Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja tak jsem to napsala a uvidíme... děkuji ti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bubblinkka no vypadá to, že platbu mu zašlu až ve středu, nemám ještě změřený a koupený botky k šatům, tak myslíš, že se to stihne?
Odpovědět
@terulilinka :no u mna to trvalo od prvej platby k doruceniu na adresu do CR cca 5 tyzdnov, pricom asi tyzden (okolo Noveho roka) stali hotove saty unho..
Odpovědět
Profilova fotka
@meindzi len pre informaciu. Hranica na platenie cla a dph je nieco ine. DPH 20 % sa plati od hranice 22 EUR v SR a od 150 EUR v CR. Od 1.4 bude tato hranica jednotna pre obidva staty, teda 22 EUR. Clo, vo vyske asi 10% sa plati pri prekroceni hranice 150 EUR a zatial by sa to nemalo menit. Navyse, v pripade, ze Vam vyjde aj platenie cla, tak sa najskor napocita 10% clo a potom dph z celej hodnoty vratane cla a v pripade expresnej zasielky aj vratane postovneho. Takze sa to moze celkom nabalit a vysledka suma je celkom vysoka.
Odpovědět
Profilova fotka
@bubblinkka tak to by mohl stihnout co :-)
Odpovědět
pisala som mu ci by mi napisal na fakturu nizsiu sumu a odpisal mi ze to tak robi stale :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jasminka002 joo? mě napsal jen OK :-D
Odpovědět
@terulilinka Asi už ho bolí ruka z klávesnice. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak jsem se ptala známýho co dělá na celním a platí to od 1.3. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja no psal z tý emailovky jak máš platit paypalem :-D
Odpovědět
@kacennnka ja si tam este zavolam raz, konkretne si vypytam nejakeho cloveka, pretoze ten chlap bol "len" z helpdesku a povedal mi to, co som napisala..
Odpovědět
Profilova fotka
@meindzi ako, ten pan ti povedal pravdu,clo sa plati az od 150 eur a nemalo by sa to menit. Len na DPH je ta hranica nizsia 22 EUR. A od 1.4 to bude to iste aj v CR aj SR. Tiez som Slovenka a zijem v CR, takze som bola rada, ze ta hranica bola v CR vyssia ale teraz to zial znizili.
Odpovědět
Článek se načítá
@terulilinka mam s nim asi lepsi vztah :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kacennnka od 1.3.! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jasminka002 asi jo :-D já ho totiž pořád prudila :-D
Odpovědět
@kacennnka ja som sa ho prave pytala aj na dan a povedal, ze by sa nic platit nemalo...tak teraz neviem..ale nevadi, si to este zistim radsej... :-) este zistim, ako je to v nemecku, bo sestra zije tam, takze aj to by bola moznost :-)
Odpovědět
@terulilinka ja som mu dnes poslala stvrty mail, podla mna ma coskoro prestane mat rad :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jasminka002 :-D :-D tak hlavně aby s snažil se šatičkama :-) jsi mu poslala ty míry a hned platbu? nebo jak?:-)
Odpovědět
@terulilinka omlouvám se, že vám zasahuji do diskuze, jen k tomu, co jsme si psaly :))) do alba z priprav jsem ted hodila dve fotky ze svatby, na kterych je videt tak taftova spodni vrstva satu. Pokud chces, mrkni na to... ja jsem nechtela saten, je on je moc leskej a tvrdej, taft je mekci...
Odpovědět
@terulilinka poslala som mu miery a co vsetko chcem (saty, kabatik a spodnicku) napisal mi kolko je to spolu a poslala som mu polovicu.
Odpovědět
Profilova fotka
@jasminka002 vybrala jsi krááásný šaty, jsem moc zvědavá a držím pěsti ať dopadnou podle tvých představ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@senmark fákt? a to jsi mu teda jen napsala že to pod tím nechceš mít saténový? mě právě psal, že spodní vrstva satén a vrchní 5 vrtev tylu.. tak nevím.. jpřidej jich víc, slušelo ti to :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@jasminka002 děkuji :-) tak to taky tak udělám :-)
Odpovědět
@terulilinka no ja mu to psala, ze chci taftovou, bala jsem se, ze kdyby mi tam soupl saten, ze to bude ten leskle a bude se to moc blyskat... ale pokud ti tam budes mit 5 vrstev nahore, tak to asi nebude videt.
Odpovědět
Profilova fotka
@senmark a vyšlo tě to nějak dráž než ten satén??
Odpovědět
@terulilinka tak jsem tam hodila jeste par fotek, ale jen na chvilku, manzel to nema rad, kdyz je nekde vystavuju :-) kazdopadne saty jsem si naramne uzila, ono, kdyz je ma clovek svoje, tak se nemusi bat pri foceni, pri tancovani, pri pousteni lampionu apod, ze se jim neco stane... proste na to nemusi myslet. a ja jsem si je fakt uzila az do noci. Sundaval je ze me az manze pri svatebni noci :-))))
Odpovědět
@zuziiiiicek bolo to tazke rozhodovanie, priznam sa ambrosia bola favoritkou, ale vobec mi nepristane a ani mi ambrosia nesadli, preto som sa rozhodla pre tieto. uvidime ako to dopadne a ako ich usije, potom dam foto
Odpovědět
Profilova fotka
@senmark tak já mu asi taky napíšu že chci tu taftovou teda:-) moje řeč, právě proto jsem se pro to rozhodla.. a zvlášt co jsem viděla ty tvoje :-) máš celkem podobné co chci, tak doufám, že se mu povedou :-)
Odpovědět
@terulilinka urcite povedou, neboj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@senmark jak jsi mu napsala o tu taftovou část?:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?