Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem přečetla ten článek a beru zpět i ten "gift" ... i dary podléhají clu při hodnotě od 45 Eur...ach jo... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@adlina no slyšela jsem, že na celním na "gift" neberou moc ohled a když nemáš fakturu tak ti ten balík rozbalí aby viděli co je v něm...:-( @zzaneta no tak se s ním pak kdyžtak domluv jestli bys nemohla poslat třeba větší část prvně a pak tu druhou menší aby se to pak kdyžtak dokazovalo tou druhou fakturou. Já jsem první platbu odeslala 7.1. a 4.2. jsem je měla doma....
Odpovědět
Profilova fotka
@adlina to je stejně padlý na hlavu...bohatá tetička ze zahraničí ti pošle velkej dar, třeba auto a ty musíš zaplatit z toho daru clo a dph!!! no fakt se ujišťuju o tom že kocourkov hadra:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek Tak to bychom mohli stihnout, ale raději mu to napíšu. I když i tak by ty šaty vyšly pořád levněji než tady, ale člověk se snaží ušetřit kde se dá :)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek Takovou tetičku z Ameriky bych brala, ani to CLO už bych neřešila :D
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek No jo, zase by takhle státu asi mizely velký prachy...se máš, že už jsou šatičky doma ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zzaneta no jo chápu, korunky se budou hodit jinde;-) I já bych takovou tetičku brala, ale bohužel bych ani neměla na to zaplacení toho cla z nějakýho bouráku:-D @adlina prosím tě už tak si na nás berou dost nemyslíš?:-) ale to je na jiné téma;-) jj jsem ráda, že už je mám doma, teď si říkám, že jsem to vychytala, já už jsem je chtěla objednávat někdy na podzim, ale furt mi to nevycházelo a když jsem v lednu zaplatila první půlku tak jsem se taaaaaaaaaaaaaaaaak těšila, úplně vás holky chápu a prožívám to s váma;-)
Odpovědět
@zuziiiiicek ja by som bola najradsej keby boli saty uz doma nech viem ci budu dobre alebo ci mam zhanat dalsiu alternativu. takze by som ti ten pocit cakania kludne prenechala :)
Odpovědět
Profilova fotka
Za jak dlouho vám to Zimo většinou ušil a jak dlouho trvalo posílání?
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi psala jsem to kousek výš:-D 7.6. jsem poslala první platbu a začalo se šít, 31.1. Zimo šaty odeslal a 4.2. jsem je měla doma....
Odpovědět
Profilova fotka
Jee promiň, přehlédla jsem to. Takže měsíc. To je dobré :)
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi ježiš sorry, 7.1. první platba :-D:-D:-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@zzaneta mě to taky mate, ale ptala jsem se známýho co dělá na celním a říkal od 1.3. :-/
Odpovědět
Profilova fotka
holky řeším šaty pro svědkyni, kolik myslíte že by stály tyto od zima? zvládl by je? ona je z nich právě nadšená akorát u nás stojí 2000 a to se nám zdá sakra dost..
Odpovědět
Profilova fotka
@terulilinka sakra, sexy svedkyne! dej si bacha :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rosny nakonec asi budou jiný :-)
Odpovědět
@terulilinka Myslím si,že zimo pod 100dolarů nepůjde u žádných šatů.
Odpovědět
Profilova fotka
Já teď řeším délku šatu.. na obřad chci mít podpatky a po obřadě bych ráda běhala v balerínkách. A nechci šaty za sebou moc tahat. Ušil vám je Zimo přímo na cm přesně dlouhé a nebo je dělá spíš delší? To bych si tam zadala výšku v balerýnkách (a trochu bych je tahala po zemi) a na podpadcích by to bylo akorát.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja tak to už jsem taky zjistila, bohužel :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myslite ze se tomu da verit ? http://cgi.ebay.com/Maggie-Sottero-Wh...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky posílali vám šatičky přes EMS, já už jsem z toho na palici, ve čtvrtek je odeslali a fůrt jsou podle netu ve Šanghaji :( Jakou máte zkušenost s dopravou?
Odpovědět
Baby, odkedy viete sledovať pohyb Vašich šiat za pomoci tracking number? Odovzdava ich Zimo spoločnosti TNT ešte v Číne, alebo ich odosiela poštou a TNT ich preberie až na Slovensku? Chcela by som vedieť, ako zistím, že šaty sú už na našom území, alebo že mi "ležia" niekde na colnici.
Odpovědět
Profilova fotka
Zimo ich vacsinou posle cez ich postu EMS trancking ale este v Shanghai ich prevezme TNT - u mna to trvalo 2 dni kym ich ukazalo na TNT trancking... @xmodroocka moje tiez boli v Shanghai strasne dlho, ale potom zrazu uz boli vecer okolo 22 hod v Amsterdame a potom na druhy den rano okolo 10tej mi ich dorucili... :-) Skus si zavolat na TNT ak su dlho v Shanghai - mozno ti povedia, ze uz vlastne letia ...
Odpovědět
@petulka214 Dej tenhle dotaz na diskuzi o šatech Maggie Sottero. Tam jsou skoro odbornice přes tuhle značku. Třeba originalitu určí podle těch detailů . :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja dekuju za radu
Odpovědět
Ahoj holky, co říkáte na prodejce baby-bride? máte s nimi někdo zkušenosti. Vybrala jsem si od nich šaty, psala jsem jim maila a žádná odezva. Můžete mi prosím poradit. Co se týká hodnocení má 100%. Díky
Odpovědět
Profilova fotka
tak jste me presvedcily a jdu do Zima... poslu mu fotky svych vysnenych saticek, viz moje jedine fotoalbum zde... jedna se o saty c. 1. a uvidim jestli i jeho cena me presvedci, chtela jsem dat za saty max pet tisic a chlapci z celniho mi udelali trochu caru pres financni rozpocet... to neva, hlavne ze budu mit saty svoje a svatbu bez stresu ze zniceni :-) myslite, ze dokaze ten korzet usit? a jeste jestli mam na nej spravnou adresu? zimo318@hotmail.com díky za komenty
Odpovědět
Profilova fotka
@klarakatzova jsou nadherny! to se tak nekdo ma, kdyz ma do toho korzetu co dat... :-N
Odpovědět
@klarakatzova Adresu máš správnou. Pokud,ale potřebuješ velice tuhý korzet,tak nevím jestli ti ho Zimo ušije. Taky mu zdůrazni,že trváš na bohatém nařasení sukně,tam obyčejně číňani šetří. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja a myslíš teda že u těch mých stačí 5 vrtev tylu?? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?