Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Mě osobně se zatažení na fest líbí mnohem víc jak široký klín. Podle mě je navíc správné mít to nadoraz..
Odpovědět
Profilova fotka
@2011daska Jsou nádherné, fakt že jo. Ještě těch víc fotek ;-) Jsem zvědavá, jak to bude na mých šatech. Taky jsem to chtěla do V :)
Odpovědět
@2011daska : tiez sa mi povodne viac pacilo sirsie snurovanie,ale na tvojej fotecke to vyzera krasne- ide to pekne rovnomerne a robi ti uzasny stihlucky pas..moje,ked som si zatiahla,boli na fest iba v dolnej casti,hore bol rozostup mozno aj viac nez 5 cm,takze to nevyzeralo ktovieako dobre :(,ale to tvoje sa mi fakt paci..tak drzim palce nech to doladite aj na 120% :)..
Odpovědět
Profilova fotka
@2011daska vyzera to fakt pekne :) uz sa tesim na ostatne fotecky...
Odpovědět
ahojte baby, potrebujem raduuuu. Objednavam saty od Zima vid obrazok, s miernymi zmenami, len som si povodne myslela, ze sukna je z tylu, on pise, ze to je organza. A mam sa rozhodnut, ze aku latku...a neviem sa rozhodnut, citala som tu zopar diskusii prave o tejto teme. Nie je organza tak trochu leskla? Lebo ja ju lesklu nechcem, tak radsej tyl?
Odpovědět
Profilova fotka
@jessie222: Já bych volila radši tyl.
Odpovědět
Profilova fotka
@jessie222 mas pravdu, organza je fakt trosku leskla....na tvojom mieste by som zbehla do obchodu s latkami a omrkla, aku latku si predstavujes ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jessie222 Hmm nejlepší by bylo něco mezi organzou a tylem :) Organza se fakt leskne a je taková tužší. Hlavně když fotíš s bleskem a na některých fotkách dělá dost šílené odrazy. Ale zas tyl je na sukni šatů dost choulostivý. Někdo ti ho přišlápne a hned máš díru. Tylů existuje několik druhů. Jsou tuhé tyly skoro jak z drátků, ale i měkké poddajné tyly. Opravdu si zkus skočit do obchodu s látkama a "osahat" si to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@2011daska je dosť tylový, keďže aj spodnica má ešte dve vrstvy tylu, a šaty tri, spolu je to 5. vidíme za 20 dní v akcii :-)))))
Odpovědět
Ahojte dievcata, rada by som sa i ja podelila o svoje skusenosti so Zimom. Asi pred dvoma mesiacmi som zacala na internete pozerat fotky siat a pri tej prilezitosti som narazila aj na toto forum, teda konkretne na tuto diskusiu. Ani som sem nic nepisala, a po par precitanych strankach tejto diskusie mi bolo jasne ze to skusim. Sanca vyhnut sa obiehaniu svadobnych salonov a skusaniu spusty siat ma velmi lakala kedze som typ ktory ked nemusi tak sa obchodom vyhyba. Tak som si teda nasla fotku siat co sa mi pacili, a bez dalsieho vahania som hned Zimovi napisala. On vzapeti odpisal ze ich vie usit a dokonca za super cenu. Poslala som mu miery, prvu cast penazi a on zacal sit. Presne sa 4 tyzdne mi poslal fotku hotovych siat, ja som mu posala zvysok penazi, on poslal saty. Z Honk Kongu prisli za tri dni, ale potom tvrdli dva tyzdne na colnici lebo sa museli preclit - musela som zaplatit DHP, ale kedze som saty platila na dva krat, tak som samozrejme nepriznala plnu cenu. Zimo dal na balik cenu 50USD, a moja druha platba bola 85USD. Tak som im poslala potvrdenie na 85, s tym ze 50 je cena siat a 35 postovne ;) Preclenie teda po dvoch tyzdnoch prebehlo a v piatok mi kurier doniesol balicek. No a tu sa dostavame k tom najlepsiemu. Rozbalila som saty a neverila vlstnym ociam ako vyborne su spravene. Velmi precizna praca, keby som nevedela tak by som ucite nepovedala ze su v ciny. Velkost tiez trafil perfektne, len su trosku dlhsie, ale s tym nieco vymyslim. Chcela som klasicke biele, ale s cervenou vysivkou na prsiach aj na boku. Tej vysivky som sa trochu bala ze ako ju zvladnu, ale je paradna. Zimo tam vsil take malicke koralky takze sa to trochu leskne, ale vyzera to strasne krasne. Kazdopadne by som do sitia siat na dialku sla kedykolvek znovu a Zima mozem len odporucit. Je pravda ze ked robi tak neodpoveda, som mu pisala asi po troch tyzdnoch a odignoroval to, napisal mi az po styroch aj s fotkou. A na zaver? 1 tyzden hladania siat a citania fora, 1 tyzden na napisanie zimovi a zalozenie paypalu, 6 tyzdnov cakania na usitie a dodanie siat az ku mne domov. Dokopy 18 mailov medzi mnou a zimom, a zaplatenych 205 dolarov + 12EUR dph. Mam doma nadherne saty ake urcite nema nikto iny. Rozhodne by som nemenila. Pre lepsie predstavu prikladam fotku co som poslala zimovi, dalej fotku co mi poslal on ked boli saty usite a potom fotky co som si uz nafotila doma. Ak niektora z vas este vaha, tak jednoznacne odporucam to skusit. Za tu cenu sa to rozhodne oplati! Zdenka
Odpovědět
ok
Odpovědět
Profilova fotka
@zdenka301 Ty jsou fakt úžasné! Výšivka je moc krásná. Já už jen netrpělivě očekávám DHLko. Z Hong Kongu letěly do Německa - Leipzig, tak jsem se bála, aby to neposlali přes Prahu a jejich celnici - tam to trvá děsně dlouho. Ale teď vidím, že přes noc se ocitly v Bratislavě a odtama je to do Brna už jen kousíček :) Doufám, že celnice bude rozumná a šaty dneeees!
Odpovědět
Článek se načítá
@zdenka301 Šaty jsou fakt povedené , výšivka jemná a pěkně ozdobená. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zdenka301 satocky vyzeraju super :) cim dalej tym viac som kludnejsia a spokojnejsia ze som si saty dala usit Zimovi :)
Odpovědět
Profilova fotka
@zdenka301 Zdenka ďakujeme ti :) Šatičky su krááásne.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už mám šaty na celnici v Brně. Jsem fakt DĚSNĚ nedočkavá.
Odpovědět
Profilova fotka
@zdenka301 nemám ráda tenhle styl šatů - s barevnými aplikacemi, ale musím říct, že ty tvé se povedly, jsou krásné! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi držím palce a hned se nám v nich ukaž :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@zdenka301 moc povedene, opet jsem o trosku klidnejsi, zatim stale cekam na foto, ktere ma prijit dnes, jinak jsem vyhrozovala vracenim penez, tak sand to zafunguje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi teda, ty se mas, kdyz uz konecne skonci jedny nervy tak jsou tu dalsi s cestovanim a s celnim :-)
Odpovědět
@klarakatzova Hmmm, aj moje foto malo prísť dnes, v piatok to nestihli...čo myslíš, napíšeme jej, alebo sa zase necháme naťahovať a odsunúť termín o nejaký deň-dva? Už strácam trpezlivosť, žiaden termín nie sú schopní dodržať, grrrrr.
Odpovědět
Profilova fotka
@fliacik ja uz jsem mu napsala, pro jistotu, ani necekam odpoved... napsala jsem: Ahoj, doufam, ze na me dnes myslis a posles foto.
Odpovědět
@klarakatzova OK, idem napísať aj ja, nech si nemyslia, že im všetko prejde :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zdenka301 wow, tvoje šatky jsou opravdu mooc povedený! Upřímně, nevěřila bych ani Zimovi, že zvládne tuhle barevnou výšivku nějak pěkně, ale teda klobouk dolů! Jako originál! Super, že jsi se nám ozvala, určitě inspiruješ další nevěsty a taky povzbudíš ty, které ještě čekají;-) Gratuluju ke krásným šatičkám, ať se ti svatba vydaří podle tvých představ;-)
Odpovědět
@zdenka301 můžeš mi prosím odkazem poslat internetové stránky z kterých sis objednala.šaty jsou překrásné.jk dlouho si na ně čekala?
Odpovědět
Profilova fotka
@pipik vsechno napsala krome mailove adresy a tu najdes par stranek nazpet
Odpovědět
@klarakatzova dík za nic.tak jdu hledat je opravdu snažší někoho odkázat na hledání než mu to poslat.pokud jí nevíš stačilo to napsat.
Odpovědět
Profilova fotka
kde se dají sehnat jejich svat. šaty?děkuji
Odpovědět
Ahoj, muzete mi poslat e-mail na nekoho, pres koho bych si mohla objednat usiti satu? Za kazdou referenci a doporuceni budu moc rada. Dekuju
Odpovědět
Baby, vy ste neskutočné, celá táto diskusia je iba o tom, nemusíte čítať celých 524 strán, stačí si prečítať posledné 2-3 a nájdete odpovede na všetky Vaše otázky - od koho objednať, cez akú e-mailovú adresu, aká je čakacia doba, aké sú ceny, aký je postup, aj aké sú skúsenosti dievčat so šatami. Naozaj nie je možné odpovedať na rovnaké otázky každej jednej z Vás dookola, pokiaľ sa pýtate každý deň, každú hodinu na to isté. To nie je o neochote, ale o zbytočnosti, keďže to všetko tu už je.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?