Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@zzaneta satocky vyzeraju super :)..juuuj len nech mu ta sikovnost vydrzi aj pri siti mojich siat :)
Odpovědět
Profilova fotka
Hurá, už mám číslo balíku. 14.4. 22:30 balík naložen v Hong Kongu. Tak se těším příští týden :)
Odpovědět
@kikuska16 A kdy ti psal Zimo, že budeš mít šaty?
Odpovědět
Profilova fotka
@gretkav Děkuji, jsem ráda že se líbí :) @sangi No supér. A musela jsi ho nahánět i na tracking number? :D
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi super..konecne :)..tesim sa na real fotky :)
Odpovědět
Profilova fotka
@zzaneta O to číslo balíku jsem ho žádala. V pondělí zaplatila, ve středu se připomínala, že jsem v po platila a že chci číslo balíku. Odpověděl, že ho bude mít v pátek - tak jsem mu dneska ráno psala a za chvilku jsem měla DHL číslo balíku :)
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi Tak to je super :) Tak nás informuj o průběhu, jsem zvědavá :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ka1985 No ja som ho trošku oklamala a povedala že mam svadbu 11.6. (keby šaty neboli dobre aby som mala trochu času najsť niekde v salone alebo tak...) tak mi sľibil, že do konca mája budu. A tebe?
Odpovědět
@kikuska16 ahoj, já mu taky trochu kecala s datem svatby před zaplacením první platby 9.2. jsem se ptala, zda-li šaty stihne tak a bych je měla koncem dubna a dušoval se, že není problém, že koncem března u mě jsou. Nakonec přijeli včera, takže i přes sliby to posunul. naštěstí mám svatbu v červnu, tak mám ještě čas na dořešení vlečky a detailů k šatům.
Odpovědět
@sangi super, blahopřeji, je mnohem rychlejší než u mě :-) jakmile jsou na cestě je to už skoro doma a když půjdou přes brněnskou celnici, tak to třeba bude taky taková rychlovka jako u mě a bez placení :-) jinak psala jsem mu aby mi napsal tu druhou platbu jako cenu a přesto mi napsal 35USD a tím mi asi zajistil, že jsem neplatila ;-)
Odpovědět
@kikuska16 udělala jsem to samé, :-D taky mi slíbil, že mi je pošle do konce měsíce května
Odpovědět
Profilova fotka
@2011daska Taky jsem mu psala, že má uvést 100 USD, tak uvidím. Byl u balíku přiložený nějaký doklad od něho?
Odpovědět
Článek se načítá
@sangi byl, právě na něm byla ta cena, byl přiložen a obale
Odpovědět
Profilova fotka
@2011daska Aha, ale já mu 35 USD neplatila, takže odemne nemá co přiložit. Já platila jako nejnižší částku 100 USD.
Odpovědět
Profilova fotka
takze ja uz to nevydrzela, od uterka se nic nedeje, neodepisuje mi vubec na nic, na dobre maily ani na hnusne, myslela jsem si ze je zase zase nekde v riti,ale kdyz tady vidim, ze pisem skoro kazdemu cokolik, tak uz nemam vubec zadnou duveru v Zima, furt jen nejake sliby a ted se po nem slehla zem, ale jen v mem pripade. Mam pocit ze jsem se fakt nechala napalit a nemam ani saty a budu muset kontaktovat nejakym zpusobem pay pal, jestli neprijdu alespon o penize, nereaguji ani kdyz pisu, ze je slusnost napsat co se deje, kdyz neco neni v poradku. psala jsem vcera vecer, dnes v poledne, z jineho mailu jsem zkusila jen jednu vetu, proste nic, zbyly mi jen oci pro plac.
Odpovědět
@klarakatzova Nechápu, proč tohle dělá. Mně taky neodepisoval asi 14 dní 8-( Snad už Ti dnes pošle foto
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem napsala ještě jednou: Stále se nic neděje a já už opravdu nemám trpělivost čekat na další výmluvy, pracovní cesta a bla bla ... Máme tady diskuzi, kde je hodně nevěst a všechny objednáváme šaty od vaší firmy. Moc dobře vím, že dnes komunikuje, posíla tracking čísla, odepisuje... Mě se vyhýbáte?! Připravte se, že ostatním řeknu svoji zkušenost, prodlužování termínu, špatná komunikace a na závěr ŽÁDNÁ KOMUNIKACE!!! A teď mi konečně řekněte, jestli budou šaty nebo mi chcete vrátit peníze? Svatbu mám za chvilku, nemám šaty, nemám peníze a vy úspěšně odepisujete všem, kromě mě. skoda ze jsem to zrovna ja, koho oblafnul!
Odpovědět
Profilova fotka
@klarakatzova Klarko neplas, urcite se jeste ozve. Vim jak se citis, ja uz tomu taky prestavala verit. No jeste je nemam doma, ale aspon uz jsem videla fotku. Drzim pesti aby co nejdrive odepsal. Myslim ze by si mel lepe zorganizovat cas, mozna najmout asistentku protoze zda se ze v tom ma docela zmatek.
Odpovědět
@klarakatzova Myslím, že an tenhle mail už ti odpoví, neboj se :-) co jsem přemýšlela, že si taky objednám šaty od Zima a projížděla diskuzi, holky čekaly třeba i dva tři týdny na odpověď... třeba ti rovnou pošle i foto šatů.. a s tou asistentkou, @zzaneta, to vůbec není špatný nápad, myslím, že by se mu to fakt vyplatilo. Kolik nevěst mu musí psát....
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady právě, já se nedivím že nestíhá, ale na druhou stranu když neodpovídá, tak se nesmí divit že furt píšeme.
Odpovědět
@zzaneta To je taky pravda. Měl by na každý mail odepisovat hned, dodržovat termíny a když by to dělal, nebyl by důvod ptát se, kde jsou šaty, jestli jsou, co platba, atd... holky, já jsem nakonec ráda, že jsem si ty šaty koupila... jsou to tyhle www(tečka)svatba-ornela(tečka)cz/models.php?cat=22&id=462 Já bych na to neměla nervy, všem držím pěsti ať to dobře dopadne!!!
Odpovědět
@sangi právě, že já taky. doklad byl v podobě pouze průvodky, asi jsem to špatně napsala, tj. odesílatel, příjemce, ta cena, ale vlastně kopie z paypal tam nebyla
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady Ty jsou moc pěkné. A cena není vůbec zlá. Není to o tolik dražší než od Zima. Teda já porovnávám s mou cenou, některé holky je měly dražší.
Odpovědět
@klarakatzova Neboj šaty určitě pošle. Mám pocit ,že neodepisuje těm ,kterým šaty právě došívá a jen čeká až budou, aby ti mohl rovnou poslat fotku. :-)
Odpovědět
@zzaneta Vyhovovaly mi parádně, bohužel mám velká prsa. Tohle je velikost 44, tu sice nemám, mám 42, ale přes prsa mi fakt sednou krásně, naopak to ještě trošku odstává :-) tak mi to tam zapošijí, vyčistí... a byly půjčené jen dvakrát. Koupila jsem je v salonu Ornela v Plzni. :-)
Odpovědět
Moc ti sluší ,až ti je upraví tak budou úplně super a za tu cenu- nádhera. :-)
Odpovědět
@radkaja Děkuju. Viď, za tu cenu jsem je tam nemohla nechat. :-N i jsou HODNĚ podobné těm, co jsem si chtěla nechat ušít od Zima :-)
Odpovědět
@revival.lady Možná by ti ani od Zima šaty dobře neseděly ,kvůli prsům,protože většinou zatím šil jen na málo vyvinuté holky. :-D
Odpovědět
@radkaja No jo, to taky... tady mi to rovnou v ceně upraví, zapošijí, vyčistí.... :-)
Odpovědět
@klarakatzova Neboj sa...možno Ti nevie cez e-mail prisť na meno a nevie o aké šaty práve ide...tak to stále odkladá...ked mu každá denne napíšeme po 4 maily...my čakajúce tak ma s toho cirkus,,,kde on vkuse sa stará o naše šaty aby všetko stihol a my čakajúce, nudiace sa na internete ho len chudáka otravujeme... neboj možno čaká pár dní kým sa došijú a hned ti pošle aj foto ;-) trpezlivosť
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?