Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
Nedalo mi to a napsala jsem na DHL.. kdyby měli nějaký problém a neměli na mě mail, tel. číslo. Protže už od rána mi na celnici trčí šaty. Vrrrrr. A vida ho: Dobry den, Vase zasilka byla vybrana celnim uradem k fyzicke kontrole, ktera by mela behem dnesniho dne probehnout. Pokud celni urad neshleda behem kontroly nic, co by branilo celnimu odbaveni, mela by byt behem zitrejsiho dne celne odbavena. Blizsi informace zatim bohuzel nemame. S pozdravem
Odpovědět
Ještě dodám,že pokud si objednáváte svatební šaty za několik tisíc ,tak to přece stojí za přečtení pár stran a získání tak co nejobsáhlejších informací .Potom aspoň nebudete něčím nemile překvapené. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zdenka301 Krásně zvládl Tvé šaty a i když barvy taky moc nemusím, tak ty Tvoje jsou moc pěkné. Takové decentní, jsem zvědavá jak vypadají na Tobě :)
Odpovědět
@sangi Takže ti budou šatečky kontrolovat?
Odpovědět
@pipik @aalenaa @nejstastnejsinevesta takže tu stručně, jinak o několik str. dále roztroušeně: obj. probíhá přes email na emailu zimo318@hotmail.com, píšeš anglicky, pošleš foto, ona pošle cenu v USD, ty souhlašíš - zaplatíš půlku, až je ušije - dle složitosti a období svateb asi za 4-10týdnů - zhruba napíše kdy, ale dost často dobu dodání prodlouží) pošle foto, ty pošleš druhou platbu - platí se přes paypal, účet - její platební email ti pošle, poté šaty pošle přes TNT či DHL, pošle ti trucking number a máš balík doma- někdy problém s celním, ale to dle numberu vidíš, že se zdrželi, zaplatíš clo či DPH dle ceny a pak ti je pošlou....koomunikace na začátku výborná, poté ke třeba buď uhánět a nebo se smířit, že napíše až budou hootvé, doté doby většinou neodepisuje tak rychle nebo až po urgencích...chce to pevné nervy, výsledek lze zde posoudit dle předešlých - většinou kvalitně ušité...
Odpovědět
Profilova fotka
@pipik vzhledem k tomu, ze se ptas i na to co je na teto strance, tak opravdu nemas zac. Hezke listovani preji.
Odpovědět
Profilova fotka
@pipik vzhledem k tomu, ze se ptas i na to co je na teto strance, tak opravdu nemas zac. Hezke listovani preji.
Odpovědět
@sangi a sakriš, tak to ti to bohužel prohlédnou :-| hlavně aby vyměřili jen z té poloviční platby nebo třeba uznají cenu tu uvedenou na balíku...
Odpovědět
Profilova fotka
@ka1985 Obávám se, že Zimo napsal jako cenu balíku nízkou částku a nedalo jim to. Snad mi to moc nezdrží. @2011daska Já mám pro ně nachystaný doklad z paypalu na 100 USD :) Máš už pro nás fotky tebe v šatech? :)
Odpovědět
takže posílám slíbené foto na mě - bohužel mám širší boky, tak jsem potřebovala šaty s asymetrickým vrškem, korzet do pasu mi neseděl, nejvíc se mi líbí šaty typu, co měla na šití rosaria, ale na ty skutečně nemám zadek ;-) šaty jsou hodně pomačkané z cesty, chtějí vyžehlit a pak to bude super a vynikne asymetrická sukně, nyní jen pracovní stav :-)
Odpovědět
@2011daska děkuji za perfektní odpověď
Odpovědět
Profilova fotka
@2011daska Nádhera!
Odpovědět
Článek se načítá
@klarakatzova nevím co se do toho pleteš,tobě jsem od začátku nepsala,ani se tě na nic neptala.tak nechápu proč odpovídáš :-|
Odpovědět
@2011daska jsou krásné
Odpovědět
@sangi děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pipik Mrkni se o stránku zpátky, Klárce jsi psala.. asi proto odpovídá :-D @sangi Tak snad to nebudou protahovat. Je to docela rychla cesta z Číny. Já už si dneska psala o tracking number, ale odověď nečekám tak brzy. @2011daska Jsou nádherné :)
Odpovědět
Profilova fotka
@pipik koukla jsem ted do tveho albicka, na dvoje favoritky, oboje ti hodne slusi, nedokazu rict ktere vic, skutecne jsi si vybrala dvoje moc hezke a pekne ti padnou. jestli je chces usit od zima, mozna ti pri vyberu pomuze: je asi lepsi na dalku objednat snerovani misto zipu, nebo hacku, krajku prisivaji cinani i Zimo na spodni latku po kouscich, tka to chce zvazit a kdyz tak kouknout do alba nekoho, kdo saty z krajky ma, a posledni dulezita vec, asi ta nejdulezitejsi... Zimo posledni dobou hrozne protahuje terminy, me termin dokonceni prodlouzil uz skoro o 20 dnu... tak aby se ti stacily usit do svatby... obcas je traba neco malo upravit i potom, no takze tak.
Odpovědět
Profilova fotka
@zzaneta no ja jsem ji odpovedela za nekoho jineho, samozrejme, ze kdyz dostala odpoved, kterou chtela, tak se uz nerozcili co se do toho plete :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@2011daska jsou bozí, naprosto super!
Odpovědět
Profilova fotka
@klarakatzova :D :D
Odpovědět
Profilova fotka
@zzaneta On to posílá DHL express a ti garantují, že to budeš mít druhý pracovní den.. ale musíš k tomu připočíst celníky.
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi Tak to je paráda. Ty jo, tak to jsem zvědavá kdy dorazí ty moje. Nebo hlavně kdy mi nejdříve odepíše ohledně tracking number :)
Odpovědět
@klarakatzova @pipik Klarka má pravdu, sedia Ti oboje, ale u Zima je asi lepšie objednať si tie prvé, celokrajkové by asi nezvládli k Tvojej spokojnosti. Ak si ich chceš objednať, urob tak čo najskôr, lebo to nestihneš, ja už čakám na šatky 2 mesiace a stále nič :-(
Odpovědět
@2011daska super, super, krásna si v nich :-D
Odpovědět
@klarakatzova děkuji za hodnocení šatů,ty favoritky jsou spíše krajní varianta jelikož nikdo v ČR nepůjčuje na delší dobu což potřebuji.Ale první svatba je začátkem června což by už asi nestihly.
Odpovědět
@klarakatzova @pipik @zzaneta holky děkuji, jsem ráda, že myslíte, že svatba v těchto může proběhnout, měla jsem na sobě i originál, ale bohužel v saloně, kde se nedalo fotit - rozdíl je pouze ten, že tyto jsou těžší - zimo šaty podšila ještě spodnicí s tylem a na ni ještě dala vrstvu podšívka a satén, a pak teprve taft - originál byl lehčí, protože z těchto všech vrstev měl pouze taft.
Odpovědět
@fliacik já mám svoje vysněné šaty ty jsem mu i poslala,ale asi se to nestihne
Odpovědět
Profilova fotka
@pipik Já bych teda šaty na červenec už asi neobjednávala. Máš to hned na začátku a myslím si, že to Zimo nestihne, enbo jen tak tak. A když to stihne, tak se ti můžou šaty zaseknout na celnici. Kamarádka teď bojovala s pražskejma celníkama několik týdnů. Ale je to na tobě. Já mám nervy s šatama už teď a to mám do svatby ještě dva měsíce času.
Odpovědět
@sangi mohla bych si je nechat poslat do ciziny.otázka je rychlost ušití
Odpovědět
Profilova fotka
@pipik Já bych to asi taky neriskovala. S ním nikdy nevíš. Naslibuje hory doly,ale pak očividně nestíhá. Na druhou stranu zatím žádná nebyla nespokojena s kvalitou.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?