Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@judita83 protože máš docela dost času, tak to že to někdy Zimovi trvá déle než-li je ušije a pošle nemůže být až tak moc překážkou. navíc, ač šaty od Štěpánky taky nejsou některé nejhorší. ty od Zima mi připadají kvalitnější.
Odpovědět
@redenka55 Tak my svatbu odkládali, takže na to opravdu nespěchám, jen doufám, že zase Zimo začne komunikovat a že nebudou ty šaty odfláklý....
Odpovědět
To ještě nevime, kolik jiných nevěst od nás i z celého světa mají u Zima objednáno. Nechci být pesimistická , ale spíše to bude s blížící se letní svatební sezónou ještě horší. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsem koukala na TNT a šatičky už jsou v Praze, akorát tomu moc nerozumím.. Hodila jsem si to do překladače, a podle toho co jsem tak pochopila tak to prošlo celnicí v pohodě.. 03 May 2011 08:47:56 Prague Shipment Held In Warehouse. Follow Up Actions Underway. 03 May 2011 07:45:06 Prague Shipment Received At Destination Depot. 03 May 2011 06:39:00 Prague Customs Clearance In Progress.
Odpovědět
Profilova fotka
@terulilinka Custom clearance je "celní řízení" .. takže na celnici byly chvilku a už je někde překládají a putují snad za tebou :)
Odpovědět
@fliacik Ahoj, budeš Zimovi psát něco ohl. toho poštovného? Už jsi mu psala?
Odpovědět
@zzaneta Hmm, já to mám právě celkem za 310 $. Když jsem původně přemýšlela nad šaty z ebay, tak jsem myslela, že i s dopravou do nich dám max. 3000,-. Pak jsem se pro jistotu rozhodla pro Zima a pořád to nějak skáče výš a výš. Nakonec na tom budu stejně, jako bych si je půjčila a bez nervů. Já totiž doufala, že za clo zaplatím max. 500,-. Jsem z toho docela smutná :-(
Odpovědět
@zzaneta Hmm, já to mám právě celkem za 310 $. Když jsem původně přemýšlela nad šaty z ebay, tak jsem myslela, že i s dopravou do nich dám max. 3000,-. Pak jsem se pro jistotu rozhodla pro Zima a pořád to nějak skáče výš a výš. Nakonec na tom budu stejně, jako bych si je půjčila a bylo by to bez nervů. Já totiž doufala, že za clo zaplatím max. 500,-. A to ještě možná nebudou sedět úplně jak v půjčovně a další peníze dám za švadlenu. Jsem z toho docela smutná :-( S takovou částkou jsem nepočítala
Odpovědět
@arilas Ale zase budou tvoje a můžeš je pak třeba zas zpeněžit :)
Odpovědět
@arilas Už som mu písala, len neviem, či mu mail prešiel - gmail mi nedoručené správy nevracia ani to neoznamuje :-( Napísala som mu toto: "Would you be so kind to mark the parcel with the price for shipping as well, please? If there is no data about the shipping costs on the parcel or invoice, the custom office calculate the customs according to their own charts - the result is that they charge the customers much more than in would be if they would calculate the customs on the basis of real shipping costs." Najradšej by som už bola, keby boli šaty na ceste, vidím, že sa začína kaziť, menej komunikuje, nezodpovedá otázky...zjavne má v práci chaos a nevie, čo skôr. Zaplatím, koľko bude treba, len nech už sú doma :-(
Odpovědět
@revival.lady No jo, to si taky říkám. Ale zrovna ty moje šaty asi většině hlokám nepadnou do oka. Si teda myslím. Aspoň je tady v albu žádná nemá, že by byly ty nej.
Odpovědět
@fliacik Večer si to přeložím a pak mu taky něco napíšu. Uvidím, jestli mu to už dojde, pak dám vědět. Teˇuž musím do práce :-S 8-(
Odpovědět
Článek se načítá
@arilas OK, ak by sa ozval mne, tiež Ti dám vedieť. Nech Ti to skoro ubehne, ja už o chvíľku v práci končím :-)
Odpovědět
@arilas Nemyslím si, že šaty neprodáš. Na bazaru většinou visí šaty , které jsou prostě ke své kvalitě předražené. Taky je třeba dát co nejlepší foto . Myslim, že když budeš chtít tak kolem 3 500 kč , tak je prodáš určitě. :-)
Odpovědět
@arilas Navíc tvé šaty jsou krásné, a na tobě budou ještě hezčí, protože ten záběr s figurinou vzadu je opticky rozšiřuje. nemyslím, že bude problém je prodat, naopak
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi super, děkuju! už se nemůžu dočkat :-)
Odpovědět
@arilas Náhodou mně třeba se líbí, jsou netradiční, krásné a to ramínko je moc hezké :-) mít na ně postavu, šla bych do nich :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@arilas Smutná nebuď, málo holek tady platilo clo. Většinou to v pohodě projde, podle mě jsem prostě měla smůlu.
Odpovědět
@arilas Máš nádherné šaty.
Odpovědět
@arilas Ahoj, práve mi odpísal...vraj oslavovali Sviatok práce :-), tak nič neodosielal...zásielky budú odosielať zajtra :-)
Odpovědět
@fliacik A souhlasil s napsáním té ceny na balíček?
Odpovědět
@ka1985 No, na túto časť mojej otázky neodpovedal, ako vždy :-) Odpísal iba jednu vetu.
Odpovědět
tak tyto dny asi nebude zimo odpovídat ;-) http://www.hua2.cz/statni-svatky/
Odpovědět
Holky, kdo ještě čeká na fotku od Zima?
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem se celnici asi nevyhnula :-( před chvilkou se mi objevilo: Held Customs, Awaiting Clearance Instructions From Receiver. tzn.že budu platit clo co?:(
Odpovědět
Profilova fotka
jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů oni tady fakt udělali naše vytoužené tlačítko "líbí se mi":-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zzaneta budes si nechavat upravit saty nekde u svadleny? ze bych se pridala :-p
Odpovědět
@terulilinka Ja som si myslela, že šaty mi dneska prídu a kebyže nezavolam na TNT tak mi balik pošlu spat... poslala som doklady dúfam, že to bude v poriadku už a šaty mi pošlu už aj ked po termíne čo idem domov :-(
Odpovědět
@amia2011 Ja toto vôbec nechápem...tak vyberať clo, na to by ich bolo, ale kontaktovať človeka, ak nastane nejaký problém, to ich nenapadne? Je zrejmé, že človek na balík doma čaká a oni ho proste pošlú naspäť namiesto toho, aby človeka oslovili a vypýtali si, ak niečo potrebujú. A keby si vôbec nemala tracking number a ani by si nevedela, že tovar je na Slovensku? Nemám slov, to je ale prístup...
Odpovědět
Profilova fotka
@amia2011 a kam jsi poslala doklady? a jaký? já volala na TNT a tam mi jen řekli, že zítra bych je měla mít doma.. nic o žádných dokladech...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?