Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@terulilinka 5 vrstev stačí ,ale musí je nařasit ,ale to jsi mu už napsala ne ? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rosny a to jsem mela podprsenku na kterou se vyprdnu v den D :-) neboj zas takova vyhra ty prsanejsou...
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja jo :-D ale nikdy nevíš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@terulilinka určitě bude stačit pět vrstev, ty šaty co mám na sobě tady na te pidifotce mají jen tři vrstvy
Odpovědět
Profilova fotka
@klarakatzova mrkni se na senmark, ta má 3 vrstvy a vypadá to uplně jinak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja snad mi google napiše správně slovíčko nařasit
Odpovědět
Profilova fotka
tak mail odeslan, uvidime kdy a s cim se ozve
Odpovědět
Profilova fotka
@terulilinka jj, uz jsem videla, taky jestli mi je udela, napisu radsi 4 nebo 5 vrstev... btw kolik ti nacenil 5 vrstev?
Odpovědět
ahoj holky, můžete mi poradit jak jste postupovaly, když jste si objednávaly šaty u zima? Fungují pak platby přes paypal? díky
Odpovědět
Profilova fotka
@klarakatzova zkus třeba objemná :-) to by mělo být to samý skoro :-) 3 vsrtvy podle něj za 240 a 5 za 250 :-D takže kdo ví jak to bere :-D @pitrisek26 pošlu mu fotku vysněných šatů, a on ti řekne jestli to zvládne a cenu a pak pošleš míry a paypalem zaplatíš 50% ceny pak pošle fotku hotových a pak pošleš zbytek a on to odešle.. ;-)
Odpovědět
@pitrisek26 : blizsi postup ako sa zmerat, vzorkovnik latok a dalsie detaily sa daju najst pri jeho satach na ebay: klikni napr. sem : http://cgi.ebay.com/white-ivory-Sweet...
Odpovědět
@terulilinka bohužel ty co jsem si vybrala zimo nešije, takže budu muset risknout někoho jiného ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@terulilinka Takže to bylo nakonec rychlejsi nez jsem cekala, saty mam objednane, půlku zaplacenou, zalozila jsem si ucet paypal a poprve hopouzila dle navodu, ktery jsem v teto diskuzi nasla. diky va damy, bez vas bych to asi nedala. v jednom z mailu jsem se ptala kolik je vrstev tylu, ze si myslim ze 4. Odpovedel ze tam jsou 4, ze doporucuje trikruhovou spodnicku. Ja ted ale nevim kterou si objednat, kdyz se kouknete do meho alba, tak na prvnich fotkach jsou vysnene saty se spodnickou cislo 1 a nakoci fotoalbuma mam spodnicku cislo 4, ta velka spodnicka je sice pohodlna, ale satky vypadaji lepe s mensi spodnickou, rekla bych ze spodnicka cislo 3 bude ideal. Jenze jaka to je spodnicka v cine? To fakt nevim co si mam objednat... Do teď se mi zdálo o tom, že furt vybírám na ebay šaty, a teď se mi bude zdát o tom, jestli to ušítí dobre dopadne a pak o doruceni, protoze podle toho, co jsem cetla, tak doruceni zasilky je pomalu horsi risk, nez nechat si neco sit bez zkousek... Holky a ty penize si paypal automatick odecte z meho uctu?
Odpovědět
Profilova fotka
@klarakatzova musíš ale počkat než ti paypal potvrdí kunčknost karty ;-) trvá to tak 3-4 dny a odečtou ti těch 35kč cca.. jsem pro tu menší sponičku :-) já teda osobně budu mít tuhle (hodím ti jí sem jako obrázek)
Odpovědět
Profilova fotka
@klarakatzova
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a nacenil mi je rovnou se 4 vrstvami na 240 dolarů, asi si myslel, že se mu nevejdu do míry a budu si muset připlatit dalších 20 dolarů :-) když viděl moje fotky :-) Je nže já jsem se mu do těch jeho 105 cm vešla :-) a se spodničkou mi to napocital na 265 dolarku. jeste jsem mu psala, ze se u vas v CR meni zakony a ze kdyz budu platit jako ostatni na dve casti, ze bych tu druhou castku potrebovala jeste rozdelit a mit jednu castku pod 22 Euro, samozrejme to pro nej nebyl problem :-D takze doufám, že bude fakt vsechno v caju a nebudu ta vyjimka, co potvrzuje pravidla...
Odpovědět
Profilova fotka
@terulilinka on mi uz ale napsal, ze penizky mu prisli, tak ja nevim jak to funguje, ale oni se urcite nenechaji obrat od paypalu a kdyz tak se ozvou...
Odpovědět
Profilova fotka
@terulilinka tak ja fakt nevim, tahle co máš ty je asi jaký cislo na nase pomery?
Odpovědět
Profilova fotka
@klarakatzova žádný, já mu poslala svoje přesný míry:-) tak to máš cenově dobrý :-))
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak já jdu konečně posílat platbu. Jsem se minimálně dvakrát měřila, aby to bylo správné, stejně mám trochu strach jak ty šaty potom sednou, ale říkám si že to bych se musela hodně blbě změřit aby ne :D
Odpovědět
@zzaneta Já myslím ,že to dobře dopadne. Máš hezkou souměrnou postavu ,takže šněrováním si šatičky přizpůsobíš.
Odpovědět
@zzaneta : mozno je dobre nejaky ten centimetrik ubrat, lebo mne urobil zimo snurovacku nadoraz, dotiahnut sa uz neda a v pase su mi siroke..aj ked v mojom pripade to budem mozno aj strihom..neviem..merala som sa asi 3x..ale myslim,ze som prva komu nesadli..tak drzim palce..
Odpovědět
@bubblinkka : Bylas už se šatami u švadleny ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bubblinkka No toho jsem se prave bala a spise jsem si rikala jestli nemam pridat :D Tak uvidime, ale zase si rikam ze sikovna svadlena je snad pri nejhorsim umi zabrat. Pri svem stesti je jasne ze budu druha ktere nesednou hihi Co jsi s nimi udelala?
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja Díky, ale zdání klame :D
Odpovědět
@radkaja , @zzaneta : este som u svadlenky nebola.. teraz som ohladne nich nejak "v krize" (ci mi vobec pristanu ,ci som zvolila spravny strih a tym padom ci sa mi oplati ich nechavat presivat..atd.) a riesim, ci ich nepredam a nenecham si usit ine :)..spravila som chybu,ze som predtym ziadne nevyskusala a objednavala som naslepo :(..inak mam dohodnutu jednu sikovnu svadlenku u nas doma, prip. boli ochotni sa na nich pozriet aj v svadobnom salone -tiez u nas doma, ale tam sa dostanem najskor o mesiac..tak snad to dovtedy vyriesim..
Odpovědět
Profilova fotka
@bubblinkka já jsem si nic neubrala teda, tak jsem zvědavá... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bubblinkka vždyt ti sluší, co blázníš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já si původně říkala, že si cenťák přidám aby byly pohodlnější, ale vzala jsem ho zpátky a říkám si, že do nich raději budu hubnout než přibírat :)
Odpovědět
Profilova fotka
@zzaneta přesně tak :-) jenom přes boky jsem myslím radši dala o cm víc:-) před chvilkou jsem poslala 1.část platby, tak jsem zvědavá :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?