Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@amia2011 když jsem se tam na tý jejich lince taky na něco chtěla zeptat, tak taky chtěli jen číslo zásilky :-)
Odpovědět
@amia2011 : ja bohuzial ziadne cisla nemam,nemusela som to riesit, ale tak ako pise zzaneta to bude najlepsie.. ak by ta nahodou z tnt odkazali na colnicu,tak sa urcite ich cislo da vygooglit..mne posielal zimo fakturu na tu nizsiu cast co som platila- minus par drobnych,co si odpocital (neviem ako a preco)..takze ak by sa pytali na sumu povedz tu nizsiu platbu plus minus..
Odpovědět
@terulilinka @bubblinkka Už som volala a kedže tá pani čo to vybavuje tam nieje tak dnes už asi nič nevybavím :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@amia2011 Zkus zitra. Kazdopadne ja se Zimem nedomlouvala zadnou zvlastni castku a napsal mi 60USD. Bohuzel ale clo se pocita i z ceny dopravy, coz v mem pripade byly necele 4tis, coz fakt nechapu.
Odpovědět
@zzaneta to si potom kolko platila clo?
Odpovědět
Profilova fotka
@amia2011 Clo bylo neco malo pres tisicku a DPH 400.
Odpovědět
@zzaneta Hm tak to jsem myslela, že jim budu platit méně :-(
Odpovědět
@arilas Problém je asi v tom,že není na balíku uvedená cena za poštovné.Ti naši chytráci ji pak nasadí podle nějakých jejich tabulek hrozně vysoko,protože to je jako super expresní zásilka.Kdyby Zimo ještě mohl poslat třeba na mejl doklad o poštovném,tak by to snad na celnici mohli akceptovat. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja Taky si myslím že to byl ten problém. Já si tam volala jak to spočítali a řekli že nebylo uvedené dopravné, takže brali tabulkové ceny a z Honkongu to bylo nějakých 3800. A že se to počítá "jen" na hranice EU, takže nějakých 70%. Takže tohle plus cena balíku a myslím že clo je 20% ale to si nejsem jistá. No pořád to není tak hrozná cena a je to levnější než půjčovné v Praze a okolí.
Odpovědět
@radkaja No on mi balík podle všeho ještě neposlal. Myslíš, že bych mu měla napsat, ať pisne na balík poštovné v ceně nebo tak něco? Ale to asi neklapne za 60 $, že?
Odpovědět
@arilas Spíše by měl zařídit,aby mu na jeho poště tam tu cenu napsali.Určitě to bude max. 30dolarů a né 3800kč. Na celnici prostě potřebují vědět přesně kolik bylo poštovné a když to nemají ,tak si tam prsknou to svoje extra drahé. :-|
Odpovědět
@arilas Tebe tiež ešte šaty neposlal? Koľko času už ubehlo, odkedy máš fotku? Písala si mu už, že chceš tracking number?
Odpovědět
Článek se načítá
No konečne som odbavená z colnice, šaty už sú v Ke a ja som štastná, dúfam, že zajtra sa ich už dočkám :-)
Odpovědět
@radkaja no to bych teda nesouhlasila, pokud posila pres TNT nebo DHL tak to je rozhodne vic, nez USD 30, koukni se na jejich ceniky.. USD 30 by to stalo jenom pokud by to slo klasickou postou, tohle je super rychla kuryrni sluzba, kdyz to mate doma za 3 dny a ne za 14dni..
Odpovědět
@radkaja a radsi bych tu byt vama nepsala moc o tech cachrach kolem cen baliku.. spioni z financniho uradu jsou vsude, tak abyste nemely tahanice..
Odpovědět
@bolekat Však my tu nic nekalého neděláme,pouze chceme předejít nesprávnému nacenění poštovného. Já myslím,že ve světě se poštovné určuje jinak,než procenty z ceny zboží .Mi posílali prsten z Thajska a chtěli za expres poštu Fedexem jen 30dolarů. Protože ale tu cenu na balík nenapsali ,na celnici mi napařili 70% ceny z prstenu,takže několikrát více. :-|
Odpovědět
@radkaja jasne, ty treba ne, ale kdyz si to tu prectes zpet, tak holky si nechavaji psat nizsi cenu baliku, aby neplatily clo atd... coz teda ted s tema zmenama neni prilis ucinny, ale obecne, clovek nikdy nevi, kdo si to precte a bude delat strachy okolo.
Odpovědět
Kočky poraďte - ako by vyzeral tento vrch do Zima? Vedel by to?
Odpovědět
@fliacik Já teď ani nevím, psala jsem Ti to minule. Tuším, že foto posílal 21.4. Psala jsem mu dnes odpol., jak to vypadá a nedošlo to. Asi zase plná schránka. Tak mu pisnu zítra. Právě přemýšlím, jestli mu tam i nenapsat něco o tom poštovným, ale sama nevím co, páč tomu nerozumím :-( Ale teda platit 70 % clo z poštovného 3800 se mi teda fakt nechce. Ale to je nějak moc, možná jsem to špatně pochopila @zzaneta ? Ty jsi psala, že Tě to vyšlo celkem kolem 1500,-? Ale i tak, pro mě je to dost. Počítala jsem s cílovou částkou 5500,-.
Odpovědět
Profilova fotka
@arilas To neni 70% z 3800, ale ze 70% teto castky. I kdyz to az takovy rozdil neni. Me saty staly 200USD takze porad jsem pod 5tis. Ale jeste to bude chtit vycistit a vyzehlit, mensi upravu zakryti fleku, tak jsem zvedava kolik to nakonec bude.
Odpovědět
@ivkapalko : podobny strih uz sil- jedna baba mala od neho pronovias hechizo, co sa tyka zdobenia,myslim,ze by ho tiez zvladol- da sa s nim aj dohodnut,ci chces biele koralky,alebo kombinovane so striebornymi a pod.a to nariasenie by tiez nemal byt problem,ja mam podobne,ale o nieco sirsie a pravidelnejsie "faldiky" robene z organzy,ale aj to je ochotny podla poziadavku upravit (t.j. urobit ich viac,menej alebo ziadne..)-ja som s nim tieto moznosti pred usitim preberala..
Odpovědět
@ivkapalko Šaty s tímto topem už dělal a povedly se :-)
Odpovědět
@bubblinkka Tak koukám, že než jsem se dostala k tomu, abych si ty šaty objednala, tak se komunikace zhoršila ještě víc. Včera mi odepsal, ale pouze cenu. Přitom jsem se ho ptala na více věcí. Vážně jsem z toho zklamaná :-(
Odpovědět
@judita83 Hmm já bych asi tu objednávku neriskovala. Chlapec si prostě ukousl větší sousto, než zvládne. :-|
Odpovědět
@judita83 : teraz objednavat by asi chcelo naozaj velku davku silnych nervov..ako som pisala, skusila by som to tak za 2-3 tyzdne,ked konecne vybavi vsetky nase nevesty..ako pise radkaja,vzal si toho teraz na seba evidentne viac ako stihal, navyse ma zrejme denne maily od bab, ktore cakaju na dositie, fotky, tracking cisla,takze aj s tou komunikaciou to teraz dost viazne..
Odpovědět
@radkaja @bubblinkka Holky máte pravdu, času mám více než dost, takže zkusím tak měsíc počkat a pak uvidím,jaká bude situace :)
Odpovědět
@bubblinkka @misula.g Ďakujem za odpovede....strašne sa mi páči taký vrch.... .....stále ešte váham s objednávkou....hlavne teraz - keď toho ma dosť veľa... Myslíte, že mám aj ja počkať také 2 týždne? svadba je 17.septembra - stihne to dovtedy?
Odpovědět
@ivkapalko : myslim,ze az sa to trocha skludni a vybavi objednavky, s ktorymi bol v sklze,tak aj komunikacia sa zlepsi a urychli..usit do 17.9. by to urcite stihol, samozrejme bude to trochu o nervy,kedze treba mat v zalohe aj alternativu,ze bude treba nieco poopravit, prip. extremnu alternativu,ze sa ti saty nebudu pacit,co sa nastastie zatial stalo tusim len raz- ale dotycna nevesta tu hodila len 2 prispevky,nic blizsie,nezdala sa jej tusim latka..ked si rozhodnuta pre sitie a paci sa ti zimova praca,tak by som do toho asi sla,ale pripravila by som sa na to,ze to bude zataz na nervy..
Odpovědět
Tak já psala i Štěpánce Novotné a napsala mi za šaty o 3.000,- Kč víc než Zimo a ani v tom není spodnice. Spodnice by byla + ještě cca 1.000,- Kč, tak to je teda dost :-( No zkusím vydržet, jestli se ten Zimo zlepší....
Odpovědět
@ivkapalko To bych řekla, že ano. Teď počítej tak dva měsíce + dodání
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?