka002 "tesim sa" na tieto natahovacky ... :-) Potom daj urcite vediet ako to prebiehalo dalej - aby som sa vedela aj ja pripravit...:D No a znizil ti Zimo tu cenu za saty? on ti pisal vtedy, ze sa mu tie satky nepodarili ako by si prial...tak potom ste sa ako dohodli?
Odpovědět
@ivkapalko nakoniec mi dal 30usd dole ako som ziadala, takze vlastne bolerko mam zadarmo :) cele ma to stalo 195eur, takze uvidime kolko mi prida colnica :) urcite napisem ako to prebiehalo.
Odpovědět
@ivkapalko pokial viem, tak vacsina zatial to riesila tak, ze davali nejake splnomocnenie - a oni tie ukony na colnici spravili za nich...samozrejme za poplatok.. aj ja to asi tak spravim.... ;-)
Odpovědět
@jasminka002 ja som si tu odpoved poslala sama sebe.... :-D :-D :-D ten prispevok o 11:24 mal byt pre teba... :-)
Odpovědět
@ivkapalko no ved hej toto som chcela aj ja, ale som sa ho pytala ake papiere k tomu potrebuju a on ze TO VAM NEVIEM POVEDAT tak som sa ho pytala kolko sa za to plati a on na to ze TO VAM NEVIEM POVEDAT :-D :-D :-D takze tolko som sa dozvedela.
Odpovědět
@jasminka002 super... :-) pan je zrejme vyborne informovany... :-p :-p Ak si dobre pamatam tak potrebovali splnomocnenie, tusim vypis z paypal, resp. fakturu od zima...a dalej neviem..hadam ti niekto odpovie kto to uz absolvoval. Ale tak ked ti budu volat - tak hadam uz ti budu vediet povedat co vlastne od teba chcu.....vela stastia ;-)
Odpovědět
@ivkapalko no hej hej informovany bol az az :-D :-D fakturu mi zimo poslal na mail takze tu mam, akurat tej pajko vedel len to ze TUSIM POTREBUJEME VAS OFOTENY OBCIANSKY :-D :-D :-D len neviem kam to treba poslat, dufam ze staci mailom lebo ked to poslem postou, dalsie tri dni. fakt je groteska ze saty cestuju z honkongu na slovensko dva a pol dna a potom sa caka aj dva tyzdne za colnicou :)
Odpovědět
@jasminka002 Ahoj, tak čo, volala si na colnicu? Ja som práve zistila, že moje šatky sú tam spolu s Tvojimi :-) Tiež som volala na DHL, pani bola zlatá, povedala, že neurobíme nič, len musíme čakať na colnicu, potom sa mi ozvú a dohodneme sa na ďalšom postupe. Tak teraz čakám a nerváčim, od pondelka som na služobke, doma 10 dní nebude nikto :-(((
Odpovědět
@fliacik ahoj, no tak si mala vacsie stastie ako ja, ja som natrafila na takeho pana co NIC nevedel, ani to ake mi treba dokumenty na to aby to vybavili za mna. saty su v KE na colnici, ale zatial neboli nikomu priradene, kto by to riesil, myslim na colnici, tiez nervacim, lebo som na nich cakala dva a pol mesiaca a teraz budem cakat dalsie dva tyzdne (dufam ze to bude skor), kym ich colnica prepusti. jooooooooj strasne.
Odpovědět
@fliacik , @jasminka002 : tak nech ich mate rychlo doma, fakt tu s tym robia neskutocne prietahy..uz sa velmi tesim na fotky..:)
Odpovědět
@bubblinkka dakujeme :) aj ja dufam, ze to bude rychlo, uz ich chcem vidiet a vyskusat nech viem na com som.. ved to cakanie poznas :)
Odpovědět
Dievčence po dlhom čakani mi šatky konečne prišli domov...som spokojna aj ked som ich naživo nevidela :-)
Odpovědět
@amia2011 : tak to je super..to sa chlapci na colnici a v dorucovacej sluzbe pochlapili :) fakt je to paradox,ze z ciny dorazia k nam za dva dni a potom trcia na colnici 5x tak dlho..ale dufam,ze u vsetkych to za tie nervy bude stat :)
Odpovědět
@amia2011 ahoj, ako dlho si cakala? vidim ze bubblinkka pise ze 10dni? no som zvedava ako dlho budem cakat ja. a aku si mala spolocnost? ja mam DHL
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?