Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@fliacik @amia2011 na toto jsem přesně kdysi upozorňovala, aby jste si to vy, kdo to máte přes TNT hlídali, mě balík totiž taky málem poslali zpátky! Odborníci!!:-(
Odpovědět
@fliacik ahoj, ja som s aho pytala na tu cenu na balik a on povedal ze automaticky stale pise nizsiu cenu, malo by to byt ok. potom som ho na to uz neupozornovala.
Odpovědět
@fliacik ahoj, citala som spravu ktoru si pisala zimovi do mailu, myslis ze ak napise aj postovne budeme platit menej? mne sa zda ze ich nezaujima tolko z danej ceny je postovne ze to rataju z celkovej ceny.
Odpovědět
Profilova fotka
@klarakatzova Asi budu, zrejme koncem kvetna v Pruhonicich.. Taky je potrebujes upravit? A uz vis kde si je nechas vycistit?
Odpovědět
este jedna vec, ked mi posle to tracking number, ako zistim cez aku spolocnost to poslal? este som si takto zasielku nesledovala.
Odpovědět
Profilova fotka
@jasminka002 no právě když nebude na balíku uvedená zvlášť cena za poštovné tak to celníci chápou tak, že ta částka je JEN za zboží, talže si poštovné připočítají podle vlastních tabulek a to vyjde dráž. Takhle jsem to pochopila z konverzace holek.;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@klarakatzova Klarko a kde mame fotky Tebe v satech? ;-)
Odpovědět
@jasminka002 Přečti si stránku zpátky jak Zzanetě na celnici natáhli cenu poštovného a pak měla kvůli tomu vysoké clo. ;-)
Odpovědět
Ahojte, tak sa pridavam aj ja :) Kdyz poslu zimovi mail tak za 3 tydni s konecnym obrazkem myslite ze to stihne do 24.zari ??
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja Jojo, můžu jen potvrdit.. A já si do té doby říkala jak nám to jde všechno hladce :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@niccky.z Já myslím že to by mohlo být v pohodě. Jen se připrav že ho možná budeš muset dost urgovat.
Odpovědět
Profilova fotka
@zzaneta ja ti nevim jestli je potrebuju vycistit, jeste jsem si je tak zblizka neprohlizela, vyzehlit je zmaknu sama, prece jen mam tylovou sukni, takze to je v tomto smeru jednodussi, v Pruhonicích mas nejakou znamou?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
slibuju ze fotky budu mit v nedeli
Odpovědět
@zuziiiiicek ano rozumiem, ale kolegovia objednavaju z ciny a usa casto a teda vraveli, ze sa cena rata aj s postovnym ci uz je alebo nie je oznacene. tak teraz neviem. skusim to este zistit
Odpovědět
@jasminka002 Totiž u expresních zásilek,které taky Zimo používá ,se na celnici o pošovné zajímají,protože bývá hooodně vysoké a tak to potom proclívají. U běžné pošty se o poštovné nezajímají.
Odpovědět
@radkaja no uz som to precitala a poviem pravdu, dost ma to vystrasilo. neviem ci na slovensku a v cechach to beru rovnako ale uz to je dost ze sme stresovali pri cakani na jeho maily a teraz este aj pri cakani na colnicu. povedal ze cenu napise 60usd tak len verit, ze to bude ok. stale menej ako 500eur pozicne
Odpovědět
@jasminka002 Tak jak to chodí na Slovensku,to nevím.Popisovala jsem situaci na českých celnicích. Třeba to na Slovensku máte jednodušší a poštovné se do cla nezahrnuje. Pohledej tady v diskuzi jak to slovenské nevěsty měly.Myslím,že někde to tu bylo.
Odpovědět
@zzaneta ja se jenom obavam aby se to nahodu nepretiahlo :( a ja budem bez siat ale ved mesiac by mu mal stacit?? no a otazka je ze ako dlho to budu drzat colnici :(
Odpovědět
@judita83 : to je zatial jedno velke zimove plus,ze aj ked bol v casovom prese, komunikaciu totalne nezvladal a dievcata z neho boli skoro na prasky, tak sa to nikdy neodzrkadlilo na kvalite siat, vzdy si dal zalezat a radsej nez by ich odflakol, tak predlzil dodaciu dobu..sice kolkokrat aj na dvojnasobok povodne slubovanej ale vysledok doteraz vzdy stal za to..takze ak ti ide o kvalitu a nie o cas,myslim,ze este stale stoji za to..
Odpovědět
@niccky.z : berie teraz evidentne dost vela objednavok naraz, takze na to,ze stihne saty usit do mesiaca by som sa nespoliehala..doba zadrzania na colnici je uz len detail, skor treba pocit s tym,ze sa to moze natiahnut na zimovej strane- kedysi 4-teraz aj 6 , v niektorych pripadoch dokonca skoro 8 tyzdnov samotne usitie, casto aj dalsi tyzden kym usite saty posle ..od odoslania to uz ide relativne supom..samozrejme ako pisali baby uz predtym,balik po odoslani treba sledovat podla tracking number,lebo hrozi,ze ti ho bez upozornenia poslu naspat..takze len co ho zadrzia na colnici na viac nez den,je lepsie si tam hned zavolat- s kontaktovanim adresata sa totiz nie vzdy obtazuju..resp. casto baby museli kontaktovat aj dopravcu- TNT alebo DHL,aby z nich balik vytiahli co najskor..niekedy ale mozes mat stastie a saty mozu byt od odoslania z ciny do 3-4 pracovnych dni u teba bez akychkolvek zdrzani..
Odpovědět
@fliacik @terulilinka @zuziiiiicek takže ja som už bola cela štastna že som odbavená a tá čo som jej volala mi tvrdila že tam píše niečo iné ako hlupu zo mna urobila a ešte aj poplatok za to všetko inak musim prisť osobne....
Odpovědět
Profilova fotka
@niccky.z popravde, ja jsem se domlouvala a prvni platbu mela 23.2. a hotove saty jsem mela 20.4. a prisli mi 29.4. budu ale delat upravy a celnici jsem mela v poho, saty byly na celnim minutu
Odpovědět
@fliacik @radkaja @redenka55 @zzaneta @revival.lady @ka1985 Děkuji moc holky, hned je mi líp :-) :-) :-)
Odpovědět
zimo mi poslal fakturu na moj email, vsetko je tymi ich cinskymi hieroglifmy, vyzera to dost komicky :) ale hlavne ze tam pojdem s tym istym ako on prilozi k baliku, cenu mi dal 100usd.
Odpovědět
@fliacik Ahoj, tak jsem mu včera v noci taky psala a snažila se nějak popsat situaci, i kolik bych pak musela popř. platit. Psala jsem mu, jestli by nešlo na balík připsat, že cena je včetně poštovného. Tak nevím, jak to udělá a jestli vůbec nějak... No uvidíme, zatím neodepsal.
Odpovědět
@arilas Hmm, asi už budeme musieť iba počkať, ako to zariadi, dúfam, že nám dnes už pošle tracking number...
Odpovědět
ahojky sem nastvana jak pes,saty z ciny dojdou v poledne pses DHL v podminkach na netu ze je clo je uz zahrnuto v cene,ale napsaly mi ze pri prevzeti dnplatek 1025kc.su nastvana
Odpovědět
@mikollka To bylo jasné,že clo nemůže být dopředu zahrnuto v ceně. ;-)
Odpovědět
@fliacik Hmm o tom pochybuji. Raději čekej, že ne :-(
Odpovědět
@radkaja ale maji to napsane v podminkach a nez to vypravovaly chtely doplatit 20euro..su nastvana,uz tak z nas ti nahore drou kuzi a aby jim to nebylo malo tak zavedly tohle clo..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?