Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Taft je anglicky taffeta....
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin děkuji.. a myslíš, že je lepší než ten satén?
Odpovědět
Jo, rozhodně. Satén, pravý hedvábný, se leskne ještě tak střídmě, ale právě ten umělý má už takový nepřirozený lesk, který se mi moc nelíbí. Taft se mi zdá lepší. Z taftu nakonec budu mít šaty i já...:-) Moje milovaná látka.
Odpovědět
@aimirin : a aky je rozdiel medzi taftom a satenom,resp. co je charakteristicke pre taft? v latkach sa vobec nevyznam,tak len tak pre buducnost,keby som si niekedy chcela nechat sit spolocenske saty..vdaka..
Odpovědět
@bubblinkka Problém je, že ted budu mluvit o přírodním (hedvábném) taftu a saténu. Umělé mohou ty vlastnosti kopírovat, ale asi ne všechny.. Obecně je taft těžší než normální satén, je podle mě méně lesklý, více tuhý....lépe drží tvar. Je super právě na bohaté sukně. Existují i satény s vyšší gramáží, které se "tuhosti" blíží taftu, takže jsou taky fajn na svatební šaty. Ale taft je asi vždycky tvrdší.
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin no jenže já to budu mít pod tylem.. tak je asi jedno co a jak ne? mi napsal tohle: actually, the tulles will cover the satin layer, besides, i don't think satin is more shinny than taffea.
Odpovědět
@terulilinka Ono je možný, že u umělého tam ten rozdíl nebude tak velký a když to budeš mít jako spodní vrstvu, tak je fakt že to je fuk (myslím :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin ok, tak na to prdím a nebudu si vymýšlet :-D
Odpovědět
@terulilinka stejně závidím že už budeš mít šaty...já si na ně ještě počkám. A hlavně vůbec nemůžu najít, z čeho ty moje vysněný šaty originálně jsou. Měla jsem psát diplomku a místo toho hledám na netu aspoň jednu maličkou zmínku. Zatím se kloním k taftu :-D Mno uvidím, co mi napíšou¨, jestli jim moje otázka nebude připadat moc drzá.
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin nooo ještě ne, měsíc si určitě počkám :-) každopádně ale do svatby je ještě čas, ale co kdyby bylo něco potřebova a tak :-) radši dřív než pozdě:-) a na co ses jich ptala?:-D
Odpovědět
@terulilinka Takticky jsem se zeptala, kde ty šaty koupím (samozřejmě vím, že nikde, to už jsem zjišťovala zhruba měsíc :-D) A k tomu jsem připojila dodatek, z čeho ty šaty jsou? Že mám ráda taft, ale že satén ne...jakože v tom smyslu, že bych koupila spíš ty šaty, kdyby byly z taftu. :-D Hlavně ty originály mají malou vlečku ve který bych se zabila a taky jsou bílé (a mně bílá nesluší)...takže stejně bych si je koupit nemohla :-) Měsíc je nic!:-) Já to šití nechám až úplně naposled, protože furt naivně doufám, že před šitím shodím
Odpovědět
Profilova fotka
Máte zkušenosti se Zimem na ušití šatů z šifonu? Chtěla bych tyhle, ale nám k nim specifické požadavky co se týče zeleného zdobení v pase atd... a jejich výrobce, co je na e-bayi nabízí mi na můj e-mail neodpověděl :( Zkoušela jsem psát ještě jinému výrobci, ale ti umí anglicky jen pár vět a píšou je furt dokola, tak pochybuju, že mi opravdu rozumí, když tvrdí "máme šaty, které požadujete". Tak teď vkládám naději na Zima - dle vašich referencí :)
Odpovědět
Článek se načítá
@sangi Jedna nevěsta měla od Zima šaty ze šifonu,ale nevzpomenu si jak se jmenovala. :-( Byla se šaty spokojená,i na fotce vypadaly kvalitně ,tak snad ten šifon byl v pořádku. Co se střihu týče ,by zimo myslím ,problém s ušitím neměl . :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A anglicky Zimo umí dobře? U těch ostatních prodejců to ztroskotalo na angličtině :(
Odpovědět
@sangi Myslím ,že nemá s angličtinou problém. Holky s ním čile komunikují. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak uvidím, co mi odpoví :) Děkuji.
Odpovědět
@radkaja @sangi Šifonové na převlečení měla nevěsta glumbi
Odpovědět
@misula.g :Aha díky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já před chvíli psala Zimovi a už mám odpověď. Díky za tip :) Začínám se těšit :)
Odpovědět
@zzaneta Jaké šaty si chceš nechat ušít? Ukážeš ? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda, napsala jsem Zimovi ráno a uplynuly 2 hodiny a už mám odpověď! Je to fakt zlatíčko. Posílala jsem mu návrh ještě na jiný typ šatů, než jsem sem postovala obrázek. Ten 2. typ není problém, ty šaty zná a má detailní fotku. Ale u těch šatů z mého příspěvku 8:07 by možná byl problém, protože nic detailního, než tuhle fotku nemám (třeba jak to vypadá zezadu), achjo..
Odpovědět
@sangi Pokud mu pošleš obrázky třeba jiných šatů ,které mají záda tak jak bys chtěla tak to do šatů zakomponuje. I další detaily bys takhle mohla pospojovat. Holky to tak tady dělají.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja Jasně, tady jsou :)
Odpovědět
Holky, máte někdo zkušenost s aukrem? A konkrétně prodejkyní lenien77, nechává si šít šaty v zahraničí, nejspíš právě v Číně... a chtěla bych slyšet něčí názor...
Odpovědět
@revival.lady No nemá moc lichotivé komentáře od zákazníků,já bych neriskovala. :-|
Odpovědět
@zzaneta Držím palce atˇ se šaty podaří. Těšíme se až se nám v nich ukážeš. :-)
Odpovědět
Holky mohla bych se zeptat, jak se ušití šatů u Zima pohybuje cenově? Vím, že každé šaty asi jinak, ale cca... Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
radkaja: děkuji, taky se těším, snad se povedou, ale jsou dost jednoduché tak by mohly :) Jen se na všech fotkách ze zkoušky tvářím jako pako:D ona než to mamka vyfotila, přestala jsem se smát :D arilas: Ty moje co jsou výše vyjdou na 200 dolarů
Odpovědět
@radkaja nelichotivých má asi šest nebo sedm, ale zas má stovky pozitivních... tak nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
@zzaneta i já ti držím palce a těším se na výsledek, šatky jsou opravdu jednoduché, moc ti sluší, věřím, že se povedou;-) @arilas moje šaty co mám v albu vyšly na 285 dolarů i se spodnicí
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?