Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@terulilinka fakt jsou moc hezke a tobe slusi, trochu zavist, ze ti jsou bez uprav, ja jdu zitra ke krejcove, tak uvidim ,kolik si rekne...
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek napada me, ze by jsi mohla pripsat veticku do te zpravy, kterou vetsinou posilas dalsim zakaznicim Zima, at si ty ktere maji velikost poprsi C a vyse, zmeri miry, jako by byly sesnerovane, proste at si ten metr do nejvice utahnou.... zrovna kdyz to nejmin potrebuju, takhubnu, ani se nesnazim :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@klarakatzova díky za tip. tohle mě ani nenapadlo, protože poprsím C a výše opravdu nedisponuji;-) díky, písnu to tam;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivkapalko mne presne tak isto..tak som zvedava..tym padom by ich mal buduci tyzden dosit ale ja tomu velmi neverim ... :-N
Odpovědět
@fliacik no to je teda sila....ale ak som to dobre pochopila, u teba tam mali asi nejaky zmetok, nie? Mam pocit ako keby na teba zabudli a potom rychlo tvoje saticky dorabali....ci ako? Dufam, ze na mna nezabudne...:( i ked mam malinku dusicku... :-) @gretkav tak som zvedava, ze kedy ti pridu...dufam, ze co najskor... :-) Nech sa mozeme potesit dalsou krasnou nevestickou..;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@terulilinka Terezko, vážně Ti moc sluší a padnou skvěle. Tichá závist že to máš bez úprav :-p
Odpovědět
Ahoj holky, mám trochu problém. Mé šaty jsou stále na DHL, chtějí po mně ještě výpis z paypalu. Pro jistotu jsem psala Zimovi, na jakou částku balík napsal. A on mi odepsal, že to už neví, že to psal nějaký muž z DHL a že to mohlo být 20, 50 nebo i 100 dolarů. Přitom jsme se předem domlouvali, že to pošle na 50 dolarů. Tak teď opravdu nevím, co mám DHL poslat. Bojím se, že pošlu výpis s 50 dolary a na balíku třeba bude 100 dolarů. To by pak byl asi velký problém :-( :-( :-(
Odpovědět
@arilas Myslím,že by se spíše měli řídit výpisem z Paypalu,ale můžou se držet i těch 100dolarů.Můžeš jim napsat ,že to číňan poplet,že s ním byla špatná domluva. Přinejhorším budeš platit DPH z těch 100dolarů. :-|
Odpovědět
@radkaja No já se právě lekla, že by mě pak žalovali za daňový podvod :-D Tak jestli je to takhle, tak to by bylo dobré Díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@arilas vzdyt musi mit kopii toho dokladu!!
Odpovědět
@arilas Ještě si můžou myslet,že těch 50 dolarů navíc je za započtené poštovné. :-)
Odpovědět
@rosny Hm, taky jsem si myslela. :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Mne Zimo písal že 20.5 budu moje šatičky dokončené, a pošle foto, a potom už len aby rýchlo prišli , ostanú mi nejaké 2-3 týždne na to ak by som ich potrebovala dať upraviť a vyžehliť. Už nech sú doma
Odpovědět
@radkaja Já právě nevím, jaký výpis mám teda poslat. Mám 2x na 130 a jeden na 50 dolarů. Dohodli jsme se se Zimem, že mi balík pošle za těch 50 dolarů. Ale, co když je poslaný na 100 dolarů? Já fakt nevím ,co jim poslat?? :-|
Odpovědět
@arilas : ja by som asi skusila poslat ten ,na ktorom si bola so zimom dohodnuta..to bude asi najistejsie..ak by tam mali ten na 130 tak povedz,ze cinan proste ma vo veciach bordel a ty mas od neho ten ucet na 50..
Odpovědět
Ahojte, neviete či kurier TNT pri dodávke balíku telefonuje vopred?
Odpovědět
@amia2011 mne dnes z TNT volali, ze uz je balik na slovensku (posielany bol minuly stvrtok) a ze ho treba preclit, ci si to pojdem sama na letisko alebo to necham na nich za poplatok...a poslali mi na mail aj udaje ak by som to sla sama precilit na letisko a po doruceni dokladu o precleni mi to ma kurier donies...takze to tiez bude uricte volat...si myslim...
Odpovědět
@bubu18 no ja som už o krok dalej, len nerozumiem poslednym krokom, ukazuje mi najnovšie to čo aj včera :-| 10 May 2011 17:55:31 Kosice Shipment Held In Warehouse. Follow Up Actions Underway. 10 May 2011 13:56:10 Kosice Held Awaiting Correct Address. Follow Up Actions Underway. 10 May 2011 07:41:02 Kosice Out For Delivery. 09 May 2011 19:23:05 Kosice Shipment Held In Warehouse. Follow Up Actions Underway. 09 May 2011 14:20:00 Kosice Shipment Released From Customs.
Odpovědět
@amia2011 : vyzera to, ze je to uz preclene a teraz to visi v sklade, zeby overovali adresu?ak sa zajtra neozvu,asi by bolo lepsie im zavolat..tymto ich divnym postupom uz nerozumie asi nikto..
Odpovědět
Profilova fotka
@amia2011 Já to chápu tak, že ti to už proclili a teď by chtěli dodat (out for delivery), ale čekají na správnou adresu, tak mají balík ve skladu. Ale přijde mi to divné. Zkoušelas tam volat/psát?
Odpovědět
@bubblinkka to ešte v piatok bolo preclene a ta pani mi pisala, že už to iba prepustia a pošlu mi to, nedava mi to zmysel :-|
Odpovědět
@sangi majú na mna číslo aj e-mail tak neviem
Odpovědět
Fiiiha....nestacim sa cudovat.... Zimo komunikuje so mnou ako drak....:D max. do 30min. mam vzdy odpoved...:D No ale podla vasich skusenosti pokracovat v tomto trende nebude... :-( Som fakt zvedava...:D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivkapalko tos asi jeste neplatila, vid? ;-) Ja prave zaplatila, tak pocitam, ze dalsi radky od "dear friend" uvidim az za 2 mesice :-D
Odpovědět
@rosny prave prebehla platba...:D ...cize sme na tom rovnako :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivkapalko nebude... so mnou tiez komunikoval ako drak kym som nezaplatila a nedohodli sme sa co chcem... Potom napisal az ked som sa mu pomaly ze nevyhrazala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivkapalko tak to je super, aspon se muzem vzajemne sledovat! jaky sis vybrala saty? ja ty svoje dala zrovna do alba; koukam, ze mas o mesic vic casu, nez ja... :-)
Odpovědět
@bybi s tym pocitam :-) - po precitani tejto diskusie a zvazeni vsetkych pre a proti som sa rozhodla to podstupit....tak uvidime..:D @rosny takyto vrch so suknou s tych druhych siat... :-) Idem kuknut tvoje... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivkapalko jo, podobny vrsek uz tu holky mely a "dortikovy" spodky Zimo umi. Moc hezky :-) Ty moje se zase podobaji tem Tercinym, tak se modleme, at to vyjde
Odpovědět
@rosny velmi pekne saticky si si vybrala....uz len teraz cakat a cakat a cakat...budeme teda spolu :-) Posielala si mu este nejaky mail, ze si mu uz tie peniazky poslala? alebo to je automatika - ze sa pozrie na vypis z paypal a sije...? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?